Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Kaufland extraliga dorastu: 17. a 18. kolo

zdroj: HokejPortal.sk/Domi Handzušová
17.11.2019 19:25 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk

Tímom z hornej polovice tabuľky sa po reprezentačnej pauze darilo, zatiaľčo tie z chvosta nebodovali. Bez straty bodu prešli víkendom Trnava, Nitra, Púchov, Michalovce a Banská Bystrica, o jeden prišli Košice v Poprade a o dva Dukla na Slovane.


17. kolo TRNAVA - L. MIKULÁŠ 6:2 (1:0, 4:1, 1:1)
13:54 Kurty (I. Polák, Ž. Polák) 1:0
21:09 Moncman (I. Polák, Hajdúch) 2:0
23:13 I. Polák (Ž. Polák, Mrva) v presilovke o dvoch 3:0
26:45 Dunčko (Krendželák, Jasenek) v presilovke 3:1
32:34 Krištofík (Hupko) 4:1
37:04 Hupko 5:1
48:54 B. Kuráň (Jasenek) 5:2
51:57 Koriažin (Mokoš, Valo) 6:2
Vylúčenia: 3:4. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 32:17 (10:4, 10:6, 12:7).
Rozhodovali: Michal Mĺkvy - Peter Jedlička, Róbert Frimmel.
Divákov: 75.
Trnava: Tobiáš Iglovský
Adam Hajdúch, Dávid Mrva - Adam Kurty, Igor Polák, Žigmund Polák
Eduard Keprt, Michal Frídel - Andrej Moncman, Jakub Ružek, Branislav Korytko
Filip Fintor, Peter Pejkovič - Patrik Ščepko, Jakub Valo, Dávid Samuel Mokoš
Allan Kohút, Tomáš Foltýn - Radoslav Hupko, Erik Krištofík, Grigorij Koriažin
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas (33. Samuel Orčík)
Alex Jasenek, Matúš Krendželák - Juraj Dunčko, Nikodém Šulík, Fedor Feherpataky
Erik Janíček, Branislav Fábry - Boris Kuráň, Vladislav Kurovskij, Rastislav Baláž
Vojtech Jánoš, Dominik Františka - Daniel Josef Dvořák, Timotej Kuráň, Samuel Marián Kupka
Dávid Pukluš, Adrián Jankura

 

18. kolo TRNAVA - L. MIKULÁŠ 7:0 (2:0, 1:0, 4:0)
08:05 Ružek (Polák) 1:0
11:14 Moncman (Ružek, Korytko) v presilovke o dvoch 2:0
35:41 Mokoš (Moncman) 3:0
43:43 Hupko (Polák, Kurty) 4:0
52:09 Polák (Kurty) 5:0
54:25 Valo (Ščepko, Korytko) 6:0
58:52 Korytko (Ščepko, Valo) 7:0
Vylúčenia: 2:3. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 39:9 (19:2, 10:5, 10:2).
Rozhodovali: Michal Mĺkvy - Peter Jedlička, Róbert Frimmel.
Divákov: 65.
Trnava: Tobiáš Iglovský
Adam Hajdúch, Dávid Mrva - Adam Kurty, Igor Polák, Radoslav Hupko
Eduard Keprt, Michal Frídel - Andrej Moncman, Dávid Samuel Mokoš, Jakub Ružek
Filip Fintor, Peter Pejkovič - Patrik Ščepko, Jakub Valo, Branislav Korytko
Allan Kohút, Tomáš Foltýn - Grigorij Koriažin, Erik Krištofík, Tomáš Marton
L. Mikuláš: Samuel Orčík
Alex Jasenek, Matúš Krendželák - Juraj Dunčko, Nikodém Šulík, Fedor Feherpataky
Erik Janíček, Branislav Fábry - Boris Kuráň, Vladislav Kurovskij, Rastislav Baláž
Vojtech Jánoš, Dominik Františka - Daniel Josef Dvořák, Timotej Kuráň, Samuel Marián Kupka
Dávid Pukluš, Adrián Jankura

 

17. kolo SLOVAN - DUKLA 1:4 (0:2, 0:0, 1:2)
07:55 Šandor (Kopecký, Svitač) 0:1
18:11 Kopún (Krajčovič, Pazdera) 0:2
43:56 Samadov (Zelenay, Veber) 1:2
46:19 Zemko (Buchman, Honzek) 1:3
59:48 Honzek (Molnár) 1:4
Vylúčenia: 2:1. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 24:32 (6:9, 9:11, 19:12).
Rozhodovali: Roman Výleta - Šimon Synek, Drahoslav Vyšný.
Divákov: 95.
Slovan: Norbert Uhrovič
Róbert Bertók, Luca Krakovský - Roman Kukumberg, Antonio Ožvald, Maximilian Bubica
Michael Gregor, Oliver Benedikt - Robin Gabriel Veber, Adrian Andrej Zelenay, Jaroslav Samadov
Pavol Barinka, Maxim Hájek - Martin Lachkovič, Václav Trubač, Adam Ondriš
Peter Borák - Adam Konrád, Samuel Ružanský
Dukla: Adam Bednár
Jakub Bulík, Lukáš Drápal - Andrej Krajčovič, Filip Molnár, Jakub Križan
Ľuboš Pazdera, Jakub Kopún - Jakub Kopecký, Damian Vaňo, Samuel Honzek
Tomáš Lehocký, Erik Jankovský - Roan Buchman, Matúš Zemko, Juraj Wachal
Alexander Šandor, Šimon Miklovič - Marek Wachal, Daniel Ján Svitač, Tim Danielčák

 

18. kolo SLOVAN - DUKLA 3:2pp (1:0, 1:2, 0:0 - 1:0)
15:37 Ožvald 1:0
23:17 Svitač (Miklovič) v presilovke 1:1
25:36 Svitač (Danielčák) v oslabení 1:2
29:16 Krakovský (Kukumberg, Samadov) v presilovke 2:2
64:39 Samadov (Barinka, Zelenay) 3:2
Vylúčenia: 5:6. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 26:35 (10:10, 8:11, 6:10 - 2:4).
Rozhodovali: Jozef Tvrdoň - Marko Šotek, Drahoslav Vyšný.
Divákov: 82.
Slovan: Norbert Uhrovič
Róbert Bertók, Luca Krakovský - Roman Kukumberg, Antonio Ožvald, Maximilian Bubica
Michael Gregor, Oliver Benedikt - Robin Gabriel Veber, Adrian Andrej Zelenay, Jaroslav Samadov
Pavol Barinka, Maxim Hájek - Martin Lachkovič, Václav Trubač, Adam Ondriš
Martin Morong - Adam Polek, Samuel Ružanský
Dukla: Matej Vereš
Jakub Bulík, Lukáš Drápal - Andrej Krajčovič, Filip Molnár, Jakub Križan
Ľuboš Pazdera, Jakub Kopún - Jakub Kopecký, Damian Vaňo, Samuel Honzek
Tomáš Lehocký, Erik Jankovský - Roan Buchman, Matúš Zemko, Juraj Wachal
Alexander Šandor, Šimon Miklovič - Marek Wachal, Daniel Ján Svitač, Tim Danielčák

 

17. kolo NITRA - ŽILINA 4:0 (3:0, 0:0, 1:0)
08:11 Pánik 1:0
12:25 Chomiščák (Gemmel, Sedlák) v presilovke 2:0
17:31 Cápay (Belák) 3:0
59:00 Molnár 4:0
Vylúčenia: 2:2. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 61:14 (24:1, 16:8, 21:5).
Rozhodovali: Daniel Konc st. - Juraj Konc ml., Daniel Konc ml.
Divákov: 70.
Nitra: Matej Marinov
Adam Belák, Samuel Kliment - Ondrej Molnár, Samuel Cápay, Oliver Hinca
Jakub Ingeli, Zdenko Sedlák - Lukáš Chomiščák, Daniel Gemmel, Max Ferkodič
Martin Šutovský, Lukáš Pánik - Viktor Huszár, Samuel Šimune, Viktor Dreisig Peter Kuppé - David Hofer
Žilina: Filip Kubiridžák
Adam Rehák, Juraj Jedličák - Filip Samuhel, Lukáš Mrenica, Peter Klajban
Filip Pálfy, Andrej Vojtašák - Maroš Puškár, Patrik Kubala
Peter Srba, Jakub Ako

 

18. kolo NITRA - ŽILINA 3:1 (0:1, 0:0, 3:0)
18:40 Suchár (Kubala) 0:1
46:27 Cápay (Hinca) 1:1
52:10 Hinca (Belák, Molnár) v presilovke 2:1
53:45 Cápay (Molnár) 3:1
Vylúčenia: 2:3. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 54:15 (14:4, 13:7, 27:4).
Rozhodovali: Tomáš Hronský - Patrik Stankovič, Jozef Valo.
Divákov: 35.
Nitra: Matej Marinov
Adam Belák, Samuel Kliment - Ondrej Molnár, Samuel Cápay, Oliver Hinca
Jakub Ingeli, Zdenko Sedlák - Lukáš Chomiščák, Daniel Gemmel, Max Ferkodič
Martin Šutovský, Lukáš Pánik - Viktor Huszár, Samuel Šimune, Viktor Dreisig Peter Kuppé - David Hofer
Žilina: Filip Kubiridžák
Adam Rehák, Juraj Jedličák - Filip Samuhel, Lukáš Mrenica, Peter Klajban
Matúš Sásik, Filip Pálfy - Martin Suchár, Jakub Šteiniger, Patrik Kubala
Andrej Vojtašák, Maroš Puškár, Sebastián Ficek

 

17. kolo PÚCHOV - SKALICA 5:2 (1:0, 2:2, 2:0)
19:11 Majerník (Plochotnik, Rusnák) 1:0
23:21 Veteška (M. Pobežal, Mišák) 2:0
28:29 Lašák 2:1
31:33 Lašák (Staňka, Savić) v presilovke 2:2
36:34 Plochotnik (Rusnák) v oslabení 3:2
47:53 Vojtech (Rusnák, Papán) 4:2
52:43 Plochotnik (J. Pobežal) v oslabení 5:2
Vylúčenia: 6:3 na 2 min, navyše Rusnák 10 vrazenie na mantinel, Majerník 10 nešportové správanie - Savić 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 2:0.
Strely na bránu: 46:20 (16:6, 12:8, 18:6).
Rozhodovali: Dominik Lesay - Michal Drblík, Marek Makúch.
Divákov: 68.
Púchov: Tomáš Boľo (32. Rudolf Slošarik)
Matúš Grbál, Jakub Pobežal - Ladislav Kuriš, Maximilián Moravanský, Michal Urban
Samuel Majerník, Andrej Vojtech - Adam Rusnák, Olexandr Plochotnik, Miroslav Papán
Martin Svinčák, Adam Krajčoviech - Matej Veteška, Martin Pobežal, Bohdan Mišák
Július Bubela, Tomáš Žemla, Michal Druga
Skalica: Oliver Nemec (24. Matúš Žúrek)
Martin Kubányi, Adam Jančík - Tomáš Balát, Michal Búlik, Michal Kučera
Maxim Sakmár, Erik Zaňát - Šimon Lašák, Matej Lipovský, Martin Staňka
Daniel Michálik, Matej Hladký - Lukáš Poláčik, Adrián Brenkus, Vuk Savić

 

18. kolo PÚCHOV - SKALICA 7:1 (2:0, 3:1, 2:0)
02:30 Mišák (Vojtech, Plochotnik) 1:0
17:19 M. Urban (Majerník) v oslabení 2:0
22:03 M. Urban (Kuriš, Veteška) 3:0
22:39 Rusnák (Majerník, Plochotnik) 4:0
26:52 M. Urban (Kuriš, Žemla) 5:0
38:07 Sakmár (Zaňát, Podolinský) v presilovke o dvoch 5:1
43:59 J. Pobežal 6:1
56:43 Kuriš (Plochotnik, Rusnák) v presilovke 7:1
Vylúčenia: 9:4. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 36:11 (9:3, 16:4, 11:4).
Rozhodovali: Ľuboš Vido - Lukáš Ševčík, Michal Macek.
Divákov: 64.
Púchov: Samuel Urban (41. Rudolf Slošarik)
Matúš Grbál, Jakub Pobežal - Ladislav Kuriš, Maximilián Moravanský, Michal Urban
Samuel Majerník, Andrej Vojtech - Adam Rusnák, Olexandr Plochotnik, Miroslav Papán
Martin Svinčák, Adam Krajčoviech - Matej Veteška, Martin Pobežal, Bohdan Mišák
Július Bubela, Tomáš Žemla, Michal Druga
Skalica: Matúš Žúrek
Martin Kubányi, Richard Podolinský - Tomáš Balát, Michal Búlik, Michal Kučera
Maxim Sakmár, Erik Zaňát - Šimon Lašák, Matej Lipovský, Martin Staňka
Daniel Michálik, Matej Hladký - Lukáš Poláčik, Adrián Brenkus, Vuk Savić

 

17. kolo SPIŠSKÁ - MICHALOVCE 2:4 (0:2, 2:1, 0:1)
08:00 Dudurič (Jenčko) 0:1
12:43 Dudurič (Jenčko) 0:2
20:07 Dudurič (Jenčko) 0:3
36:06 Grič (Jurčák) v presilovke 1:3
39:49 Grič (Grec, Richnavský) 2:3
40:55 Stepančenko (Jenčko, Tomaško) 2:4
Vylúčenia: 0:6 na 2 min, navyše Čollák 10 nešportové správanie. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:26 (8:13, 14:7, 11:6).
Rozhodovali: Juraj Tornay - Vladimír Wolf, Martin Ordzovenský.
Spišská: Pavol Černák
Martin Ján Král, Erik Slezák - Dominik Novák, Branislav Richnavský, Bruno Wagner
Samuel Gonda, Matej Grec - Timotej Tomala, Erik Grič, Radoslav Tarbaj
Nicolas Zekucia, Samuel Jurčák - Nikolas Stanek, Dávid Tompoš, René Gnap
Michalovce: Adam Rusňák
Marcel Dobos, Kristián Tomaško - Jozef Dudurič, Bogdan Stepančenko, Daniel Alexander Jenčko
Sebastián Štekláč, Simon Čollák - Martin Kočiš, Dušan Divulit, Viliam Kurila
Patrik Kužma, Roman Novák - Matúš Koba, Jakub Magyar, Tomáš Oráč
Gregor Štefan Horváth, Viktor Brezina - Dominik Kenderka, Jakub Čorba, Matej Šimko

 

18. kolo SPIŠSKÁ - MICHALOVCE 3:5 (0:1, 2:1, 1:3)
15:19 Dudurič (Jenčko, Novák) v presilovke 0:1
21:44 Gnap (Wagner, Novák) 1:1
30:19 Grič (Richnavský, Gonda) 2:1
31:57 Stepančenko (Magyar, Kočiš) 2:2
50:41 Kurila (Divulit, Jenčko) v presilovke 2:3
52:27 Grič (Tomala, Grec) 3:3
56:57 Dudurič (Stepančenko) 3:4
59:41 Dobos v oslabení 3:5
Vylúčenia: 8:9 na 2 min, navyše Dudurič 10 nešportové správanie, Tomaško 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:2. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 45:27 (15:8, 16:10, 14:9).
Rozhodovali: Juraj Tornay - Lukáš Kovalčík, Vladimír Wolf.
Spišská: Pavol Černák (32.-35. Marián Jančura)
Martin Ján Král, Erik Slezák - Dominik Novák, Branislav Richnavský, Bruno Wagner
Samuel Gonda, Matej Grec - Timotej Tomala, Erik Grič, Radoslav Tarbaj
Nicolas Zekucia, Samuel Jurčák - Nikolas Stanek, Dávid Tompoš, René Gnap
Michalovce: Adam Rusňák
Marcel Dobos, Kristián Tomaško - Jozef Dudurič, Bogdan Stepančenko, Daniel Alexander Jenčko
Sebastián Štekláč, Simon Čollák - Martin Kočiš, Dušan Divulit, Viliam Kurila
Patrik Kužma, Roman Novák - Matúš Koba, Jakub Magyar, Tomáš Oráč
Gregor Štefan Horváth, Viktor Brezina - Dominik Kenderka, Jakub Čorba, Matej Šimko

 

17. kolo POPRAD - KOŠICE 2:5 (0:1, 1:2, 1:2)
19:00 Miškuf 0:1
21:45 Novota (Mi. Tvrdoň, Šándor) 0:2
28:02 Kmec (Krasnožon, Miškuf) 0:3
39:03 Vernarec 1:3
41:18 Miškuf (Kaža) 1:4
47:23 Helcmanovský (Šimšaj) 2:4
47:35 Krasnožon (Kaža, Šándor) 2:5
Vylúčenia: 6:8. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 30:25 (8:6, 13:10, 9:9).
Rozhodovali: Tomáš Orolin - Ľudovít Šoltés, Vladimír Wolf.
Divákov: 201.
Poprad: Enriko Lipták
Matej Paško, Ján Lukáč - Peter Helcmanovský, Markus Suchý, Patrik Baláži
Sebastián Nahalka, Slavomír Šlosárik - Richard Nemeš, Lukáš Bujňák, Jakub Vernarec
Matej Tomas, Peter Harbut - Róbert Plaskoň, Vladimír Noel Šimšaj, Hugo Lukačovič
Matej Novák, Juraj Palguta - Marek Petrulák, Gregor Rataj, Daniel Ilavský
Košice: Patrik Jurčák
Jozef Viliam Kmec, Marko Ragan - Lukáš Kaža, Norbert Miškuf, Michailo Krasnožon
Denis Šándor, Pavol Zůbek - Alex Novota, Miroslav Tvrdoň, Martin Tvrdoň
Marko Vinclér, Michal Štefanisko - Zoltán Novák, Oliver Orosz, Matej Jurčo
Timon Jadrníček

 

18. kolo POPRAD - KOŠICE 2:3sn (0:0, 2:2, 0:0 - 0:0)
21:55 Repčík (Novota, Mi. Tvrdoň) v presilovke 0:1
23:53 Ragan (Repčík, Zůbek) 0:2
24:27 Šimšaj (Šlosárik) v oslabení 1:2
36:56 Sokoli (Lukáč, Baláži) v presilovke 2:2
rozhodujúci samostatný nájazd Ragan 2:3
Vylúčenia: 4:5. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 34:27 (12:5, 9:12, 7:7 - 6:3).
Rozhodovali: Juraj Tornay, Nikoleta Celarová - Vladimír Wolf, Jozef Paulíny.
Divákov: 155.
Poprad: Miroslav Pisarčík
Matej Paško, Ján Lukáč - Peter Harbut, Markus Suchý, Patrik Sokoli
Matej Tomas, Slavomír Šlosárik - Richard Nemeš, Lukáš Bujňák, Jakub Vernarec
Sebastián Nahalka, Patrik Baláži - Róbert Plaskoň, Vladimír Noel Šimšaj, Hugo Lukačovič
Matej Novák, Juraj Palguta - Marek Petrulák, Gregor Rataj, Peter Helcmanovský
Košice: Roman Kaľavský
Jozef Viliam Kmec, Antonín Bartoš - Lukáš Kaža, Norbert Miškuf, Peter Repčík
Marko Ragan, Pavol Zůbek - Alex Novota, Miroslav Tvrdoň, Martin Tvrdoň
Marko Vinclér, Marián Štec - Jan Bartoš, Zoltán Novák, Michailo Krasnožon
Jakub Jadrný, Oliver Orosz, Matej Jurčo

 

17. kolo B. BYSTRICA - MARTIN 4:2 (0:0, 0:1, 4:1)
39:59 Malík (Vitkovský, Ulbricht) 0:1
46:34 Kráľ (Fázik, Stročka) 0:2
52:14 Legiň (Živický, Mičko) v presilovke 1:2
56:10 Živický (Hojo, Legiň) 2:2
56:41 Kepka (Lörincz, Ridzoň) 3:2
59:59 Legiň (Žiljak) do prázdnej brány 4:2
Vylúčenia: 3:3. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 42:19 (10:5, 19:7, 13:7).
Rozhodovali: Miroslav Kollár - Tomáš Izakovič, Martin Číž.
Divákov: 77.
B. Bystrica: Šimon Šimko
Matěj Eliaš, Jakub Krnáč - Patrik Živický, Jakub Legiň, František Ridzoň
Matej Štefan Lörincz, Marek Raniak - Jozef Rákoš, Tomáš Kepka, Miroslav Forgáč
Michal Žiljak, Filip Orlíček - Patrik Melicher, Martin Mičko, Andrej Bočkaj
Matúš Vongrej, Ján Slivka - Matúš Hronček, Žigmund Zöld, Ľubomír Hojo
Martin: Daniel Ďuris
Samuel Bohunčák, Ivan Thomka - Šimon Fázik, Kristián Stročka, Adam Kráľ
Šimon Vitkovský, Artur Vladár - Kristián Malík, Adam Čatloš, Matúš Ulbricht
Sebastián Ábel, Boris Nagy - Roman Becík, Matej Grega, Roman Sydoruk
Daniil Niščimnij - Michal Sorger

 

18. kolo B. BYSTRICA - MARTIN 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
16:50 Sydoruk (Becík, Grega) 0:1
19:25 Raniak (Melicher) 1:1
28:00 Živický (Legiň, Žiljak) 2:1
52:57 Forgáč (Kepka, Rákoš) 3:1
Vylúčenia: 2:2. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 30:26 (10:8, 13:13, 7:5).
Rozhodovali: Miroslav Kollár - Richard Hovan, Tomáš Izakovič.
Divákov: 87.
B. Bystrica: Šimon Šimko
Matěj Eliaš, Jakub Krnáč - Patrik Živický, Jakub Legiň, František Ridzoň
Matej Štefan Lörincz, Marek Raniak - Jozef Rákoš, Tomáš Kepka, Miroslav Forgáč
Michal Žiljak, Filip Orlíček - Patrik Melicher, Martin Mičko, Andrej Bočkaj
Jakub Fungáč, Ján Slivka - Matúš Hronček, Žigmund Zöld, Ľubomír Hojo
Martin: Daniel Ďuris
Samuel Bohunčák, Ivan Thomka - Šimon Fázik, Kristián Stročka, Matúš Ulbricht
Šimon Vitkovský, Artur Vladár - Kristián Malík, Michal Sorger, Adam Čatloš
Sebastián Ábel, Boris Nagy - Roman Becík, Matej Grega, Roman Sydoruk
Daniil Niščimnij - Vladimír Smolka
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež



Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


Najčítanejšie články

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZSkóreB
1.Zvolen619:1313
2.Nitra413:912
3.Poprad311:56
4.Michalovce29:56
5.Detva416:176
6.Trenčín514:176
7.N. Zámky39:55
8.Košice27:63
9.Slovan411:152
10.Miškovec46:122
11.B. Bystrica48:172
12.L. Mikuláš13:50
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
tímZVVPPPPSkóreB
1.Nitra5410040:1014
2.Slovan4300114:89
3.Dukla4210113:88
4.Martin4111114:146
5.B. Bystrica5200313:166
6.Poprad210109:84
7.Skalica4101216:244
8.Košice210015:33
9.Žilina410034:233
10.Zvolen5010411:252
-SR 183101112:124
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4400030:1112
2.Nitra4310020:1211
3.Dukla4310016:1011
4.Púchov4210113:108
5.Martin4200216:156
6.Michalovce420029:56
7.B. Bystrica4102112:165
8.Skalica4101214:184
9.Zvolen4011212:143
10.Spišská4100314:193
11.Žilina410037:223
12.Poprad400049:200
13.Trnava000000:00
14.Košice000000:00
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Viedeň7500232:1516
2.Graz7410225:1714
3.Salzburg6400223:1512
4.Klagenfurt7400315:1412
5.Fehérvár7311227:2712
6.Bolzano5301118:1310
7.Innsbruck8301422:2910
8.Linz7200517:236
9.Bratislava4110211:165
10.Dornbirn6110411:195
11.Villach6100513:263
Aktualizované: 19.10.2020 12:28
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46

Bleskovky

Zürich - Zug 3:6 vo štvrtkovom zápase švajčiarskej ligy

Hokejisti Zugu zvíťazili vo štvrtkovom zápase švajčiarskej ligy na ľade Zürichu 6:3. výsledok: Zürich - Zug 3:6 rrŠvajčiarsko-Hokej-liga-štvrtok-výsledok
včera o 21:58 - TASR

HV 71 - Brynäs 6:4 vo štvrtkovom zápase švédskej ligy

Hokejisti HV 71 zvíťazili vo štvrtkovom domácom zápase švédskej ligy nad Brynäsom 6:4. výsledky: Färjestad - Örebro 7:3, HV 71 - Brynäs 6:4, Lulea - Leksand 5:2, Rögle - Frölunda 5:4, Växjö - Malmö 4:3 rrŠvédsko-Hokej-liga-štvrtok-výsledky
včera o 21:34 - TASR

Tappara Tampere - Ässät Pori 5:3 vo fínskej lige

Vo štvrtkovom stretnutí fínskej hokejovej ligy zvíťazila Tappara Tampere nad Ässätom Pori 5:3.
včera o 20:18 - TASR

Brown sa dohodol na zmluve s Ottawou a vyhne sa arbitráži

Kanadský hokejista Connor Brown sa vyhne arbitráži. So svojím klubom NHL Ottawou Senators sa dohodol na trojročnej zmluve, ktorá mu zabezpečí celkový príjem 10,8 milióna dolárov.
včera o 18:31 - TASR

Carolina angažovala brankára Bibeaua a obrancu Shorea

Vedenie Caroliny Hurricanes angažovalo Antoinea Bibeaua a obrancu Drewa Shorea. Obaja podpísali ročné kontrakty. Klub o tom informoval na sociálnych sieťach.
včera o 17:41 - TASR

Viacero hráčov Klagenfurtu malo pozitívne testy na koronavírus

Viacero hokejistov rakúskeho Klagenfurtu malo pozitívne testy na koronavírus. Nemajú žiadne symptómy ochorenia COVID-19, poputujú však do karantény. PCR testom sa podrobilo celé mužstvo EC-KAC vrátane trénerov a členov realizačného tímu.
včera o 16:03 - TASR

Russell predĺžil zmluvu s Edmontonom

Kanadský hokejový útočník Kris Russel bude aj v sezóne 2020/2021 pôsobiť v klube NHL Edmonton Oilers. S vedením "olejárov" podpísal kontrakt v hodnote 1,25 milióna dolárov. Russella draftoval v roku 2005 Columbus Blue Jackets, v NHL si zahral aj za St. Louis, Calgary a Dallas.
včera o 06:49 - TASR

SaiPa Lappeenranta - Sport Vassa 0:3 vo fínskej lige

V stredajšom stretnutí fínskej hokejovej ligy prehrala Saipa Lappeenranta s tímom Sport Vassa 0:3.
21.10.2020 21:06 - TASR

Ruský krídelník Michejev sa dohodol s Torontom na dvojročnej zmluve

Ruský hokejista Iľja Michejev podpísal dvojročný kontrakt s klubom zámorskej NHL Toronto Maple Leafs v celkovej hodnote 3,29 milióna amerických dolárov.
21.10.2020 06:46 - TASR

Ambri-Piotta - Lausanne 2:3 pp v utorňajšom zápase švajčiarskej ligy

Hokejisti Ambri-Piotta v zostave so slovenským útočníkom Stanislavom Horanským prehrali v utorňajšom domácom zápase švajčiarskej ligy s Lausanne 2:3 po predĺžení. výsledky: Ambri-Piotta - Lausanne 2:3 pp, Biel - Bern 3:4, Langnau - Rapperswil 0:1.
20.10.2020 22:22 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

23. 10. 2020
N. Zámky - Miškovec o 18:00
Košice - Michalovce o 18:00
25. 10. 2020
Michalovce - Zvolen o 16:00
B. Bystrica - L. Mikuláš o 17:00
Trenčín - Košice o 17:00
27. 10. 2020
B. Bystrica - N. Zámky o 17:30

Odohrané zápasy

20. 10. 2020
N. ZámkyZvolen
1:0 SNREPORT
KošiceMiškovec
4:1REPORT
18. 10. 2020
ZvolenKošice
5:3REPORT
N. ZámkyTrenčín
5:1REPORT
16. 10. 2020
MiškovecTrenčín
2:3REPORT
11. 10. 2020
N. ZámkyNitra
3:4REPORT

Najviac bodov

Rastislav GašparDEV9 bodov
2.McPherson A.ZVO8
3.Puliš R.ZVO7
4.Nuutinen M.ZVO7
5.Obdržálek P.NZA6

Najlepší strelec

Radovan PulišZVO5 gólov
2.Klhůfek P.KOS4
3.Lalancette C.MIC4
4.Hrnka T.NIT4
5.Gašpar R.DEV4

Najlepší brankár

Henri KiviahoNZA94.79 perc
2.Cowley E.NIT94.04 %
3.Rahm R.ZVO92.62 %
4.Rajna M.MIS91.73 %
5.Valent M.TRE90.48 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov