Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Kaufland extraliga dorastu: 19. a 20. kolo

zdroj: HokejPortal.sk/Domi Handzušová
24.11.2019 18:01 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk Pridať komentár

Košice brali cez víkend plný počet bodov a keďže Nitra o jeden bod prišla doma so Spišskou, na čele majú východniari náskok už siedmich. Naplno bodovala ešte Dukla.


19. kolo TRNAVA - B. BYSTRICA 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
09:27 Hupko (Ž. Polák, Mrva) v presilovke 1:0
18:41 Legiň (Vongrej) v presilovke 1:1
38:09 Živický (Eliáš, Legiň) 1:2
48:37 Hojo (Fungáč, Hronček) 1:3
50:55 Forgáč (Lörincz, Kepka) 1:4
Vylúčenia: 5:4. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:27 (9:9, 10:10, 14:8).
Rozhodovali: Michal Mĺkvy - Tomáš Gegáň, Róbert Frimmel.
Divákov: 85.
Trnava: Marko Skačan
Branislav Korytko, Dávid Mrva - Adam Kurty, Žigmund Polák, Radoslav Hupko
Eduard Keprt, Michal Frídel - Andrej Moncman, Patrik Gabriel, Jakub Ružek,
Filip Fintor, Peter Pejkovič - Patrik Ščepko, Jakub Valo, Tomáš Marton
Adam Hajdúch, Tomáš Foltýn - Grigorij Koriažin, Erik Krištofík, Dávid Samuel Mokoš
B. Bystrica: Šimon Šimko
Matěj Eliaš, Matúš Vongrej - Patrik Živický, Jakub Legiň, František Ridzoň
Michal Žiljak, Matej Štefan Lörincz - Žigmund Zöld, Tomáš Kepka, Miroslav Forgáč
Filip Orlíček, Jakub Krnáč - Patrik Melicher, Martin Mičko, Andrej Bočkaj
Matej Bais, Ján Slivka - Matúš Hronček, Jakub Fungáč, Ľubomír Hojo

 

20. kolo TRNAVA - B. BYSTRICA 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
03:52 Gabriel (Frídel, Krištofík) v presilovke 1:0
10:11 Ridzoň (Živický, Vongrej) v presilovke 1:1
33:21 I. Polák (Ž. Polák, Hajdúch) 2:1
42:20 Valo (Fintor, Ružek) 3:1
46:19 Vongrej (Kepka, Zöld) v presilovke 3:2
Vylúčenia: 4:4. Presilovky: 1:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 30:23 (9:7, 11:8, 10:8).
Rozhodovali: Michal Mĺkvy - Denis Piovarči, Róbert Frimmel.
Divákov: 85.
Trnava: Marko Skačan
Adam Hajdúch, Dávid Mrva - Adam Kurty, Žigmund Polák, Igor Polák
Branislav Korytko, Michal Frídel - Andrej Moncman, Patrik Gabriel, Erik Krištofík
Filip Fintor, Peter Pejkovič - Radoslav Hupko, Jakub Valo, Jakub Ružek
Eduard Keprt, Tomáš Foltýn - Grigorij Koriažin,, Dávid Samuel Mokoš, Tomáš Marton
B. Bystrica: Šimon Šimko
Matěj Eliaš, Matúš Vongrej - Patrik Živický, Jakub Legiň, František Ridzoň
Michal Žiljak, Matej Štefan Lörincz - Žigmund Zöld, Tomáš Kepka, Miroslav Forgáč
Filip Orlíček, Jakub Krnáč - Patrik Melicher, Martin Mičko, Andrej Bočkaj
Matej Bais, Ján Slivka - Matúš Hronček, Jakub Fungáč, Ľubomír Hojo

 

19. kolo SLOVAN - ŽILINA 2:1pp (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
15:56 Ondriš (Lachkovič, Barinka) 1:0
34:28 Štefánik (Rehák, Sluka) v presilovke 1:1
62:45 Trubač (Čerhit, Benedikt) 2:1
Vylúčenia: 5:6 na 2 mi, navyše Staríček 10 napadnutie zozadu. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 41:25 (12:9, 16:6, 10:10 - 3:0).
Rozhodovali: Karol Valko - Lukáš Kacej, Šimon Synek.
Divákov: 82.
Slovan: Norbert Uhrovič
Róbert Bertók, Luca Krakovský - Roman Kukumberg, Antonio Ožvald, Maximilian Bubica
Michael Gregor, Oliver Benedikt - Robin Gabriel Veber, Adrian Andrej Zelenay, Erik Čerhit
Pavol Barinka, Maxim Hájek - Martin Lachkovič, Václav Trubač, Adam Ondriš
Samuel Ružanský
Žilina: Filip Kubiridžák
Martin Sluka, Adam Rehák - Matúš Truban, Lukáš Mrenica, Peter Klajban
Juraj Jedličák, Filip Pálfy - Tomáš Dudáš, Maroš Puškár, Patrik Kubala
Andrej Vojtašák, Matej Ješeta - Andrej Štefánik, Jakub Šteiniger, Ľuboš Staríček
Filip Samuhel

 

20. kolo SLOVAN - ŽILINA 4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
01:13 Zelenay (Kukumberg, Čerhit) 1:0
03:01 Krakovský (Ožvald, Bubica) v presilovke 2:0
26:41 Šteiniger (Lopušan, Myšiak) 2:1
43:06 Bubica (Ožvald, Veber) 3:1
46:38 Lopušan (Myšiak, Štefánik) v presilovke 3:2
48:06 Bubica (Krakovský, Veber) v presilovke 4:2
Vylúčenia: 6:8. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 36:22 (14:7, 8:9, 14:6).
Rozhodovali: Vladimír Goga - Filip Crman, Marko Šotek.
Divákov: 92.
Slovan: Richard Noskovič
Róbert Bertók, Luca Krakovský - Robin Gabriel Veber, Antonio Ožvald, Maximilian Bubica
Michael Gregor, Oliver Benedikt - Roman Kukumberg, Adrian Andrej Zelenay, Erik Čerhit
Pavol Barinka, Maxim Hájek - Martin Lachkovič, Václav Trubač, Adam Ondriš
Samuel Ružanský
Žilina: Filip Kubiridžák
Martin Sluka, Adam Rehák - Patrik Kubala, Tomáš Dudáš, Peter Klajban
Jozef Myšiak, Ján Kocúr - Jakub Šteiniger, Andrej Štefánik, Šimon Lopušan
Juraj Jedličák, Matúš Sásik - Martin Suchár, Sebastian Andrej Podkonický, Ľuboš Staríček
Andrej Vojtašák, Matej Ješeta - Matúš Truban, Maroš Puškár, Filip Samuhel

 

19. kolo NITRA - SPIŠSKÁ 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
14:27 Cápay (Gemmel, Kliment) 1:0
Vylúčenia: 4:4. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 39:21 (15:7, 12:8, 12:6).
Rozhodovali: Branislav Píšťanský - Peter Kiepeš, Ľubomír Danko.
Divákov: 72.
Nitra: David Irsák
Adam Belák, Samuel Kliment - Daniel Gemmel, Samuel Cápay, Oliver Hinca
Jakub Ingeli, Lukáš Pánik - Ondrej Molnár, Matej Lidik, Max Ferkodič
Viktor Dreisig, Marcel Novák - Viktor Huszár, David Hofer, Lukáš Chomiščák
Alex Mihalička - Michal Hazucha, Samuel Slažanský, Timur Král
Spišská: Pavol Griger
Samuel Gonda, Matej Grec - Timotej Tomala, Branislav Richnavský, Erik Grič
Martin Ján Král, Samuel Jurčák - Aleksander Danji, Dominik Novák, Bruno Wagner
Erik Slezák, Nicolas Zekucia - Radoslav Tarbaj, Roman Retter, René Gnap
Kristián Tatarko, Peter Gonda, Kristián Mikolaj

 

20. kolo NITRA - SPIŠSKÁ 2:1sn (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
28:02 Grič (Richnavský, Jurčák) v presilovke 0:1
57:39 Kliment (Hinca, Molnár) v presilovke 1:1
rozhodujúci samostatný nájazd Hinca 2:1
Vylúčenia: 4:6. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 48:20 (11:8, 18:5, 15:7 - 4:0).
Rozhodovali: Tomáš Hronský - Daniel Konc ml., Juraj Konc ml.
Divákov: 45.
Nitra: David Irsák
Adam Belák, Samuel Kliment - Lukáš Chomiščák, Daniel Gemmel, Oliver Hinca
Jakub Ingeli, Alex Mihalička - Ondrej Molnár, Matej Lidik, Max Ferkodič
Lukáš Pánik, Marcel Novák - Viktor Huszár, David Hofer, Viktor Dreisig
Adam Kutnár - Michal Hazucha, Samuel Slažanský, Timur Král
Spišská: Pavol Griger
Kristián Tatarko, Matej Grec - Timotej Tomala, Branislav Richnavský, Erik Grič
Martin Ján Král, Samuel Jurčák - Aleksander Danji, Dominik Novák, Bruno Wagner
Erik Slezák, Nicolas Zekucia - Radoslav Tarbaj, Roman Retter, René Gnap
Peter Gonda, Kristián Mikolaj

 

19. kolo DUKLA - PÚCHOV 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
03:53 Krajčovič (Honzek, Molnár) 1:0
26:47 Zemko (J. Wachal, Blicha) v presilovke 2:0
38:32 Plochotnik (Vojtech, Rusnák) 2:1
59:45 Honzek (Krajčovič, Vaňo) do prázdnej brány 3:1
Vylúčenia: 2:6 na 2 min, navyše Majerník 10 vrazenie na mantinel, J. Pobežal TH nešportové správanie. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 41:24 (14:10, 13:6, 14:8).
Rozhodovali: Dominik Lesay - Adam Jurčiak, Martin Krajčík.
Divákov: 247.
Dukla: Adam Gerhardt
Šimon Miklovič, Tomáš Lehocký - Juraj Wachal, Matúš Zemko, Matej Blicha
Lukáš Drápal, Jakub Bulík - Jakub Križan, Filip Molnár, Andrej Krajčovič
Jakub Kopún, Ľuboš Pazdera - Samuel Honzek, Damian Vaňo, Jakub Kopecký
Adam Latkóczy, Erik Jankovský - Marek Wachal, Filip Martiška, Roan Buchman
Púchov: Tomáš Boľo
Matúš Grbál, Jakub Pobežal - Ladislav Kuriš, Maximilián Moravanský, Michal Urban
Samuel Majerník, Andrej Vojtech - Adam Rusnák, Olexandr Plochotnik, Miroslav Papán
Martin Svinčák, Adam Krajčoviech - Matej Veteška, Martin Pobežal, Bohdan Mišák
Július Bubela, Michal Druga - Adrián Suchánek, Tomáš Žemla, Matúš Vojtech

 

20. kolo DUKLA - PÚCHOV 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
13:08 Križan (Molnár) 1:0
47:55 Drápal (Krajčovič, Molnár) v oslabení 2:0
Vylúčenia: 5:7 na 2 min, navyše Blicha 10 napadnutie oblasti hlavy a krku - Plochotnik 10 napadnutie oblasti hlavy a krku. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 46:21 (9:8, 21:5, 16:8).
Rozhodovali: Gabriel Hatala - Martin Nosek, Martin Krajčík.
Divákov: 196.
Dukla: Matej Vereš
Šimon Miklovič, Tomáš Lehocký - Juraj Wachal, Filip Martiška, Matej Blicha
Lukáš Drápal, Jakub Bulík - Jakub Križan, Filip Molnár, Andrej Krajčovič
Jakub Kopún, Ľuboš Pazdera - Samuel Honzek, Damian Vaňo, Jakub Kopecký
Adam Latkóczy, Erik Jankovský - Michal Orgoník, Benjamín Hýrošš, Roan Buchman
Púchov: Tomáš Boľo
Matúš Grbál, Matej Veteška - Ladislav Kuriš, Maximilián Moravanský, Michal Urban
Samuel Majerník, Andrej Vojtech - Adam Rusnák, Olexandr Plochotnik, Miroslav Papán
Martin Svinčák, Adam Krajčoviech - Adrián Suchánek, Martin Pobežal, Bohdan Mišák
Július Bubela, Michal Druga - Tomáš Žemla, Matúš Vojtech

 

19. kolo SKALICA - POPRAD 1:6 (1:1, 0:1, 0:4)
09:52 Novák (Nemeš, Baláži) v presilovke 0:1
12:07 Balát (Žúrek) v presilovke 1:1
28:10 Vernarec (Rataj, Šlosárik) 1:2
45:32 Bujňák (Baláži, Vernarec) v presilovke 1:3
47:54 Vernarec (Rataj, Bujňák) 1:4
57:47 Ilavský (Petrulák, Palguta) 1:5
59:35 Pokorný (Rataj, Palguta) 1:6
Vylúčenia: 4:5. Presilovky: 1:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 10:39 (2:19, 4:11, 4:9).
Rozhodovali: Patrik Purgat - Tomáš Valachovič, Ivan Haringa.
Divákov: 56.
Skalica: Matúš Žúrek
Maxim Sakmár, Erik Zaňát - Tomáš Balát, Michal Búlik, Richard Podolinský
Matej Lipovský, Martin Kubányi - Šimon Lašák, David Novák, Michal Kučera
Adam Jančík, Daniel Michálik - Lukáš Poláčik, Adrián Brenkus, Nicolas Kubo
Radoslav Duban
Poprad: Enriko Lipták
Jakub Kožuch, Slavomír Šlosárik - Richard Nemeš, Lukáš Bujňák, Jakub Vernarec
Juraj Palguta, Matej Novák - Gregor Rataj, Vladimír Noel Šimšaj, Dominik Pokorný
Matej Tomas, Peter Harbut - Peter Helcmanovský, Peter Brejčák, Róbert Plaskoň
Patrik Baláži - Daniel Ilavský, Matej Paško, Marek Petrulák

 

20. kolo SKALICA - POPRAD 4:3sn (0:1, 1:1, 2:1 - 0:0)
02:55 Baláži (Harbut, Vernarec) v presilovke 0:1
25:14 Vernarec 0:2
32:11 Gron (Zaňát, Búlik) 1:2
41:24 Sakmár (Zaňát, Kučera) v presilovke o dvoch 2:2
57:26 Búlik (Lašák) 3:2
59:28 Pokorný (Vernarec, Novák) 3:3
rozhodujúci samostatný nájazd Balát 4:3
Vylúčenia: 1:5. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:42 (12:16, 10:16, 8:8 - 3:2).
Rozhodovali: Patrik Purgat - Ivan Haringa, Tomáš Valachovič.
Divákov: 71.
Skalica: Oliver Nemec
Matej Lipovský, Martin Kubányi - Tomáš Balát, David Novák, Michal Kučera
Maxim Sakmár, Erik Zaňát - Šimon Lašák, Stanislav Gron, Michal Búlik
Jakub Švikruha, Daniel Michálik - Radoslav Duban, Adrián Brenkus, Richard Podolinský
Lukáš Poláčik, Adam Jančík, Nicolas Kubo
Poprad: Adam Gajan
Jakub Kožuch, Slavomír Šlosárik - Richard Nemeš, Lukáš Bujňák, Jakub Vernarec
Juraj Palguta, Matej Novák - Gregor Rataj, Vladimír Noel Šimšaj, Dominik Pokorný
Matej Tomas, Peter Harbut - Peter Helcmanovský, Peter Brejčák, Róbert Plaskoň
Patrik Baláži - Daniel Ilavský, Matej Paško, Marek Petrulák

 

19. kolo MARTIN - MICHALOVCE 5:4 (0:2, 5:2, 0:0)
17:41 Dudurič (Jenčko, Dobos) 0:1
18:25 Kočiš (Kurila, Štekláč) 0:2
20:15 Jenčko (Dudurič) 0:3
22:37 Stročka (Ulbricht, Fázik) 1:3
22:52 Stročka (Ulbricht) 2:3
25:15 Fázik (Stročka, Ulbricht) 3:3
31:41 Kenderka 3:4
34:15 Stročka (Ulbricht) v presilovke 4:4
35:21 Malík (Ďurkovič) 5:4
Vylúčenia: 3:2. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 21:43 (4:10, 9:16, 8:17).
Rozhodovali: Miroslav Valach - Martin Hajnik, Michal Mišek.
Divákov: 153.
Martin: Daniel Ďuris
Šimon Vitkovský, Samuel Bohunčák - Šimon Fázik, Kristián Stročka, Matúš Ulbricht
Sebastián Ábel, Boris Nagy - Tomáš Ďurkovič, Artur Vladár, Kristián Malík
Matej Maňka, Daniil Niščimnij - Roman Becík, Michal Sorger, Roman Sydoruk
Rastislav Kubík
Michalovce: Adam Rusňák (41. Jakub Hrubovský)
Marcel Dobos, Kristián Tomaško - Jozef Dudurič, Bogdan Stepančenko, Daniel Alexander Jenčko
Sebastián Štekláč, Simon Čollák - Martin Kočiš, Dušan Divulit, Viliam Kurila
Patrik Kužma, Roman Novák - Matúš Koba, Jakub Magyar, Tomáš Oráč
Gregor Štefan Horváth, Viktor Brezina - Dominik Kenderka, Jakub Čorba, Artem Putuľan

 

20. kolo MARTIN - MICHALOVCE 1:2sn (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0)
09:50 Stročka (Ulbricht) v presilovke 1:0
12:55 Jenčko (Dudurič) v presilovke 1:1
rozhodujúci samostatný nájazd Jenčko 1:2
Vylúčenia: 5:2 na 2 min, navyše Sydoruk 10 napadnutie oblasti hlavy a krku. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 25:32 (10:8, 8:9, 7:11 - 0:4).
Rozhodovali: Michal Drblík - Tomáš Holienka, Michal Mišek.
Divákov: 134.
Martin: Daniel Ďuris
Šimon Vitkovský, Samuel Bohunčák - Šimon Fázik, Kristián Stročka, Matúš Ulbricht
Sebastián Ábel, Ivan Thomka- Tomáš Ďurkovič, Michal Sorger, Kristián Malík
Matej Maňka, Boris Nagy - Roman Becík, Matej Grega, Roman Sydoruk
Daniil Niščimnij - Rastislav Kubík
Michalovce: Jakub Hrubovský
Marcel Dobos, Kristián Tomaško - Jozef Dudurič, Bogdan Stepančenko, Daniel Alexander Jenčko
Sebastián Štekláč, Simon Čollák - Martin Kočiš, Dušan Divulit, Viliam Kurila
Patrik Kužma, Roman Novák - Matúš Koba, Jakub Magyar, Tomáš Oráč
Gregor Štefan Horváth, Viktor Brezina - Dominik Kenderka, Jakub Čorba, Artem Putuľan

 

19. kolo KOŠICE - L. MIKULÁŠ 8:3 (3:0, 4:2, 1:1)
00:36 J. Bartoš (Kmec, Tvrdoň) 1:0
01:14 Miškuf (Zůbek, Novota) 2:0
15:59 J. Bartoš (Tvrdoň, A. Bartoš) 3:0
23:25 Krasnožon (Štec, Novák) 4:0
25:06 Tvrdoň (Zůbek, Kmec) 5:0
27:12 Zůbek (Miškuf, Novota) 6:0
32:38 J. Bartoš (Repčík, Kmec) v presilovke 7:0
35:51 Kurovskij 7:1
37:16 Pukluš (Maliňák) 7:2
48:45 Vinclér (Jurčo, Štec) 8:2
51:12 Kubáň (Dunčko) 8:3
Vylúčenia: 4:3. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 42:30 (21:7, 14:8, 7:15).
Rozhodovali: Ondrej Kalina - Martin Jobbágy, Andrej Bogdaň.
Divákov: 108.
Košice: Patrik Jurčák
Jozef Viliam Kmec, Antonín Bartoš - Jan Bartoš, Peter Repčík, Martin Tvrdoň
Denis Šándor, Pavol Zůbek - Jakub Jadrný, Norbert Miškuf, Alex Novota
Marko Vinclér, Marián Štec - Michailo Krasnožon, Zoltán Novák, Matej Jurčo
Michal Štefanisko, Oliver Orosz, Marko Kočkár
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas (26. Ľuboš Dálnoki)
Ondrej Valko, Matúš Krendželák - Boris Kuráň, Vladislav Kurovskij, Juraj Dunčko
Erik Janíček, Branislav Fábry - Gregor Maliňák, Ronald Kubáň, Fedor Feherpataky
Eliáš Večerek, Alex Jasenek - Daniel Josef Dvořák, Jakub Uhliar, Dávid Pukluš
Adrián Jankura, Samuel Petruška - Peter Polčík, Timotej Kuráň, Nikodém Šulík

 

20. kolo KOŠICE - L. MIKULÁŠ 6:4 (2:1, 3:2, 1:1)
06:16 J. Bartoš (Jadrný, A. Bartoš) 1:0
10:08 Kurovskij (Krendželák, B. Kuráň) v presilovke 1:1
14:53 Novák (Novota, Zůbek) 2:1
23:19 J. Bartoš (Repčík) 3:1
26:43 Repčík (A. Bartoš, Kmec) 4:1
28:32 Dunčko (B. Kuráň, Kurovskij) 4:2
37:09 Feherpataky (Maliňák) 4:3
37:47 Tvrdoň (J. Bartoš, Repčík) 5:3
43:17 Tvrdoň (A. Bartoš, Kmec) 6:3
51:19 Maliňák 6:4
Vylúčenia: 4:1 na 2 min, navyše Bukas TS hodenie hokejky. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 42:28 (10:10, 18:8, 14:10).
Rozhodovali: Ondrej Kalina - Jaroslav Riš, Andrej Bogdaň.
Divákov: 89.
Košice: Roman Kaľavský
Jozef Viliam Kmec, Antonín Bartoš - Jan Bartoš, Peter Repčík, Martin Tvrdoň
Denis Šándor, Pavol Zůbek - Jakub Jadrný, Zoltán Novák, Alex Novota
Marko Vinclér, Marián Štec - Michailo Krasnožon, Oliver Orosz, Matej Jurčo
Michal Štefanisko, Marko Kočkár
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas
Marián Mihálik, Matúš Krendželák - Boris Kuráň, Vladislav Kurovskij, Juraj Dunčko
Samuel Droppa, Vojtech Jánoš - Gregor Maliňák, Ronald Kubáň, Fedor Feherpataky
Eliáš Večerek, Alex Jasenek - Daniel Josef Dvořák, Jakub Uhliar, Dávid Pukluš
Adrián Jankura, Samuel Petruška - Peter Polčík, Timotej Kuráň, Nikodém Šulík
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

Pridať komentár


Najčítanejšie články

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZSkóreB
1.Zvolen619:1313
2.Nitra413:912
3.Poprad311:56
4.Michalovce29:56
5.Detva416:176
6.Trenčín514:176
7.N. Zámky39:55
8.Košice27:63
9.Slovan411:152
10.Miškovec46:122
11.B. Bystrica48:172
12.L. Mikuláš13:50
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
tímZVVPPPPSkóreB
1.Nitra5410040:1014
2.Slovan4300114:89
3.Dukla4210113:88
4.Martin4111114:146
5.B. Bystrica5200313:166
6.Poprad210109:84
7.Skalica4101216:244
8.Košice210015:33
9.Žilina410034:233
10.Zvolen5010411:252
-SR 183101112:124
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4400030:1112
2.Nitra4310020:1211
3.Dukla4310016:1011
4.Púchov4210113:108
5.Martin4200216:156
6.Michalovce420029:56
7.B. Bystrica4102112:165
8.Skalica4101214:184
9.Zvolen4011212:143
10.Spišská4100314:193
11.Žilina410037:223
12.Poprad400049:200
13.Trnava000000:00
14.Košice000000:00
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Viedeň7500232:1516
2.Graz7410225:1714
3.Salzburg6400223:1512
4.Klagenfurt7400315:1412
5.Fehérvár7311227:2712
6.Bolzano5301118:1310
7.Innsbruck8301422:2910
8.Linz7200517:236
9.Bratislava4110211:165
10.Dornbirn6110411:195
11.Villach6100513:263
Aktualizované: 19.10.2020 12:28
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46

Bleskovky

Zürich - Zug 3:6 vo štvrtkovom zápase švajčiarskej ligy

Hokejisti Zugu zvíťazili vo štvrtkovom zápase švajčiarskej ligy na ľade Zürichu 6:3. výsledok: Zürich - Zug 3:6 rrŠvajčiarsko-Hokej-liga-štvrtok-výsledok
včera o 21:58 - TASR

HV 71 - Brynäs 6:4 vo štvrtkovom zápase švédskej ligy

Hokejisti HV 71 zvíťazili vo štvrtkovom domácom zápase švédskej ligy nad Brynäsom 6:4. výsledky: Färjestad - Örebro 7:3, HV 71 - Brynäs 6:4, Lulea - Leksand 5:2, Rögle - Frölunda 5:4, Växjö - Malmö 4:3 rrŠvédsko-Hokej-liga-štvrtok-výsledky
včera o 21:34 - TASR

Tappara Tampere - Ässät Pori 5:3 vo fínskej lige

Vo štvrtkovom stretnutí fínskej hokejovej ligy zvíťazila Tappara Tampere nad Ässätom Pori 5:3.
včera o 20:18 - TASR

Brown sa dohodol na zmluve s Ottawou a vyhne sa arbitráži

Kanadský hokejista Connor Brown sa vyhne arbitráži. So svojím klubom NHL Ottawou Senators sa dohodol na trojročnej zmluve, ktorá mu zabezpečí celkový príjem 10,8 milióna dolárov.
včera o 18:31 - TASR

Carolina angažovala brankára Bibeaua a obrancu Shorea

Vedenie Caroliny Hurricanes angažovalo Antoinea Bibeaua a obrancu Drewa Shorea. Obaja podpísali ročné kontrakty. Klub o tom informoval na sociálnych sieťach.
včera o 17:41 - TASR

Viacero hráčov Klagenfurtu malo pozitívne testy na koronavírus

Viacero hokejistov rakúskeho Klagenfurtu malo pozitívne testy na koronavírus. Nemajú žiadne symptómy ochorenia COVID-19, poputujú však do karantény. PCR testom sa podrobilo celé mužstvo EC-KAC vrátane trénerov a členov realizačného tímu.
včera o 16:03 - TASR

Russell predĺžil zmluvu s Edmontonom

Kanadský hokejový útočník Kris Russel bude aj v sezóne 2020/2021 pôsobiť v klube NHL Edmonton Oilers. S vedením "olejárov" podpísal kontrakt v hodnote 1,25 milióna dolárov. Russella draftoval v roku 2005 Columbus Blue Jackets, v NHL si zahral aj za St. Louis, Calgary a Dallas.
včera o 06:49 - TASR

SaiPa Lappeenranta - Sport Vassa 0:3 vo fínskej lige

V stredajšom stretnutí fínskej hokejovej ligy prehrala Saipa Lappeenranta s tímom Sport Vassa 0:3.
21.10.2020 21:06 - TASR

Ruský krídelník Michejev sa dohodol s Torontom na dvojročnej zmluve

Ruský hokejista Iľja Michejev podpísal dvojročný kontrakt s klubom zámorskej NHL Toronto Maple Leafs v celkovej hodnote 3,29 milióna amerických dolárov.
21.10.2020 06:46 - TASR

Ambri-Piotta - Lausanne 2:3 pp v utorňajšom zápase švajčiarskej ligy

Hokejisti Ambri-Piotta v zostave so slovenským útočníkom Stanislavom Horanským prehrali v utorňajšom domácom zápase švajčiarskej ligy s Lausanne 2:3 po predĺžení. výsledky: Ambri-Piotta - Lausanne 2:3 pp, Biel - Bern 3:4, Langnau - Rapperswil 0:1.
20.10.2020 22:22 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

23. 10. 2020
N. Zámky - Miškovec o 18:00
Košice - Michalovce o 18:00
25. 10. 2020
Michalovce - Zvolen o 16:00
B. Bystrica - L. Mikuláš o 17:00
Trenčín - Košice o 17:00
27. 10. 2020
B. Bystrica - N. Zámky o 17:30

Odohrané zápasy

20. 10. 2020
N. ZámkyZvolen
1:0 SNREPORT
KošiceMiškovec
4:1REPORT
18. 10. 2020
ZvolenKošice
5:3REPORT
N. ZámkyTrenčín
5:1REPORT
16. 10. 2020
MiškovecTrenčín
2:3REPORT
11. 10. 2020
N. ZámkyNitra
3:4REPORT

Najviac bodov

Rastislav GašparDEV9 bodov
2.McPherson A.ZVO8
3.Puliš R.ZVO7
4.Nuutinen M.ZVO7
5.Obdržálek P.NZA6

Najlepší strelec

Radovan PulišZVO5 gólov
2.Klhůfek P.KOS4
3.Lalancette C.MIC4
4.Hrnka T.NIT4
5.Gašpar R.DEV4

Najlepší brankár

Henri KiviahoNZA94.79 perc
2.Cowley E.NIT94.04 %
3.Rahm R.ZVO92.62 %
4.Rajna M.MIS91.73 %
5.Valent M.TRE90.48 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov