Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Kaufland extraliga dorastu: 3. a 4. kolo

zdroj: HokejPortal.sk/Domi Handzušová
22.9.2019 17:01 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk

V druhom dvojkole zabrali za šesť bodov doma Púchov, Bystrica a Poprad a vonku Košice, Trnava, Nitra a Dukla.


3. kolo PÚCHOV - SPIŠSKÁ 7:1 (2:1, 2:0, 3:0)
01:20 Slezák (Grič, Tomala) 0:1
05:01 Kuriš (Urban, J. Pobežal) v presilovke 1:1
08:58 Kuriš (Urban, Majerník) v oslabení 2:1
32:28 Plochotnik 3:1
38:57 Veteška (Kuriš, Urban) v presilovke o dvoch 4:1
42:39 Urban (Kuriš) v oslabení 5:1
46:58 Kuriš (Plochotnik, Urban) v presilovke 6:1
49:19 Vojtech (J. Pobežal, Moravanský) 7:1
Vylúčenia: 8:9. Presilovky: 3:0. Oslabenia: 2:0.
Strely na bránu: 32:28 (11:9, 9:7, 12:12).
Rozhodovali: Dominik Lesay - Martin Hajnik, Adam Rehák.
Divákov: 76.
Púchov: Tomáš Boľo (50. Rudolf Slošarik)
Matej Veteška, Jakub Pobežal - Ladislav Kuriš, Olexandr Plochotnik, Michal Urban
Samuel Majerník, Andrej Vojtech - Matúš Šimík, Adam Rusnák, Miroslav Papán
Michal Druga, Adam Krajčoviech - Martin Pobežal, Maximilián Moravanský, Patrik Šmigura
Július Bubela - Erik Šamaj, Adrián Suchánek, Bohdan Mišák
Spišská: Pavol Černák (50. Marián Jančura)
Nicolas Zekucia, Erik Slezák - Dominik Novák, Branislav Richnavský, Bruno Wagner
Samuel Gonda, Matej Grec - Timotej Tomala, Erik Grič, René Gnap
Kristián Tatarka, Samuel Jurčák - Kristián Mikolaj, Radoslav Neupauer, Radoslav Tarbaj

 

4. kolo PÚCHOV - SPIŠSKÁ 7:1 (2:0, 1:1, 4:0)
16:08 Plochotnik (Rusnák, Papán) 1:0
18:30 Kuriš (Urban) v oslabení 2:0
24:03 Mišák (J. Pobežal, Druga) 3:0
35:50 Grič (Richnavský, Tomala) 3:1
48:55 Kuriš (Urban, J. Pobežal) v presilovke 4:1
50:23 Kuriš (Urban, Plochotnik) v presilovke 5:1
55:39 Šimík (Šmigura, Majerník) 6:1
57:54 Majerník (Plochotnik, Rusnák) v presilovke 7:1
Vylúčenia: 6:8 na 2 min, navyše J. Pobežal, Vojtech a Kuriš všetci 10 nešportové správanie - Slezák 10 nešportové správanie, Richnavský 10+DKZ a Jurčák 10 nešportové správanie. Presilovky: 3:0. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 30:20 (9:10, 11:6, 10:4).
Rozhodovali: Mário Krist - Michal Drblík, Marek Makúch.
Divákov: 75.
Púchov: Tomáš Boľo
Matej Veteška, Jakub Pobežal - Ladislav Kuriš, Olexandr Plochotnik, Michal Urban
Samuel Majerník, Andrej Vojtech - Matúš Šimík, Adam Rusnák, Miroslav Papán
Michal Druga, Adam Krajčoviech - Martin Pobežal, Maximilián Moravanský, Patrik Šmigura
Július Bubela - Erik Šamaj, Adrián Suchánek, Bohdan Mišák
Spišská: Pavol Černák
Nicolas Zekucia, Erik Slezák - Dominik Novák, Branislav Richnavský, Bruno Wagner
Samuel Gonda, Matej Grec - Timotej Tomala, Erik Grič, René Gnap
Kristián Tatarka, Samuel Jurčák - Kristián Mikolaj, Radoslav Neupauer, Radoslav Tarbaj

 

3. kolo SLOVAN - KOŠICE 1:4 (0:0, 1:0, 0:4)
38:28 Ožvald (Samadov, Kukumberg) 1:0
42:56 Bartoš (Tvrdoň, Miškuf) 1:1
45:55 Jadrný (Repčík, Zůbek) v presilovke 1:2
54:36 Kaža (Kmec, Tvrdoň) v presilovke 1:3
59:48 Tvrdoň (Kmec) v oslabení do prázdnej brány 1:4
Vylúčenia: 5:5. Presilovky: 0:2. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 28:43 (8:13, 13:10, 7:20).
Rozhodovali: Vladimír Baluška - Filip Crman, Lukáš Kacej.
Divákov: 92.
Slovan: Norbert Uhrovič
Róbert Bertók, Oliver Benedikt - Roman Kukumberg, Antonio Ožvald, Jaroslav Samadov
Michael Gregor, Peter Borák - Robin Gabriel Veber, Václav Trubač, Maximilian Bubica
Pavol Barinka, Maxim Hájek - Martin Lachkovič, Adrian Andrej Zelenay, Samuel Ružanský
Adam Konrád
Košice: Patrik Jurčák
Antonín Bartoš, Jozef Viliam Kmec - Lukáš Kaža, Norbert Miškuf, Miroslav Tvrdoň
Pavol Zůbek, Marko Ragan - Jakub Jadrný, Peter Repčík, Jan Bartoš
Marián Štec - Matej Jurčo, Zoltán Novák, Alex Novota
Michal Štefanisko, Marko Vinclér - Timon Jadrníček, Marko Kočkár

 

4. kolo SLOVAN - KOŠICE 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
35:53 Kaža (Zůbek, Ragan) 0:1
44:04 Kaža (Miškuf, Tvrdoň) 0:2
45:17 Miškuf (Kaža, Tvrdoň) 0:3
49:04 Kukumberg (Ožvald, Bertók) 1:3
Vylúčenia: 5:4. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 22:32 (9:9, 3:8, 10:15).
Rozhodovali: Vladimír Goga - Michal Orolin, Drahoslav Vyšný.
Divákov: 72.
Slovan: Richard Noskovič
Róbert Bertók, Oliver Benedikt - Roman Kukumberg, Antonio Ožvald, Jaroslav Samadov
Michael Gregor, Peter Borák - Robin Gabriel Veber, Václav Trubač, Maximilian Bubica
Pavol Barinka, Maxim Hájek - Martin Lachkovič, Adrian Andrej Zelenay, Samuel Ružanský
Adam Konrád
Košice: Roman Kaľavský
Antonín Bartoš, Jozef Viliam Kmec - Lukáš Kaža, Norbert Miškuf, Miroslav Tvrdoň
Pavol Zůbek, Marko Ragan - Jakub Jadrný, Peter Repčík, Jan Bartoš
Marián Štec - Matej Jurčo, Zoltán Novák, Alex Novota
Michal Štefanisko, Marko Vinclér - Timon Jadrníček, Marko Kočkár

 

3. kolo B. BYSTRICA - MICHALOVCE 5:1 (0:1, 4:0, 1:0)
03:30 Putuľan (Dudurič, Stepančenko) 0:1
24:48 Kepka (Rákoš) v oslabení 1:1
27:26 Kepka (Rákoš, Forgáč) 2:1
33:34 Kepka (Fungáč, Rákoš) v presilovke 3:1
38:19 Legiň (Hojo, Melicher) 4:1
54:59 Lörincz (Pisarovič) 5:1
Vylúčenia: 5:3 na 2 min, navyše Bais TS podrazenie. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 43:23 (15:5, 18:8, 10:10).
Rozhodovali: Miroslav Kollár - Martin Číž, Martin Staššák.
Divákov: 84.
B. Bystrica: Šimon Šimko
Matěj Eliaš, Michal Žiljak - Patrik Melicher, Jakub Legiň, Ľubomír Hojo
Jakub Krnáč, Matúš Vongrej - Jozef Rákoš, Tomáš Kepka, Miroslav Forgáč
Ján Slivka, Matej Bais - Andrej Bočkaj, Oliver Turňa, Andreas Bosman
Filip Orlíček, Matej Štefan Lörincz - Martin Mičko, Jakub Fungáč, Jakub Pisarovič
Michalovce: Jakub Hrubovský
Simon Čollák, Sebastián Štekláč, Kristián Tomaško, Patrik Kužma, Jozef Harčár, Marcel Dobos, Viktor Brezina, Roman Novák
Bogdan Stepančenko, Matej Šimko, Jakub Magyar, Dominik Kenderka, Alexander James Daniel Dmitrijev, Jozef Dudurič, Artem Putuľan, Lukáš Kovaľ, Richard Šechný, Dušan Divulit, Matúš Koba, Jakub Čorba

 

4. kolo B. BYSTRICA - MICHALOVCE 4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
00:24 Stepančenko (Čollák, Dudurič) 0:1
09:07 Kepka (Rákoš) v oslabení 1:1
17:29 Kepka z trestného strieľania 2:1
22:02 Šimko (Stepančenko, Dudurič) v presilovke o dvoch 2:2
39:12 Hojo (Eliaš, Legiň) v presilovke 3:2
51:13 Fungáč (Kepka, Rákoš) v presilovke 4:2
Vylúčenia: 4:7 na 2 min, navyše Rákoš 10 napadnutie oblasti hlavy a krku, neskôr 5+DKZ pästný súboj - Dudurič TS podrazenie, Dobos 5+DKZ pästný súboj. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 31:12 (14:3, 11:5, 6:4).
Rozhodovali: Miroslav Kollár - Jakub Trnka, Tomáš Izakovič.
Divákov: 92.
B. Bystrica: Šimon Šimko
Matěj Eliaš, Michal Žiljak - Patrik Melicher, Jakub Legiň, Ľubomír Hojo
Jakub Krnáč, Matúš Vongrej - Jozef Rákoš, Tomáš Kepka, Miroslav Forgáč
Ján Slivka, Matej Bais - Andrej Bočkaj, Oliver Turňa, Andreas Bosman
Filip Orlíček, Matej Štefan Lörincz - Martin Mičko, Jakub Fungáč, Jakub Pisarovič
Michalovce: Jakub Hrubovský (21. Adam Rusňák)
Sebastián Štekláč, Simon Čollák - Artem Putuľan, Jozef Dudurič, Bogdan Stepančenko
Kristián Tomaško, Roman Novák - Alexander James Daniel Dmitrijev, Jakub Magyar, Dominik Kenderka
Patrik Kužma, Marcel Dobos - Matúš Koba, Richard Šechný, Jakub Čorba
Jozef Harčár - Lukáš Kovaľ, Matej Šimko

 

3. kolo SKALICA - TRNAVA 0:4 (0:1, 0:3, 0:0)
01:46 Koriažin (I. Polák) v presilovke 0:1
31:19 I. Polák (Kurty, Mrva) 0:2
34:20 Pejkovič (Korytko, Gabriel) v presilovke 0:3
35:21 Marton (Samuhel, Valo) 0:4
Vylúčenia: 9:10. Presilovky: 0:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 27:45 (7:18, 12:17, 8:10).
Rozhodovali: Róbert Müllner - Martin Hercog, Ivan Haringa.
Divákov: 89.
Skalica: Oliver Nemec (32.-35. A 40. Matúš Žúrek)
Dominik Cagáň, Martin Staňka - Tomáš Balát, Lukáš Kuba, David Kočka
David Novák, Erik Zaňát - Richard Hodáň, Michal Kučera
Maximilián Mikula, Dárius Zelenka - Šimon Lašák, Matej Lipovský, Lukáš Poláčik
Adam Jančík - Adrián Brenkus, Daniel Michálik, Matej Hladký
Trnava: Tobiáš Iglovský
Adam Hajdúch, Dávid Mrva - Adam Kurty, Igor Polák, Žigmund Polák
Branislav Korytko, Michal Frídel - Andrej Moncman, Patrik Gabriel, Jakub Ružek
Eduard Keprt, Peter Pejkovič - Jakub Juríček, Grigorij Koriažin, Erik Krištofík
Filip Fintor, Tomáš Foltýn - Tomáš Marton, Jakub Valo, Dávid Samuhel

 

4. kolo SKALICA - TRNAVA 3:7 (1:2, 1:2, 1:3)
10:36 Korytko (Frídel, Gabriel) v presilovke 0:1
11:33 Kuba (Balát, Kučera) 1:1
12:46 Frídel (Gabriel, Korytko) 1:2
30:27 Zaňát (Kočka) v presilovke 2:2
34:12 Ružek 2:3
37:20 Mrva (Ž. Polák) v oslabení 2:4
45:00 Ž. Polák (Kurty, I. Polák) 2:5
45:19 Kučera (Cagáň, Kuba) 3:5
47:32 Ružek (Gabriel, Korytko) 3:6
53:07 I. Polák (Kurty, Mrva) 3:7
Vylúčenia: 9:6 na 2 min, navyše I. Polák 10 nešportové správanie. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 27:39 (12:11, 8:14, 7:14).
Rozhodovali: Patrik Purgat - Róbert Frimmel, Juraj Šefčík.
Divákov: 100.
Skalica: Oliver Nemec
Dominik Cagáň, Martin Staňka - Tomáš Balát, Lukáš Kuba, Michal Kučera
Adam Jančík, Erik Zaňát - Šimon Lašák, David Kočka, Richard Hodáň
Daniel Michálik, Dárius Zelenka - Matej Lipovský, Nicolas Kubo
Adrian Kolcun, Adrián Brenkus, Matej Hladký
Trnava: Marko Skačan
Adam Hajdúch, Dávid Mrva - Adam Kurty, Igor Polák, Žigmund Polák
Branislav Korytko, Michal Frídel - Andrej Moncman, Patrik Gabriel, Jakub Ružek
Eduard Keprt, Peter Pejkovič - Jakub Juríček, Grigorij Koriažin, Erik Krištofík
Filip Fintor, Tomáš Foltýn - Tomáš Marton, Jakub Valo, Dávid Samuhel

 

3. kolo L. MIKULÁŠ - NITRA 2:7 (0:1, 1:4, 1:2)
18:19 Kliment (Molnár, Sýkora) 0:1
21:28 Zöld (Ridzoň) 1:1
24:50 Sýkora (Molnár, Lidik) 1:2
29:04 Bartakovics v presilovke 1:3
33:04 Bartakovics (Socha, Molnár) 1:4
36:53 Gemmel (Bartakovics, Socha) 1:5
41:39 Cápay (Sýkora, Hinca) v presilovke 1:6
55:41 Ferkodič (Šutovský) 1:7
57:40 Kurovskij v oslabení 2:7
Vylúčenia: 9:7 na 2 min, navyše Baláž 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:2. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 12:41 (1:13, 7:16, 4:12).
Rozhodovali: Vladimír Snášel - Ľudovít Šoltés, Tomáš Knižka.
Divákov: 32.
L. Mikuláš: Ľuboš Dálnoki (56. Marek Stano)
Samuel Anton Dubjel, Matúš Krendželák - Juraj Dunčko, Vladislav Kurovskij, Fedor Feherpataky
Dominik Františka, Vojtech Jánoš - František Ridzoň, Žigmund Zöld, Rastislav Baláž
Samuel Petruška, Branislav Fábry - Nikodém Šulík, Peter Brejčák, Boris Kuráň
Eliáš Večerek - Adrián Jankura, Jakub Stefan Dubjel, Dávid Dadaj
Nitra: Matej Marinov (41. David Irsák)
Samuel Socha, Jakub Ingeli - Alex René Bartakovics, Samuel Cápay, Oliver Hinca
Adam Belák, Samuel Kliment - Ondrej Molnár, Matej Lidik, Adam Sýkora
Peter Kuppé, Zdenko Sedlák - Viktor Huszár, David Hofer, Lukáš Chomiščák
Martin Šutovský, Viktor Dreisig - Max Ferkodič, Daniel Gemmel, Samuel Šimune

 

4. kolo L. MIKULÁŠ - NITRA 1:9 (0:6, 1:2, 0:1)
05:28 Molnár (Sýkora, Lidik) 0:1
09:52 Molnár (Bartakovics) v oslabení 0:2
10:30 Huszár (Hofer) 0:3
15:52 Lidik (Molnár) 0:4
19:04 Sýkora (Kliment) v presilovke 0:5
19:45 Chomiščák (Hofer) 0:6
27:28 Kliment (Bartakovics) v presilovke 0:7
37:41 Zöld 1:7
38:40 Huszár (Sýkora) 1:8
49:38 Lidik (Dreisig) v oslabení 1:9
Vylúčenia: 8:8 na 2 min, navyše Fábry 10 vrazenie na mantinel, Krendželák TH napadnutie oblasti hlavy a krku. Presilovky: 0:2. Oslabenia: 0:2.
Strely na bránu: 18:44 (7:17, 9:15, 2:12).
Rozhodovali: Juraj Tornay - Samuel Chrapčiak, Matej Martínek.
Divákov: 33.
L. Mikuláš: Ľuboš Dálnoki (11.-21. Marek Stano)
Dominik Františka, Matúš Krendželák - Juraj Dunčko, Vladislav Kurovskij, Fedor Feherpataky
Samuel Anton Dubjel, Branislav Fábry - František Ridzoň, Žigmund Zöld, Dávid Dadaj
Vojtech Jánoš, Eliáš Večerek - Rastislav Baláž, Boris Kuráň, Nikodém Šulík
Samuel Petruška - Adrián Jankura, Peter Brejčák, Jakub Stefan Dubjel
Nitra: David Irsák (41. Matej Marinov)
Samuel Socha, Jakub Ingeli - Max Ferkodič, Alex René Bartakovics, Oliver Hinca
Adam Belák, Samuel Kliment - Ondrej Molnár, Matej Lidik, Adam Sýkora
Martin Šutovský, Zdenko Sedlák - Viktor Huszár, David Hofer, Lukáš Chomiščák
Peter Kuppé - Viktor Dreisig, Samuel Šimune, Daniel Gemmel

 

3. kolo MARTIN - DUKLA 2:8 (2:3, 0:4, 0:1)
04:10 Martiška (Vaňo, Krajčovič) 0:1
11:46 Svitač (Danielčák) 0:2
12:06 Ulbricht (Kráľ) 1:2
13:35 Danielčák (Molnár, Krajčovič) 1:3
19:30 Ulbricht (Stročka, Ábel) v presilovke 2:3
21:35 Hruška (Danielčák, Molnár) v presilovke 2:4
24:27 Pazdera (Bárdoš, Svitač) 2:5
26:25 Zemko (Buchman, Pazdera) 2:6
31:30 Molnár (Danielčák, Krajčovič) v presilovke 2:7
46:44 Hýrošš (Pazdera, Zemko) 2:8
Vylúčenia: 6:5. Presilovky: 1:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 22:43 (9:13, 6:19, 7:11).
Rozhodovali: Lukáš Peterka - Vladimír Ďurina, Lukáš Ševčík.
Divákov: 97.
Martin: Maximilián Lednický (22. Marek Jendreas)
Matej Maňka, Ivan Thomka - Adam Kráľ, Kristián Stročka, Matúš Ulbricht
Sebastián Ábel, Samuel Bohunčák - Kristián Malík, Matej Grega, Šimon Fázik
Adam Čatloš, Rastislav Kubík - Tomáš Ďurkovič, Roman Becík, Vladimír Smolka
Dukla: Adam Gerhardt
Erik Jankovský, Ľuboš Pazdera - Ondrej Bárdoš, Daniel Ján Svitač, Jakub Kopecký
Michal Hruška, Alexander Šandor - Tim Danielčák, Filip Molnár, Andrej Krajčovič
Jakub Kopún - Michal Orgoník, Damian Vaňo, Filip Martiška
Jakub Bulík, Tomáš Lehocký - Roan Buchman, Matúš Zemko, Benjamín Hýrošš

 

4. kolo MARTIN - DUKLA 3:6 (0:2, 3:2, 0:2)
02:50 Zemko (Pazdera) 0:1
16:10 Hruška (Vaňo, Jankovský) 0:2
21:10 Vaňo (Buchman) 0:3
28:45 Ďurkovič (Fázik) 1:3
31:55 Bárdoš (Svitač, Molnár) 1:4
35:10 Vladár (Čunderlík) 2:4
35:35 Kráľ (Vladár, Ulbricht) v presilovke 3:4
40:35 Bárdoš (Molnár) 3:5
58:05 Danielčák (Pazdera, Molnár) do prázdnej brány 3:6
Vylúčenia: 2:6. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 27:39 (8:11, 8:18, 11:10).
Rozhodovali: Ľubomír Pavela - Oto Durmis, Michal Macek.
Divákov: 154.
Martin: Daniel Ďuris
Ivan Thomka, Artur Vladár - Adam Kráľ, Matúš Ulbricht, Šimon Fázik
Sebastián Ábel, Samuel Bohunčák - Kristián Malík, Kristián Stročka, Matej Grega
Filip Čulík, Matej Maňka - Marek Molnár, Marko Brumerčík, Jakub Čunderlík
Roman Becík - Tomáš Ďurkovič, Adam Čatloš, Rastislav Kubík
Dukla: Matej Vereš
Erik Jankovský, Ľuboš Pazdera - Ondrej Bárdoš, Daniel Ján Svitač, Andrej Krajčovič
Michal Hruška, Alexander Šandor - Tim Danielčák, Matúš Zemko, Filip Molnár
Lukáš Drápal, Jakub Bulík - Michal Orgoník, Damian Vaňo, Roan Buchman
Benjamín Hýrošš

 

3. kolo POPRAD - ŽILINA 5:2 (3:0, 1:1, 1:1)
14:46 Bujňák (Nemeš) v presilovke 1:0
16:57 Suchý 2:0
19:42 Suchý (Sokoli) 3:0
22:54 Sokoli (Pokorný) 4:0
24:13 Šteiniger (Kocúr) v presilovke o dvoch 4:1
51:24 Vernarec (Nemeš, Bujňák) 5:1
57:56 Sluka (Staríček) 5:2
Vylúčenia: 8:6. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 50:15 (11:4, 17:4, 22:7).
Rozhodovali: Juraj Tornay - Jakub Ščurka, Martin Ordzovenský.
Divákov: 150.
Poprad: Enriko Lipták
Slavomír Šlosárik, Peter Harbut - Dominik Pokorný, Markus Suchý, Patrik Sokoli
Sebastian Nahalka, Patrik Baláži - Richard Nemeš, Lukáš Bujňák, Jakub Vernarec
Matej Tomas, Ján Lukáč - Marek Petrulák, Gregor Rataj, Hugo Lukačovič
Matej Novák - Róbert Plaskoň, Matej Paško, Daniel Josef Dvořák
Žilina: Filip Kubiridžák
Martin Sluka, Adam Rehák - Filip Samuhel, Tomáš Dudáš, Patrik Kubala
Ján Kocúr, Juraj Jedličák - Peter Klajban, Lukáš Mrenica, Ľuboš Staríček
Andrej Vojtašák, Filip Pálfy - Michal Pleva, Jakub Šteiniger, Andrej Štefánik
Jakub Šubjak, Maroš Puškár, Ondrej Sabo

 

4. kolo POPRAD - ŽILINA 6:1 (3:1, 2:0, 1:0)
02:38 Lukačovič (Petrulák, Lukáč) 1:0
09:26 Puškár (Kubala, Dudáš) v presilovke 1:1
17:17 Dvořák (Rataj, Petrulák) 2:1
18:24 Suchý (Baláži, Pokorný) v presilovke 3:1
32:00 Lukáč (Baláži) v presilovke o dvoch 4:1
34:36 Vernarec (Rataj) v oslabení 5:1
55:12 Plaskoň (Suchý, Dvořák) 6:1
Vylúčenia: 9:9 na 2 min, navyše Nemeš 10 napadnutie zozadu. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 48:19 (17:9, 15:1, 16:9).
Rozhodovali: Vladimír Smerek - Jakub Ščurka, Jaroslav Riš.
Divákov: 100.
Poprad: Enriko Lipták
Slavomír Šlosárik, Peter Harbut - Dominik Pokorný, Markus Suchý, Patrik Sokoli
Matej Novák, Patrik Baláži - Richard Nemeš, Lukáš Bujňák, Jakub Vernarec
Matej Paško, Ján Lukáč - Marek Petrulák, Gregor Rataj, Hugo Lukačovič
Róbert Plaskoň, Daniel Josef Dvořák
Žilina: Filip Kubiridžák
Martin Sluka, Ján Kocúr - Ľuboš Staríček, Jakub Šteiniger, Andrej Štefánik
Maroš Puškár, Adam Rehák - Michal Pleva, Tomáš Dudáš, Patrik Kubala
Andrej Vojtašák, Filip Pálfy - Peter Klajban, Lukáš Mrenica, Filip Samuhel
Juraj Jedličák, Maxim Peťko - Martin Suchár, Sebastian Andrej Podkonický, Daniel Gellen
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež



Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


Najčítanejšie články

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZSkóreB
1.Zvolen619:1313
2.Nitra413:912
3.Michalovce520:1411
4.N. Zámky515:119
5.Detva519:198
6.Košice415:117
7.Poprad311:56
8.Trenčín514:176
9.Slovan411:152
10.Miškovec46:122
11.B. Bystrica48:172
12.L. Mikuláš36:140
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
tímZVVPPPPSkóreB
1.Nitra5410040:1014
2.Slovan4300114:89
3.Dukla4210113:88
4.Martin4111114:146
5.B. Bystrica5200313:166
6.Poprad210109:84
7.Skalica4101216:244
8.Košice210015:33
9.Žilina410034:233
10.Zvolen5010411:252
-SR 183101112:124
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4400030:1112
2.Nitra4310020:1211
3.Dukla4310016:1011
4.Púchov4210113:108
5.Martin4200216:156
6.Michalovce420029:56
7.B. Bystrica4102112:165
8.Skalica4101214:184
9.Zvolen4011212:143
10.Spišská4100314:193
11.Žilina410037:223
12.Poprad400049:200
13.Trnava000000:00
14.Košice000000:00
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Viedeň7500232:1516
2.Graz7410225:1714
3.Salzburg6400223:1512
4.Klagenfurt7400315:1412
5.Fehérvár7311227:2712
6.Bolzano5301118:1310
7.Innsbruck8301422:2910
8.Bratislava5210215:198
9.Linz9210623:298
10.Dornbirn6110411:195
11.Villach6100513:263
Aktualizované: 25.10.2020 09:44
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46

Bleskovky

Ligová rada skontumovala duel N. Zámkov s Miškovcom na 5:0

Ligová rada skontumovala zápas 7. kola hokejovej Tipos extraligy medzi Novými Zámkami a DVTK Miškovec výsledkom 5:0 v prospech domácich. O rozhodnutí riadiaceho orgánu Tipos extraligy informoval portál hockeyslovakia. sk.
pred 4 min. - TASR

Hokej-TEL: Ligová rada skontumovala duel N. Zámkov s Miškovcom na 5:0

Ligová rada skontumovala zápas 7. kola hokejovej Tipos extraligy medzi Novými Zámkami a DVTK Miškovec výsledkom 5:0 v prospech domácich. UPOZORNENIE: Správu rozširujeme o ďalšie informácie wr nyBRIEF-SR-Hokej-TEL-Zámky-Miškovec-kontumácia
pred 20 min. - TASR

Vedenie súťaže odložilo aj nedeľňajší zápas Salzburg - Linz

Plánovaný nedeľňajší zápas nadnárodnej Ice Hockey League medzi EC Red Bull Salzburg a EHC Black Wings Linz sa nakoniec neuskutoční. Dôvodom sú zdravotné opatrenia v súvislosti s pandémiou koronavírusu. Duel 42. kola by tak mali odohrať v pôvodnom termíne 2. februára 2021.
pred 20 min. - TASR

Toronto podpísalo trojročnú zmluvu s krídelníkom Andersonom

Klub zámorskej hokejovej NHL Toronto Maple Leafs podpísal trojročnú zmluvu s útočníkom Joeym Andersonom s priemerným ročným platom 750. 000 dolárov. Dvadsaťdvaročného krídelníka si vybralo v 3. kole draftu v roku 2016 New Jersey.
o 08:02 - TASR

Dallas podpísal ročný kontrakt s Fínom Honkom

Klub zámorskej hokejovej NHL Dallas Stars podpísal ročný dvojcestný kontrakt s obrancom Juliusom Honkom v hodnote 700. 000 dolárov. Dvadsaťštyriročný Fín, ktorého si Dallas vybral v 1. kole draftu v roku 2014, odohral uplynulú sezónu v domácej lige.
o 07:04 - TASR

Brankár Hutchinson sa vrátil z Colorada do Toronta

Kanadský hokejový brankár Michael Hutchinson podpísal dvojročný kontrakt s klubom NHL Toronto Maple Leafs. Dvojcestná zmluva mu vynesie celkovo 725-tisíc dolárov. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke.
včera o 20:57 - TASR

Coyotes sa zriekli práv na Millera, ktorý šikanoval spolužiaka

Klub Arizona Coyotes sa zriekol práv na 18-ročného amerického hokejistu Mitcha Millera, ktorého si vybral v nedávnom drafte NHL. K tomuto kroku sa vedenie odhodlalo po tom, ako vyšlo najavo Millerovo šikanovanie spolužiaka. Arizona siahla po obrancovi vo 4. kole z celkovej 111. pozície.
včera o 07:05 - TASR

Frölunda - Örebro 3:1 vo štvrtkovom dueli švédskej ligy

Hokejisti Frölundy vyhrali vo štvrtkovom zápase švédskej ligy doma nad Örebro 3:1 a sú na čele tabuľky. SHL - štvrtok: Frölunda - Örebro 3:1, HV 71 - Växjö 3:2 pp, Skelleftea - Oskarshamn 1:3.
29.10.2020 21:51 - TASR

Tampa predĺžila kontrakty s útočníkom Maroonom a obrancom Schennom

Aktuálny držiteľ hokejového Stanleyho pohára Tampa Bay Lightning predĺžil zmluvu s útočníkom Patrickom Maroonom a obrancom Lukom Schennom. S 32-ročným ľavým krídelníkom podpísal klub NHL dvojročnú zmluvu na 1,8 milióna dolárov. Schenn zinkasuje za jednu sezónu 900.
29.10.2020 19:18 - TASR

Buffalo podpísalo dvojročný kontrakt so Švédom Olofssonom

Klub zámorskej hokejovej NHL Buffalo Sabres sa dohodol na dvojročnej zmluve so švédskym útočníkom Victorom Olofssonom. Má celkovú hodnotu 6,1 milióna amerických dolárov. Obe strany sa podpisom nového kontraktu vyhli arbitráži.
29.10.2020 18:40 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

01. 11. 2020
N. Zámky - Slovan o 16:00
Detva - Košice o 17:00
Poprad - L. Mikuláš o 18:00
06. 11. 2020
Michalovce - Zvolen o 17:30
N. Zámky - L. Mikuláš o 18:00
Nitra - Košice o 18:00

Odohrané zápasy

30. 10. 2020
DetvaN. Zámky
3:2 PPREPORT
MichalovceL. Mikuláš
4:2REPORT
27. 10. 2020
KošiceL. Mikuláš
5:1REPORT
25. 10. 2020
MichalovceN. Zámky
3:4REPORT
23. 10. 2020
N. ZámkyMiškovec
0:0REPORT
KošiceMichalovce
3:4 PPREPORT

Najviac bodov

Rastislav GašparDEV9 bodov
2.McPherson A.ZVO8
3.Charbonneau J.DEV7
4.Puliš R.ZVO7
5.Lalancette C.MIC7

Najlepší strelec

Jonathan CharbonneauDEV6 gólov
2.Bartánus M.MIC5
3.Puliš R.ZVO5
4.Hrnka T.NIT4
5.Klhůfek P.KOS4

Najlepší brankár

Evan CowleyNIT94.04 perc
2.Kiviaho H.NZA93.41 %
3.Rahm R.ZVO92.62 %
4.Sholl T.DEV91.89 %
5.Rajna M.MIS91.73 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov