Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Kaufland extraliga dorastu: 47. a 48. kolo

zdroj: HokejPortal.sk/Domi Handzušová
19.12.2019 22:33 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk

Vo vloženej predohrávke si doma Slovan poradil so Spišskou, Dukla s Mikulášom a Košice s Michalovcami, Trnava porazila Nitru a Banská Bystrica vyhrala v Skalici. Len medzi Popradom a Púchovom, a Žilinou a Martinom, sa výhry delili.


47. kolo SLOVAN - SPIŠSKÁ 8:3 (1:0, 3:1, 4:2)
05:28 Ondriš (Krakovský, Morong) 1:0
21:13 Grič (Gonda) v oslabení 1:1
27:05 Krakovský 2:1
30:08 Bubica (Samadov, Zelenay) 3:1
34:34 Zelenay (Benedikt, Bubica) 4:1
40:11 Ožvald (Lipiansky, Morong) v oslabení 5:1
42:45 Tomala (Richnavský, Grič) 5:2
48:57 Lipiansky (Ožvald) 6:2
55:23 Bubica (Samadov) 7:2
55:33 Grec 7:3
57:13 Ožvald (Lipiansky, Krakovský) 8:3
Vylúčenia: 7:5. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 1:1.
Strely na bránu: 26:22 (8:9, 9:9, 9:4).
Rozhodovali: Roman Výleta - Lukáš Kacej, Michal Orolin.
Divákov: 72.
Slovan: Norbert Uhrovič
Martin Morong, Luca Krakovský - Roman Kukumberg, Lukáš Lipiansky, Antonio Ožvald
Michael Gregor, Oliver Benedikt - Maximilian Bubica, Adrian Andrej Zelenay, Jaroslav Samadov
Pavol Barinka, Maxim Hájek - Václav Trubač, Martin Lachkovič, Adam Ondriš
Václav Moc - Robin Gabriel Veber, Šimon Hamer, Erik Čerhit
Spišská: Pavol Černák (33. Marián Jančura)
Matej Grec, Samuel Gonda - Timotej Tomala, Branislav Richnavský, Erik Grič
Erik Slezák, Samuel Jurčák - Bruno Wagner, Dominik Novák, Aleksander Danji
Martin Ján Král, Nicolas Zekucia - Radoslav Tarbaj, Kristián Mikolaj, René Gnap
Kristián Tatarko

 

48. kolo SLOVAN - SPIŠSKÁ 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
05:45 Lipiansky (Ožvald) 1:0
17:33 Samadov (Veber) 2:0
54:03 Zelenay (Bubica, Gregor) 3:0
Vylúčenia: 5:3 na 2 min, navyše Ožvald 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 29:21 (10:9, 9:8, 10:4).
Rozhodovali: Jozef Tvrdoň - Šimon Synek, Drahoslav Vyšný.
Slovan: Richard Noskovič
Martin Morong, Luca Krakovský - Roman Kukumberg, Lukáš Lipiansky, Antonio Ožvald
Michael Gregor, Oliver Benedikt - Maximilian Bubica, Adrian Andrej Zelenay, Jaroslav Samadov
Pavol Barinka, Václav Moc - Václav Trubač, Martin Lachkovič, Adam Ondriš
Maxim Hájek - Robin Gabriel Veber, Šimon Hamer
Spišská: Pavol Černák
Matej Grec, Samuel Gonda - Timotej Tomala, Branislav Richnavský, Erik Grič
Erik Slezák, Samuel Jurčák - Bruno Wagner, Dominik Novák, Aleksander Danji
Martin Ján Král, Nicolas Zekucia - Radoslav Tarbaj, Kristián Mikolaj, René Gnap
Kristián Tatarko

 

47. kolo POPRAD - PÚCHOV 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
07:46 Pokorný (Sokoli) 1:0
12:01 Plochotnik z trestného strieľania 1:1
58:48 J. Pobežal (Hrubo, Moravanský) 1:2
Vylúčenia: 11:10 na 2 min, navyše Bujňák 10 nešportové správanie, Kožuch TS podrazenie, Nemeš 10 napadnutie oblasti hlavy a krku. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 24:25 (7:8, 7:7, 10:10).
Rozhodovali: Vladimír Snášel - Martin Ordzovenský, Jakub Ščurka.
Divákov: 101.
Poprad: Enriko Lipták
Matej Tomas, Peter Harbut - Richard Nemeš, Lukáš Bujňák, Jakub Vernarec
Jakub Kožuch, Slavomír Šlosárik - Gregor Rataj, Vladimír Noel Šimšaj, Hugo Lukačovič
Sebastián Nahálka, Patrik Baláži - Matej Paško, Peter Brejčák, Róbert Plaskoň
Juraj Palguta, Matej Novák - Patrik Sokoli, Markus Suchý, Dominik Pokorný
Púchov: Tomáš Boľo
Boris Hrubo, Jakub Pobežal - Michal Urban, Maximilián Moravanský, Ladislav Kuriš
Andrej Vojtech, Samuel Majerník - Adam Rusnák, Olexandr Plochotnik, Miroslav Papán
Martin Svinčák, Matúš Grbál - Matúš Šimík, Martin Pobežal
Adam Krajčoviech, Michal Druga - Adrián Suchánek, Matej Veteška, Bohdan Mišák

 

48. kolo POPRAD - PÚCHOV 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
09:30 Suchý (Sokoli, Pokorný) v presilovke 1:0
48:18 Vernarec 2:0
49:12 Plochotnik (Papán, Vojtech) 2:1
50:50 Harbut (Šimšaj) 3:1
Vylúčenia: 5:5 na 2 min, navyše Urban 10 nešportové správanie. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 24:25 (9:7, 7:10, 8:8).
Rozhodovali: Tomáš Orolin - Jakub Ščurka, Vladimír Wolf.
Divákov: 99.
Poprad: Enriko Lipták
Matej Tomas, Peter Harbut - Richard Nemeš, Lukáš Bujňák, Jakub Vernarec
Jakub Kožuch, Slavomír Šlosárik - Gregor Rataj, Vladimír Noel Šimšaj, Hugo Lukačovič
Sebastián Nahálka, Patrik Baláži - Matej Paško, Peter Brejčák, Róbert Plaskoň
Juraj Palguta, Matej Novák - Patrik Sokoli, Markus Suchý, Dominik Pokorný
Púchov: Tomáš Boľo
Boris Hrubo, Jakub Pobežal - Michal Urban, Maximilián Moravanský, Ladislav Kuriš
Andrej Vojtech, Samuel Majerník - Adam Rusnák, Olexandr Plochotnik, Miroslav Papán
Martin Svinčák, Matúš Grbál - Matúš Šimík, Martin Pobežal, Andrej Migila
Adam Krajčoviech, Michal Druga - Adrián Suchánek, Matej Veteška, Bohdan Mišák

 

47. kolo ŽILINA - MARTIN 3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
06:05 Lopušan (Dudáš) 1:0
28:05 Šteiniger (Duľa, Lopušan) 2:0
31:13 Šteiniger (Lopušan) 3:0
47:59 Fázik 3:1
Vylúčenia: 10:8. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 24:42 (8:12, 10:14, 6:16).
Rozhodovali: Michal Drblík - Marek Makúch, Martin Hajnik.
Divákov: 23.
Žilina: Filip Kubiridžák
Maxim Peťko, Ján Kocúr - Tomáš Dudáš, Šimon Lopušan, Jakub Šteiniger
Martin Sluka, Adam Rehák - Ľuboš Staríček, Andrej Štefánik, Patrik Kubala
Juraj Jedličák, Michal Franc - Matúš Truban, Richard Šechný, Pavol Cvacho
Filip Samuhel, Boris Duľa, Andrej Vojtašák
Martin: Daniel Ďuris
Lukáš Belica, Denis Bakala - Adam Kráľ, Kristián Stročka, Šimon Fázik
Ivan Thomka, Artur Vladár - Matúš Ulbricht, Matej Grega, Kristián Malík
Samuel Bohunčák, Šimon Vitkovský - Roman Sydoruk, Michal Sorger, Adam Čatloš 
Boris Nagy - Roman Becík, Rastislav Kubík, Vladimír Smolka

 

48. kolo ŽILINA - MARTIN 2:3 (1:1, 0:2, 1:0)
04:49 Smolka (Nagy) 0:1
14:20 Štefánik (Rehák, Staríček) v presilovke 1:1
37:18 Ulbricht (Vladár, Fázik) v presilovke 1:2
38:401 Ulbricht (Stročka, Fázik) 1:3
51:51 Duľa (Franc, Truban) 2:3
Vylúčenia: 7:2. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:31 (17:8, 8:11, 8:12).
Rozhodovali: Miroslav Valach - Andrej Jakubec, Lukáš Ševčík.
Divákov: 24.
Žilina: Filip Kubiridžák
Ján Kocúr, Maroš Puškár - Tomáš Dudáš, Šimon Lopušan, Jakub Šteiniger
Martin Sluka, Adam Rehák - Ľuboš Staríček, Andrej Štefánik, Patrik Kubala
Juraj Jedličák, Michal Franc - Matúš Truban, Richard Šechný, Boris Duľa
Filip Samuhel, Andrej Vojtašák
Martin: Daniel Ďuris
Ivan Thomka, Šimon Vitkovský - Matúš Ulbricht, Kristián Stročka, Šimon Fázik
Samuel Bohunčák, Artur Vladár - Kristián Malík, Matej Grega, Adam Čatloš
Matej Maňka, Boris Nagy - Vladimír Smolka, Michal Sorger, Roman Sydoruk
Roman Becík, Sebastián Ábel, Rastislav Kubík

 

47. kolo DUKLA - L. MIKULÁŠ 10:2 (2:0, 3:1, 5:1)
12:46 Lehocký (Bárdoš) v presilovke 1:0
17:32 Hruška (Zemko, Jankovský) 2:0
25:49 Vaňo (Ondrášik) 3:0
32:52 Bárdoš (Vaňo, Ondrášik) 4:0
38:06 Dunčko (Krendželák, Kurovskij) v presilovke 4:1
37:59 Bárdoš (Miklovič) 5:1
42:41 Ondrášik 6:1
47:07 Zemko (Svitač) 7:1
50:27 Svitač (Miklovič) v presilovke 8:1
50:49 Bárdoš (Ondrášik, Vaňo) 9:1
55:55 Polčík z trestného strieľania 9:2
59:26 M. Wachal (Zemko, Miklovič) 10:2
Vylúčenia: 5:4 na 2 min, navyše Bárdoš TS hákovanie. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 53:15 (19:4, 17:4, 17:7).
Rozhodovali: Daniel Pleško - Adam Jurčiak, Daniel Hodoň.
Divákov: 97.
Dukla: Alex Kovalčík
Alexander Šandor, Šimon Miklovič - Jakub Križan, Daniel Ján Svitač, Samuel Honzek
Jakub Bulík, Erik Jankovský - Marek Wachal, Matúš Zemko, Jakub Kopecký
Jakub Kopún, Tomáš Lehocký - Ondrej Bárdoš, Damian Vaňo, Branislav Ondrášik
Michal Hruška
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas (43. Samuel Orčík)
Samuel Droppa, Matúš Krendželák - Peter Polčík, Nikodém Šulík, Juraj Dunčko
Marián Mihálik, Erik Janíček - Dávid Pukluš, Ronald Kubáň, Daniel Josef Dvořák
Alex Jasenek, Samuel Anton Dubjel - Jakub Uhliar, Vladislav Kurovskij, Gregor Maliňák
Samuel Petruška, Samuel Marián Kupka, Timotej Kuráň

 

48. kolo DUKLA - L. MIKULÁŠ 4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
23:33 Krajčovič (Molnár, Kovalčík) 1:0
43:24 Krajčovič (Drápal, Molnár) 2:0
45:06 Maliňák (Kubáň, Uhliar) 2:1
46:10 Honzek (Molnár, Krajčovič) 3:1
58:15 Wachal (Molnár) v oslabení 4:1
Vylúčenia: 3:6. Presilovky: 0:0 Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 58:20 (17:10, 20:4, 21:6).
Rozhodovali: Peter Lokšík - Adam Jurčiak, Jozef Lesay.
Divákov: 130.
Dukla: Alex Kovalčík
Jakub Bulík, Lukáš Drápal - Samuel Honzek, Filip Molnár, Andrej Krajčovič
Tomáš Lehocký, Adam Latkóczy - Jakub Kopecký, Marek Wachal, Tim Danielčák
Jakub Kopún, Daniel Chlebana - Jakub Križan, Benjamín Hýrošš, Roan Buchman
Michal Hruška - Branislav Ondrášik
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas
Timotej Kuráň, Matúš Krendželák - Fedor Feherpataky, Nikodém Šulík, Juraj Dunčko
Samuel Droppa, Erik Janíček - Dávid Pukluš, Samuel Marián Kupka, Daniel Josef Dvořák
Alex Jasenek, Samuel Anton Dubjel - Jakub Uhliar, Ronald Kubáň, Gregor Maliňák

 

47. kolo TRNAVA - NITRA 5:3 (3:1, 2:1, 0:1)
02:42 Ružek (Hupko, Krištofík) 1:0
04:55 Molnár 1:1
05:40 Ž. Polák (I. Polák, Frídel) 2:1
15:10 Mokoš (Moncman, Hajdúch) 3:1
25:08 Gabriel (Frídel, I. Polák) 4:1
27:15 Lidik (Molnár, Cápay) 4:2
37:56 Gabriel (I. Polák, Frídel) 5:2
47:27 Cápay (Molnár) 5:3
Vylúčenia: 3:2. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 21:38 (8:11, 8:11, 5:16).
Rozhodovali: Michal Mĺkvy - Juraj Šefčík, Peter Jedlička.
Divákov: 55.
Trnava: Marko Skačan
Michal Frídel, Dávid Mrva - Igor Polák, Patrik Gabriel, Žigmund Polák
Peter Pejkovič, Tomáš Foltýn - Radoslav Hupko, Erik Krištofík, Jakub Ružek
Filip Fintor, Branislav Korytko - Patrik Ščepko, Jakub Valo, Tomáš Marton
Eduard Keprt, Adam Hajdúch - Andrej Moncman, Dávid Samuel Mokoš, Adam Kurty
Nitra: Dominik Krehák (21. David Irsák)
Jakub Ingeli, Samuel Kliment - Adam Sýkora, Alex René Bartakovics, Oliver Hinca
Adam Belák, Zdenko Sedlák - Ondrej Molnár, Matej Lidik, Samuel Cápay
Lukáš Pánik, Martin Šutovský - Viktor Huszár, Daniel Gemmel, Max Ferkodič
Petr Kuppé, Viktor Dreisig - Lukáš Chomiščák, David Hofer, Július Buday

 

48. kolo TRNAVA - NITRA 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
12:39 Krištofík (Hupko) v oslabení 0:1
31:15 Kliment 1:1
59:38 Krištofík (Hupko) 1:2
Vylúčenia: 4:5. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 28:33 (10:8, 8:15, 10:10).
Rozhodovali: Tomáš Gegáň - Róbert Frimmel, Peter Jedlička.
Divákov: 65.
Trnava: Marko Skačan
Michal Frídel, Dávid Mrva - Igor Polák, Patrik Gabriel, Žigmund Polák
Peter Pejkovič, Tomáš Foltýn - Radoslav Hupko, Erik Krištofík, Jakub Ružek
Filip Fintor, Branislav Korytko - Patrik Ščepko, Jakub Valo, Tomáš Marton
Eduard Keprt, Adam Hajdúch - Andrej Moncman, Dávid Samuel Mokoš, Adam Kurty
Nitra: David Irsák
Jakub Ingeli, Samuel Kliment - Adam Sýkora, Daniel Gemmel, Oliver Hinca
Adam Belák, Zdenko Sedlák - Ondrej Molnár, Matej Lidik, Samuel Cápay
Lukáš Pánik, Martin Šutovský - Viktor Huszár, David Hofer, Max Ferkodič
Petr Kuppé, Viktor Dreisig - Lukáš Chomiščák, Július Buday

 

47. kolo SKALICA - B. BYSTRICA 2:5 (1:0, 1:2, 0:3)
17:03 Savić 1:0
24:17 Hronček (Fungáč, Hojo) 1:1
25:37 Forgáč (Zöld) 1:2
29:32 Kuba (Malík) 2:2
42:03 Kepka (Forgáč) 2:3
49:04 Kepka (Forgáč) 2:4
59:37 Živický (Eliaš) do prázdnej brány 2:5
Vylúčenia: 2:2. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 23:35 (5:12, 9:14, 9:9).
Rozhodovali: Peter Šefčík - Tomáš Valachovič, Jozef Sojka.
Divákov: 69.
Skalica: Oliver Nemec
Erik Zaňát, David Novák - Tomáš Balát, David Kočka, Richard Hodáň
Martin Kubányi, Dominik Cagáň - Lukáš Kuba, Michal Búlik, Denis Malík
Matej Lipovský, Maximilián Mikula - Vuk Savić, Patrik Fügersy, Martin Vach
Adrián Brenkus, Matej Hladký - Šimon Lašák, Martin Staňka, Lukáš Poláčik
B. Bystrica: Šimon Šimko
Matěj Eliaš, Matúš Vongrej - Patrik Živický, Jakub Legiň, František Ridzoň
Matej Štefan Lörincz, Marek Raniak - Žigmund Zöld, Tomáš Kepka, Miroslav Forgáč
Jakub Krnáč, Michal Žiljak - Patrik Melicher, Martin Mičko, Andrej Siakeľ
Matej Bais, Filip Orlíček - Matúš Hronček, Jakub Fungáč, Ľubomír Hojo

 

48. kolo SKALICA - B. BYSTRICA 1:4 (0:1, 1:3, 0:0)
15:37 Krnáč 0:1
22:52 Siakeľ (Mičko) 0:2
29:37 Živický (Legiň) 0:3
35:00 Forgáč (Kepka) 0:4
39:09 Lašák (Cagáň, Zaňát) v presilovke 1:4
Vylúčenia: 3:5. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 27:33 (5:12, 14:13, 8:8).
Rozhodovali: Patrik Purgat - Tomáš Valachovič, Marián Valachovič.
Divákov: 56.
Skalica: Matúš Žŕek (30. Oliver Nemec)
Erik Zaňát, David Novák - Tomáš Balát, Stanislav Gron, Richard Hodáň
Martin Kubányi, Dominik Cagáň - Lukáš Kuba, David Kočka, Denis Malík
Matej Lipovský, Maximilián Mikula - Šimon Lašák, Patrik Fügersy, Vuk Savić
Adrian Kolcun, Matej Hladký - Lukáš Poláčik, Adrián Brenkus, Martin Staňka
B. Bystrica: Stanislav Opaterný
Matěj Eliaš, Matúš Vongrej - Patrik Živický, Jakub Legiň, František Ridzoň
Matej Štefan Lörincz, Marek Raniak - Žigmund Zöld, Tomáš Kepka, Miroslav Forgáč
Jakub Krnáč, Michal Žiljak - Patrik Melicher, Martin Mičko, Andrej Siakeľ
Matej Bais, Filip Orlíček - Matúš Hronček, Jakub Fungáč, Ľubomír Hojo

 

47. kolo KOŠICE - MICHALOVCE 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
24:02 Kaža (Vaculik) 1:0
47:57 Novák (J. Bartoš, Mi. Tvrdoň) 2:0
59:59 Kaža (A. Bartoš, Vaculik) v presilovke 3:0
Vylúčenia: 0:3. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 52:17 (13:8, 19:6, 20:3).
Rozhodovali: Peter Korba - Martin Jobbágy, Lukáš Beniač.
Divákov: 67.
Košice: Patrik Jurčák
Jozef Viliam Kmec, Antonín Bartoš - Lukáš Vaculik, Peter Repčík, Lukáš Kaža
Pavol Zůbek, Marko Ragan - Martin Tvrdoň, Norbert Miškuf, Alex Novota
Marko Vinclér, Marián Štec - Miroslav Tvrdoň, Zoltán Novák, Jan Bartoš Michailo Krasnožon, Oliver Orosz, Matej Jurčo
Michalovce: Jakub Hrubovský
Marcel Dobos, Kristián Tomaško - Jozef Dudurič, Jakub Čorba, Viliam Kurila
Sebastián Štekláč, Simon Čollák - Dominik Kenderka, Dušan Divulit, Artem Putuľan
Patrik Kužma, Roman Novák - Matúš Koba, Jakub Magyar, Tomáš Oráč
Alexander Sivák, Viktor Brezina - Kamil Rohaľ, Adrián Matušinský

 

48. kolo KOŠICE - MICHALOVCE 8:1 (3:0, 3:0, 2:1)
08:20 Šándor (Štec, Novota) 1:0
08:28 Vaculik (A. Bartoš, Kaža) 2:0
11:22 Novota (Novák, J. Bartoš) 3:0
28:22 Repčík (Kmec) 4:0
32:22 J. Bartoš (Novák, Štec) v oslabení 5:0
38:20 Kaža (Zůbek, Jurčák) v oslabení 6:0
46:46 Mi. Tvrdoň (Ma. Tvrdoň, Miškuf) 7:0
50:43 Kaža (Repčík, Kmec) 8:0
54:28 Divulit v oslabení 8:1
Vylúčenia: 5:3. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 2:1.
Strely na bránu: 38:22 (10:8, 11:8, 17:6).
Rozhodovali: Martin Korba - Radoslav Regenda, Eva Mária Moleková.
Divákov: 90.
Košice: Patrik Jurčák
Jozef Viliam Kmec, Antonín Bartoš - Lukáš Vaculik, Peter Repčík, Lukáš Kaža
Pavol Zůbek, Marko Ragan - Martin Tvrdoň, Norbert Miškuf, Miroslav Tvrdoň
Denis Šándor, Marián Štec - Jan Bartoš, Zoltán Novák, Alex Novota Michailo Krasnožon, Oliver Orosz, Matej Jurčo
Michalovce: Adam Rusňák
Marcel Dobos, Kristián Tomaško - Jozef Dudurič, Jakub Čorba, Viliam Kurila
Sebastián Štekláč, Simon Čollák - Dominik Kenderka, Dušan Divulit, Artem Putuľan
Patrik Kužma, Roman Novák - Matúš Koba, Jakub Magyar, Tomáš Oráč
Alexander Sivák - Kevin Kundrát, Matej Šimko
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež



Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


Najčítanejšie články

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZSkóreB
1.Zvolen619:1313
2.Nitra413:912
3.N. Zámky413:88
4.Michalovce416:128
5.Košice415:117
6.Poprad311:56
7.Detva416:176
8.Trenčín514:176
9.Slovan411:152
10.Miškovec46:122
11.B. Bystrica48:172
12.L. Mikuláš24:100
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
tímZVVPPPPSkóreB
1.Nitra5410040:1014
2.Slovan4300114:89
3.Dukla4210113:88
4.Martin4111114:146
5.B. Bystrica5200313:166
6.Poprad210109:84
7.Skalica4101216:244
8.Košice210015:33
9.Žilina410034:233
10.Zvolen5010411:252
-SR 183101112:124
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4400030:1112
2.Nitra4310020:1211
3.Dukla4310016:1011
4.Púchov4210113:108
5.Martin4200216:156
6.Michalovce420029:56
7.B. Bystrica4102112:165
8.Skalica4101214:184
9.Zvolen4011212:143
10.Spišská4100314:193
11.Žilina410037:223
12.Poprad400049:200
13.Trnava000000:00
14.Košice000000:00
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Viedeň7500232:1516
2.Graz7410225:1714
3.Salzburg6400223:1512
4.Klagenfurt7400315:1412
5.Fehérvár7311227:2712
6.Bolzano5301118:1310
7.Innsbruck8301422:2910
8.Bratislava5210215:198
9.Linz9210623:298
10.Dornbirn6110411:195
11.Villach6100513:263
Aktualizované: 25.10.2020 09:44
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46

Bleskovky

Ambri-Piotta - Zürich 5:2 v utorňajšom zápase švajčiarskej ligy

Hokejisti Ambri-Piotta v zostave so slovenským útočník Stanislavom Horanským zvíťazili v utorňajšom domácom zápase švajčiarskej ligy nad Zürichom 5:2. výsledky: Ambri-Piotta - Zürich 5:2, Langnau - Fribourg 3:4 pp, Lausanne - Lugano 2:1 pp, Servette Ženeva - Bern 5:3.
včera o 22:31 - TASR

Färjestad - Rögle 2:5 v utorňajšom zápase švédskej ligy

Hokejisti Rögle zvíťazili v utorňajšom zápase švédskej ligy na ľade Färjestadu 5:2. výsledky: Färjestad - Rögle 2:5, Leksand - HV 71 1:3, Malmö - Skelleftea 3:2 pp, Örebro - Brynäs 3:0, Oskarshamn - Frölunda 3:2.
včera o 21:46 - TASR

Colorado podpísalo štvorročnú zmluvu s obrancom Devonom Toewsom

Klub zámorskej hokejovej NHL Colorado Avalanche sa dohodol na štvorročnej zmluve s obrancom Devonom Toewsom. Colorado ho získalo pred dvoma týždňami z New Yorku Islanders výmenou za výbery v 2. kole draftu v rokoch 2021 i 2022. Dvadsaťšesťročný bek podpísal kontrakt vo výške 4,1 milióna dolárov ročne a vyhol sa arbitráži, ktorá bola naplánovaná na 31. októbra.
včera o 19:40 - TASR

Hráč EHC Biel-Bienne má koronavírus, celý tím musel ísť do karantény

Švajčiarsky tím EHC Biel-Bienne musel ísť na desať dní do karantény po tom, ako mal jeden z jeho hokejistov pozitívny test na nový koronavírus. Vedenie ligy odložilo všetky štyri zápasy klubu v najvyššej súťaži, ktoré mal odohrať do novembrovej reprezentačnej prestávky počnúc utorňajším domácim duelom s Rapperswilom.
včera o 16:08 - TASR

Obranca Daley ukončil kariéru, bude pôsobiť v manažmente Pittsburghu

Kanadský hokejový obranca Trevor Daley ukončil vo veku 37 rokov aktívnu kariéru. Po nej bude pôsobiť ako poradca pre hokejové operácie v klube NHL Pittsburgh Penguins. Informovala o tom oficiálna stránka "tučniakov."
včera o 09:58 - TASR

Salzburg získal bývalého hráča NHL Skilleho

Rakúsky hokejový klub Red Bull Salzburg z nadnárodnej Ice Hockey League získal do svojich služieb bývalého hráča NHL Jacka Skilleho. Tridsaťtriročný krídelník odohral v dresoch Chicaga Blackhawks, Floridy Panthers, Columbusu Blue Jackets, Colorada Avalanche a Vancouveru Canucks 368 zápasov základnej časti s bilanciou 43 gólov a 41 asistencií.
26.10.2020 12:51 - TASR

Buffalo sa tesne pred arbitrážou dohodlo s Ullmarkom na ročnej zmluve

Klub zámorskej hokejovej NHL Buffalo Sabres sa dohodol na podmienkach novej zmluvy s brankárom Linusom Ullmarkom. Ten bude hrať v tíme ďalší rok za 2,6 milióna dolárov. Buffalo sa tak vyhlo arbitráži, ktorá bola naplánovaná na pondelok.
26.10.2020 08:04 - TASR

Buffalo sa tesne pred arbitrážou dohodlo s Reinhartom na ročnej zmluve

Klub zámorskej hokejovej NHL Buffalo Sabres sa dohodol na podmienkach novej zmluvy s útočníkom Samom Reinhartom. Ten bude hrať v tíme ďalší rok za 5,2 milióna dolárov. Buffalo sa tak vyhlo arbitráži, ktorá bola naplánovaná už na utorok.
25.10.2020 18:18 - TASR

Calgary podpísalo zmluvu s Leivom

Kanadský hokejový klub NHL Calgary Flames podpísal ročný kontrakt na 875. 000 dolárov s útočníkom Joshom Leivom. Dvadsaťsedemročný krídelník strelil v minulej sezóne sedem gólov a nazbieral devätnásť bodov v 36 zápasoch v drese Vancouveru Canucks.
25.10.2020 12:01 - TASR

Dermott zostáva v Toronte, podpísal ročný kontrakt

Kanadský obranca Travis Dermott podpísal ročnú zmluvu s klubom zámorskej NHL Toronto Maple Leafs. Platový strop organizácie zaťaží sumou približne 740-tisíc eur. "Javorové listy" si 23-ročného Dermotta vybrali v roku 2015 v druhom kole draftu.
24.10.2020 10:50 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

30. 10. 2020
Michalovce - L. Mikuláš o 17:00
Detva - N. Zámky o 18:00
01. 11. 2020
N. Zámky - Slovan o 16:00
Poprad - L. Mikuláš o 17:00
Detva - Košice o 17:00
02. 11. 2020
Košice - Trenčín o 18:00

Odohrané zápasy

27. 10. 2020
KošiceL. Mikuláš
5:1REPORT
25. 10. 2020
MichalovceN. Zámky
3:4REPORT
23. 10. 2020
N. ZámkyMiškovec
0:0REPORT
KošiceMichalovce
3:4 PPREPORT
20. 10. 2020
N. ZámkyZvolen
1:0 SNREPORT
KošiceMiškovec
4:1REPORT

Najviac bodov

Rastislav GašparDEV9 bodov
2.McPherson A.ZVO8
3.Puliš R.ZVO7
4.Nuutinen M.ZVO7
5.Baránek M.KOS7

Najlepší strelec

Marek BartánusMIC5 gólov
2.Puliš R.ZVO5
3.Lalancette C.MIC4
4.Gašpar R.DEV4
5.Charbonneau J.DEV4

Najlepší brankár

Henri KiviahoNZA94.29 perc
2.Cowley E.NIT94.04 %
3.Rahm R.ZVO92.62 %
4.Rajna M.MIS91.73 %
5.Valent M.TRE90.48 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov