Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
ELH
  Momentálne bez zápasov
KHL
  Momentálne bez zápasov
ROZBALIŤ

Kaufland extraliga dorastu: 5. a 6. kolo

zdroj: HokejPortal.sk/Domi Handzušová
4.10.2020 17:25 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk + SZĽH Pridať komentár

Sumár výsledkov 5. a 6. kola dorasteneckej extraligy:


5. kolo SKALICA - PÚCHOV 3:4pp (1:1, 1:1, 1:1 - 0:1)
04:49 Mikuš (Duban) 1:0
17:30 Kováčik (T. Pobežal) 1:1
35:44 Balát (Zálešák, Staňka) v presilovke 2:1
37:52 Papán (Šmigura) 2:2
44:22 Kováčik (Žemla, Lezzani) 2:3
49:15 Lipovský (Ptáček, Mikuš) 3:3
63:52 T. Pobežal (Pišoja, Papán) 3:4
Vylúčenia: 2:4. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 25:38 (7:16, 11:8, 4:10 - 3:4).
Rozhodovali: Peter Šefčík - Martin Junek, Juraj Šefčík.
Skalica: Matúš Žúrek
David Novák, Erik Zaňát - Šimon Lašák, Michal Búlik, Michal Kučera
Matej Lipovský, Martin Staňka - Tomáš Balát, Alex Miroslav Zálešák, Richard Podolinský
Maxim Sakmár, Jakub Švikruha - Vuk Savić, Radoslav Duban, Marek Mikuš
Matej Hladký, Róbert Malec - Dominik Ptáček, Adrián Brenkus, Filip Hanzalík
Púchov: Samuel Urban
Filip Pobežal, Filip Lezzani - Patrik Šmigura, Maximilián Moravanský, Roman Sydoruk
Adam Krajčoviech, Milan Pišoja - Adrián Kováčik, Tomáš Pobežal, Miroslav Papán
Martin Svinčák, Michal Druga - Sergej Lazkov, Matej Hajas, Bohdan Mišák
Richard Kohutiar, Jozef Škultéty - Kevin Pancza, Tomáš Žemla, Adrián Hudík

 

6. kolo SKALICA - PÚCHOV 2:5 (0:1, 1:1, 1:3)
13:58 M. Pobežal (Kováčik) v oslabení 0:1
24:55 Balát (Duban) v oslabení 1:1
35:12 Mišák 1:2
42:20 Balát (Zaňát) 2:2
51:36 Mišák 2:3
54:56 Hajas 2:4
57:41 Šmigura (Urban) v oslabení do prázdnej brány 2:5
Vylúčenia: 6:8. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 1:2.
Strely na bránu: 28:34 (7:8, 11:16, 10:10).
Rozhodovali: Marián Valachovič - Martin Junek, Tomáš Valachovič.
Skalica: Matúš Žúrek
David Novák, Erik Zaňát - Šimon Lašák, Michal Búlik, Michal Kučera
Matej Lipovský, Matej Hladký - Tomáš Balát, Alex Miroslav Zálešák, Martin Staňka
Maxim Sakmár, Jakub Švikruha - Vuk Savić, Radoslav Duban, Marek Mikuš
Dominik Ptáček - Adrián Brenkus
Púchov: Samuel Urban
Filip Pobežal, Filip Lezzani - Patrik Šmigura, Maximilián Moravanský, Miroslav Papán
Adam Krajčoviech, Milan Pišoja - Adrián Kováčik, Tomáš Pobežal, Martin Pobežal
Martin Svinčák, Michal Druga - Sergej Lazkov, Matej Hajas, Bohdan Mišák
Zdenko Baroš, Jozef Škultéty - Adrián Hudík, Tomáš Žemla, Roman Sydoruk

 

5. kolo MARTIN - SPIŠSKÁ 5:3 (0:0, 4:0, 1:3)
21:15 Smolka (Mišík, Becík) 1:0
24:43 Mišík (Becík, Ivan) 2:0
26:56 Becík (Smolka) 3:0
31:06 Korman (Mikušák) v oslabení 4:0
42:43 Novogurský (Kopčay, Tompoš) 4:1
44:58 Sorger (Siakeľ, CHrastina) 5:1
50:14 Neupauer (Zekucia, Šuty) v presilovke o dvoch 5:2
56:19 Slezák (Wagner) 5:3
Vylúčenia: 10:8. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 34:33 (13:8, 15:10, 6:15).
Rozhodovali: Ľuboš Vido - Vladimír Ďurina, Michal Mišek.
Martin: Maximilián Lednický
Róbert Ivan, Samuel Bohunčák - Andrej Siakeľ, Michal Sorger, Rastislav Chrastina
Martin Malecký, Lukáš Záborský - Vladimír Smolka, Matúš Mišík, Roman Becík
Peter Pažický, Tomáš Mikušák - Martin Jesenský, Samuel Sabo, Filip Adam Korman
Tomáš Blizniak, Peter Šimka
Spišská: Pavol Černák
Nicolas Zekucia, Kristián Tatarko - Martin Šuty, Erik Slezák, Bruno Wagner
Marek Topoli, Adam Gura - Kristián Mikolaj, Radoslav Neupauer, René Gnap
Matej Slivka, Matej Kirol - Dávid Tompoš, Lukáš Kopčay, Denis Novogurský
Marco Lucas Lipnický

 

6. kolo MARTIN - SPIŠSKÁ 5:2 (3:0, 0:1, 2:1)
03:27 Becík (Mišík) 1:0
14:03 Bohunčák (Sorger, Siakeľ) 2:0
16:04 Becík v oslabení 3:0
24:32 Mikolaj (Gnap) v presilovke 3:1
42:04 Becík (Mišík) 4:1
47:05 Sabo (Jesenský) 5:1
55:52 Slezák (Gnap) v presilovke 5:2
Vylúčenia: 13:13. Presilovky: 0:2. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 39:31 (14:11, 13:12, 12:8).
Rozhodovali: Ľubomír Pavela - Michal Mišek, Tomáš Holienka.
Martin: Maximilián Lednický
Róbert Ivan, Samuel Bohunčák - Andrej Siakeľ, Michal Sorger, Rastislav Chrastina
Martin Malecký, Lukáš Záborský - Vladimír Smolka, Matúš Mišík, Roman Becík
Peter Pažický, Tomáš Mikušák - Martin Jesenský, Samuel Sabo, Filip Adam Korman
Peter Šimka
Spišská: Pavol Černák
Nicolas Zekucia, Matej Kirol - Kristián Mikolaj, Bruno Wagner, Radoslav Neupauer
Kristián Tatarko, Adam Gura - Denis Novogurský, Erik Slezák, René Gnap
Marco Lucas Lipnický, Matej Slivka - Martin Šuty, Dávid Tompoš, Lukáš Kopčay

 

5. kolo MICHALOVCE - ŽILINA 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
13:08 Kočiš (Oravec, Kužma) 1:0
24:54 Brezina (Jenčko, Kočiš) 2:0
41:21 Jenčko (Brezina, Novák) 3:0
50:25 Brezina (Kurila, Jenčko) v presilovke 4:0
Vylúčenia: 3:5 na 2 min, navyše Dobos 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 42:21 (13:8, 14:8, 15:5).
Rozhodovali: Ondrej Kalina - Jaroslav Riš, Ondrej Homola.
Michalovce: Jakub Hrubovský
Marcel Dobos, Patrik Kužma - Lukáš Kovaľ, Samuel Oravec, Tomáš Oráč
Viktor Brezina, Roman Novák - Martin Kočiš, Daniel Alexander Jenčko, Viliam Kurila
Martin Georgiev, Roman Jakubec - Matúš Koba, Dušan Divulit, Roman Fonfer
Jakub Čenčarík - Adrián Matušinský, Pavol Prokopovič, Artur Miovkanych
Žilina: Nikolaj Smolka
Michal Franc, Maroš Puškár - Marek Synák, Nikolas Tretinár, Peter Klajban
Jakub Beňuš, Filip Pálfy - Patrik Kubala, Boris Duľa, Matúš Truban
Matej Ješeta, Juraj Jedličák - Andrej Tomašec, Andrej Štefánik, Pavol Cvacho
Jakub Ako - Jakub Šubjak, Sebastián Ficek, Ondrej Sabo

 

6. kolo MICHALOVCE - ŽILINA 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
30:45 Truban (Pálfy, Kubala) v presilovke 0:1
Vylúčenia: 5:7. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 41:35 (13:10, 15:21, 13:4).
Rozhodovali: Ondrej Kalina - Michal Vall, Andrej Bogdaň.
Michalovce: Jakub Hrubovský
Marcel Dobos, Patrik Kužma - Lukáš Kovaľ, Samuel Oravec, Tomáš Oráč
Viktor Brezina, Roman Novák - Martin Kočiš, Daniel Alexander Jenčko, Viliam Kurila
Martin Georgiev, Roman Jakubec - Matúš Koba, Dušan Divulit, Roman Fonfer
Jakub Čenčarík - Adrián Matušinský, Pavol Prokopovič, Artur Miovkanych
Žilina: Nikolaj Smolka
Michal Franc, Maroš Puškár - Marek Synák, Nikolas Tretinár, Peter Klajban
Jakub Ako, Filip Pálfy - Patrik Kubala, Boris Duľa, Matúš Truban
Matej Ješeta, Juraj Jedličák - Andrej Tomašec, Andrej Štefánik, Pavol Cvacho
Jakub Šubjak, Sebastián Ficek, Ondrej Sabo

 

5. kolo TRNAVA - KOŠICE ODLOŽENÉ
6. kolo TRNAVA - KOŠICE ODLOŽENÉ

 

5. kolo SLOVAN - POPRAD 6:3 (1:2, 3:1, 2:0)
05:43 Novák (Dvořák) v presilovke 0:1
06:24 Šimšaj (Dlugolinský, Petrulák) 0:2
11:06 Fedák (Kurty, Morong) 1:2
25:45 Dej (Benedikt, Rusnák) 2:2
30:38 Helcmanovský (Nahalka, Petras) 2:3
34:08 Benedikt (Gregor, Pšenko) 3:3
34:45 Lupták (Dej) 4:3
50:15 Lupták (Gregor) 5:3
55:52 Morong (Kurty, Szász) 6:3
Vylúčenia: 6:1. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 27:34 (10:10, 8:10, 9:14).
Rozhodovali: Roman Výleta - Filip Crman, Drahoslav Vyšný.
Slovan: Sebastián Rusnák
Róbert Bertók, Oliver Benedikt, Michael Gregor, Richard Marko, Martin Morong, Samuel Szász
Matej Ján Lupták, Maxim Mamonov, Jakub Sulík, František Dej, Adam Kurty, Benjamín Pšenko, Samuel Krčmár, Filip Fedák, Dávid Samuel Mokoš
Poprad: Miroslav Pisarčík
Matej Tomas, Juraj Palguta - Marek Petrulák, Vladimír Noel Šimšaj, Hugo Lukačovič
Matej Paško, Matej Novák - Róbert Plaskoň, Gregor Rataj, Daniel Josef Dvořák
Patrik Vaverčák, Sebastián Nahalka - Peter Brejčák, Marko Petras, Peter Helcmanovský
Marek Brejčák, Branislav Fábry - Matej Kožuch, Peter Gonda, Jakub Dlugolinský

 

6. kolo SLOVAN - POPRAD 6:2 (1:1, 3:1, 2:0)
04:32 Fedák (Kurty, Mokoš) 1:0
07:47 Petrulák (Tomas) v presilovke 1:1
24:58 Pšenko (Dej, Benedikt) 2:1
27:29 Dej (Lupták, Pšenko) 3:1
38:03 Lukačovič (Šimšaj, Petrulák) v presilovke 3:2
39:15 Mokoš (Kurty, Fedák) 4:2
44:34 Lupták (Dej, Morong) v oslabení 5:2
57:17 Benedikt (Dej, Kurty) v presilovke 6:2
Vylúčenia: 5:6. Presilovky: 1:2. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 33:25 (10:9, 15:12, 8:4).
Rozhodovali: Roman Výleta - Filip Lepieš, Marian Olle.
Slovan: Damian Slávik
Richard Marko, Róbert Bertók - Adam Kurty, Dávid Samuel Mokoš, Filip Fedák
Michael Gregor, Oliver Benedikt - Matej Ján Lupták, František Dej, Benjamín Pšenko
Samuel Szász, Martin Morong - Jakub Sulík, Maxim Mamonov, Samuel Krčmár
Poprad: Matej Hurčík
Matej Tomas, Juraj Palguta - Marek Petrulák, Vladimír Noel Šimšaj, Hugo Lukačovič
Matej Paško, Matej Novák - Róbert Plaskoň, Gregor Rataj, Daniel Josef Dvořák
Patrik Vaverčák, Sebastián Nahalka - Peter Brejčák, Marko Petras, Peter Helcmanovský
Marek Brejčák, Branislav Fábry - Matej Kožuch, Peter Gonda, Jakub Dlugolinský

 

5. kolo B. BYSTRICA - NITRA 2:5 (1:1, 1:2, 0:2)
02:13 Kanoš (Berák, Slivka) 1:0
16:48 Slažanský (Hofer, Kuppé) 1:1
20:35 Melicher (Turňa, Plaucha) 2:1
25:06 Král (Šutovský, Rakus) 2:2
32:31 Ferkodič (Slažanský) 2:3
40:12 Dreisig (Svitač, Šimune) 2:4
58:18 Ferkodič do prázdnej brány 2:5
Vylúčenia: 3:3 na 2 min, navyše Tulajev 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 43:18 (10:6, 23:4, 10:8).
Rozhodovali: Miroslav Kollár - Peter Hanko, Richard Hovan.
B. Bystrica: Zahar Šapovalov
Adam Baksa, Matěj Eliaš - Patrik Melicher, Oliver Turňa, Marek Plaucha
Martin Sluka, Matej Štefan Lörincz - Martin Mičko, Marek Hudec, Filip Hollý
Ondrej Valko, Ján Slivka - Lukáš Berák, Zdenko Kanoš, Alex Fartel
Timotej Bodorík - Thomas Malatinec, Michal Debnár, Andrej Styk
Nitra: Jozef Žilinec
Adam Kutnár, Martin Šutovský - Maroš Svitač, Samuel Šimune, Viktor Dreisig
Alex Mihalička, Peter Kuppé - Samuel Slažanský, David Hofer, Max Ferkodič
Šimon Homola, Branislav Kováč - Dominik Rakus, Timur Král, Michal Hazucha
Lev Tulajev, Lukáš Balko, Marek Lantoši

 

6. kolo B. BYSTRICA - NITRA 4:5sn (0:2, 0:2, 4:0 - 0:0)
11:29 Šimune (Gemmel, Svitač) 0:1
13:26 Hazucha (Rakus) 0:2
22:55 Svitač (Dreisig, Gemmel) 0:3
33:31 Ferkodič (Slažanský, Kuppé) v presilovke 0:4
41:13 Sluka (Plaucha, Lörincz) 1:4
44:45 Turňa (Plaucha, Melicher) 2:4
45:48 Kanoš (Lörincz) 3:4
49:53 Berák (Kanoš, Hudec) 4:4
rozhodujúci samostatný nájazd Ferkodič 4:5
Vylúčenia: 5:4. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 36:46 (8:11, 9:17, 15:15 - 4:3).
Rozhodovali: Miroslav Kollár - Martin Číž, Peter Hanko.
B. Bystrica: Stanislav Opaterný (32. Zahar Šapovalov)
Adam Baksa, Matěj Eliaš - Patrik Melicher, Oliver Turňa, Marek Plaucha
Martin Sluka, Matej Štefan Lörincz - Martin Mičko, Marek Hudec, Filip Hollý
Ondrej Valko, Ján Slivka - Lukáš Berák, Zdenko Kanoš, Alex Fartel
Jegor Cyban, Timotej Bodorík - Thomas Malatinec, Michal Debnár, Andrej Styk
Nitra: Jozef Žilinec (46. Július Adámik)
Viktor Dreisig, Martin Šutovský - Maroš Svitač, Samuel Šimune, Daniel Gemmel
Alex Mihalička, Peter Kuppé - Samuel Slažanský, David Hofer, Max Ferkodič
Šimon Homola, Branislav Kováč - Dominik Rakus, Lev Tulajev, Michal Hazucha
Lukáš Balko

 

5. kolo DUKLA - ZVOLEN 4:3pp (3:1, 0:0, 0:2 - 1:0)
07:38 Holík (Chudoba, Belic) 1:0
08:06 Suchár v oslabení 1:1
09:16 Križan (Hýrošš, Chlebana) v presilovke 2:1
12:37 Buchman (Orgoník, Lehocký) 3:1
43:19 Suchár (Bočkaj) 3:2
58:08 Sivok (Gellen) 3:3
64:03 Ondrášik 4:3
Vylúčenia: 6:7. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 44:29 (13:6, 18:14, 11:8 - 2:1).
Rozhodovali: Peter Lokšík - Martin Nosek, Adam Jurčiak.
Dukla: Adam Gerhardt
Richard Ďurina, Michal Hruška - Ľuboš Stahoň, Damian Vaňo, Jakub Križan
Jakub Kopún, Tomáš Lehocký - Michal Orgoník, Benjamín Hýrošš, Roan Buchman
Alexander Šandor, Daniel Chlebana - Branislav Ondrášik, Peter Chudoba, Dominick Anthony Ollé
Filip Podoláček - Marek Holík, Tomáš Belic
Zvolen: Martin Halama
Miroslav Palacka, Filip Čulík - Andrej Bočkaj, Marek Molnár, Martin Suchár
Leo Račko, Maxim Peťko - Denis Sivok, Michal Malček, Daniel Gellen
Filip Danko, Alexander Sivák - Peter Kováč, Dušan Sabó, Martin Patáč
Matúš Sásik, Frederik Fecko - Samuel Špánik, Viktor Nociar, Kristián Krankuš

 

6. kolo DUKLA - ZVOLEN 4:3 (1:1, 1:2, 2:0)
00:32 Párička (Ďurina, Stahoň) 1:0
11:50 Malček (Gellen) 1:1
22:13 Stahoň (Križan, Hruška) v presilovke 2:1
27:31 Gellen (Suchár, Halama) v presilovke 2:2
35:37 Suchár v oslabení 2:3
49:17 Orgoník (Párička, Buchman) 3:3
53:39 Stahoň (Vaňo, Križan) 4:3
Vylúčenia: 4:5 na 2 min, navyše Čulík 5+DKZ ťahanie za prilbu. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 42:29 (7:11, 15:9, 20:9).
Rozhodovali: Mário Krist - Adam Jurčiak, Martin Nosek.
Dukla: Matej Vereš
Richard Ďurina, Michal Hruška - Ľuboš Stahoň, Andrej Párička, Jakub Križan
Jakub Kopún, Tomáš Lehocký - Michal Orgoník, Damian Vaňo, Roan Buchman
Alexander Šandor, Daniel Chlebana - Branislav Ondrášik, Benjamín Hýrošš, Dominick Anthony Ollé
Filip Podoláček - Tomáš Belic
Zvolen: Martin Halama
Miroslav Palacka, Filip Čulík - Andrej Bočkaj, Marek Molnár, Martin Suchár
Leo Račko, Maxim Peťko - Kristián Krankuš, Michal Malček, Daniel Gellen
Filip Danko, Frederik Fecko- Viktor Nociar, Dušan Sabó, Martin Patáč
Matúš Sásik, Alexander Sivák - Samuel Špánik
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

Pridať komentár


Najčítanejšie články

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZSkóreB
1.Zvolen619:1313
2.Nitra413:912
3.N. Zámky413:88
4.Michalovce416:128
5.Košice415:117
6.Poprad311:56
7.Detva416:176
8.Trenčín514:176
9.Slovan411:152
10.Miškovec46:122
11.B. Bystrica48:172
12.L. Mikuláš24:100
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
tímZVVPPPPSkóreB
1.Nitra5410040:1014
2.Slovan4300114:89
3.Dukla4210113:88
4.Martin4111114:146
5.B. Bystrica5200313:166
6.Poprad210109:84
7.Skalica4101216:244
8.Košice210015:33
9.Žilina410034:233
10.Zvolen5010411:252
-SR 183101112:124
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4400030:1112
2.Nitra4310020:1211
3.Dukla4310016:1011
4.Púchov4210113:108
5.Martin4200216:156
6.Michalovce420029:56
7.B. Bystrica4102112:165
8.Skalica4101214:184
9.Zvolen4011212:143
10.Spišská4100314:193
11.Žilina410037:223
12.Poprad400049:200
13.Trnava000000:00
14.Košice000000:00
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Viedeň7500232:1516
2.Graz7410225:1714
3.Salzburg6400223:1512
4.Klagenfurt7400315:1412
5.Fehérvár7311227:2712
6.Bolzano5301118:1310
7.Innsbruck8301422:2910
8.Bratislava5210215:198
9.Linz9210623:298
10.Dornbirn6110411:195
11.Villach6100513:263
Aktualizované: 25.10.2020 09:44
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46

Bleskovky

Kanadskú juniorskú OHL chcú odštartovať vo februári

Kanadská juniorská hokejová OHL by mala novú sezónu odštartovať 4. februára 2021. Vedenie súťaže informovalo, že pre pandémiu koronavírusu sa bude hrať v skrátenom formáte. Každý tím by mal v základnej časti odohrať 40 zápasov, zvyčajne ich je 68. V play off sa predstaví osem namiesto šestnástich tímov.
pred 2 hod. - TASR

Frölunda - Örebro 3:1 vo štvrtkovom dueli švédskej ligy

Hokejisti Frölundy vyhrali vo štvrtkovom zápase švédskej ligy doma nad Örebro 3:1 a sú na čele tabuľky. SHL - štvrtok: Frölunda - Örebro 3:1, HV 71 - Växjö 3:2 pp, Skelleftea - Oskarshamn 1:3.
pred 2 hod. - TASR

Tampa predĺžila kontrakty s útočníkom Maroonom a obrancom Schennom

Aktuálny držiteľ hokejového Stanleyho pohára Tampa Bay Lightning predĺžil zmluvu s útočníkom Patrickom Maroonom a obrancom Lukom Schennom. S 32-ročným ľavým krídelníkom podpísal klub NHL dvojročnú zmluvu na 1,8 milióna dolárov. Schenn zinkasuje za jednu sezónu 900.
pred 4 hod. - TASR

Buffalo podpísalo dvojročný kontrakt so Švédom Olofssonom

Klub zámorskej hokejovej NHL Buffalo Sabres sa dohodol na dvojročnej zmluve so švédskym útočníkom Victorom Olofssonom. Má celkovú hodnotu 6,1 milióna amerických dolárov. Obe strany sa podpisom nového kontraktu vyhli arbitráži.
pred 5 hod. - TASR

Bowness sa stal oficiálne hlavným trénerom Dallasu

Rick Bowness je už oficiálne hlavný tréner tímu zámorskej hokejovej NHL Dallas Stars. Vo štvrtok o tom informoval generálny manažér klubu Jim Nill. Šesťdesiapäťroćný Bowness pôsobil od decembra minulého roka v Dallase ako dočasný kouč po odvolaní Jima Montgomeryho.
o 17:17 - TASR

Jokerit v karanténe, jeho piatkový duel na ľade Soči odložili

Piatkový zápas hokejovej KHL medzi HK Soči a Jokeritom Helsinki vedenie súťaže odložilo predbežne na utorok 3. novembra. Fínsky klub je momentálne v karanténe po viacerých pozitívnych testoch na nový koronavírus a tak do Ruska zatiaľ nemôže vycestovať, informovala agentúra TASS. Cez víkend sa karanténne opatrenia v tíme majú skončiť.
o 15:59 - TASR

Ottawa podpísala ročný kontrakt s Galchenyukom

Klub zámorskej hokejovej NHL Ottawa Senators podpísal ročný kontrakt s útočníkom Alexom Galchenyukom v hodnote 1,05 milióna dolárov.
včera o 19:59 - TASR

Fleury sa dohodol s Carolinou na novej zmluve a vyhol sa arbitráži

Obranca Haydn Fleury podpísal dvojročný kontrakt s klubom zámorskej NHL Carolina Hurricanes v hodnote 1,3 milióna dolárov. Vyhol sa tak arbitrážnemu konaniu, ktoré malo byť na programe 8. novembra. Informovala agentúra AP.
včera o 08:25 - TASR

Chlapík podpísal dvojcestný kontrakt s Ottawou

Český hokejový útočník Filip Chlapík podpísal ročný kontrakt s klubom zámorskej NHL Ottawa Senators. Dvojcestná zmluva mu môže pri zotrvaní v prvom tíme vyniesť 735-tisíc dolárov, v prípade preradenia na farmu do AHL jeho plat klesne na 70-tisíc dolárov.
včera o 08:01 - TASR

Bertuzzi dostal od arbitráže ročnú zmluvu na 3,5 milióna dolárov

Kanadský hokejista Tyler Bertuzzi si na arbitrážnom konaní s tímom NHL Detroit Red Wings "vysúdil" ročnú zmluvu v hodnote 3,5 milióna amerických dolárov. Informoval o tom portál TSN. Dvadsaťpäťroćný útočník sa ako obmedzený voľný hráč nedohodol s Detroitom na novom kontrakte, keď podľa zámorských médií žiadal 4,25 milióna na rok.
včera o 07:06 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

30. 10. 2020
Michalovce - L. Mikuláš o 17:00
Detva - N. Zámky o 18:00
01. 11. 2020
N. Zámky - Slovan o 16:00
Poprad - L. Mikuláš o 17:00
Detva - Košice o 17:00
02. 11. 2020
Košice - Trenčín o 18:00

Odohrané zápasy

27. 10. 2020
KošiceL. Mikuláš
5:1REPORT
25. 10. 2020
MichalovceN. Zámky
3:4REPORT
23. 10. 2020
N. ZámkyMiškovec
0:0REPORT
KošiceMichalovce
3:4 PPREPORT
20. 10. 2020
N. ZámkyZvolen
1:0 SNREPORT
KošiceMiškovec
4:1REPORT

Najviac bodov

Rastislav GašparDEV9 bodov
2.McPherson A.ZVO8
3.Puliš R.ZVO7
4.Nuutinen M.ZVO7
5.Baránek M.KOS7

Najlepší strelec

Marek BartánusMIC5 gólov
2.Puliš R.ZVO5
3.Lalancette C.MIC4
4.Gašpar R.DEV4
5.Charbonneau J.DEV4

Najlepší brankár

Henri KiviahoNZA94.29 perc
2.Cowley E.NIT94.04 %
3.Rahm R.ZVO92.62 %
4.Rajna M.MIS91.73 %
5.Valent M.TRE90.48 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov