Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
ROZBALIŤ

Diskusia: Kaufland extraliga dorastu: 7. a 8. kolo

zdroj: HokejPortal.sk/Domi Handzušová
6.10.2019 18:50 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk

V úvode októbra zabrali naplno Dukla a Banská Bystrica, jeden bod stratila Nitra. Výhry si delili Martin s Košicami a Skalica so Spišskou.


7. kolo DUKLA - ŽILINA 4:2 (3:1, 1:0, 0:1)
09:18 M. Wachal (Molnár, Bečár) 1:0
15:53 Bárdoš (Buchman, Vaňo) 2:0
16:23 Myšiak (Kocúr, Dudáš) v presilovke 2:1
17:12 Jankovský (M. Wachal, Honzek) 3:1
25:19 Svitač v oslabení 4:1
43:15 Kubala (Myšiak, Dudáš) 4:2
Vylúčenia: 9:8 na 2 min, navyše Sluka TS zdržiavanie hry. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 51:21 (19:5, 13:7, 19:9).
Rozhodovali: Peter Lokšík - Adam Jurčiak, Martin Krajčík.
Divákov: 150.
Dukla: Adam Bednár
Ľuboš Pazdera, Šimon Bečár - Juraj Wachal, Daniel Ján Svitač, Jakub Kopecký
Michal Hruška, Lukáš Drápal - Andrej Krajčovič, Matúš Zemko, Tim Danielčák
Erik Jankovský - Marek Wachal, Filip Molnár, Samuel Honzek
Alexander Šandor, Jakub Bulík - Ondrej Bárdoš, Damian Vaňo, Ondrej Buchman
Žilina: Filip Kubiridžák
Jozef Myšiak, Ján Kocúr - Matúš Truban, Tomáš Dudáš, Patrik Kubala
Martin Sluka, Adam Rehák - Filip Samuhel, Lukáš Mrenica, Peter Klajban
Andrej Vojtašák, Filip Pálfy - Juraj Jedličák, Maroš Puškár, Jakub Šubjak

 

8. kolo DUKLA - ŽILINA 6:1 (2:1, 2:0, 2:0)
08:55 Jankovský (Svitač, Bečár) v presilovke 1:0
10:03 Hruška (Krajčovič, Zemko) v presilovke 2:0
13:08 Rehák (Mrenica) v presilovke 2:1
26:57 Danielčák (Kopecký) 3:1
29:50 Vaňo (Krajčovič, Pazdera) 4:1
42:12 Buchman (Bárdoš, Vaňo) 5:1
58:59 Danielčák (Svitač, Zemko) v presilovke o dvoch 6:1
Vylúčenia: 9:7 na 2 min, navyše Dudáš 5+DKZ seknutie, Kocúr 10 nešportové správanie. Presilovky: 3:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 74:14 (17:6, 25:4, 32:4).
Rozhodovali: Dominik Lesay - Peter Tvrdoň, Martin Nosek.
Divákov: 187.
Dukla: Matej Vereš
Ľuboš Pazdera, Šimon Bečár - Tim Danielčák, Daniel Ján Svitač, Jakub Kopecký
Michal Hruška, Lukáš Drápal - Andrej Krajčovič, Matúš Zemko, Juraj Wachal
Jakub Bulík, Erik Jankovský - Marek Wachal, Filip Molnár, Samuel Honzek
Alexander Šandor - Ondrej Bárdoš, Damian Vaňo, Ondrej Buchman
Žilina: Martin Halama
Jozef Myšiak, Ján Kocúr - Matúš Truban, Tomáš Dudáš, Patrik Kubala
Martin Sluka, Adam Rehák - Filip Samuhel, Lukáš Mrenica, Peter Klajban
Andrej Vojtašák, Filip Pálfy - Juraj Jedličák, Maroš Puškár, Jakub Šubjak

 

7. kolo SLOVAN - TRNAVA 2:3 (1:1, 0:2, 1:0)
07:56 Kurty (Koriažin, I. Polák) v presilovke 0:1
12:00 Samadov (Polek) 1:1
29:27 Moncman (Gabriel, Frídel) 1:2
34:04 Ružek (Gabriel) 1:3
47:26 Kukumberg (Ondriš, Barinka) 2:3
Vylúčenia: 4:4 na 2 min, navyše Barinka TS hákovanie. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 28:34 (8:12, 8:12, 12:10).
Rozhodovali: Vladimír Fridrich - Šimon Synek, Filip Crman.
Divákov: 112.
Slovan: Norbert Uhrovič
Václav Moc, Oliver Benedikt - Roman Kukumberg, Antonio Ožvald, Martin Lachkovič
Michael Gregor, Róbert Bertók - Robin Gabriel Veber, Adrian Andrej Zelenay, Jaroslav Samadov
Pavol Barinka, Maxim Hájek - Adam Ondriš, Václav Trubač, Samuel Ružanský
Peter Borák - Adam Polek, Adam Konrád
Trnava: Marko Skačan
Adam Hajdúch, Dávid Mrva - Grigorij Koriažin, Igor Polák, Jakub Ružek
Branislav Korytko, Michal Frídel - Andrej Moncman, Patrik Gabriel, Žigmund Polák
Filip Fintor, Peter Pejkovič - Radoslav Hupko, Jakub Valo, Adam Kurty
Eduard Keprt, Tomáš Foltýn - Erik Krištofík, Dávid Samuel Mokoš, Tomáš Marton

 

8. kolo SLOVAN - TRNAVA 6:3 (1:0, 0:3, 5:0)
06:15 Samadov (Ožvald, Moc) v presilovke 1:0
20:44 Ružek 1:1
24:43 Koriažin (I. Polák, Mrva) 1:2
36:34 Moncman (Frídel) v presilovke 1:3
40:37 Samadov (Bertók) v presilovke 2:3
49:26 Lachkovič (Ondriš) 3:3
50:23 Konrád (Polek) 4:3
51:11 Samadov (Kukumberg, Trubač) 5:3
58:36 Ožvald (Borák, Kukumberg) 6:3
Vylúčenia: 6:5 na 2 min, navyše Moc 10 nešportové správanie, Ožvald 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 30:22 (4:5, 10:7, 16:10).
Rozhodovali: Roman Jančík - Filip Crman, Marko Šotek.
Divákov: 108.
Slovan: Sebastián Rusnák (41. Norbert Uhrovič)
Václav Moc, Peter Borák - Roman Kukumberg, Antonio Ožvald, Jaroslav Samadov
Michael Gregor, Róbert Bertók - Adam Ondriš, Martin Lachkovič, Samuel Ružanský
Pavol Barinka, Maxim Hájek - Adam Konrád, Václav Trubač, Robin Gabriel Veber
Oliver Benedikt - Adam Polek
Trnava: Marko Skačan
Adam Hajdúch, Dávid Mrva - Grigorij Koriažin, Igor Polák, Jakub Ružek
Branislav Korytko, Michal Frídel - Andrej Moncman, Patrik Gabriel, Žigmund Polák
Filip Fintor, Peter Pejkovič - Radoslav Hupko, Jakub Valo, Adam Kurty
Eduard Keprt, Tomáš Foltýn - Erik Krištofík, Dávid Samuel Mokoš, Tomáš Marton

 

7. kolo L. MIKULÁŠ - B. BYSTRICA 1:4 (1:2, 0:2, 0:0)
09:35 Melicher (Bočkaj) 0:1
10:45 Jankura (Ridzoň) 1:1
16:52 Živický (Eliaš) 1:2
32:02 Legiň 1:3
35:31 Živický (Kepka) v oslabení 1:4
Vylúčenia: 6:6. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 16:37 (8:16, 6:12, 2:9).
Rozhodovali: Vladimír Snášel - Tomáš Knižka, Jakub Ščurka.
Divákov: 44.
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas
Adrián Jankura, Branislav Fábry - Nikodém Šulík, Juraj Dunčko, Fedor Feherpataky
Erik Janíček, Eliáš Večerek - František Ridzoň, Rastislav Baláž, Dávid Dadaj
Samuel Anton Dubjel, Dominik Františka - Boris Kuráň, Jakub Stefan Dubjel, Dávid Pukluš Samuel Marián Kupka, Vsevolod Kurovskij
B. Bystrica: Šimon Šimko
Matěj Eliaš, Michal Žiljak - Patrik Živický, Jakub Legiň, Ľubomír Hojo
Filip Orlíček, Ján Slivka - Patrik Melicher, Jakub Fungáč, Andrej Bočkaj
Jakub Krnáč, Matúš Vongrej - Matúš Hronček, Tomáš Kepka, Miroslav Forgáč
Matej Štefan Lörincz - Jakub Pisarovič, Zdenko Kanoš, Matej Bais

 

8. kolo L. MIKULÁŠ - B. BYSTRICA 1:6 (0:2, 0:1, 1:3)
03:12 Bočkaj (Kanoš, Slivka) 0:1
19:02 Forgáč (Kepka, Vongrej) 0:2
28:39 Bočkaj (Kepka, Lörincz) 0:3
42:39 Fungáč (Bočkaj) 0:4
43:10 Kanoš (Krnáč) 0:5
46:18 Dunčko (Feherpataky, Kurovskij) v presilovke o dvoch 1:5
53:43 Živický (Kepka, Pisarovič) 1:6
Vylúčenia: 4:6 na 2 min, navyše Feherpataky 10 nešportové správanie. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 14:42 (4:21, 4:9, 6:12).
Rozhodovali: Martin Ordzovenský - Tomáš Izakovič, Vladimír Wolf.
Divákov: 33.
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas
Adrián Jankura, Branislav Fábry - Fedor Feherpataky, Vsevolod Kurovskij, Juraj Dunčko
Nikodém Šulík, Erik Janíček - František Ridzoň, Rastislav Baláž, Dávid Dadaj
Samuel Anton Dubjel, Dominik Františka - Boris Kuráň, Jakub Stefan Dubjel, Dávid Pukluš Eliáš Večerek
B. Bystrica: Stanislav Opaterný
Matěj Eliaš, Michal Žiljak - Patrik Živický, Jakub Legiň, Ľubomír Hojo
Filip Orlíček, Ján Slivka - Patrik Melicher, Jakub Fungáč, Andrej Bočkaj
Jakub Krnáč, Matúš Vongrej - Miroslav Forgáč, Tomáš Kepka, Jakub Pisarovič
Matej Štefan Lörincz - Zdenko Kanoš, Matej Bais

 

7. kolo MARTIN - KOŠICE 2:7 (0:4, 1:1, 1:2)
00:25 Repčík (Novota, Zůbek) 0:1
02:55 Tvrdoň (Kaža, Miškuf) 0:2
06:51 Jurčo (Repčík, Jadrný) 0:3
13:56 Kmec (Novota) 0:4
23:55 Thomka (Vladár, Ulbricht) v presilovke 1:4
24:30 Repčík (Jadrný, Novota) 1:5
42:35 Bartoš (Kaža, Miškuf) v presilovke 1:6
51:55 Kráľ (Stročka, Ulbricht) 2:6
57:57 Repčík (Kaža, Kmec) v oslabení 2:7
Vylúčenia: 6:8 na 2 min, navyše Malík 10 nešportové správanie. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 26:43 (7:15, 9:16, 10:12).
Rozhodovali: Richard Ivan - Oto Durmis, Martin Hajnik.
Divákov: 60.
Martin: Daniel Ďuris (51. Alexej Kanás)
Ivan Thomka, Artur Vladár - Adam Kráľ, Kristián Stročka, Matúš Ulbricht
Šimon Vitkovský, Sebastián Ábel - Kristián Malík, Matej Grega, Šimon Fázik
Matej Maňka, Samuel Bohunčák - Tomáš Ďurkovič, Adam Čatloš, Vladimír Smolka
Rastislav Kubík, Roman Becík
Košice: Patrik Jurčák
Antonín Bartoš, Jozef Viliam Kmec - Lukáš Kaža, Norbert Miškuf, Miroslav Tvrdoň
Pavol Zůbek, Marko Ragan - Jakub Jadrný, Peter Repčík, Alex Novota
Michal Štefanisko, Marián Štec - Zoltán Novák, Jan Bartoš, Martin Tvrdoň
Timon Jadrníček, Oliver Orosz, Matej Jurčo

 

8. kolo MARTIN - KOŠICE 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
05:06 Zůbek (Miškuf, Kaža) 0:1
39:52 Stročka (Fázik, Ulbricht) 1:1
49:46 Ábel (Ulbricht, Fázik) 2:1
Vylúčenia: 0:2. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 30:36 (7:11, 17:18, 6:7).
Rozhodovali: Ivan Gajdošík - Vladimír Ďurina, Andrej Jakubec.
Divákov: 40.
Martin: Daniel Ďuris
Sebastián Ábel, Artur Vladár - Šimon Fázik, Kristián Stročka, Matúš Ulbricht
Šimon Vitkovský, Ivan Thomka - Kristián Malík, Matej Grega, Tomáš Ďurkovič
Matej Maňka, Samuel Bohunčák - Vladimír Smolka, Adam Čatloš, Roman Becík
Košice: Roman Kaľavský
Antonín Bartoš, Jozef Viliam Kmec - Lukáš Kaža, Norbert Miškuf, Miroslav Tvrdoň
Pavol Zůbek, Marko Ragan - Jakub Jadrný, Peter Repčík, Alex Novota
Michal Štefanisko, Marián Štec - Zoltán Novák, Jan Bartoš, Martin Tvrdoň
Timon Jadrníček, Oliver Orosz, Matej Jurčo

 

8. kolo MICHALOVCE - POPRAD 1:6 (1:3, 0:2, 0:1)
12:36 Jenčko (Kurila) 1:0
14:23 Vernarec v oslabení 1:1
17:35 Nemeš (Vernarec) 1:2
19:24 Sokoli 1:3
20:26 Sokoli (Suchý, Pokorný) 1:4
33:13 Sokoli (Bujňák) 1:5
41:01 Pokorný (Suchý, Sokoli) 1:6
Vylúčenia: 1:4 na 2 min, navyše Dmitrijev 10 napadnutie oblasti hlavy a krku. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 26:29 (9:9, 7:13, 10:7).
Rozhodovali: Michal Jurko - Maroš Pribula, Michal Vall.
Divákov: 55.
Michalovce: Adam Rusňák (21. Jakub Hrubovský)
Roman Novák, Simon Čollák - Artem Putuľan, Jozef Dudurič, Bogdan Stepančenko
Patrik Kužma, Kristián Tomaško - Daniel Alexander Jenčko, Dušan Divulit, Viliam Kurila
Sebastián Štekláč, Marcel Dobos - Matúš Koba, Jakub Magyar, Dominik Kenderka
Gregor Štefan Horváth, Viktor Brezina - Alexander James Daniel Dmitrijev, Martin Kočiš, Matej Šimko
Poprad: Enriko Lipták
Matej Paško, Peter Harbut - Dominik Pokorný, Markus Suchý, Patrik Sokoli
Matej Tomas, Ján Lukáč - Richard Nemeš, Lukáš Bujňák, Jakub Vernarec
Sebastián Nahalka, Patrik Baláži - Róbert Plaskoň, Gregor Rataj, Hugo Lukačovič
Matej Novák, Juraj Palguta - Daniel Ilavský, Vladimír Noel Šimšaj, Daniel Josef Dvořák

 

7. kolo SKALICA - SPIŠSKÁ 2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
05:28 Kuba (Balát, Hodáň) 1:0
07:34 Tomala (Jurčák) 1:1
14:11 Kočka (Michálik, Kučera) 2:1
Vylúčenia: 5:6 na 2 min, navyše Kuba 10 napadnutie oblasti hlavy a krku, Cagáň 10 nešportové správanie - Tomala 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 38:41 (11:13, 15:16, 12:12).
Rozhodovali: Róbert Müllner - Tomáš Valachovič, Martin Junek.
Skalica: Oliver Nemec
Dominik Cagáň, Martin Kubányi - Denis Malík, David Kočka, Michal Kučera
Erik Zaňát, Martin Staňka - Richard Hodáň, Lukáš Kuba, Tomáš Balát
Daniel Michálik, Dárius Zelenka - Šimon Lašák, Matej Lipovský, Michal Búlik
David Novák - Adrian Kolcun, Adam Jančík, Adrián Brenkus
Spišská: Pavol Černák
Nicolas Zekucia, Erik Slezák - Dominik Novák, Branislav Richnavský, Bruno Wagner
Samuel Gonda, Matej Grec - Timotej Tomala, Erik Grič, Radoslav Tarbaj
Martin Ján Král, Samuel Jurčák - Nikolas Stanek, Kristián Tatarko, René Gnap

 

8. kolo SKALICA - SPIŠSKÁ 4:7 (2:1, 1:3, 1:3)
04:00 Wagner (Novák, Král) 0:1
04:58 Malík (Kubányi, Cagáň) 1:1
11:42 Kučera (Malík, Kočka) 2:1
28:15 Tomala (Slezák, Novák) v oslabení 2:2
32:40 Grec (Tomala, Richnavský) 2:3
33:44 Tomala (Grec, Richnavský) v presilovke 2:4
37:17 Novák (Malík, Kuba) v presilovke 3:4
51:42 Grič (Tomala, Richnavský) 3:5
54:06 Grič (Jurčák, Slezák) v oslabení 3:6
54:57 Hudáň (Novák, Kučera) v presilovke 4:6
59:03 Tomala (Grič, Gonda) do prázdnej brány 4:7
Vylúčenia: 3:5. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:2.
Strely na bránu: 27:44 (7:16, 6:16, 14:12).
Rozhodovali: Marián Valachovič - Tomáš Valachovič, Ivan Haringa.
Divákov: 89.
Skalica: Oliver Nemec
Dominik Cagáň, Martin Kubányi - Denis Malík, David Kočka, Michal Kučera
Erik Zaňát, Martin Staňka - Richard Hodáň, Lukáš Kuba, Tomáš Balát
Daniel Michálik, David Novák - Šimon Lašák, Matej Lipovský, Michal Búlik
Dárius Zelenka - Adrian Kolcun, Adam Jančík, Adrián Brenkus
Spišská: Pavol Černák
Nicolas Zekucia, Erik Slezák - Dominik Novák, Branislav Richnavský, Bruno Wagner
Samuel Gonda, Matej Grec - Timotej Tomala, Erik Grič, Radoslav Tarbaj
Martin Ján Král, Samuel Jurčák - Nikolas Stanek, Kristián Tatarko, René Gnap

 

7. kolo NITRA - PÚCHOV 4:3sn (0:0, 1:3, 2:0 - 0:0)
22:09 Hinca (Bartakovics) 1:0
31:10 Urban (Kuriš) 1:1
35:10 Plochotnik (Rusnák, Majerník) 1:2
39:30 Rusnák (Plochotnik, Vojtech) v presilovke 1:3
55:57 Kliment (Molnár, Belák) v presilovke 2:3
57:11 Lidik (Sýkora, Kliment) 3:3
rozhodujúci samostatný nájazd Ferkodič 4:3
Vylúčenia: 6:6. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:32 (9:9, 10:13, 10:8 - 4:2).
Rozhodovali: Daniel Konc st. - Tomáš Gegáň, Róbert Frimmel.
Divákov: 60.
Nitra: David Irsák (41. Matej Marinov)
Adam Belák, Samuel Kliment - Ondrej Molnár, Matej Lidik, Adam Sýkora
Samuel Socha, Jakub Ingeli - Oliver Hinca, Alex René Bartakovics, Samuel Cápay
Martin Šutovský, Zdenko Sedlák - Daniel Gemmel, Samuel Šimune, Max Ferkodič
Peter Kuppé, Miroslav Medek - David Hofer, Viktor Dreisig
Púchov: Tomáš Boľo
Matúš Grbál, Jakub Pobežal - Daniel Chlebana, Ladislav Kuriš, Michal Urban
Samuel Majerník, Andrej Vojtech - Adam Rusnák, Olexandr Plochotnik, Matúš Šimík
Michal Druga, Adam Krajčoviech - Miroslav Papán, Maximilián Moravanský, Erik Šamaj
Jakub Veteška, Július Bubela - Adrián Suchánek, Bohdan Mišák

 

8. kolo NITRA - PÚCHOV 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
17:55 Grbál (J. Pobežal, Plochotnik) v presilovke 0:1
19:59 Bartakovics (Belák) 1:1
31:28 Kliment (Belák, Hinca) 2:1
33:50 J. Pobežal (Plochotnik, Rusnák) v oslabení 2:2
43:33 Ferkodič (Bartakovics, Marinov) 3:2
58:56 Hinca (Ferkodič) 4:2
Vylúčenia: 3:3 na 2 min, navyše Vojtech a J. Pobežal 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 33:12 (14:4, 12:3, 7:5).
Rozhodovali: Jozef Bachúrik - Roman Šefčík, Juraj Konc ml.
Divákov: 75.
Nitra: David Irsák (41. Matej Marinov)
Samuel Socha, Jakub Ingeli - Oliver Hinca, Alex René Bartakovics, Max Ferkodič
Adam Belák, Samuel Kliment - Ondrej Molnár, Samuel Cápay, Adam Sýkora
Martin Šutovský, Zdenko Sedlák - Daniel Gemmel, Samuel Šimune, Viktor Dreisig
Peter Kuppé
Púchov: Tomáš Boľo
Matúš Grbál, Jakub Pobežal - Ladislav Kuriš, Maximilián Moravanský, Michal Urban
Samuel Majerník, Andrej Vojtech - Adam Rusnák, Olexandr Plochotnik, Miroslav Papán
Adam Krajčoviech, Jakub Veteška - Daniel Chlebana, Martin Pobežal, Matúš Šimík
Július Bubela, Michal Druga - Erik Šamaj, Adrián Suchánek, Bohdan Mišák
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež


len_tak

 

Po 10.kolách extraligy dorastu to v Mikuláši nevyzerá ružovo. Po minuloročnom vypadnutí juniorov z extraligy to tohto roku vyzerá na vypadnutie dorastu.
7.10.2019 - 19:25
0


Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 11.12.2019 16:45
TímZSkóreB
1.Slovan29100:5563
2.B. Bystrica2880:5157
3.Košice2782:5356
4.Trenčín2782:6248
5.Poprad2879:6447
6.Zvolen2783:7246
7.Miškovec2882:6843
8.Michalovce2871:7840
9.Nitra2867:7637
10.Budapešť2879:10629
11.Detva2866:9529
12.N. Zámky2869:10223
13.L. Mikuláš2642:10022
TímZVVPPPPSkóreB
1.Topoľčany 281761499:6464
2.Bratislava2819144143:6863
3.Martin2716326112:7556
4.Dubnica2713311092:9146
5.Skalica2712221199:7942
6.Sp.Nová Ves2711221292:9439
7.Žilina2711111474:8536
8.Levice2710031490:10833
9.P.Bystrica276221770:11224
10.Trnava275022079:13717
11.SR 1810100916:533
Aktualizované: 11.12.2019 23:38
nadstavba AZVVPPPPSkóreB
1.Nitra10711145:2224
2.Dukla8500338:2915
3.Poprad10411436:3415
4.Košice8410336:3314
5.B. Bystrica8211422:339
6.Zvolen8001714:401
nadstavba BZVVPPPPSkóreB
1.Žilina8510226:1517
2.Martin8501221:1616
3.Slovan8410325:2014
4.Trnava8402218:2314
5.Skalica8300519:249
6.P. Bystrica8010716:272
Aktualizované: 11.12.2019 16:45
TímZVVPPPPSkóreB
1.Košice3021324117:6271
2.Nitra3220327123:6368
3.Dukla3019227120:6063
4.Poprad3018255104:6463
5.Slovan32165110112:7459
6.B. Bystrica30173010100:5957
7.Púchov3017256107:6757
8.Trnava3014311295:7949
9.Martin3012241290:9544
10.Michalovce3010111868:10933
11.Spišská307141866:10527
12.Skalica305212255:13020
13.Žilina305122251:12919
14.L. Mikuláš300112846:1580
Aktualizované: 11.12.2019 16:45
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 12.12.2019 17:08
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 12.12.2019 17:08
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 12.12.2019 17:08
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames8245525289-227107
2San Jose Sharks8238827289-261101
3Nashville Predators8238929240-214100
4St. Louis Blues8236928247-22399
5Winnipeg Jets8238930272-24499
6Vegas Golden Knights8236732249-23093
7Dallas Stars8236732210-20293
8Colorado Avalanche8233530260-24690
9Arizona Coyotes8230935213-22386
10Chicago Blackhawks82241234270-29284
11Minnesota Wild8233436211-23783
12Vancouver Canucks82221336225-25481
13Anaheim Ducks8227837199-25180
14Edmonton Oilers82241138232-27479
15Los Angeles Kings8222942202-26371
Aktualizované: 12.12.2019 17:08
Aktualizované: 11.12.2019 16:45
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 12.12.2019 17:08

Bleskovky

Rusko by podľa Golodecovej mohlo hostiť šampionát v roku 2023

Podpredsedníčka vlády Ruskej federácie Oľga Golodecová vyjadrila nádej, že by Rusi mohli hostiť majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji v roku 2023. Situácia sa však môže zmeniť po tohtotýždňovom verdikte Svetovej antidopingovej agentúry (WADA), ktorá vylúčila Rusko zo športových podujatí počas nasledujúcich štyroch rokov. "Očakávame, že majstrovstvá sveta v hokeji si...
o 10:46 - TASR

Člen Siene slávy Guy Lapointe bojuje s rakovinou ústnej dutiny

Bývalý kanadský hokejový obranca a člen Siene slávy Guy Lapointe bojuje s rakovinou ústnej dutiny. Jeho niekdajší klub Montreal Canadiens z NHL oznámil diagnózu na žiadosť Lapointea a jeho rodiny. Sedemdesiatjedenročný bývalý hráč začne s liečbou v najbližších týždňoch.
o 08:25 - TASR

Hviezdami týždňa Carlson, Jarry a Eichel

Obranca Washingtonu John Carlson, brankár Pittsburghu Tristan Jarry a center Buffala Jack Eichel sú najlepší hráčmi uplynulého týždňa hokejovej NHL. Prvou hviezdou sa stal obranca Carlson, ktorý si v troch víťazných zápasoch Capitals pripísal šesť bodov za tri góly a tri asistencie. Jeho presné zásahy rozhodli o triumfe v dvoch dueloch.
9.12.2019 19:39 - TASR

Lantoši prvou hviezdou zápasu pri triumfe Providence nad Uticou

Slovenský útočník Róbert Lantoši sa stal v noci na nedeľu prvou hviezdou zápasu AHL. K triumfu Providence Bruins nad Uticou Comets 3:2 po nájazdoch prispel dvoma asistenciami a víťazným nájazdom. V tejto sezóne má na konte 16 bodov (6+10) v 22 dueloch.
8.12.2019 08:55 - TASR

Lugano - Zürich 3:1 vo švajčiarskej lige

Líder švajčiarskej hokejovej ligy Zürich Lions prehral v sobotňajšom stretnutí NLA na ľade Lugana 1:3. NLA - 28. kolo: Bern - Fribourg 4:2, Davos - Lausanne 2:1 pp, Lugano - Zürich 3:1, Rapperswil - Servette 4:1, Zug - Langnau 5:2.
7.12.2019 22:03 - TASR

Hrivík asistoval, jeho Leksand však podľahol Skelleftea 2:3

Slovenský hokejista Marek Hrivík si pripísal asistenciu v 24. kole švédskej najvyššej súťaže. Jeho Leksand však v sobotňajšom stretnutí prehral 2:3 na ľade Skelleftea. SHL - 24. kolo: Frölunda - HV 71 2:4, Oskarshamn - Örebro 0:2, Skelleftea - Leksand 3:2 /HRIVÍK 0+1/, Brynäs - Växjö 4:3 pp, Lulea - Färjestad 3:4, Malmö - Linköping 0:1 pp a sn.
7.12.2019 20:47 - TASR

Cehlárik s gólom, Lantoši s dvoma asistenciami pri úspechu Providence

Slovenský hokejista Peter Cehlárik strelil siedmy gól v tejto sezóne nižšej zámorskej súťaže AHL. Prispel ním k domácemu víťazstvu Providence nad Binghamtonom 6:2. Presadil sa v 33. minúte, keď v presilovej hre pridal štvrtý zásah Bruins. Asistoval mu ďalší Slovák Róbert Lantoši, ktorý prihral aj na druhý gól domácich.
7.12.2019 08:58 - TASR

Krefeld - Mníchov 5:8 v piatkovom zápase DEL

Hokejisti Mníchova zvíťazili v piatkovom zápase najvyššej nemeckej hokejovej súťaže v Krefelde 8:5. výsledky: Düsseldorf - Augsburg 3:2, Eisbären Berlín - Kolín nad Rýnom 4:5 pp, Iserlohn - Wolfsburg 1:5, Krefeld - Mníchov 5:8, Mannheim - Ingolstadt 4:1, Norimberg - Starubing 2:3.
6.12.2019 22:05 - TASR

Bremerhaven - Schwenningen 4:1 v nemeckej DEL

Hokejisti Bremerhavenu vyhrali vo štvrtkovom dueli 24. kola nemeckej DEL nad Schwenningenom 4:1.
5.12.2019 21:58 - TASR

HV 71 - Lulea 0:4 v 23. kole švédskej ligy

Hokejisti Luley vyhrali v dueli 23. kola švédskej SHL na ľade HV 71 4:0 a potvrdili post lídra tabuľky. SHL - 23. kolo: Frölunda - Djurgaarden 2:1, HV 71 - Lulea 0:4, Leksand - Oskarshamn 4:1, Malmö - Färjestad 3:4, Rögle - Brynäs 4:2, Växjö - Örebro 2:0, Linköping - Skelleftea 5:3.
5.12.2019 21:30 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

18. 12. 2019
Poprad - Michalovce o 18:00
Košice - B. Bystrica o 18:00
Nitra - L. Mikuláš o 18:00
Slovan - Miškovec o 18:30
N. Zámky - Trenčín o 18:30
Budapešť - Zvolen o 19:00

Odohrané zápasy

08. 12. 2019
TrenčínNitra
2:0REPORT
MiškovecN. Zámky
5:4 SNREPORT
MichalovceSlovan
2:5REPORT
L. MikulášBudapešť
1:2REPORT
B. BystricaPoprad
1:2REPORT
KošiceDetva
3:2REPORT

Najviac bodov

Jindřich AbdulSBA35 bodov
2.Mikyska J.TRE34
3.Haščák M.KOS33
4.Southorn J.BBY33
5.Zigo T.SBA31

Najlepší strelec

Marcel HaščákKOS21 gólov
2.Bonis K.ZVO17
3.Abdul J.SBA17
4.Langkow C.MAC16
5.Alderson B.TRE16

Najlepší brankár

Patrik NechvátalPOP95.58 perc
2.Tomek M.TRE94.78 %
3.Košarišťan A.KOS94.15 %
4.Brust B.SBA93.91 %
5.Beskorowany T.BBY93.63 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov