Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.


FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná04. 09. 201818:00UTHC 07 Detva - HK Orange 204:0
Základná07. 09. 201817:30PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Orange 205:3
Základná11. 09. 201818:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HK Orange 203:1
Základná12. 09. 201817:00STHK Orange 20 - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:5
Základná14. 09. 201817:30PIHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:5 SN
Základná14. 09. 201817:30PIMsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva4:5
Základná14. 09. 201817:30PIHC Košice - HKM Zvolen5:2
Základná14. 09. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad4:2
Základná14. 09. 201818:00PIHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec6:1
Základná14. 09. 201819:00PIMAC Budapešť - MHC Mikron Nové Zámky1:7
Základná16. 09. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra4:0
Základná16. 09. 201816:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:1
Základná16. 09. 201817:00NEHK Poprad - MAC Budapešť3:1
Základná16. 09. 201817:30NEHC 07 Detva - HC Košice1:4
Základná16. 09. 201818:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MsHK DOXXbet Žilina6:2
Základná18. 09. 201817:30UTMsHK DOXXbet Žilina - MHC Mikron Nové Zámky2:3
Základná18. 09. 201817:30UTHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec6:3
Základná18. 09. 201818:00UTHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2 PP
Základná18. 09. 201818:00UTHK Nitra - HK Poprad4:1
Základná18. 09. 201818:00UTHKM Zvolen - HC 07 Detva6:1
Základná18. 09. 201819:00UTMAC Budapešť - HC '05 Banská Bystrica4:0
Základná19. 09. 201818:30STDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Orange 208:4
Základná20. 09. 201817:30ŠTHC Košice - HK Orange 206:1
Základná21. 09. 201817:00PIHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina6:3
Základná21. 09. 201818:00PIHC 07 Detva - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:2
Základná21. 09. 201818:00PIHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra6:5
Základná21. 09. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - MAC Budapešť4:3 PP
Základná21. 09. 201818:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen0:5
Základná21. 09. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC Košice2:3
Základná23. 09. 201817:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:1
Základná23. 09. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 Banská Bystrica3:2 PP
Základná23. 09. 201817:00NEHKM Zvolen - MHC Mikron Nové Zámky2:3 PP
Základná23. 09. 201817:30NEHC Košice - HK Poprad0:1
Základná23. 09. 201817:30NEHC 07 Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:2
Základná23. 09. 201818:00NEMAC Budapešť - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:3 SN
Základná25. 09. 201817:30UTHC '05 Banská Bystrica - MAC Budapešť2:0
Základná25. 09. 201818:00UTHKM Zvolen - HK Orange 206:1
Základná27. 09. 201817:00ŠTMHK 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:3
Základná27. 09. 201817:00ŠTHK Orange 20 - HK Nitra2:6
Základná28. 09. 201817:00PIHK Poprad - HKM Zvolen3:2 SN
Základná28. 09. 201817:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Košice3:1
Základná28. 09. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina3:0
Základná28. 09. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva2:0
Základná28. 09. 201819:00PIMAC Budapešť - HK Nitra1:2 SN
Základná30. 09. 201817:00NEHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:4
Základná30. 09. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MAC Budapešť6:3
Základná30. 09. 201817:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín5:1
Základná30. 09. 201817:00NEHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica4:1
Základná30. 09. 201817:30NEHC 07 Detva - HK Poprad0:3
Základná30. 09. 201817:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHC Mikron Nové Zámky4:2
Základná02. 10. 201817:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - MHC Mikron Nové Zámky0:1
Základná02. 10. 201817:00UTHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:2 PP
Základná02. 10. 201817:30UTHC '05 Banská Bystrica - HC 07 Detva2:3 PP
Základná02. 10. 201818:00UTHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen2:4
Základná02. 10. 201818:00UTHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina4:1
Základná02. 10. 201819:00UTMAC Budapešť - HC Košice1:2
Základná04. 10. 201817:00ŠTHK Orange 20 - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná05. 10. 201817:30PIMsHK DOXXbet Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná05. 10. 201817:30PIHC Košice - HK Nitra3:1
Základná05. 10. 201818:00PIHKM Zvolen - MAC Budapešť5:3
Základná05. 10. 201818:00PIHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín2:4
Základná05. 10. 201818:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 Banská Bystrica2:5
Základná05. 10. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad2:1
Základná07. 10. 201816:00NEHK Nitra - HKM Zvolen2:3 PP
Základná07. 10. 201817:00NEHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:0
Základná07. 10. 201817:00NEHC '05 Banská Bystrica - MHC Mikron Nové Zámky2:1 SN
Základná07. 10. 201817:00NEHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:0
Základná07. 10. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice4:3 SN
Základná07. 10. 201818:00NEMAC Budapešť - HC 07 Detva2:4
Základná09. 10. 201817:00UTHK Orange 20 - HK Poprad1:3
Základná09. 10. 201818:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:3
Základná11. 10. 201819:00ŠTMAC Budapešť - HK Orange 205:2
Základná12. 10. 201817:00PIHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná12. 10. 201817:30PIHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná12. 10. 201818:00PIHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina9:2
Základná12. 10. 201818:00PIHC 07 Detva - HK Nitra5:6 SN
Základná12. 10. 201818:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Budapešť2:3 PP
Základná12. 10. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín4:2
Základná14. 10. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - MAC Budapešť3:2
Základná14. 10. 201816:00NEHKM Zvolen - HC Košice4:1
Základná14. 10. 201817:00NEHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:2
Základná14. 10. 201817:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín0:3
Základná14. 10. 201817:30NEHC 07 Detva - MsHK DOXXbet Žilina2:1
Základná14. 10. 201818:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra1:3
Základná16. 10. 201817:30UTHC Košice - MHC Mikron Nové Zámky4:0
Základná16. 10. 201818:00UTHK Dukla Trenčín - HK Orange 205:0
Základná16. 10. 201819:00UTMAC Budapešť - HK Poprad3:2
Základná18. 10. 201817:00ŠTMsHK DOXXbet Žilina - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:1
Základná18. 10. 201817:00ŠTHK Orange 20 - HC 07 Detva1:3
Základná19. 10. 201817:30PIHC Košice - HC 07 Detva7:1
Základná19. 10. 201818:00PIHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná19. 10. 201818:00PIHK Nitra - MHC Mikron Nové Zámky5:3
Základná19. 10. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica2:0
Základná21. 10. 201815:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín1:3
Základná21. 10. 201816:00NEHK Poprad - HK Nitra3:2
Základná21. 10. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina4:2
Základná21. 10. 201817:00NEHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:2
Základná21. 10. 201817:30NEHC 07 Detva - HKM Zvolen2:5
Základná23. 10. 201817:30UTMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad3:7
Základná23. 10. 201818:00UTHC 07 Detva - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:3
Základná23. 10. 201818:00UTHKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1 PP
Základná23. 10. 201818:00UTHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica2:3
Základná24. 10. 201817:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Orange 206:3
Základná24. 10. 201819:00STMAC Budapešť - HK Dukla Trenčín5:2
Základná25. 10. 201817:00ŠTHK Orange 20 - MsHK DOXXbet Žilina1:5
Základná26. 10. 201817:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - MAC Budapešť4:1
Základná26. 10. 201817:00PIHK Poprad - HC Košice2:5
Základná26. 10. 201817:30PIHC '05 Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina2:1
Základná26. 10. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra2:1
Základná26. 10. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen2:4
Základná26. 10. 201818:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 Detva5:4 PP
Základná28. 10. 201816:00NEHC Košice - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná28. 10. 201817:00NEHKM Zvolen - HK Poprad3:4
Základná28. 10. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín1:0 SN
Základná28. 10. 201817:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:4
Základná28. 10. 201817:30NEHC 07 Detva - MHC Mikron Nové Zámky1:3
Základná28. 10. 201819:00NEMAC Budapešť - HK Nitra2:8
Základná30. 10. 201817:00UTHK Orange 20 - MHC Mikron Nové Zámky3:4 SN
Základná31. 10. 201817:00STHK Poprad - HC 07 Detva4:0
Základná31. 10. 201817:30STHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen3:2
Základná31. 10. 201818:00STHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:0
Základná31. 10. 201818:00STHK Dukla Trenčín - HC Košice3:1
Základná31. 10. 201818:30STMHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:3
Základná31. 10. 201819:00STMAC Budapešť - MsHK DOXXbet Žilina2:3 PP
Základná01. 11. 201817:00ŠTHK Orange 20 - HKM Zvolen0:6
Základná02. 11. 201817:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad3:2 PP
Základná02. 11. 201817:30PIHC Košice - MAC Budapešť4:8
Základná02. 11. 201817:30PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra2:4
Základná02. 11. 201818:00PIHC 07 Detva - HC '05 Banská Bystrica2:1
Základná02. 11. 201818:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín4:2
Základná02. 11. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná04. 11. 201815:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina6:2
Základná04. 11. 201816:00NEHK Poprad - MHC Mikron Nové Zámky2:1
Základná04. 11. 201817:00NEHC Košice - HK Nitra6:1
Základná04. 11. 201817:00NEHK Dukla Trenčín - HC 07 Detva2:4
Základná04. 11. 201817:00NEHC '05 Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:1
Základná04. 11. 201818:00NEMAC Budapešť - HKM Zvolen2:3 PP
Základná13. 11. 201817:00UTHK Orange 20 - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:8
Základná13. 11. 201817:30UTHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina3:1
Základná14. 11. 201817:00STHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná14. 11. 201818:00STDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín3:2
Základná14. 11. 201818:00STHC 07 Detva - MAC Budapešť4:5
Základná14. 11. 201818:00STHKM Zvolen - HK Nitra6:4
Základná14. 11. 201818:30STMHC Mikron Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica3:2 PP
Základná15. 11. 201817:00ŠTHK Orange 20 - HC Košice0:4
Základná16. 11. 201817:00PIHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:1
Základná16. 11. 201817:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice1:7
Základná16. 11. 201817:30PIMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen1:5
Základná16. 11. 201818:00PIHK Nitra - HC 07 Detva3:2 PP
Základná16. 11. 201818:00PIMAC Budapešť - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:2
Základná16. 11. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - MHC Mikron Nové Zámky0:4
Základná18. 11. 201816:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad2:0
Základná18. 11. 201816:00NEHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:0
Základná18. 11. 201817:00NEHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná18. 11. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva3:4
Základná18. 11. 201817:00NEHC Košice - HKM Zvolen2:7
Základná18. 11. 201817:30NEMAC Budapešť - MHC Mikron Nové Zámky4:3
Základná20. 11. 201817:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen2:1
Základná20. 11. 201817:00UTHK Poprad - MAC Budapešť1:0
Základná20. 11. 201817:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín5:0
Základná20. 11. 201818:00UTHC 07 Detva - HC Košice2:5
Základná20. 11. 201818:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - MsHK DOXXbet Žilina4:2
Základná20. 11. 201818:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra2:4
Základná21. 11. 201818:00STHK Nitra - HK Orange 208:0
Základná22. 11. 201817:00ŠTMsHK DOXXbet Žilina - MHC Mikron Nové Zámky2:1 PP
Základná22. 11. 201817:00ŠTHK Poprad - HK Orange 208:0
Základná23. 11. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná23. 11. 201818:00PIHK Nitra - HK Poprad7:2
Základná23. 11. 201818:00PIHKM Zvolen - HC 07 Detva4:3 PP
Základná23. 11. 201818:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice1:2 SN
Základná23. 11. 201819:00PIMAC Budapešť - HC '05 Banská Bystrica3:6
Základná25. 11. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HC Košice0:2
Základná25. 11. 201817:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva5:4
Základná25. 11. 201817:00NEHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina5:2
Základná25. 11. 201817:00NEHK Dukla Trenčín - MAC Budapešť2:1
Základná25. 11. 201818:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen4:0
Základná27. 11. 201817:30UTMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 Banská Bystrica3:7
Základná27. 11. 201817:30UTHC Košice - HK Poprad3:4 PP
Základná27. 11. 201818:00UTHK Nitra - HK Dukla Trenčín4:1
Základná27. 11. 201818:00UTHKM Zvolen - MHC Mikron Nové Zámky1:2
Základná27. 11. 201818:00UTHC 07 Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3
Základná27. 11. 201819:00UTMAC Budapešť - MHK 32 Liptovský Mikuláš8:2
Základná29. 11. 201817:30ŠTHC '05 Banská Bystrica - HK Orange 207:0
Základná29. 11. 201817:30ŠTMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín1:2 PP
Základná30. 11. 201817:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:3
Základná30. 11. 201817:00PIHK Poprad - HKM Zvolen3:2 PP
Základná30. 11. 201817:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Košice3:2 PP
Základná30. 11. 201818:00PIHK Nitra - MAC Budapešť6:2
Základná30. 11. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva3:2
Základná02. 12. 201816:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín4:0
Základná02. 12. 201817:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra2:3 PP
Základná02. 12. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MAC Budapešť4:2
Základná02. 12. 201817:00NEHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica2:3 SN
Základná02. 12. 201817:30NEHC 07 Detva - HK Poprad3:4
Základná02. 12. 201817:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHC Mikron Nové Zámky6:2
Základná04. 12. 201817:00UTHK Orange 20 - MAC Budapešť4:5 PP
Základná04. 12. 201817:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen1:4
Základná04. 12. 201817:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra3:2 PP
Základná05. 12. 201817:00STHK Orange 20 - HK Dukla Trenčín0:5
Základná07. 12. 201817:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - MHC Mikron Nové Zámky1:2
Základná07. 12. 201817:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC 07 Detva5:2
Základná07. 12. 201818:00PIHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:5 PP
Základná07. 12. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen2:1
Základná07. 12. 201818:00PIMAC Budapešť - HC Košice3:5
Základná07. 12. 201818:00PIHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina9:3
Základná09. 12. 201815:00NEHK Nitra - HC Košice5:3
Základná09. 12. 201816:00NEHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín2:3 SN
Základná09. 12. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad5:6 PP
Základná09. 12. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:2
Základná09. 12. 201817:00NEHKM Zvolen - MAC Budapešť1:6
Základná09. 12. 201817:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 Banská Bystrica1:0
Základná19. 12. 201817:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:5 SN
Základná19. 12. 201817:30STHC '05 Banská Bystrica - MHC Mikron Nové Zámky6:3
Základná19. 12. 201817:30STMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice1:2 PP
Základná19. 12. 201818:00STHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:1
Základná19. 12. 201818:00STHK Nitra - HKM Zvolen5:2
Základná19. 12. 201819:00STMAC Budapešť - HC 07 Detva3:4
Základná21. 12. 201817:00PIHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná21. 12. 201817:30PIHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:0
Základná21. 12. 201818:00PIHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina2:4
Základná21. 12. 201818:00PIHC 07 Detva - HK Nitra3:4
Základná21. 12. 201818:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Budapešť2:0
Základná21. 12. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín3:1
Základná23. 12. 201815:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica3:4
Základná23. 12. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - MAC Budapešť3:1
Základná23. 12. 201816:00NEHKM Zvolen - HC Košice2:1
Základná23. 12. 201817:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín1:5
Základná23. 12. 201817:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra2:0
Základná23. 12. 201817:30NEHC 07 Detva - MsHK DOXXbet Žilina4:3
Základná26. 12. 201817:00STHC Košice - HC 07 Detva2:0
Základná26. 12. 201817:00STMsHK DOXXbet Žilina - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:3
Základná26. 12. 201817:00STHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica4:3
Základná26. 12. 201818:00STHK Nitra - MHC Mikron Nové Zámky3:4 PP
Základná26. 12. 201818:00STMAC Budapešť - HK Poprad1:3
Základná28. 12. 201817:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín3:1
Základná28. 12. 201817:00PIHK Poprad - HK Nitra1:6
Základná28. 12. 201817:30PIHC '05 Banská Bystrica - MAC Budapešť7:2
Základná28. 12. 201818:00PIHC 07 Detva - HKM Zvolen6:5 PP
Základná28. 12. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina6:0
Základná28. 12. 201818:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice5:4
Základná30. 12. 201816:00NEHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica3:6
Základná30. 12. 201817:00NEHKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:0
Základná30. 12. 201817:00NEHC Košice - MHC Mikron Nové Zámky3:1
Základná30. 12. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad2:3
Základná30. 12. 201817:30NEHC 07 Detva - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná30. 12. 201818:00NEMAC Budapešť - HK Dukla Trenčín3:1
Základná04. 01. 201917:00PIHK Poprad - HC Košice1:3
Základná04. 01. 201917:30PIHC '05 Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina5:3
Základná04. 01. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra2:3 SN
Základná04. 01. 201918:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen3:4
Základná04. 01. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 Detva1:2
Základná04. 01. 201919:30PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - MAC Budapešť2:3
Základná06. 01. 201916:00NEHKM Zvolen - HK Poprad4:0
Základná06. 01. 201916:00NEHK Nitra - MAC Budapešť6:1
Základná06. 01. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina5:4
Základná06. 01. 201917:00NEHC Košice - HC '05 Banská Bystrica3:5
Základná06. 01. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná06. 01. 201917:30NEHC 07 Detva - MHC Mikron Nové Zámky5:0
Základná08. 01. 201917:30UTMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 Banská Bystrica4:5 PP
Základná08. 01. 201917:30UTHC Košice - HK Poprad3:5
Základná08. 01. 201918:00UTHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:1
Základná08. 01. 201918:00UTHKM Zvolen - MHC Mikron Nové Zámky1:0
Základná08. 01. 201918:00UTHC 07 Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1 SN
Základná08. 01. 201919:00UTMAC Budapešť - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:5
Základná11. 01. 201917:30PIHC Košice - MAC Budapešť4:5 SN
Základná11. 01. 201917:30PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra4:6
Základná11. 01. 201918:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad3:2
Základná11. 01. 201918:00PIHC 07 Detva - HC '05 Banská Bystrica1:4
Základná11. 01. 201918:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín3:2
Základná11. 01. 201918:30PIMHC Mikron Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:5
Základná13. 01. 201915:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina4:0
Základná13. 01. 201916:00NEHK Nitra - HC Košice3:4
Základná13. 01. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HC 07 Detva5:4
Základná13. 01. 201917:00NEHC '05 Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3 SN
Základná13. 01. 201917:00NEHK Poprad - MHC Mikron Nové Zámky2:5
Základná13. 01. 201917:45NEMAC Budapešť - HKM Zvolen2:3 PP
Základná15. 01. 201917:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad0:1
Základná15. 01. 201917:30UTHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina4:5 SN
Základná15. 01. 201918:00UTHC 07 Detva - MAC Budapešť3:7
Základná15. 01. 201918:00UTHKM Zvolen - HK Nitra1:0
Základná15. 01. 201918:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica3:2
Základná15. 01. 201918:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín5:4 SN
Základná18. 01. 201917:30PIMsHK DOXXbet Žilina - MHC Mikron Nové Zámky3:2 SN
Základná18. 01. 201917:30PIHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:1
Základná18. 01. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná18. 01. 201918:00PIHK Nitra - HK Poprad3:5
Základná18. 01. 201918:00PIHKM Zvolen - HC 07 Detva3:2 PP
Základná18. 01. 201919:00PIMAC Budapešť - HC '05 Banská Bystrica3:4
Základná20. 01. 201915:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica5:3
Základná20. 01. 201916:00NEHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:2 PP
Základná20. 01. 201916:00NEHC Košice - HKM Zvolen4:3 SN
Základná20. 01. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad2:1 SN
Základná20. 01. 201917:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva4:3
Základná20. 01. 201918:00NEMAC Budapešť - MHC Mikron Nové Zámky0:5
Základná24. 01. 201917:00ŠTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen0:3
Základná25. 01. 201917:00PIHK Poprad - MAC Budapešť3:2 PP
Základná25. 01. 201917:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:1 PP
Základná25. 01. 201918:00PIHC 07 Detva - HC Košice4:2
Základná25. 01. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MsHK DOXXbet Žilina6:4
Základná25. 01. 201918:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra2:1
Základná26. 01. 201917:00SOMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice1:2
Základná27. 01. 201916:00NEHK Nitra - HC 07 Detva8:2
Základná27. 01. 201916:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad3:2
Základná27. 01. 201917:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen0:5
Základná27. 01. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - MHC Mikron Nové Zámky1:2
Základná27. 01. 201917:30NEMAC Budapešť - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:2
Základná29. 01. 201918:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad5:2
Základná01. 02. 201917:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva2:3
Základná01. 02. 201917:00PIHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina5:4 PP
Základná01. 02. 201917:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra3:2
Základná01. 02. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - MAC Budapešť8:1
Základná01. 02. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen3:4 SN
Základná01. 02. 201918:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC Košice2:3 PP
Základná03. 02. 201914:00NEHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen2:3
Základná03. 02. 201916:00NEMHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:2
Základná03. 02. 201917:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra1:7
Základná03. 02. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HC Košice3:6
Základná03. 02. 201917:00NEHK Poprad - HC 07 Detva3:1
Základná03. 02. 201918:00NEMAC Budapešť - MsHK DOXXbet Žilina5:2
Základná13. 02. 201917:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:2
Základná13. 02. 201917:00STHK Poprad - HKM Zvolen3:2
Základná13. 02. 201917:30STHC '05 Banská Bystrica - HC Košice5:1
Základná13. 02. 201918:00STHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina3:2 PP
Základná13. 02. 201918:30STMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva3:2 PP
Základná13. 02. 201919:00STMAC Budapešť - HK Nitra4:7
Základná15. 02. 201917:30PIMsHK DOXXbet Žilina - MAC Budapešť3:2
Základná15. 02. 201917:30PIHC Košice - HK Dukla Trenčín4:2
Základná15. 02. 201918:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica2:4
Základná15. 02. 201918:00PIHC 07 Detva - HK Poprad3:4 SN
Základná15. 02. 201918:00PIHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná15. 02. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHC Mikron Nové Zámky1:2 SN
Základná17. 02. 201916:00NEHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1
Základná17. 02. 201916:00NEHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina3:1
Základná17. 02. 201917:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - MHC Mikron Nové Zámky1:0
Základná17. 02. 201917:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC 07 Detva7:3
Základná17. 02. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:2 SN
Základná17. 02. 201917:30NEMAC Budapešť - HC Košice3:1
Základná22. 02. 201917:30PIMsHK DOXXbet Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná22. 02. 201917:30PIHC Košice - HK Nitra3:4
Základná22. 02. 201918:00PIHKM Zvolen - MAC Budapešť3:0
Základná22. 02. 201918:00PIHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín2:6
Základná22. 02. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 Banská Bystrica4:5 PP
Základná24. 02. 201917:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad5:2
Základná24. 02. 201917:00NEHC '05 Banská Bystrica - MHC Mikron Nové Zámky3:1
Základná24. 02. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:0
Základná24. 02. 201917:00NEMAC Budapešť - HC 07 Detva4:3
Základná24. 02. 201917:00NEHK Nitra - HKM Zvolen4:2
Základná24. 02. 201917:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice1:7
Základná26. 02. 201917:30UTHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:0
Základná26. 02. 201917:30UTHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina8:3
Základná26. 02. 201917:30UTHC 07 Detva - HK Nitra1:3
Základná26. 02. 201917:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Budapešť2:3 PP
Základná26. 02. 201917:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín0:3
Základná26. 02. 201917:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad2:5
Kvalifikácia01. 03. 201918:00PIMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva4:2
Kvalifikácia01. 03. 201918:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Budapešť1:3
Kvalifikácia02. 03. 201918:00SOMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva3:4 PP
Kvalifikácia02. 03. 201918:00SODVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Budapešť2:3 PP
Kvalifikácia04. 03. 201918:00POHC 07 Detva - MHC Mikron Nové Zámky4:2
Kvalifikácia04. 03. 201918:00POMAC Budapešť - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:2
Kvalifikácia05. 03. 201918:00UTHC 07 Detva - MHC Mikron Nové Zámky2:1
Štvrťfinále09. 03. 201918:00SOHC '05 Banská Bystrica - HC 07 Detva5:0
Štvrťfinále09. 03. 201918:00SOHKM Zvolen - MAC Budapešť4:0
Štvrťfinále10. 03. 201918:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC 07 Detva2:4
Štvrťfinále10. 03. 201918:00NEHKM Zvolen - MAC Budapešť3:2 SN
Štvrťfinále11. 03. 201918:00POHK Nitra - HK Dukla Trenčín2:3 PP
Štvrťfinále11. 03. 201918:00POHC Košice - HK Poprad2:3
Štvrťfinále12. 03. 201918:00UTHK Nitra - HK Dukla Trenčín4:1
Štvrťfinále12. 03. 201918:00UTHC Košice - HK Poprad1:2 PP
Baráž12. 03. 201919:00UTMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Ingema Michalovce3:1
Baráž13. 03. 201917:30STMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Štvrťfinále13. 03. 201918:00STHC 07 Detva - HC '05 Banská Bystrica0:1 PP
Štvrťfinále13. 03. 201918:00STMAC Budapešť - HKM Zvolen1:2
Štvrťfinále14. 03. 201918:00ŠTHC 07 Detva - HC '05 Banská Bystrica0:3
Štvrťfinále14. 03. 201918:00ŠTMAC Budapešť - HKM Zvolen2:0
Štvrťfinále15. 03. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra5:3
Štvrťfinále15. 03. 201918:00PIHK Poprad - HC Košice4:2
Baráž16. 03. 201917:30SOHK Dukla Ingema Michalovce - MsHK DOXXbet Žilina3:2 PP
Štvrťfinále16. 03. 201918:00SOHK Dukla Trenčín - HK Nitra1:4
Štvrťfinále16. 03. 201918:00SOHK Poprad - HC Košice1:5
Baráž17. 03. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - MsHK DOXXbet Žilina3:0
Štvrťfinále17. 03. 201918:00NEHKM Zvolen - MAC Budapešť3:1
Štvrťfinále17. 03. 201919:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC 07 Detva4:0
Štvrťfinále18. 03. 201918:00POHK Nitra - HK Dukla Trenčín2:0
Štvrťfinále18. 03. 201918:00POHC Košice - HK Poprad4:3 PP
Baráž19. 03. 201917:30UTMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Štvrťfinále20. 03. 201918:00STHK Dukla Trenčín - HK Nitra0:2
Štvrťfinále20. 03. 201918:00STHK Poprad - HC Košice4:2
Baráž21. 03. 201917:30ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - MsHK DOXXbet Žilina2:0
Baráž23. 03. 201917:00SOMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Semifinále23. 03. 201918:00SOHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad5:4
Semifinále24. 03. 201918:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad4:3
Semifinále25. 03. 201918:00POHKM Zvolen - HK Nitra2:4
Semifinále26. 03. 201918:00UTHKM Zvolen - HK Nitra3:2 PP
Semifinále27. 03. 201918:00STHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica3:0
Semifinále28. 03. 201918:00ŠTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:1 SN
Semifinále29. 03. 201918:00PIHK Nitra - HKM Zvolen3:1
Semifinále30. 03. 201918:00SOHK Nitra - HKM Zvolen1:2
Semifinále31. 03. 201918:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad2:1
Semifinále01. 04. 201918:00POHKM Zvolen - HK Nitra2:3
Semifinále02. 04. 201918:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica0:2
Semifinále03. 04. 201918:00STHK Nitra - HKM Zvolen1:4
Semifinále05. 04. 201918:00PIHKM Zvolen - HK Nitra1:4
Finále09. 04. 201918:00UTHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra3:2 PP
Finále10. 04. 201918:00STHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra3:1
Finále13. 04. 201918:00SOHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica3:7
Finále14. 04. 201919:00NEHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica2:1 SN
Finále16. 04. 201918:00UTHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra6:2

Najčítanejšie články

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZSkóreB
1.Zvolen619:1313
2.Nitra413:912
3.N. Zámky413:88
4.Michalovce416:128
5.Poprad311:56
6.Detva416:176
7.Trenčín514:176
8.Košice310:104
9.Slovan411:152
10.Miškovec46:122
11.B. Bystrica48:172
12.L. Mikuláš13:50
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
tímZVVPPPPSkóreB
1.Nitra5410040:1014
2.Slovan4300114:89
3.Dukla4210113:88
4.Martin4111114:146
5.B. Bystrica5200313:166
6.Poprad210109:84
7.Skalica4101216:244
8.Košice210015:33
9.Žilina410034:233
10.Zvolen5010411:252
-SR 183101112:124
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4400030:1112
2.Nitra4310020:1211
3.Dukla4310016:1011
4.Púchov4210113:108
5.Martin4200216:156
6.Michalovce420029:56
7.B. Bystrica4102112:165
8.Skalica4101214:184
9.Zvolen4011212:143
10.Spišská4100314:193
11.Žilina410037:223
12.Poprad400049:200
13.Trnava000000:00
14.Košice000000:00
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Viedeň7500232:1516
2.Graz7410225:1714
3.Salzburg6400223:1512
4.Klagenfurt7400315:1412
5.Fehérvár7311227:2712
6.Bolzano5301118:1310
7.Innsbruck8301422:2910
8.Bratislava5210215:198
9.Linz9210623:298
10.Dornbirn6110411:195
11.Villach6100513:263
Aktualizované: 25.10.2020 09:44
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46

Bleskovky

SKA Petrohrad - Avangard Omsk 5:2 v pondelkovom zápase (3)

Hráči Lokomotivu Jaroslavľ zvíťazili v pondelňajšom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) na ľade Salavatu Julajev Ufa 5:0. Pripísali si tak deviatu výhru v sérii. Nižnyj Novgorod zvíťazil v Magnitogorsku 3:2 po predĺžení, hoci ešte päť minút pred koncom riadneho hracieho času prehrával. Rozhodujúci gól strelil v tretej minúte predĺženia bieloruský útočník ...
pred 3 hod. - TASR

Salzburg získal bývalého hráča NHL Skilleho

Rakúsky hokejový klub Red Bull Salzburg z nadnárodnej Ice Hockey League získal do svojich služieb bývalého hráča NHL Jacka Skilleho. Tridsaťtriročný krídelník odohral v dresoch Chicaga Blackhawks, Floridy Panthers, Columbusu Blue Jackets, Colorada Avalanche a Vancouveru Canucks 368 zápasov základnej časti s bilanciou 43 gólov a 41 asistencií.
o 12:51 - TASR

Buffalo sa tesne pred arbitrážou dohodlo s Ullmarkom na ročnej zmluve

Klub zámorskej hokejovej NHL Buffalo Sabres sa dohodol na podmienkach novej zmluvy s brankárom Linusom Ullmarkom. Ten bude hrať v tíme ďalší rok za 2,6 milióna dolárov. Buffalo sa tak vyhlo arbitráži, ktorá bola naplánovaná na pondelok.
o 08:04 - TASR

Buffalo sa tesne pred arbitrážou dohodlo s Reinhartom na ročnej zmluve

Klub zámorskej hokejovej NHL Buffalo Sabres sa dohodol na podmienkach novej zmluvy s útočníkom Samom Reinhartom. Ten bude hrať v tíme ďalší rok za 5,2 milióna dolárov. Buffalo sa tak vyhlo arbitráži, ktorá bola naplánovaná už na utorok.
25.10.2020 18:18 - TASR

Calgary podpísalo zmluvu s Leivom

Kanadský hokejový klub NHL Calgary Flames podpísal ročný kontrakt na 875. 000 dolárov s útočníkom Joshom Leivom. Dvadsaťsedemročný krídelník strelil v minulej sezóne sedem gólov a nazbieral devätnásť bodov v 36 zápasoch v drese Vancouveru Canucks.
25.10.2020 12:01 - TASR

Dermott zostáva v Toronte, podpísal ročný kontrakt

Kanadský obranca Travis Dermott podpísal ročnú zmluvu s klubom zámorskej NHL Toronto Maple Leafs. Platový strop organizácie zaťaží sumou približne 740-tisíc eur. "Javorové listy" si 23-ročného Dermotta vybrali v roku 2015 v druhom kole draftu.
24.10.2020 10:50 - TASR

Obranca Nesterov podpísal ročný kontrakt s Calgary

Ruský hokejový obranca Nikita Nesterov sa po troch rokoch v CSKA Moskva vráti do NHL. Olympijský víťaz z roku 2018 sa dohodol na ročnom kontrakte s Calgary Flames. V novom pôsobisku zarobí 700-tisíc dolárov.
24.10.2020 09:15 - TASR

Rossi podpísal nováčikovský kontrakt s Minnesotou

Klub zámorskej NHL Minnesota Wild podpísal trojročný nováčikovský kontrakt so švajčiarskym útočníkom Marcom Rossim. Wild si ho vybrali v nedávnom vstupnom drafte ako svoju prvú voľbu z celkovej 9. pozície. Podľa novej zmluvy si v každej z troch sezón zarobí po 925-tisíc dolárov, no s bonusmi sa jeho zárobok môže vyšplhať až na celkových 5,325 miliónov.
24.10.2020 07:56 - TASR

Fínsky majster sveta Pesonen ukončil kariéru

Potvrdil to v rozhovore pre web kaleva. fi.
24.10.2020 06:55 - TASR

Zug - Zürich 8:2 v piatkovom zápase švajčiarskej ligy

Hokejisti Zugu zvíťazili v piatkovom zápase švajčiarskej ligy doma nad Zürichom vysoko 8:2. výsledky: Bern - Biel 6:0, Lausanne - Ambri-Piotta 3:2, Lugano - Davos 4:3 pp, Rapperswil - Langnau 3:2 pp, Zug - Zürich 8:2.
23.10.2020 22:13 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

27. 10. 2020
Košice - L. Mikuláš o 18:00
30. 10. 2020
Michalovce - L. Mikuláš o 17:00
Detva - N. Zámky o 18:00
01. 11. 2020
N. Zámky - Slovan o 16:00
Poprad - L. Mikuláš o 17:00
Detva - Košice o 17:00

Odohrané zápasy

25. 10. 2020
MichalovceN. Zámky
3:4REPORT
23. 10. 2020
N. ZámkyMiškovec
0:0REPORT
KošiceMichalovce
3:4 PPREPORT
20. 10. 2020
N. ZámkyZvolen
1:0 SNREPORT
KošiceMiškovec
4:1REPORT
18. 10. 2020
ZvolenKošice
5:3REPORT

Najviac bodov

Rastislav GašparDEV9 bodov
2.McPherson A.ZVO8
3.Puliš R.ZVO7
4.Nuutinen M.ZVO7
5.Lalancette C.MIC6

Najlepší strelec

Marek BartánusMIC5 gólov
2.Puliš R.ZVO5
3.Klhůfek P.KOS4
4.Hrnka T.NIT4
5.Gašpar R.DEV4

Najlepší brankár

Henri KiviahoNZA94.29 perc
2.Cowley E.NIT94.04 %
3.Rahm R.ZVO92.62 %
4.Rajna M.MIS91.73 %
5.Valent M.TRE90.48 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov