Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Trenčín
4:2
Košice
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Zvolen
2:3
Detva
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
HK Skalica
4:1
Slovensko 18
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
B. Bystrica
3:1
L. Mikuláš
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Baluška, D.Konc st. – Durmis, D.Konc ml.
Diváci: -     Píše: Vychovalý Marián
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Trenčín
4:2
0:0, 3:0, 1:2
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Košice
Trenčania oslavujú tri body a vzďalujú sa súperovi v tabulke. Košičania nakoniec zdramatizovali v tretej tretine zápas, tam už Dukla nebola natoľko útočná, ale víťazstvo si postrážila.
10Refresh
Štatistiky Tipos Liga
FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná02. 10. 202018:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava4:1
Základná02. 10. 202018:00PIHC 07 Detva - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:3
Základná02. 10. 202018:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica4:1
Základná02. 10. 202019:00PIHK Poprad - HK Nitra2:3
Základná04. 10. 202016:00NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad1:2
Základná04. 10. 202016:00NEHK Nitra - HKM Zvolen3:2
Základná04. 10. 202017:00NEHK Dukla Trenčín - HC 07 Detva5:2
Základná04. 10. 202018:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce4:5
Základná09. 10. 202018:00PIHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica7:1
Základná09. 10. 202018:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Slovan Bratislava2:3 PP
Základná09. 10. 202018:00PIHC 07 Detva - HK Nitra2:3
Základná09. 10. 202018:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín5:3
Základná11. 10. 202016:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen2:3
Základná11. 10. 202017:00NEHC Slovan Bratislava - HC 07 Detva6:7
Základná11. 10. 202017:00NEHC '05 Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1 SN
Základná11. 10. 202018:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra3:4
Základná16. 10. 202018:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín2:3
Základná18. 10. 202017:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín5:1
Základná18. 10. 202018:00NEHKM Zvolen - HC Košice5:3
Základná20. 10. 202018:00UTHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen1:0 SN
Základná20. 10. 202018:00UTHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:1
Základná23. 10. 202018:00PIHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:0
Základná23. 10. 202018:00PIHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce3:4 PP
Základná25. 10. 202016:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Mikron Nové Zámky3:4
Základná27. 10. 202018:00UTHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná30. 10. 202017:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná30. 10. 202018:00PIHC 07 Detva - HC Mikron Nové Zámky3:2 PP
Základná01. 11. 202016:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC Slovan Bratislava0:3
Základná01. 11. 202017:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Ingema Michalovce2:3 PP
Základná01. 11. 202017:00NEHC 07 Detva - HC Košice3:2
Základná01. 11. 202018:00NEHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná06. 11. 202017:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad3:5
Základná06. 11. 202018:00PIHC Mikron Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:2
Základná06. 11. 202018:00PIHK Nitra - HC Košice5:2
Základná06. 11. 202018:00PIHC 07 Detva - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná08. 11. 202013:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky3:5
Základná08. 11. 202016:00NEHC Košice - HC Slovan Bratislava0:2
Základná08. 11. 202016:00NEHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:5
Základná08. 11. 202018:00NEHK Poprad - HC 07 Detva2:3 PP
Základná10. 11. 202018:00UTHC Košice - HC Mikron Nové Zámky4:3 SN
Základná10. 11. 202018:00UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:2
Základná10. 11. 202018:00UTHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce5:3
Základná10. 11. 202018:30UTHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica7:2
Základná11. 11. 202018:00STHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:6
Základná12. 11. 202018:00ŠTHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce7:4
Základná13. 11. 202018:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica3:2
Základná13. 11. 202018:00PIHK Nitra - HK Poprad2:4
Základná13. 11. 202018:00PIHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:6
Základná13. 11. 202018:00PIHC 07 Detva - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:0
Základná13. 11. 202018:00PIHC Košice - HKM Zvolen4:1
Základná15. 11. 202016:00NEHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:0
Základná15. 11. 202016:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica4:6
Základná15. 11. 202017:00NEHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín4:1
Základná15. 11. 202018:00NEHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky5:1
Základná15. 11. 202018:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra3:2
Základná15. 11. 202018:00NEHK Poprad - HC Slovan Bratislava4:1
Základná17. 11. 202016:00UTHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce3:2 PP
Základná17. 11. 202016:00UTHK Nitra - HC 07 Detva4:1
Základná17. 11. 202017:00UTHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad2:5
Základná17. 11. 202017:00UTHC Slovan Bratislava - DVTK Jegesmedvék Miškovec6:3
Základná17. 11. 202018:00UTHC Košice - HK Dukla Trenčín1:0
Základná18. 11. 202018:00STHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2 SN
Základná20. 11. 202018:00PIHC Mikron Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:0
Základná20. 11. 202018:00PIHC Košice - HK Nitra3:4
Základná20. 11. 202018:00PIHC 07 Detva - HC Slovan Bratislava1:3
Základná20. 11. 202018:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 Banská Bystrica1:4
Základná20. 11. 202018:00PIHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce1:2 SN
Základná22. 11. 202016:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:2
Základná22. 11. 202016:00NEHC Slovan Bratislava - HC Košice4:1
Základná22. 11. 202017:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC 07 Detva4:3 SN
Základná22. 11. 202017:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná22. 11. 202018:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad2:5
Základná24. 11. 202017:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín3:2
Základná24. 11. 202018:00UTHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3 PP
Základná24. 11. 202018:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš10:3
Základná27. 11. 202018:00PIHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky5:4 PP
Základná27. 11. 202018:00PIHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:5
Základná27. 11. 202018:00PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava2:3 SN
Základná27. 11. 202018:00PIHC Košice - HC '05 Banská Bystrica7:3
Základná27. 11. 202018:00PIHC 07 Detva - HK Dukla Ingema Michalovce2:4
Základná27. 11. 202018:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad2:3 PP
Základná29. 11. 202016:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:6
Základná29. 11. 202017:00NEHC 07 Detva - HK Poprad3:4
Základná29. 11. 202017:00NEHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen1:6
Základná29. 11. 202017:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:2
Základná29. 11. 202017:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Mikron Nové Zámky2:3 PP
Základná29. 11. 202018:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice0:1 SN
Základná01. 12. 202018:00UTHKM Zvolen - HK Nitra4:3 SN
Základná01. 12. 202018:00UTHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:2
Základná01. 12. 202018:00UTHK Poprad - HC Košice2:6
Základná03. 12. 202018:00ŠTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3 PP
Základná04. 12. 202018:00PIHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky5:3
Základná04. 12. 202018:00PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava4:1
Základná04. 12. 202018:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná04. 12. 202018:00PIHC Košice - HK Poprad5:6 PP
Základná04. 12. 202018:00PIHC 07 Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec6:0
Základná06. 12. 202012:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce1:7
Základná06. 12. 202016:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva3:4
Základná06. 12. 202016:45NEHK Poprad - HKM Zvolen9:2
Základná06. 12. 202017:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín1:5
Základná06. 12. 202017:15NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice2:7
Základná06. 12. 202018:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra5:4
Základná08. 12. 202017:30UTHC '05 Banská Bystrica - HC Košice2:3 PP
Základná08. 12. 202017:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HC 07 Detva3:4
Základná08. 12. 202018:00UTHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná08. 12. 202018:00UTHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:2 PP
Základná10. 12. 202018:00ŠTHC Slovan Bratislava - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná11. 12. 202018:00PIHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica2:1 PP
Základná11. 12. 202018:00PIHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Základná11. 12. 202018:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:4
Základná11. 12. 202018:00PIHKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:4
Základná11. 12. 202018:00PIHC Košice - HC 07 Detva0:3
Základná13. 12. 202016:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC Košice0:1
Základná13. 12. 202016:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra2:4
Základná13. 12. 202017:00NEHC 07 Detva - HKM Zvolen4:5 SN
Základná13. 12. 202017:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava1:5
Základná13. 12. 202017:15NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:4
Základná13. 12. 202018:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín2:3 SN
Základná15. 12. 202018:00UTHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica1:2
Základná15. 12. 202018:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná16. 12. 202017:30STDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 Detva0:4
Základná18. 12. 202018:00PIHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:4
Základná18. 12. 202018:30PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen3:2 SN
Základná20. 12. 202015:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:3
Základná20. 12. 202016:00NEHKM Zvolen - HK Poprad3:2
Základná20. 12. 202016:00NEHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:2 SN
Základná20. 12. 202017:00NEHC 07 Detva - HC '05 Banská Bystrica2:3 PP
Základná20. 12. 202018:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra8:5
Základná22. 12. 202016:00UTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice3:1
Základná22. 12. 202017:30UTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:6
Základná22. 12. 202018:00UTHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky2:3 PP
Základná22. 12. 202018:00UTHK Nitra - HC Slovan Bratislava1:4
Základná22. 12. 202018:00UTHC 07 Detva - HKM Zvolen3:1
Základná22. 12. 202018:00UTHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:4
Základná28. 12. 202016:00POHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky6:4
Základná28. 12. 202018:00POMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva1:4
Základná28. 12. 202018:00POHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica5:4 PP
Základná28. 12. 202018:00POHK Poprad - HC Košice3:0
Základná28. 12. 202018:00PODVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Základná28. 12. 202018:30POHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín4:3
Základná30. 12. 202016:00STHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín0:3
Základná30. 12. 202016:00STHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Základná30. 12. 202017:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica5:3
Základná30. 12. 202018:00STHC Slovan Bratislava - HK Nitra1:2
Základná30. 12. 202018:00STHKM Zvolen - HC 07 Detva2:4
Základná30. 12. 202018:00STDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad1:4
Základná03. 01. 202116:00NEHC Slovan Bratislava - HC Mikron Nové Zámky2:0
Základná03. 01. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen1:3
Základná03. 01. 202117:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce3:2 SN
Základná03. 01. 202117:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice4:5
Základná03. 01. 202118:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:2 PP
Základná04. 01. 202117:30POHC '05 Banská Bystrica - HC 07 Detva3:4
Základná06. 01. 202116:00STHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra2:3 SN
Základná06. 01. 202116:00STHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen1:3
Základná06. 01. 202116:00STHK Dukla Ingema Michalovce - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:0
Základná06. 01. 202117:00STHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava0:1
Základná06. 01. 202117:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva4:5
Základná06. 01. 202118:00STHC Košice - HK Poprad4:0
Základná08. 01. 202117:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky1:4
Základná08. 01. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava2:1 SN
Základná08. 01. 202118:00PIHK Poprad - HK Nitra4:3 PP
Základná08. 01. 202118:00PIHC 07 Detva - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná08. 01. 202118:00PIHC Košice - HKM Zvolen4:5 SN
Základná08. 01. 202118:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín3:7
Základná10. 01. 202116:00NEHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen0:2
Základná10. 01. 202116:00NEHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:2
Základná10. 01. 202116:00NEHK Poprad - HC Slovan Bratislava4:1
Základná10. 01. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice3:4 SN
Základná10. 01. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HC 07 Detva8:1
Základná10. 01. 202117:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce1:5
Základná12. 01. 202117:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen3:5
Základná12. 01. 202118:30UTHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín4:3 SN
Základná15. 01. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen1:3
Základná15. 01. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Mikron Nové Zámky3:1
Základná15. 01. 202118:00PIHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica3:1
Základná15. 01. 202118:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Slovan Bratislava2:0
Základná15. 01. 202118:00PIHC 07 Detva - HK Nitra2:1 SN
Základná15. 01. 202118:00PIHC Košice - HK Dukla Trenčín0:3
Základná17. 01. 202116:00NEHK Nitra - HC Košice2:3 SN
Základná17. 01. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky3:1
Základná17. 01. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:2 PP
Základná17. 01. 202117:00NEHC Slovan Bratislava - HC 07 Detva4:1
Základná17. 01. 202117:00NEHC '05 Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:2
Základná17. 01. 202118:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad4:3
Základná19. 01. 202117:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad3:4 PP
Základná19. 01. 202118:00UTHK Nitra - HC Slovan Bratislava3:4 SN
Základná19. 01. 202118:00UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen2:3
Základná22. 01. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín3:4
Základná22. 01. 202118:00PIHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky6:4
Základná22. 01. 202118:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Ingema Michalovce0:4
Základná22. 01. 202118:00PIHC 07 Detva - HC '05 Banská Bystrica1:2 PP
Základná22. 01. 202118:00PIHC Košice - HC Slovan Bratislava0:1
Základná22. 01. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Nitra6:1
Základná24. 01. 202116:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín0:8
Základná24. 01. 202116:00NEHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen2:3 SN
Základná24. 01. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC 07 Detva4:0
Základná24. 01. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra0:7
Základná24. 01. 202117:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Košice4:1
Základná24. 01. 202117:00NEHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:3
Základná26. 01. 202113:00UTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná26. 01. 202118:00UTHKM Zvolen - HC 07 Detva2:3 SN
Základná26. 01. 202118:00UTHK Dukla Trenčín - HC Košice4:2
Základná29. 01. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava
Základná29. 01. 202118:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Mikron Nové Zámky
Základná29. 01. 202118:00PIHC 07 Detva - HK Poprad
Základná29. 01. 202118:00PIHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná29. 01. 202118:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica
Základná29. 01. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra
Základná31. 01. 202116:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra
Základná31. 01. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen
Základná31. 01. 202117:00NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín
Základná31. 01. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica
Základná31. 01. 202118:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 Detva
Základná31. 01. 202120:00NEHK Poprad - HC Košice
Základná02. 02. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra
Základná05. 02. 202117:00PIHKM Zvolen - HK Poprad
Základná05. 02. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná05. 02. 202118:00PIHC 07 Detva - HC Mikron Nové Zámky
Základná05. 02. 202118:00PIHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná05. 02. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica
Základná05. 02. 202119:30PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava
Základná07. 02. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín
Základná07. 02. 202117:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra
Základná07. 02. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad
Základná07. 02. 202117:00NEHC 07 Detva - HC Košice
Základná07. 02. 202118:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC Slovan Bratislava
Základná07. 02. 202118:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen
Základná12. 02. 202118:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC Slovan Bratislava
Základná16. 02. 202117:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná16. 02. 202118:00UTHC Košice - HC Mikron Nové Zámky
Základná16. 02. 202118:00UTHKM Zvolen - HC 07 Detva
Základná16. 02. 202118:00UTHK Dukla Trenčín - HK Poprad
Základná16. 02. 202118:00UTHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná16. 02. 202118:30UTHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica
Základná18. 02. 202118:30ŠTHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná19. 02. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva
Základná19. 02. 202118:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica
Základná19. 02. 202118:00PIHK Nitra - HK Poprad
Základná19. 02. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná19. 02. 202118:00PIHKM Zvolen - HC Košice
Základná21. 02. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica
Základná21. 02. 202116:30NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad
Základná21. 02. 202117:00NEHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky
Základná21. 02. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice
Základná21. 02. 202117:00NEHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín
Základná21. 02. 202118:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra
Základná26. 02. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen
Základná26. 02. 202117:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad
Základná26. 02. 202118:00PIHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná26. 02. 202118:00PIHK Nitra - HC 07 Detva
Základná26. 02. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - HC Košice
Základná26. 02. 202118:30PIHC Slovan Bratislava - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná28. 02. 202116:00NEHC Košice - HK Nitra
Základná28. 02. 202116:15NEHC 07 Detva - HC Slovan Bratislava
Základná28. 02. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky
Základná28. 02. 202117:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín
Základná28. 02. 202117:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná28. 02. 202118:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 Banská Bystrica
Základná02. 03. 202117:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín
Základná02. 03. 202117:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná02. 03. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - HC 07 Detva
Základná02. 03. 202118:00UTHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad
Základná02. 03. 202118:00UTHK Nitra - HKM Zvolen
Základná02. 03. 202118:30UTHC Slovan Bratislava - HC Košice
Základná05. 03. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra
Základná05. 03. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky
Základná05. 03. 202118:00PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava
Základná05. 03. 202118:00PIHC Košice - HC '05 Banská Bystrica
Základná05. 03. 202118:00PIHC 07 Detva - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná05. 03. 202118:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad
Základná07. 03. 202116:00NEHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná07. 03. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice
Základná07. 03. 202116:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín
Základná07. 03. 202117:00NEHK Poprad - HC 07 Detva
Základná07. 03. 202117:00NEHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen
Základná07. 03. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava
Základná12. 03. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica
Základná12. 03. 202118:00PIHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky
Základná12. 03. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava
Základná12. 03. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná12. 03. 202118:00PIHC Košice - HK Poprad
Základná12. 03. 202118:00PIHC 07 Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná14. 03. 202116:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva
Základná14. 03. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná14. 03. 202117:00NEHK Poprad - HKM Zvolen
Základná14. 03. 202117:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín
Základná14. 03. 202117:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra
Základná14. 03. 202118:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice
Základná19. 03. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad
Základná19. 03. 202118:00PIHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica
Základná19. 03. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná19. 03. 202118:00PIHKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná19. 03. 202118:00PIHC Košice - HC 07 Detva
Základná19. 03. 202118:30PIHC Slovan Bratislava - HC Mikron Nové Zámky
Základná21. 03. 202116:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC Košice
Základná21. 03. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra
Základná21. 03. 202117:00NEHC 07 Detva - HKM Zvolen
Základná21. 03. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná21. 03. 202117:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín
Základná21. 03. 202117:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava

Najčítanejšie články

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZSkóreB
1.Zvolen34118:8671
2.Poprad34127:8770
3.Slovan33103:7366
4.Nitra33115:10461
5.Michalovce34104:8560
6.Detva34102:9360
7.Trenčín34119:8856
8.Košice3495:8748
9.N. Zámky3383:9736
10.B. Bystrica3382:12034
11.Miškovec3476:12029
12.L. Mikuláš3476:16012
TÍMZVVPPPPGB
1.Žilina2422011134:3367
2.Martin241320985:7543
3.Topoľčany231123778:6040
4.Sp.Nová Ves231131880:6940
5.Dubnica221102982:6835
6.Levice249231068:7734
7.Trnava249001570:9227
8.Humenné218101252:7326
9.Skalica237041259:7925
10.P.Bystrica216301252:8524
SR 18151101335:845
Aktualizované: 26.1.2021 19:51
tímZVVPPPPSkóreB
1.Nitra5410040:1014
2.Slovan4300114:89
3.Dukla4210113:88
4.Martin4111114:146
5.B. Bystrica5200313:166
6.Poprad210109:84
7.Skalica4101216:244
8.Košice210015:33
9.Žilina410034:233
10.Zvolen5010411:252
-SR 183101112:124
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4400030:1112
2.Nitra4310020:1211
3.Dukla4310016:1011
4.Púchov4210113:108
5.Martin4200216:156
6.Michalovce420029:56
7.B. Bystrica4102112:165
8.Skalica4101214:184
9.Zvolen4011212:143
10.Spišská4100314:193
11.Žilina410037:223
12.Poprad400049:200
13.Trnava000000:00
14.Košice000000:00
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Žilina2422011134:3367
2.Martin241320985:7543
3.Topoľčany231123778:6040
4.Sp.Nová Ves231131880:6940
5.Dubnica221102982:6835
6.Levice249231068:7734
7.Trnava249001570:9227
8.Humenné218101252:7326
9.Skalica237041259:7925
10.P.Bystrica216301252:8524
SR 18151101335:845
Aktualizované: 26.1.2021 19:51
TÍMZVVPPPPGB
1.Bolzano3521455111:6276
2.Klagenfurt3520249107:6968
3.Fehérvár36185310120:10367
4.Viedeň35166310113:9163
5.Salzburg34172510104:8760
6.Dornbirn36144315103:9953
7.Graz3512421799:11746
8.Innsbruck35103517112:12741
9.Villach359541783:10941
10.Bratislava3511321987:12041
11.Linz367122669:12325
Aktualizované: 26.1.2021 22:12
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46

Bleskovky

Zug - Zürich 6:7 po samostatných nájazdoch vo švajčiarskej lige

Hokejisti Zugu prehrali v utorkovom šlágri dvoch najlepších tímov švajčiarskej ligy s Zürichom 6:7 po samostatných nájazdoch. Naďalej však vedú ligu o 11 bodov. výsledky: Langnau - Davos 3:4 pp, Lausanne - Ambri-Piotta 2:1 pp a sn, Lugano - Bern 2:0, Rapperswil - Biel 2:3 pp a sn, Zug - Zürich 6:7 pp a sn
včera o 22:22 - TASR

Norimberg - Augsburg 5:6 pp v nemeckej lige, Bíreš 0+1

Hokejisti Norimbergu prehrali v utorkovom zápase 12. kola nemeckej ligy s Augsburgom 5:6 po predĺžení. V drese domácich si asistenciu pripísal slovenský útočník Andrej Bíreš.
včera o 22:04 - TASR

Linz - Salzburg 0:6 v utorkovom zápase

Hokejisti Linzu prehrali v utorkovom dohrávanom zápase 23. kola IHL so Salzburgom 0:6.
včera o 21:57 - TASR

Brno - Třinec 2:3 v dohrávke 1. kola českej ligy, Hrehorčák skóroval

Hokejisti Třinca rozhodli gólom v poslednej minúte o víťazstve 3:2 na ľade Brna v utorkovej dohrávke 1. kola českej najvyššej súťaže. O rozhodujúci zásah sa postaral v presilovke 38 sekúnd pred koncom Erik Hrňa. Úvodný gól hráčov zo Sliezska strelil v 6. minúte slovenský útočník Patrik Hrehorčák.
včera o 20:34 - TASR

SaiPa Lappeenranta - Ässät Pori 3:2 vo fínskej lige, Záborský 0+2

V súboji dvoch najlepších tímov fínskej hokejovej ligy zvíťazili Pelicans Lahti doma nad Lukko Rauma 4:2 a bodovo sa na neho dotiahol na čele tabuľky. Za hostí si pripísal asistenciu slovenský útočník Kristián Pospíšil. Dve asistencie zaznamenal Tomáš Záborský a prispel k víťazstvu tímu SaiPa Lappeenranta nad Ässätom Pori 3:2.
včera o 20:14 - TASR

Litvínov - Vítkovice 3:2 v dohrávke 1. kola českej ligy

Hokejisti Litvínova zvíťazili v utorkovej dohrávke 1. kola českej najvyššej súťaže nad Vítkovicami 3:2. Slovenský brankár v ich drese Denis Godla si pripísal 24 zákrokov.
včera o 19:48 - TASR

Kapitán Caroliny Staal sa po prekonaní koronavírusu zapojil do tréningu

Kapitán hokejistov Caroliny Hurricanes Jordan Staal sa po prekonaní koronavírusu opäť zapojil do tréningového procesu tímu zámorskej NHL. Pre pozitívne testy v klube odložili Caroline štyri zápasy v novom ročníku súťaže. Staal v utorok priznal, že ho pozitívny test na koronavírus šokoval a prekvapil.
včera o 19:35 - TASR

Vedenie profiligy suspendovalo bývalého generálneho manažéra Arizony Chayku

Vedenie zámorskej hokejovej NHL zakázalo bývalému generálnemu manažérovi Arizony Coyotes Johnovi Chaykovi pôsobenie v profilige do konca tohto roka. Niekdajší najmladší generálny manažér v súťaži dostal trest za "správanie škodiace lige a hokeju".
včera o 12:34 - TASR

DeBrincat a Boqvist budú chýbať Chicagu, obaja sú na covidovej listine

Hokejisti Chicaga Blackhawks sa budú musieť v najbližších zápasoch zaobísť bez útočníka Alexa DeBrincata a obrancu Adama Boqvista. Vedenie zámorskej NHL zaradilo oboch hráčov na covidovú listinu. Nebudú tak môcť hrať, trénovať a ani cestovať s mužstvom, pokiaľ ich profiliga z listiny nestiahne.
včera o 08:34 - TASR

Düsseldorf - Eisbären Berlín 5:3 v nemeckej lige

Hokejisti Düsseldorfu zvíťazili v pondelkovom zápase 12. kola nemeckej ligy nad Eisbärenom Berlín 5:3. DEL - 12. kolo: EG Düsseldorf - Eisbären Berlín 5:3.
25.1.2021 20:44 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

29. 01. 2021
L. Mikuláš - Slovan o 17:00
Miškovec - N. Zámky o 18:00
Detva - Poprad o 18:00
Košice - Michalovce o 18:00
Zvolen - B. Bystrica o 18:00
Trenčín - Nitra o 18:00

Odohrané zápasy

26. 01. 2021
ZvolenDetva
2:3 SNREPORT
TrenčínKošice
4:2REPORT
B. BystricaL. Mikuláš
3:1REPORT
24. 01. 2021
L. MikulášNitra
0:7REPORT
B. BystricaKošice
4:1REPORT
PopradMiškovec
5:3REPORT

Najviac bodov

Marcel HaščákPOP47 bodov
2.Tvrdoň M.NIT38
3.Svitana P.POP37
4.Okuliar O.TRE37
5.Slovák M.NIT37

Najlepší strelec

Marcel HaščákPOP28 gólov
2.O´Donnell B.SBA19
3.Bondra R.ZVO17
4.Klhůfek P.KOS17
5.Tvrdoň M.NIT16

Najlepší brankár

Tyler ParksSBA94.63 perc
2.Riečický D.KOS93.37 %
3.Petrík R.DEV93.03 %
4.Sholl T.DEV92.85 %
5.LaCouvee C.TRE92.56 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov