Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HP Podcast ikonka Ikonka najnovšie v diskusii
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
MS
NHL
USA / NHLSabres - N.J.Devils2,984,382,02Seattle - St.L.Blues2,244,32,63Florida - Bruins2,034,113,08
INÉ
Česko / ExtraligaČ.Budějovice - Karlovy Vary1,814,243,67Litvínov - Mountfield HK2,114,092,92Mladá Boleslav - Olomouc2,133,932,98Vítkovice - Plzeň1,874,243,46Kometa Brno - Liberec2,024,23,05Pardubice - Kladno1,315,997,61Sparta Praha - Třinec2,034,063,12Švédsko / SHLFrölunda - Leksand2,084,063Linköping - Brynäs2,064,172,99Malmö - Skelleftea3,434,331,86Växjö - HV711,634,564,37Färjestad - Rögle2,254,052,72Lulea - Timra1,934,173,32Örebro - MODO Hockey1,834,223,6
ROZBALIŤ

Štatistiky Tipos extraliga 2021/2022

FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná24. 09. 202116:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky4:3
Základná24. 09. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad2:4
Základná24. 09. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Spišská Nová Ves5:2
Základná24. 09. 202118:00PIHK Nitra - HC Košice3:2
Základná24. 09. 202118:00PIHC Grotto Prešov - HC '05 Banská Bystrica5:4
Základná24. 09. 202119:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín4:1
Základná26. 09. 202116:00NEHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná26. 09. 202116:00NEHC Košice - HC Slovan Bratislava3:6
Základná26. 09. 202117:00NEHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:4
Základná26. 09. 202117:00NEHKM Zvolen - HK Nitra1:4
Základná26. 09. 202117:30NEHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná26. 09. 202118:00NEHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov5:0
Základná28. 09. 202117:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín4:0
Základná28. 09. 202118:00UTHK Nitra - HK Spišská Nová Ves3:2 SN
Základná28. 09. 202118:00UTHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava4:2
Základná28. 09. 202118:00UTHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica2:3
Základná28. 09. 202118:00UTHC Grotto Prešov - HK Poprad2:4
Základná29. 09. 202117:30STHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice2:1
Základná01. 10. 202117:30PIHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:2
Základná01. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HK Poprad0:4
Základná01. 10. 202118:00PIHC Nové Zámky - HC Grotto Prešov8:1
Základná01. 10. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná01. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce3:4
Základná01. 10. 202118:00PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava5:8
Základná03. 10. 202116:00NEHC Košice - HC '05 Banská Bystrica5:3
Základná03. 10. 202116:00NEHC Grotto Prešov - HK Dukla Trenčín4:2
Základná03. 10. 202117:00NEHK Poprad - HC Nové Zámky8:3
Základná03. 10. 202117:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra2:8
Základná03. 10. 202117:30NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen3:2
Základná03. 10. 202119:00NEHC Slovan Bratislava - HK Spišská Nová Ves2:1
Základná08. 10. 202117:30PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:2
Základná08. 10. 202117:30PIHC Košice - HC Grotto Prešov2:1
Základná08. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky4:1
Základná08. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica4:3 SN
Základná08. 10. 202118:00PIHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3 PP
Základná08. 10. 202118:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava5:3
Základná10. 10. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves3:1
Základná10. 10. 202116:00NEHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná10. 10. 202116:00NEHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín4:3
Základná10. 10. 202117:00NEHC Grotto Prešov - HKM Zvolen2:3
Základná10. 10. 202118:00NEHK Poprad - HC Košice4:3 PP
Základná10. 10. 202119:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná15. 10. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce1:4
Základná15. 10. 202117:30PIHC Košice - HC Nové Zámky4:0
Základná15. 10. 202117:30PIHK Nitra - HC Grotto Prešov8:3
Základná15. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín5:2
Základná15. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Poprad7:6 PP
Základná15. 10. 202118:00PIHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica2:3 SN
Základná17. 10. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica1:0 PP
Základná17. 10. 202116:00NEHC Nové Zámky - HKM Zvolen1:4
Základná17. 10. 202116:00NEHK Dukla Trenčín - HC Košice5:2
Základná17. 10. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves3:1
Základná17. 10. 202117:00NEHC Grotto Prešov - HC Slovan Bratislava2:4
Základná17. 10. 202118:00NEHK Poprad - HK Nitra3:4 PP
Základná19. 10. 202118:00UTHK Poprad - HK Dukla Trenčín2:3
Základná21. 10. 202118:00ŠTHC Slovan Bratislava - HK Poprad2:1
Základná22. 10. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica2:4
Základná22. 10. 202117:30PIHK Spišská Nová Ves - HC Košice1:7
Základná22. 10. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Grotto Prešov1:4
Základná22. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín4:3
Základná22. 10. 202118:00PIHK Nitra - HC Nové Zámky3:2 PP
Základná24. 10. 202117:00NEHC Grotto Prešov - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3 SN
Základná24. 10. 202117:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce2:3
Základná24. 10. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:2
Základná24. 10. 202117:30NEHK Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica1:2 SN
Základná24. 10. 202118:00NEHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky3:0
Základná24. 10. 202118:00NEHC Košice - HKM Zvolen6:2
Základná29. 10. 202117:30PIHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce3:5
Základná29. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HKM Zvolen3:4
Základná29. 10. 202118:00PIHK Nitra - HC Košice3:5
Základná29. 10. 202118:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín6:1
Základná29. 10. 202118:00PIHC Grotto Prešov - HC '05 Banská Bystrica2:1
Základná31. 10. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín1:5
Základná31. 10. 202116:00NEHC Slovan Bratislava - HC Košice3:2
Základná31. 10. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky3:4
Základná31. 10. 202118:00NEHK Nitra - HKM Zvolen1:5
Základná05. 11. 202117:30PIHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce1:2 PP
Základná05. 11. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná05. 11. 202118:00PIHK Poprad - HC Grotto Prešov3:5
Základná05. 11. 202118:00PIHC Nové Zámky - HK Nitra1:4
Základná05. 11. 202119:00PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen0:2
Základná07. 11. 202115:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice1:6
Základná07. 11. 202116:00NEHC Grotto Prešov - HC Nové Zámky6:3
Základná07. 11. 202116:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce4:5
Základná07. 11. 202118:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra3:4
Základná16. 11. 202118:00UTHC Nové Zámky - HK Poprad3:5
Základná17. 11. 202115:30STHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce3:0
Základná17. 11. 202116:00STHC Košice - HC '05 Banská Bystrica5:3
Základná17. 11. 202117:00STHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná17. 11. 202117:00STHK Dukla Trenčín - HC Grotto Prešov3:5
Základná17. 11. 202118:00STHK Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava4:2
Základná19. 11. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra3:2 PP
Základná19. 11. 202117:30PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica5:4 PP
Základná19. 11. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava1:6
Základná19. 11. 202118:00PIHC Nové Zámky - HK Spišská Nová Ves1:4
Základná19. 11. 202118:30PIHC Grotto Prešov - HC Košice3:2
Základná21. 11. 202116:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce2:4
Základná21. 11. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava3:4 PP
Základná21. 11. 202117:00NEHKM Zvolen - HC Grotto Prešov3:2
Základná21. 11. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky1:2
Základná23. 11. 202117:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce2:4
Základná23. 11. 202118:00UTHK Dukla Trenčín - HK Spišská Nová Ves5:4 PP
Základná23. 11. 202118:00UTHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica7:4
Základná23. 11. 202119:30UTHK Poprad - HKM Zvolen6:5
Základná25. 11. 202118:00ŠTHC Slovan Bratislava - HC Grotto Prešov5:0
Základná26. 11. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica3:1
Základná26. 11. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:4 PP
Základná26. 11. 202119:00PIHKM Zvolen - HC Nové Zámky3:2
Základná28. 11. 202116:00NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad4:2
Základná28. 11. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen2:3
Základná28. 11. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná29. 11. 202118:00POHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná30. 11. 202118:00UTHK Spišská Nová Ves - HK Nitra6:5 SN
Základná01. 12. 202116:00STHC Košice - HK Dukla Trenčín4:1
Základná03. 12. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Grotto Prešov6:0
Základná03. 12. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad4:5 SN
Základná03. 12. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica6:2
Základná03. 12. 202118:00PIHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky2:0
Základná03. 12. 202118:00PIHC Košice - HKM Zvolen1:4
Základná03. 12. 202119:00PIHK Nitra - HK Dukla Trenčín1:2
Základná05. 12. 202116:00NEHC Košice - HK Nitra1:3
Základná05. 12. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky2:4
Základná05. 12. 202116:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC Grotto Prešov0:3
Základná05. 12. 202117:00NEHKM Zvolen - HK Spišská Nová Ves4:6
Základná05. 12. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:3 SN
Základná05. 12. 202118:00NEHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava1:4
Základná07. 12. 202117:00UTHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce3:1
Základná07. 12. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad2:6
Základná07. 12. 202117:45UTHC Slovan Bratislava - HC Košice3:0
Základná07. 12. 202118:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov5:2
Základná07. 12. 202118:00UTHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná07. 12. 202118:00UTHKM Zvolen - HK Nitra2:1 PP
Základná10. 12. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín3:1
Základná10. 12. 202117:30PIHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce5:3
Základná10. 12. 202117:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky3:2
Základná10. 12. 202118:00PIHK Nitra - HK Spišská Nová Ves5:2
Základná10. 12. 202118:00PIHC Grotto Prešov - HK Poprad2:4
Základná10. 12. 202119:00PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen5:3
Základná12. 12. 202116:00NEHC Nové Zámky - HC Grotto Prešov2:3
Základná12. 12. 202116:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín0:3
Základná12. 12. 202116:00NEHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná12. 12. 202117:00NEHK Nitra - HC Slovan Bratislava0:4
Základná12. 12. 202118:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Poprad2:1
Základná12. 12. 202119:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen0:2
Základná15. 12. 202118:00STHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš9:0
Základná17. 12. 202118:00PIHC Košice - HK Poprad1:4
Základná19. 12. 202116:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Košice3:2
Základná20. 12. 202117:00POMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen3:5
Základná20. 12. 202118:00POHC Slovan Bratislava - HK Spišská Nová Ves3:4
Základná20. 12. 202118:00POHC Grotto Prešov - HK Dukla Trenčín3:1
Základná20. 12. 202118:00POHK Poprad - HC Nové Zámky3:0
Základná20. 12. 202119:00POHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra2:3
Základná21. 12. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen0:4
Základná22. 12. 202117:00STHK Dukla Trenčín - HK Poprad4:2
Základná22. 12. 202117:30STHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce5:4
Základná22. 12. 202118:00STHK Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky4:0
Základná22. 12. 202118:00STHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:2
Základná22. 12. 202119:00STHC Košice - HC Grotto Prešov2:4
Základná28. 12. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš8:1
Základná28. 12. 202117:30UTHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:1 PP
Základná28. 12. 202118:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov4:2
Základná28. 12. 202119:00UTHC Slovan Bratislava - HK Nitra5:3
Základná28. 12. 202119:00UTHK Poprad - HKM Zvolen5:1
Základná30. 12. 202116:00ŠTHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky1:2
Základná30. 12. 202116:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves4:2
Základná30. 12. 202116:00ŠTHC Košice - HC Grotto Prešov3:2
Základná30. 12. 202119:00ŠTHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica3:2 SN
Základná04. 01. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad7:3
Základná04. 01. 202217:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Grotto Prešov6:0
Základná04. 01. 202218:00UTHC Nové Zámky - HK Nitra3:6
Základná04. 01. 202218:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Košice1:5
Základná06. 01. 202215:00ŠTHK Nitra - HC Slovan Bratislava5:7
Základná06. 01. 202217:00ŠTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná06. 01. 202217:00ŠTHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves3:2
Základná06. 01. 202218:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice3:1
Základná09. 01. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava3:2
Základná09. 01. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen0:1
Základná09. 01. 202217:30NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce1:3
Základná09. 01. 202218:00NEHC Grotto Prešov - HC Košice4:7
Základná11. 01. 202217:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen2:5
Základná11. 01. 202218:00UTHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica2:5
Základná14. 01. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava1:7
Základná14. 01. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra1:2
Základná14. 01. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HKM Zvolen2:5
Základná14. 01. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín1:5
Základná14. 01. 202218:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves3:2
Základná16. 01. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Košice4:2
Základná16. 01. 202216:00NEHK Nitra - HC Grotto Prešov3:1
Základná16. 01. 202216:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná16. 01. 202216:30NEHKM Zvolen - HK Poprad7:2
Základná16. 01. 202217:30NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín1:4
Základná16. 01. 202218:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava2:6
Základná18. 01. 202217:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves1:4
Základná18. 01. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce5:1
Základná18. 01. 202218:00UTHK Poprad - HK Nitra4:6
Základná18. 01. 202218:00UTHC Nové Zámky - HKM Zvolen3:4
Základná18. 01. 202218:00UTHK Dukla Trenčín - HC Košice3:4
Základná18. 01. 202219:00UTHC Grotto Prešov - HC Slovan Bratislava2:6
Základná20. 01. 202218:00ŠTHK Poprad - HC Slovan Bratislava3:2 PP
Základná21. 01. 202217:30PIHK Spišská Nová Ves - HC Košice5:1
Základná21. 01. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná21. 01. 202218:00PIHK Nitra - HK Dukla Trenčín2:1
Základná21. 01. 202219:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Grotto Prešov4:3
Základná23. 01. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves3:2 SN
Základná23. 01. 202216:15NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:6
Základná23. 01. 202217:00NEHC Grotto Prešov - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:2 PP
Základná25. 01. 202218:00UTHK Nitra - HK Poprad4:3 PP
Základná28. 01. 202215:00PIHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky3:2
Základná28. 01. 202217:30PIHK Spišská Nová Ves - HK Nitra1:7
Základná28. 01. 202218:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná30. 01. 202215:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad4:0
Základná30. 01. 202218:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra1:2 PP
Základná01. 02. 202218:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:1
Základná04. 02. 202217:30PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava7:1
Základná04. 02. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky4:5 SN
Základná04. 02. 202218:00PIHK Poprad - HC Grotto Prešov5:1
Základná04. 02. 202219:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:4
Základná06. 02. 202215:15NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín5:3
Základná06. 02. 202216:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen4:2
Základná06. 02. 202217:00NEHC Grotto Prešov - HC Nové Zámky3:2
Základná06. 02. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice3:5
Základná06. 02. 202218:00NEHK Poprad - HK Spišská Nová Ves2:5
Základná06. 02. 202219:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra4:2
Základná08. 02. 202217:30UTHC Košice - HK Spišská Nová Ves2:1
Základná08. 02. 202218:00UTHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín1:2 PP
Základná08. 02. 202218:00UTHKM Zvolen - HK Poprad5:3
Základná10. 02. 202218:00ŠTHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:3
Základná11. 02. 202217:30PIHK Spišská Nová Ves - HKM Zvolen3:0
Základná11. 02. 202218:00PIHK Nitra - HC Nové Zámky2:3
Základná11. 02. 202218:00PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava2:3 PP
Základná11. 02. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Základná13. 02. 202217:00NEHK Poprad - HC Košice1:7
Základná13. 02. 202217:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín2:1
Základná13. 02. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky5:3
Základná13. 02. 202217:00NEHC Grotto Prešov - HK Nitra0:5
Základná15. 02. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HC Košice3:1
Základná15. 02. 202218:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava2:0
Základná15. 02. 202218:00UTHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce3:2 PP
Základná15. 02. 202218:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:0
Základná15. 02. 202218:00UTHK Dukla Trenčín - HC Grotto Prešov2:1
Základná15. 02. 202218:00UTHC Nové Zámky - HK Poprad1:4
Základná17. 02. 202218:00ŠTHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce6:0
Základná18. 02. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra2:5
Základná18. 02. 202217:30PIHC Nové Zámky - HK Spišská Nová Ves3:1
Základná18. 02. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen4:3 SN
Základná18. 02. 202218:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín6:5 PP
Základná18. 02. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HC Košice4:0
Základná20. 02. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra3:4
Základná20. 02. 202216:00NEHC Košice - HK Poprad6:0
Základná20. 02. 202217:00NEHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky6:2
Základná20. 02. 202217:30NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce1:3
Základná20. 02. 202218:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:4 SN
Základná20. 02. 202218:00NEHKM Zvolen - HC Grotto Prešov4:1
Základná22. 02. 202217:00UTHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica1:2
Základná22. 02. 202218:00UTHK Poprad - HK Spišská Nová Ves3:2 SN
Základná23. 02. 202218:00STHC Košice - HC Nové Zámky2:5
Základná25. 02. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava5:4 SN
Základná25. 02. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:3 SN
Základná25. 02. 202218:00PIHC Nové Zámky - HC Košice5:0
Základná25. 02. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HK Nitra3:4 PP
Základná25. 02. 202219:00PIHK Poprad - HKM Zvolen2:3
Základná27. 02. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce3:4
Základná27. 02. 202216:00NEHK Nitra - HK Poprad5:2
Základná27. 02. 202216:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín3:2 SN
Základná27. 02. 202217:00NEHKM Zvolen - HC Nové Zámky5:2
Základná27. 02. 202219:00NEHC Slovan Bratislava - HC Grotto Prešov4:2
Základná01. 03. 202217:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad2:1 SN
Základná01. 03. 202217:30UTHC Košice - HK Nitra3:2
Základná01. 03. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HC Grotto Prešov3:0
Základná01. 03. 202217:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín1:2 SN
Základná02. 03. 202218:00STHC Košice - HC Slovan Bratislava3:5
Základná03. 03. 202217:30ŠTHK Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná04. 03. 202217:30PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava0:4
Základná04. 03. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce3:5
Základná04. 03. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves0:1 SN
Základná04. 03. 202219:00PIHK Nitra - HKM Zvolen6:2
Základná06. 03. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava0:5
Základná06. 03. 202216:00NEHKM Zvolen - HC Košice1:4
Základná06. 03. 202217:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce2:3 PP
Základná06. 03. 202217:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná06. 03. 202217:00NEHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves1:2 SN
Základná08. 03. 202218:00UTHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín2:1
Základná08. 03. 202218:00UTHK Nitra - HC Nové Zámky3:1
Základná08. 03. 202218:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica4:3
Základná08. 03. 202218:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná08. 03. 202218:00UTHC Košice - HK Spišská Nová Ves4:3 PP
Základná08. 03. 202218:00UTHC Grotto Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce3:2 SN
Základná10. 03. 202218:00ŠTHK Dukla Trenčín - HK Spišská Nová Ves1:0
Základná11. 03. 202217:00PIHC Košice - HK Spišská Nová Ves4:1
Základná11. 03. 202217:00PIHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen5:4 SN
Základná11. 03. 202217:00PIHC Nové Zámky - HK Nitra6:4
Základná11. 03. 202217:00PIHK Poprad - HC Slovan Bratislava4:3 SN
Základná11. 03. 202217:00PIHC Grotto Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce3:5
Základná11. 03. 202217:00PIHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná13. 03. 202217:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves2:3
Základná13. 03. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Grotto Prešov0:4
Základná13. 03. 202217:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad2:3 SN
Základná13. 03. 202217:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava2:3 PP
Základná13. 03. 202217:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín5:2
Základná13. 03. 202217:00NEHKM Zvolen - HC Košice2:3 SN
Predkolo Play Off16. 03. 202218:00STHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín3:2
Predkolo Play Off16. 03. 202218:30STHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov0:3
Predkolo Play Off17. 03. 202218:00ŠTHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov3:4 PP
Predkolo Play Off17. 03. 202218:00ŠTHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín4:2
Predkolo Play Off19. 03. 202218:00SOHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica3:2 PP
Predkolo Play Off19. 03. 202218:30SOHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves3:2
Predkolo Play Off20. 03. 202218:30NEHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica1:3
Štvrťfinále23. 03. 202218:00STHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:4
Štvrťfinále23. 03. 202219:00STHK Nitra - HK Poprad0:4
Štvrťfinále24. 03. 202218:00ŠTHK Nitra - HK Poprad7:1
Štvrťfinále24. 03. 202218:30ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:3
Štvrťfinále25. 03. 202218:00PIHC Slovan Bratislava - HC Grotto Prešov6:2
Štvrťfinále25. 03. 202218:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica5:1
Štvrťfinále26. 03. 202218:00SOHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica1:2
Štvrťfinále26. 03. 202218:30SOHC Slovan Bratislava - HC Grotto Prešov2:1
Štvrťfinále27. 03. 202218:00NEHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:1 PP
Štvrťfinále27. 03. 202218:30NEHK Poprad - HK Nitra4:6
Štvrťfinále28. 03. 202218:00POHK Poprad - HK Nitra4:2
Štvrťfinále28. 03. 202218:30POHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:6
Štvrťfinále29. 03. 202218:00UTHC Grotto Prešov - HC Slovan Bratislava2:3 PP
Štvrťfinále29. 03. 202218:00UTHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen1:2
Štvrťfinále30. 03. 202218:00STHC Grotto Prešov - HC Slovan Bratislava0:2
Štvrťfinále30. 03. 202218:30STHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen2:6
Štvrťfinále31. 03. 202218:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice4:1
Štvrťfinále31. 03. 202218:30ŠTHK Nitra - HK Poprad3:4
Štvrťfinále01. 04. 202218:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica3:2 PP
Štvrťfinále02. 04. 202218:00SOHK Poprad - HK Nitra1:5
Štvrťfinále02. 04. 202218:30SOHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:1 PP
Štvrťfinále04. 04. 202218:00POHK Nitra - HK Poprad3:1
Semifinále07. 04. 202217:00ŠTHC Slovan Bratislava - HC Košice5:2
Semifinále08. 04. 202218:30PIHC Slovan Bratislava - HC Košice6:2
Semifinále09. 04. 202218:30SOHKM Zvolen - HK Nitra2:3
Semifinále10. 04. 202218:30NEHKM Zvolen - HK Nitra6:5
Semifinále11. 04. 202218:30POHC Košice - HC Slovan Bratislava3:1
Semifinále12. 04. 202218:30UTHC Košice - HC Slovan Bratislava3:1
Semifinále13. 04. 202218:00STHK Nitra - HKM Zvolen3:2
Semifinále14. 04. 202218:00ŠTHK Nitra - HKM Zvolen2:3
Semifinále15. 04. 202218:30PIHC Slovan Bratislava - HC Košice3:2
Semifinále16. 04. 202218:30SOHKM Zvolen - HK Nitra2:5
Baráž17. 04. 202216:00NEVlci Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Semifinále17. 04. 202218:30NEHC Košice - HC Slovan Bratislava4:2
Baráž18. 04. 202216:00POVlci Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:3
Semifinále18. 04. 202218:00POHK Nitra - HKM Zvolen2:1
Semifinále19. 04. 202218:30UTHC Slovan Bratislava - HC Košice3:2 PP
Baráž21. 04. 202217:00ŠTMHK 32 Liptovský Mikuláš - Vlci Žilina4:1
Baráž22. 04. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - Vlci Žilina3:2
Finále22. 04. 202218:30PIHC Slovan Bratislava - HK Nitra6:4
Finále23. 04. 202218:30SOHC Slovan Bratislava - HK Nitra1:2 PP
Baráž24. 04. 202217:00NEVlci Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:4
Finále26. 04. 202218:00UTHK Nitra - HC Slovan Bratislava2:6
Finále27. 04. 202218:00STHK Nitra - HC Slovan Bratislava4:1
Finále29. 04. 202218:30PIHC Slovan Bratislava - HK Nitra3:1
Finále01. 05. 202218:00NEHK Nitra - HC Slovan Bratislava2:5

Najčítanejšie články

SVK

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 13.10.2023 09:32
Tím Z Skóre B
1. Poprad 50 163:119 94
2. Michalovce 50 167:121 90
3. Spiš. N. V 50 163:138 87
4. Košice 50 147:117 81
5. Slovan 50 157:160 77
6. B. Bystrica 50 151:172 76
7. Zvolen 50 165:160 76
8. Nitra 50 172:158 76
9. Trenčín 50 144:156 75
10. L. Mikuláš 50 136:161 64
11. N. Zámky 50 133:159 58
12. Humenné 50 121:198 46
TÍMZVVPPPPGB
1.Žilina4637603212:74123
2.Prešov46245710186:12789
3.Topoľčany46244513175:14385
4.P. Bystrica46215317147:14576
5.Skalica46224119149:14875
6.Dubnica46186517128:12871
7.MK Slovan46193420133:11967
8.Žiar n. Hronom46193321145:14566
9.Trebišov46163324138:17557
10.AquaCity Pikes46145522130:15857
11.Trnava46115723148:18250
12.R. Sobota46111628121:18041
SR 18241122041:1297
Aktualizované: 3.3.2024 22:05
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200012:06
2HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín2110010:45
3HC Košice HC Košice210108:64
4MHA Martin MHA Martin210105:54
5VLCI Žilina VLCI Žilina2100110:73
6HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad201104:43
6HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava201104:43
8BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica210017:103
9MHKM Skalica MHKM Skalica201015:52
10MMHK Nitra MMHK Nitra201016:82
11HKM Zvolen HKM Zvolen200114:101
12HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200020:120
13JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18000000:00
Aktualizované: 13.10.2023 09:32
Celkové - Základná časť EXD (Základná časť)
TímZVVpPpPSkóreB
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200018:16
2BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica220006:06
3HC Košice HC Košice220006:26
4HKM Zvolen HKM Zvolen2110012:55
5Draci Liptovský Mikuláš Draci Liptovský Mikuláš2100113:63
6MMHK Nitra MMHK Nitra210018:63
7HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves2100110:93
8MHA Martin MHA Martin210014:43
8MHKM Skalica MHKM Skalica210014:43
10HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava210019:103
11HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad210016:83
12HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín210016:133
13VLCI Žilina VLCI Žilina200115:121
14HOBA Bratislava HOBA Bratislava200022:60
15MŠK Púchov MŠK Púchov200020:60
16HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200021:180
Aktualizované: 13.10.2023 09:31
TÍMZVVPPPPGB
1.Žilina4637603212:74123
2.Prešov46245710186:12789
3.Topoľčany46244513175:14385
4.P. Bystrica46215317147:14576
5.Skalica46224119149:14875
6.Dubnica46186517128:12871
7.MK Slovan46193420133:11967
8.Žiar n. Hronom46193321145:14566
9.Trebišov46163324138:17557
10.AquaCity Pikes46145522130:15857
11.Trnava46115723148:18250
12.R. Sobota46111628121:18041
SR 18241122041:1297
Aktualizované: 3.3.2024 22:05
Tím ZVVPPPPGB
1.Salzburg3617856119:8172
2.Klagenfurt3514579106:8459
3.Bolzano35164312104:10659
4.Fehérvár AV1933162312109:9955
5.Ľubľana34162313110:10355
6.Villach32126311115:10151
7.Viedeň3616331493:9157
8.Klagenfurt17534548:4825
9.Znojmo17710959:5623
10.Dornbirn16423750:6019
11.Graz18513958:7120
12.Linz18325838:6218
13.Val Pusteria17314937:5515
14.Bratislava14521642:4520*
Aktualizované: 13.10.2023 09:31
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 9.3.2024 07:05
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 9.3.2024 07:05
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 9.3.2024 07:05
a

Bleskovky

Brankár Luukkonen sa vyhol arbitráži, s Buffalom podpísal 5-ročnú zmluvu

Fínsky hokejový brankár Ukko-Pekka Luukkonen podpísal nový päťročný kontrakt s klubom Buffalo Sabres. Vyhol sa tým arbitrážnemu konaniu, ktoré by mu prisúdilo ročnú zmluvu so stanoveným platom. Nový kontrakt mu ročne vynesie 4,75 milióna dolárov. o 08:20 - TASR


Toronto podpísalo ročník kontrakt s útočníkom Dewarom

Kanadský hokejový klub Toronto Maple Leafs podpísal nový ročný kontrakt s Connorom Dewarom v hodnote 1,18 milióna dolárov. včera o 07:31 - TASR


Malentsyn sa vyhol arbitráži, s Buffalom podpísal dvojročnú zmluvu

Klub zámorskej NHL Buffalo Sabres podpísal dvojročnú zmluvu s kanadským útočníkom Beckom Malentsynom. Obe strany sa tak vyhli arbitráži, na ktorú sa hráč nedávno prihlásil. 23.7.2024 18:56 - TASR


Evason sa stal novým trénerom Columbusu

Kanaďan Dean Evason sa stal novým trénerom hokejového tímu Columbus Blue Jackets. Podľa agentúry AP sa s tímom zámorskej NHL dohodol na "viacročnom" kontrakte. 22.7.2024 21:16 - TASR


Sprong podpísal ročnú zmluvu s Vancouverom Canucks

Kanadský hokejista Daniel Sprong podpísal ročnú zmluvu s Vancouverom Canucks v NHL. Informoval o tom portál tsn.ca. 21.7.2024 10:10 - TASR


Detroit sa dohodol s Velenom na dvojročnej zmluve

Tím zámorskej NHL Detroit Red Wings podpísal nový kontrakt s útočníkom Joeom Velenom. Počas dvoch rokov zarobí 2,275 milióna dolárov. Informovala o tom stanica Sportsnet. 20.7.2024 08:59 - TASR


Carolina zaradila Kuznecova na waiver listinu s cieľom ukončiť jeho zmluvu

Klub zámorskej hokejovej NHL Carolina Hurricanes zaradil Jevgenija Kuznecova na listinu nechránených hráčov s cieľom ukončiť jeho kontrakt. 17.7.2024 21:50 - TASR


Brankár Šilovs podpísal s Vancouverom dvojročnú zmluvu

Lotyšský hokejový brankár Arturs Šilovs sa dohodol s klubom Vancouver Canucks na novej dvojročnej zmluve. Po sezóne 2023/24 mal pozíciu obmedzeného voľného hráča. Nový kontrakt mu vynesie ročný plat 850-tisíc dolárov. 17.7.2024 14:29 - TASR


Obmedzený voľný hráč Holmströmom podpísal ročný kontrakt s NY Islanders

Švédsky hokejový útočník Simon Holmström podpísal nový ročný kontrakt s klubom New York Islanders. Vynesie mu 850-tisíc dolárov. Po sezóne 2023/2024 mal štatút obmedzeného voľného hráča a po vypršaní novej zmluvy sa stane neobmedzeným voľným hráčom. 17.7.2024 08:53 - TASR


Colorado získalo z Ottawy brankára Mandoleseho výmenou za 6. kolo draftu

Tím zámorskej hokejovej NHL Colorado Avalanche získal z Ottawy Senators brankára Kevina Mandoleseho a výber v siedmom kole draftu 2026 výmenou za výber v šiestom kole rovnakého draftu. Informoval o tom kanadský portál TSN. 16.7.2024 09:47 - TASR


Viac správ v archíve...