Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HP Podcast ikonka Ikonka odkazujúca na dražby na HP Ikonka najnovšie v diskusii
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Slovensko 18
0:0
Martin
1.12.2022. 16:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Kalina, Jobbágy – Valachovič, Riš.
Diváci: -     Píše: Harčár Ivan
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Slovensko 18
0:0
-:-, -:-, -:-
1.12.2022. 16:00
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Martin
Vážení hokejoví fanúšikovia. Vítam vás pri sledovaní vloženého zápasu TIPOS SHL medzi SR 18 a Martinom.

JOJ ŠPORT Slovensko U18


Desať šancí zvíťaziť juniorskí reprezentanti premrhali. Samozrejme, v tejto desiatke stretnutí boli momenty, kedy sa dalo bodovať. Tím však nezvládol rôzne časti duelu a seniorskí protivníci si to následne postrážili. Osemnástka do začiatku šampionátu odohrá ešte dva zápasy v lige.

HK VITAR Martin

Martin chytá formu do rúk a razom sa v tabuľke objavil za lídrom z Humenného. Hráčom z Turca pomohli na druhé miesto víťazstvá a aj hlavne triumfy na nulu. Doma s Topoľčanmi 3:0 a v stredu i v Žiari nad Hronom 6:0. Zisk ďalších troch bodov v Poprade by mal byť samozrejmosť.
10Refresh

Štatistiky Tipos extraliga 2021/2022

FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná24. 09. 202116:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky4:3
Základná24. 09. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad2:4
Základná24. 09. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Spišská Nová Ves5:2
Základná24. 09. 202118:00PIHK Nitra - HC Košice3:2
Základná24. 09. 202118:00PIHC Grotto Prešov - HC '05 Banská Bystrica5:4
Základná24. 09. 202119:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín4:1
Základná26. 09. 202116:00NEHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná26. 09. 202116:00NEHC Košice - HC Slovan Bratislava3:6
Základná26. 09. 202117:00NEHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:4
Základná26. 09. 202117:00NEHKM Zvolen - HK Nitra1:4
Základná26. 09. 202117:30NEHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná26. 09. 202118:00NEHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov5:0
Základná28. 09. 202117:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín4:0
Základná28. 09. 202118:00UTHK Nitra - HK Spišská Nová Ves3:2 SN
Základná28. 09. 202118:00UTHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava4:2
Základná28. 09. 202118:00UTHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica2:3
Základná28. 09. 202118:00UTHC Grotto Prešov - HK Poprad2:4
Základná29. 09. 202117:30STHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice2:1
Základná01. 10. 202117:30PIHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:2
Základná01. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HK Poprad0:4
Základná01. 10. 202118:00PIHC Nové Zámky - HC Grotto Prešov8:1
Základná01. 10. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná01. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce3:4
Základná01. 10. 202118:00PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava5:8
Základná03. 10. 202116:00NEHC Košice - HC '05 Banská Bystrica5:3
Základná03. 10. 202116:00NEHC Grotto Prešov - HK Dukla Trenčín4:2
Základná03. 10. 202117:00NEHK Poprad - HC Nové Zámky8:3
Základná03. 10. 202117:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra2:8
Základná03. 10. 202117:30NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen3:2
Základná03. 10. 202119:00NEHC Slovan Bratislava - HK Spišská Nová Ves2:1
Základná08. 10. 202117:30PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:2
Základná08. 10. 202117:30PIHC Košice - HC Grotto Prešov2:1
Základná08. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky4:1
Základná08. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica4:3 SN
Základná08. 10. 202118:00PIHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3 PP
Základná08. 10. 202118:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava5:3
Základná10. 10. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves3:1
Základná10. 10. 202116:00NEHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná10. 10. 202116:00NEHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín4:3
Základná10. 10. 202117:00NEHC Grotto Prešov - HKM Zvolen2:3
Základná10. 10. 202118:00NEHK Poprad - HC Košice4:3 PP
Základná10. 10. 202119:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná15. 10. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce1:4
Základná15. 10. 202117:30PIHC Košice - HC Nové Zámky4:0
Základná15. 10. 202117:30PIHK Nitra - HC Grotto Prešov8:3
Základná15. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín5:2
Základná15. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Poprad7:6 PP
Základná15. 10. 202118:00PIHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica2:3 SN
Základná17. 10. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica1:0 PP
Základná17. 10. 202116:00NEHC Nové Zámky - HKM Zvolen1:4
Základná17. 10. 202116:00NEHK Dukla Trenčín - HC Košice5:2
Základná17. 10. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves3:1
Základná17. 10. 202117:00NEHC Grotto Prešov - HC Slovan Bratislava2:4
Základná17. 10. 202118:00NEHK Poprad - HK Nitra3:4 PP
Základná19. 10. 202118:00UTHK Poprad - HK Dukla Trenčín2:3
Základná21. 10. 202118:00ŠTHC Slovan Bratislava - HK Poprad2:1
Základná22. 10. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica2:4
Základná22. 10. 202117:30PIHK Spišská Nová Ves - HC Košice1:7
Základná22. 10. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Grotto Prešov1:4
Základná22. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín4:3
Základná22. 10. 202118:00PIHK Nitra - HC Nové Zámky3:2 PP
Základná24. 10. 202117:00NEHC Grotto Prešov - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3 SN
Základná24. 10. 202117:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce2:3
Základná24. 10. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:2
Základná24. 10. 202117:30NEHK Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica1:2 SN
Základná24. 10. 202118:00NEHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky3:0
Základná24. 10. 202118:00NEHC Košice - HKM Zvolen6:2
Základná29. 10. 202117:30PIHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce3:5
Základná29. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HKM Zvolen3:4
Základná29. 10. 202118:00PIHK Nitra - HC Košice3:5
Základná29. 10. 202118:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín6:1
Základná29. 10. 202118:00PIHC Grotto Prešov - HC '05 Banská Bystrica2:1
Základná31. 10. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín1:5
Základná31. 10. 202116:00NEHC Slovan Bratislava - HC Košice3:2
Základná31. 10. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky3:4
Základná31. 10. 202118:00NEHK Nitra - HKM Zvolen1:5
Základná05. 11. 202117:30PIHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce1:2 PP
Základná05. 11. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná05. 11. 202118:00PIHK Poprad - HC Grotto Prešov3:5
Základná05. 11. 202118:00PIHC Nové Zámky - HK Nitra1:4
Základná05. 11. 202119:00PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen0:2
Základná07. 11. 202115:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice1:6
Základná07. 11. 202116:00NEHC Grotto Prešov - HC Nové Zámky6:3
Základná07. 11. 202116:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce4:5
Základná07. 11. 202118:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra3:4
Základná16. 11. 202118:00UTHC Nové Zámky - HK Poprad3:5
Základná17. 11. 202115:30STHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce3:0
Základná17. 11. 202116:00STHC Košice - HC '05 Banská Bystrica5:3
Základná17. 11. 202117:00STHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná17. 11. 202117:00STHK Dukla Trenčín - HC Grotto Prešov3:5
Základná17. 11. 202118:00STHK Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava4:2
Základná19. 11. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra3:2 PP
Základná19. 11. 202117:30PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica5:4 PP
Základná19. 11. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava1:6
Základná19. 11. 202118:00PIHC Nové Zámky - HK Spišská Nová Ves1:4
Základná19. 11. 202118:30PIHC Grotto Prešov - HC Košice3:2
Základná21. 11. 202116:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce2:4
Základná21. 11. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava3:4 PP
Základná21. 11. 202117:00NEHKM Zvolen - HC Grotto Prešov3:2
Základná21. 11. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky1:2
Základná23. 11. 202117:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce2:4
Základná23. 11. 202118:00UTHK Dukla Trenčín - HK Spišská Nová Ves5:4 PP
Základná23. 11. 202118:00UTHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica7:4
Základná23. 11. 202119:30UTHK Poprad - HKM Zvolen6:5
Základná25. 11. 202118:00ŠTHC Slovan Bratislava - HC Grotto Prešov5:0
Základná26. 11. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica3:1
Základná26. 11. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:4 PP
Základná26. 11. 202119:00PIHKM Zvolen - HC Nové Zámky3:2
Základná28. 11. 202116:00NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad4:2
Základná28. 11. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen2:3
Základná28. 11. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná29. 11. 202118:00POHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná30. 11. 202118:00UTHK Spišská Nová Ves - HK Nitra6:5 SN
Základná01. 12. 202116:00STHC Košice - HK Dukla Trenčín4:1
Základná03. 12. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Grotto Prešov6:0
Základná03. 12. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad4:5 SN
Základná03. 12. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica6:2
Základná03. 12. 202118:00PIHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky2:0
Základná03. 12. 202118:00PIHC Košice - HKM Zvolen1:4
Základná03. 12. 202119:00PIHK Nitra - HK Dukla Trenčín1:2
Základná05. 12. 202116:00NEHC Košice - HK Nitra1:3
Základná05. 12. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky2:4
Základná05. 12. 202116:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC Grotto Prešov0:3
Základná05. 12. 202117:00NEHKM Zvolen - HK Spišská Nová Ves4:6
Základná05. 12. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:3 SN
Základná05. 12. 202118:00NEHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava1:4
Základná07. 12. 202117:00UTHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce3:1
Základná07. 12. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad2:6
Základná07. 12. 202117:45UTHC Slovan Bratislava - HC Košice3:0
Základná07. 12. 202118:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov5:2
Základná07. 12. 202118:00UTHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná07. 12. 202118:00UTHKM Zvolen - HK Nitra2:1 PP
Základná10. 12. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín3:1
Základná10. 12. 202117:30PIHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce5:3
Základná10. 12. 202117:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky3:2
Základná10. 12. 202118:00PIHK Nitra - HK Spišská Nová Ves5:2
Základná10. 12. 202118:00PIHC Grotto Prešov - HK Poprad2:4
Základná10. 12. 202119:00PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen5:3
Základná12. 12. 202116:00NEHC Nové Zámky - HC Grotto Prešov2:3
Základná12. 12. 202116:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín0:3
Základná12. 12. 202116:00NEHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná12. 12. 202117:00NEHK Nitra - HC Slovan Bratislava0:4
Základná12. 12. 202118:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Poprad2:1
Základná12. 12. 202119:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen0:2
Základná15. 12. 202118:00STHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš9:0
Základná17. 12. 202118:00PIHC Košice - HK Poprad1:4
Základná19. 12. 202116:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Košice3:2
Základná20. 12. 202117:00POMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen3:5
Základná20. 12. 202118:00POHC Slovan Bratislava - HK Spišská Nová Ves3:4
Základná20. 12. 202118:00POHC Grotto Prešov - HK Dukla Trenčín3:1
Základná20. 12. 202118:00POHK Poprad - HC Nové Zámky3:0
Základná20. 12. 202119:00POHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra2:3
Základná21. 12. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen0:4
Základná22. 12. 202117:00STHK Dukla Trenčín - HK Poprad4:2
Základná22. 12. 202117:30STHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce5:4
Základná22. 12. 202118:00STHK Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky4:0
Základná22. 12. 202118:00STHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:2
Základná22. 12. 202119:00STHC Košice - HC Grotto Prešov2:4
Základná28. 12. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš8:1
Základná28. 12. 202117:30UTHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:1 PP
Základná28. 12. 202118:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov4:2
Základná28. 12. 202119:00UTHC Slovan Bratislava - HK Nitra5:3
Základná28. 12. 202119:00UTHK Poprad - HKM Zvolen5:1
Základná30. 12. 202116:00ŠTHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky1:2
Základná30. 12. 202116:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves4:2
Základná30. 12. 202116:00ŠTHC Košice - HC Grotto Prešov3:2
Základná30. 12. 202119:00ŠTHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica3:2 SN
Základná04. 01. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad7:3
Základná04. 01. 202217:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Grotto Prešov6:0
Základná04. 01. 202218:00UTHC Nové Zámky - HK Nitra3:6
Základná04. 01. 202218:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Košice1:5
Základná06. 01. 202215:00ŠTHK Nitra - HC Slovan Bratislava5:7
Základná06. 01. 202217:00ŠTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná06. 01. 202217:00ŠTHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves3:2
Základná06. 01. 202218:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice3:1
Základná09. 01. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava3:2
Základná09. 01. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen0:1
Základná09. 01. 202217:30NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce1:3
Základná09. 01. 202218:00NEHC Grotto Prešov - HC Košice4:7
Základná11. 01. 202217:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen2:5
Základná11. 01. 202218:00UTHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica2:5
Základná14. 01. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava1:7
Základná14. 01. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra1:2
Základná14. 01. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HKM Zvolen2:5
Základná14. 01. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín1:5
Základná14. 01. 202218:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves3:2
Základná16. 01. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Košice4:2
Základná16. 01. 202216:00NEHK Nitra - HC Grotto Prešov3:1
Základná16. 01. 202216:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná16. 01. 202216:30NEHKM Zvolen - HK Poprad7:2
Základná16. 01. 202217:30NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín1:4
Základná16. 01. 202218:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava2:6
Základná18. 01. 202217:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves1:4
Základná18. 01. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce5:1
Základná18. 01. 202218:00UTHK Poprad - HK Nitra4:6
Základná18. 01. 202218:00UTHC Nové Zámky - HKM Zvolen3:4
Základná18. 01. 202218:00UTHK Dukla Trenčín - HC Košice3:4
Základná18. 01. 202219:00UTHC Grotto Prešov - HC Slovan Bratislava2:6
Základná20. 01. 202218:00ŠTHK Poprad - HC Slovan Bratislava3:2 PP
Základná21. 01. 202217:30PIHK Spišská Nová Ves - HC Košice5:1
Základná21. 01. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná21. 01. 202218:00PIHK Nitra - HK Dukla Trenčín2:1
Základná21. 01. 202219:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Grotto Prešov4:3
Základná23. 01. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves3:2 SN
Základná23. 01. 202216:15NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:6
Základná23. 01. 202217:00NEHC Grotto Prešov - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:2 PP
Základná25. 01. 202218:00UTHK Nitra - HK Poprad4:3 PP
Základná28. 01. 202215:00PIHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky3:2
Základná28. 01. 202217:30PIHK Spišská Nová Ves - HK Nitra1:7
Základná28. 01. 202218:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná30. 01. 202215:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad4:0
Základná30. 01. 202218:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra1:2 PP
Základná01. 02. 202218:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:1
Základná04. 02. 202217:30PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava7:1
Základná04. 02. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky4:5 SN
Základná04. 02. 202218:00PIHK Poprad - HC Grotto Prešov5:1
Základná04. 02. 202219:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:4
Základná06. 02. 202215:15NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín5:3
Základná06. 02. 202216:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen4:2
Základná06. 02. 202217:00NEHC Grotto Prešov - HC Nové Zámky3:2
Základná06. 02. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice3:5
Základná06. 02. 202218:00NEHK Poprad - HK Spišská Nová Ves2:5
Základná06. 02. 202219:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra4:2
Základná08. 02. 202217:30UTHC Košice - HK Spišská Nová Ves2:1
Základná08. 02. 202218:00UTHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín1:2 PP
Základná08. 02. 202218:00UTHKM Zvolen - HK Poprad5:3
Základná10. 02. 202218:00ŠTHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:3
Základná11. 02. 202217:30PIHK Spišská Nová Ves - HKM Zvolen3:0
Základná11. 02. 202218:00PIHK Nitra - HC Nové Zámky2:3
Základná11. 02. 202218:00PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava2:3 PP
Základná11. 02. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Základná13. 02. 202217:00NEHK Poprad - HC Košice1:7
Základná13. 02. 202217:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín2:1
Základná13. 02. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky5:3
Základná13. 02. 202217:00NEHC Grotto Prešov - HK Nitra0:5
Základná15. 02. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HC Košice3:1
Základná15. 02. 202218:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava2:0
Základná15. 02. 202218:00UTHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce3:2 PP
Základná15. 02. 202218:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:0
Základná15. 02. 202218:00UTHK Dukla Trenčín - HC Grotto Prešov2:1
Základná15. 02. 202218:00UTHC Nové Zámky - HK Poprad1:4
Základná17. 02. 202218:00ŠTHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce6:0
Základná18. 02. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra2:5
Základná18. 02. 202217:30PIHC Nové Zámky - HK Spišská Nová Ves3:1
Základná18. 02. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen4:3 SN
Základná18. 02. 202218:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín6:5 PP
Základná18. 02. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HC Košice4:0
Základná20. 02. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra3:4
Základná20. 02. 202216:00NEHC Košice - HK Poprad6:0
Základná20. 02. 202217:00NEHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky6:2
Základná20. 02. 202217:30NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce1:3
Základná20. 02. 202218:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:4 SN
Základná20. 02. 202218:00NEHKM Zvolen - HC Grotto Prešov4:1
Základná22. 02. 202217:00UTHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica1:2
Základná22. 02. 202218:00UTHK Poprad - HK Spišská Nová Ves3:2 SN
Základná23. 02. 202218:00STHC Košice - HC Nové Zámky2:5
Základná25. 02. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava5:4 SN
Základná25. 02. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:3 SN
Základná25. 02. 202218:00PIHC Nové Zámky - HC Košice5:0
Základná25. 02. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HK Nitra3:4 PP
Základná25. 02. 202219:00PIHK Poprad - HKM Zvolen2:3
Základná27. 02. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce3:4
Základná27. 02. 202216:00NEHK Nitra - HK Poprad5:2
Základná27. 02. 202216:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín3:2 SN
Základná27. 02. 202217:00NEHKM Zvolen - HC Nové Zámky5:2
Základná27. 02. 202219:00NEHC Slovan Bratislava - HC Grotto Prešov4:2
Základná01. 03. 202217:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad2:1 SN
Základná01. 03. 202217:30UTHC Košice - HK Nitra3:2
Základná01. 03. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HC Grotto Prešov3:0
Základná01. 03. 202217:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín1:2 SN
Základná02. 03. 202218:00STHC Košice - HC Slovan Bratislava3:5
Základná03. 03. 202217:30ŠTHK Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná04. 03. 202217:30PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava0:4
Základná04. 03. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce3:5
Základná04. 03. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves0:1 SN
Základná04. 03. 202219:00PIHK Nitra - HKM Zvolen6:2
Základná06. 03. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava0:5
Základná06. 03. 202216:00NEHKM Zvolen - HC Košice1:4
Základná06. 03. 202217:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce2:3 PP
Základná06. 03. 202217:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná06. 03. 202217:00NEHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves1:2 SN
Základná08. 03. 202218:00UTHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín2:1
Základná08. 03. 202218:00UTHK Nitra - HC Nové Zámky3:1
Základná08. 03. 202218:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica4:3
Základná08. 03. 202218:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná08. 03. 202218:00UTHC Košice - HK Spišská Nová Ves4:3 PP
Základná08. 03. 202218:00UTHC Grotto Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce3:2 SN
Základná10. 03. 202218:00ŠTHK Dukla Trenčín - HK Spišská Nová Ves1:0
Základná11. 03. 202217:00PIHC Košice - HK Spišská Nová Ves4:1
Základná11. 03. 202217:00PIHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen5:4 SN
Základná11. 03. 202217:00PIHC Nové Zámky - HK Nitra6:4
Základná11. 03. 202217:00PIHK Poprad - HC Slovan Bratislava4:3 SN
Základná11. 03. 202217:00PIHC Grotto Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce3:5
Základná11. 03. 202217:00PIHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná13. 03. 202217:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves2:3
Základná13. 03. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Grotto Prešov0:4
Základná13. 03. 202217:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad2:3 SN
Základná13. 03. 202217:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava2:3 PP
Základná13. 03. 202217:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín5:2
Základná13. 03. 202217:00NEHKM Zvolen - HC Košice2:3 SN
Predkolo Play Off16. 03. 202218:00STHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín3:2
Predkolo Play Off16. 03. 202218:30STHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov0:3
Predkolo Play Off17. 03. 202218:00ŠTHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov3:4 PP
Predkolo Play Off17. 03. 202218:00ŠTHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín4:2
Predkolo Play Off19. 03. 202218:00SOHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica3:2 PP
Predkolo Play Off19. 03. 202218:30SOHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves3:2
Predkolo Play Off20. 03. 202218:30NEHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica1:3
Štvrťfinále23. 03. 202218:00STHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:4
Štvrťfinále23. 03. 202219:00STHK Nitra - HK Poprad0:4
Štvrťfinále24. 03. 202218:00ŠTHK Nitra - HK Poprad7:1
Štvrťfinále24. 03. 202218:30ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:3
Štvrťfinále25. 03. 202218:00PIHC Slovan Bratislava - HC Grotto Prešov6:2
Štvrťfinále25. 03. 202218:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica5:1
Štvrťfinále26. 03. 202218:00SOHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica1:2
Štvrťfinále26. 03. 202218:30SOHC Slovan Bratislava - HC Grotto Prešov2:1
Štvrťfinále27. 03. 202218:00NEHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:1 PP
Štvrťfinále27. 03. 202218:30NEHK Poprad - HK Nitra4:6
Štvrťfinále28. 03. 202218:00POHK Poprad - HK Nitra4:2
Štvrťfinále28. 03. 202218:30POHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:6
Štvrťfinále29. 03. 202218:00UTHC Grotto Prešov - HC Slovan Bratislava2:3 PP
Štvrťfinále29. 03. 202218:00UTHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen1:2
Štvrťfinále30. 03. 202218:00STHC Grotto Prešov - HC Slovan Bratislava0:2
Štvrťfinále30. 03. 202218:30STHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen2:6
Štvrťfinále31. 03. 202218:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice4:1
Štvrťfinále31. 03. 202218:30ŠTHK Nitra - HK Poprad3:4
Štvrťfinále01. 04. 202218:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica3:2 PP
Štvrťfinále02. 04. 202218:00SOHK Poprad - HK Nitra1:5
Štvrťfinále02. 04. 202218:30SOHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:1 PP
Štvrťfinále04. 04. 202218:00POHK Nitra - HK Poprad3:1
Semifinále07. 04. 202217:00ŠTHC Slovan Bratislava - HC Košice5:2
Semifinále08. 04. 202218:30PIHC Slovan Bratislava - HC Košice6:2
Semifinále09. 04. 202218:30SOHKM Zvolen - HK Nitra2:3
Semifinále10. 04. 202218:30NEHKM Zvolen - HK Nitra6:5
Semifinále11. 04. 202218:30POHC Košice - HC Slovan Bratislava3:1
Semifinále12. 04. 202218:30UTHC Košice - HC Slovan Bratislava3:1
Semifinále13. 04. 202218:00STHK Nitra - HKM Zvolen3:2
Semifinále14. 04. 202218:00ŠTHK Nitra - HKM Zvolen2:3
Semifinále15. 04. 202218:30PIHC Slovan Bratislava - HC Košice3:2
Semifinále16. 04. 202218:30SOHKM Zvolen - HK Nitra2:5
Baráž17. 04. 202216:00NEVlci Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Semifinále17. 04. 202218:30NEHC Košice - HC Slovan Bratislava4:2
Baráž18. 04. 202216:00POVlci Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:3
Semifinále18. 04. 202218:00POHK Nitra - HKM Zvolen2:1
Semifinále19. 04. 202218:30UTHC Slovan Bratislava - HC Košice3:2 PP
Baráž21. 04. 202217:00ŠTMHK 32 Liptovský Mikuláš - Vlci Žilina4:1
Baráž22. 04. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - Vlci Žilina3:2
Finále22. 04. 202218:30PIHC Slovan Bratislava - HK Nitra6:4
Finále23. 04. 202218:30SOHC Slovan Bratislava - HK Nitra1:2 PP
Baráž24. 04. 202217:00NEVlci Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:4
Finále26. 04. 202218:00UTHK Nitra - HC Slovan Bratislava2:6
Finále27. 04. 202218:00STHK Nitra - HC Slovan Bratislava4:1
Finále29. 04. 202218:30PIHC Slovan Bratislava - HK Nitra3:1
Finále01. 05. 202218:00NEHK Nitra - HC Slovan Bratislava2:5

Najčítanejšie články

SVK

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
TímZSkóreB
1.Slovan2071:4142
2.N. Zámky2172:4841
3.Zvolen2174:6840
4.Košice2167:4939
5.Michalovce2156:5136
6.Spiš. N. V2059:5334
7.Poprad2162:5928
8.Trenčín2155:6327
9.B. Bystrica2051:7623
10.L. Mikuláš2152:6721
11.Nitra2046:6721
12.Prešov2151:7420
TímZVVPPPPGB
1.Humenné201221577:5341
2.Martin191032465:4338
3.Trnava20942571:5437
4.Skalica201031659:5637
5.Žilina20940762:5335
6.MK Slovan201012760:5434
7.P. Bystrica20913762:6032
8.Dubnica19824556:5532
9.Žiar n. Hronom20902965:5929
10.Levice205301256:6621
11.Topoľčany205031227:5218
12.Brezno195011438:6216
SR 1810002820:512
Aktualizované: 30.11.2022 20:58
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200012:06
2HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín2110010:45
3HC Košice HC Košice210108:64
4MHA Martin MHA Martin210105:54
5VLCI Žilina VLCI Žilina2100110:73
6HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad201104:43
6HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava201104:43
8BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica210017:103
9MHKM Skalica MHKM Skalica201015:52
10MMHK Nitra MMHK Nitra201016:82
11HKM Zvolen HKM Zvolen200114:101
12HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200020:120
13JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18000000:00
Aktualizované: 13.9.2022 13:38
Celkové - Základná časť EXD (Základná časť)
TímZVVpPpPSkóreB
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200018:16
2BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica220006:06
3HC Košice HC Košice220006:26
4HKM Zvolen HKM Zvolen2110012:55
5Draci Liptovský Mikuláš Draci Liptovský Mikuláš2100113:63
6MMHK Nitra MMHK Nitra210018:63
7HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves2100110:93
8MHA Martin MHA Martin210014:43
8MHKM Skalica MHKM Skalica210014:43
10HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava210019:103
11HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad210016:83
12HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín210016:133
13VLCI Žilina VLCI Žilina200115:121
14HOBA Bratislava HOBA Bratislava200022:60
15MŠK Púchov MŠK Púchov200020:60
16HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200021:180
Aktualizované: 13.9.2022 13:39
TímZVVPPPPGB
1.Humenné201221577:5341
2.Martin191032465:4338
3.Trnava20942571:5437
4.Skalica201031659:5637
5.Žilina20940762:5335
6.MK Slovan201012760:5434
7.P. Bystrica20913762:6032
8.Dubnica19824556:5532
9.Žiar n. Hronom20902965:5929
10.Levice205301256:6621
11.Topoľčany205031227:5218
12.Brezno195011438:6216
SR 1810002820:512
Aktualizované: 30.11.2022 20:58
Tím ZVVPPPPGB
1.Salzburg3617856119:8172
2.Klagenfurt3514579106:8459
3.Bolzano35164312104:10659
4.Fehérvár AV1933162312109:9955
5.Ľubľana34162313110:10355
6.Villach32126311115:10151
7.Viedeň3616331493:9157
8.Klagenfurt17534548:4825
9.Znojmo17710959:5623
10.Dornbirn16423750:6019
11.Graz18513958:7120
12.Linz18325838:6218
13.Val Pusteria17314937:5515
14.Bratislava14521642:4520*
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 13.9.2022 13:35
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 13.9.2022 13:35
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 13.9.2022 13:35

Bleskovky

Gernát prispel asistenciou k víťazstvu Lausanne

Slovenský hokejista Martin Gernát si pripísal bod za asistenciu v utorkovom zápase švajčiarskej ligy. Jeho Lausanne v ňom zvíťazilo na ľade Ambri-Piotta 3:2, Gernát prihral Robinovi Kovacsovi na víťazný gól. 29.11.2022 21:59 - TASR


Hintz podpísal s Dallasom nový osemročný kontrakt

Fínsky hokejový útočník Roope Hintz podpísal nový osemročný kontrakt s klubom zámorskej NHL Dallasom Stars. Za sezónu zarobí v priemere viac ako 8 miliónov eur. Dvadsaťšesťročný Fín podpísal v roku 2020 s Dallasom trojročnú zmluvu. 29.11.2022 19:38 - TASR


Boston zapísal Stralmana na waiver listinu

Klub zámorskej NHL Boston Bruins zapísal na waiver listinu Antona Stralmana. Švédskeho obrancu si počas najbližších 24 hodín môže vziať ktorýkoľvek z klubov profiligy. V opačnom prípade ho môže Boston preradiť do AHL, kde by hral za Providence Bruins. 29.11.2022 18:34 - TASR


Hráčmi týždňa sú Robertson, Morrissey a Sorokin

Hráčmi uplynulého týždňa sa v zámorskej hokejovej NHL stali útočník Jason Robertson z Dallasu, obranca Josh Morrissey z Winnipegu a brankár Iľja Sorokin z New Yorku Islanders. 28.11.2022 21:04 - TASR


Colorado sa dohodlo na zmluve s útočníkom Galchenyukom

Hokejový klub Colorado Avalanche sa dohodol na zmluve s útočníkom Alexom Galchenyukom. Dvadsaťosemročný Američan podpísal kontrakt do konca tejto sezóny. 28.11.2022 20:36 - TASR


Útočník Rodrigues bude Coloradu chýbať dva až štyri týždne

Útočník Evan Rodrigues bude hokejistom Colorada Avalanche chýbať v zámorskej NHL približne dva až štyri týždne. Dôvodom je zranenie v dolnej časti tela, ktoré utrpel minulý týždeň v súboji s Vancouverom. 28.11.2022 13:30 - TASR


Zápas Nashville - Colorado odložili pre poruchu vodovodného potrubia

Piatkový zápas NHL medzi Nashvillom Predators a Coloradom Avalanche odložili. Dôvodom je podľa informácií domáceho klubu porucha vodovodného potrubia. 25.11.2022 15:34 - TASR


Toronto zapísalo Riellyho na listinu dlhodobo zranených hráčov

Klub zámorskej hokejovej NHL Toronto Maple Leafs zapísal elitného obrancu Morgana Riellyho na listinu dlhodobo zranených hráčov. Dvadsaťosemročný bek si zranil koleno po zrážke s útočníkom NY Islanders Kyleom Palmierim v noci na utorok. V 20 zápasoch prebiehajúcej sezóny nazbieral 16 asistencií a je najproduktívnejší obranca tímu. 23.11.2022 14:03 - TASR


Dán Ehlers z Winnipegu absolvuje operáciu brušnej prietrže

Dánsky hokejista Nikolaj Ehlers z Winnipegu Jets absolvuje operáciu brušnej prietrže. Dĺžka absencie dvadsaťšesťročného útočníka, ktorý odohral v prebiehajúcej sezóne len dva zápasy, zatiaľ nie je známa. "Bližšie informácie o jeho zranení zatiaľ nemáme. 22.11.2022 08:43 - TASR


Tucson prehral so San Jose 0:6, Kelemen s mínuskou

Slovenský hokejista Miloš Kelemen nastúpil v prvej formácii Tucsonu Roadrunners v nočnom zápase proti San Jose Barracuda. Jeho tím však prehral 0:6. Slovenský krídelník mal jeden mínusový bod a na bránku vyslal tri strely. Kelemen v tejto sezóne odohral 14 zápasov s bilanciou 6+5. 21.11.2022 08:04 - TASR


Viac správ v archíve...

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

02. 12. 2022
Zvolen - Spiš. N. V o 17:00
L. Mikuláš - Nitra o 17:00
Michalovce - Poprad o 17:30
Košice - B. Bystrica o 17:30
Prešov - Trenčín o 18:00
Slovan - N. Zámky o 18:00

Odohrané zápasy

29. 11. 2022
KošiceSlovan
3:1REPORT
27. 11. 2022
KošiceSpiš. N. V
4:1REPORT
PopradB. Bystrica
5:0REPORT
N. ZámkyMichalovce
1:3REPORT
ZvolenPrešov
4:3REPORT
L. MikulášSlovan
1:2REPORT

Najviac bodov

Robby JacksonNZA30 bodov
2.Haščák M.SBA30
3.Farley A.NZA27
4.Campbell C.KOS24
5.Majdan J.SNV23

Najlepší strelec

Robby JacksonNZA14 gólov
2.Haščák M.SBA14
3.Gerlach M.PRE13
4.Karsums M.LMI12
5.Harris B.SBA11

Najlepší brankár

Jaroslav JanusKOS96.51 perc
2.Coreau J.SBA94.32 %
3.Škorvánek ml. S.MIC93.77 %
4.Kantor P.NZA93.75 %
5.Riečický D.KOS92.44 %