Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HP Podcast ikonka Ikonka odkazujúca na dražby na HP Ikonka najnovšie v diskusii
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Trenčín
2:0
HK SNV
22:33 - 2. tretina
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
HK Dubnica
8:1
Slovensko 18
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Novák, Baluška – Kacej, Junek
Diváci: -     Píše: Kadlecová Klaudia
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Trenčín
2:0
2:0, -:-, -:-
2. tretina
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
HK SNV
Domáci v plnom počte.
10Refresh

Štatistiky Tipos extraliga 2022/2023

FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná16. 09. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK GROTTO Spišská Nová Ves6:5
Základná16. 09. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice3:2
Základná16. 09. 202218:00PIHK Poprad - HC Slovan Bratislava2:4
Základná16. 09. 202218:00PIHK Nitra - HC Nové Zámky1:5
Základná16. 09. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná16. 09. 202218:30PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín4:1
Základná18. 09. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín6:2
Základná18. 09. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC MV Transport Prešov2:3 PP
Základná18. 09. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen3:4 PP
Základná18. 09. 202217:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce2:3
Základná18. 09. 202218:30NEHK Poprad - HK Nitra5:1
Základná23. 09. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín4:1
Základná23. 09. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:3 PP
Základná23. 09. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava1:5
Základná23. 09. 202218:00PIHK Nitra - HC Košice3:2
Základná23. 09. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HK Poprad2:3
Základná23. 09. 202218:00PIHKM Zvolen - HC Nové Zámky2:1
Základná25. 09. 202214:30NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná25. 09. 202216:00NEHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín6:2
Základná25. 09. 202216:00NEHC Košice - HC MV Transport Prešov1:2
Základná25. 09. 202216:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra3:2 SN
Základná25. 09. 202217:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:3
Základná25. 09. 202217:00NEHK Poprad - HKM Zvolen3:2 PP
Základná30. 09. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky1:3
Základná30. 09. 202217:30PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava2:1 PP
Základná30. 09. 202218:00PIHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce3:2
Základná30. 09. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HC '05 Banská Bystrica2:3 SN
Základná30. 09. 202218:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín3:4
Základná30. 09. 202218:30PIHKM Zvolen - HC Košice5:2
Základná02. 10. 202215:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra4:2
Základná02. 10. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky2:3
Základná02. 10. 202216:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín5:2
Základná02. 10. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen4:3 PP
Základná02. 10. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC MV Transport Prešov2:3
Základná02. 10. 202217:00NEHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná07. 10. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín0:6
Základná07. 10. 202218:00PIHK Nitra - HK GROTTO Spišská Nová Ves2:3
Základná07. 10. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HC Slovan Bratislava5:6
Základná07. 10. 202218:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce4:3
Základná07. 10. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Poprad5:4
Základná07. 10. 202218:30PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice2:3
Základná09. 10. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Košice5:2
Základná09. 10. 202216:00NEHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen10:2
Základná09. 10. 202216:00NEHK Nitra - HC MV Transport Prešov4:3
Základná09. 10. 202216:30NEHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:3
Základná09. 10. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín1:2 PP
Základná09. 10. 202217:30NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Poprad4:3
Základná14. 10. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce0:1
Základná14. 10. 202217:30PIHC Košice - HK Poprad4:1
Základná14. 10. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HK GROTTO Spišská Nová Ves2:3 SN
Základná14. 10. 202218:00PIHKM Zvolen - HK Nitra4:3
Základná14. 10. 202218:00PIHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná14. 10. 202218:30PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín4:1
Základná16. 10. 202215:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:0
Základná16. 10. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Košice1:2 PP
Základná16. 10. 202216:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín2:1
Základná16. 10. 202216:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad1:3
Základná16. 10. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky4:5 SN
Základná16. 10. 202217:00NEHC MV Transport Prešov - HKM Zvolen3:2 PP
Základná18. 10. 202218:00UTHC '05 Banská Bystrica - HC Košice5:6
Základná21. 10. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra1:5
Základná21. 10. 202217:30PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HKM Zvolen3:0
Základná21. 10. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HK Dukla Trenčín2:5
Základná21. 10. 202218:00PIHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava5:0
Základná21. 10. 202218:00PIHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce4:3 PP
Základná23. 10. 202216:00NEHC Nové Zámky - HK Nitra8:1
Základná23. 10. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice4:1
Základná23. 10. 202217:00NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad5:0
Základná23. 10. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC MV Transport Prešov6:5 PP
Základná23. 10. 202217:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín5:2
Základná28. 10. 202217:30PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín3:2
Základná28. 10. 202218:00PIHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:5 PP
Základná28. 10. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HC Nové Zámky1:4
Základná28. 10. 202218:00PIHK Nitra - HK Poprad3:2
Základná28. 10. 202218:00PIHC Slovan Bratislava - HC Košice1:2 PP
Základná28. 10. 202218:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica2:4
Základná30. 10. 202215:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava0:5
Základná30. 10. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce1:4
Základná30. 10. 202216:00NEHC Nové Zámky - HKM Zvolen4:3
Základná30. 10. 202216:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín2:3
Základná30. 10. 202217:00NEHC Košice - HK Nitra4:0
Základná30. 10. 202217:00NEHK Poprad - HC MV Transport Prešov3:0
Základná04. 11. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:2
Základná04. 11. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava2:1
Základná04. 11. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín0:3
Základná04. 11. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HC Košice1:6
Základná04. 11. 202218:00PIHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica4:3 PP
Základná04. 11. 202218:30PIHKM Zvolen - HK Poprad5:2
Základná06. 11. 202215:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra4:3
Základná06. 11. 202216:00NEHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:2 SN
Základná06. 11. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava4:1
Základná06. 11. 202216:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín3:2 PP
Základná06. 11. 202217:00NEHC MV Transport Prešov - HC '05 Banská Bystrica2:3
Základná06. 11. 202217:00NEHC Košice - HKM Zvolen4:3 PP
Základná13. 11. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Nitra3:2
Základná15. 11. 202218:00UTHC MV Transport Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce1:2 PP
Základná16. 11. 202217:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:3 PP
Základná16. 11. 202217:30STHC Košice - HK Dukla Trenčín4:2
Základná16. 11. 202218:00STHC Nové Zámky - HK GROTTO Spišská Nová Ves3:2 PP
Základná16. 11. 202218:00STHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica6:3
Základná17. 11. 202218:30ŠTHC Slovan Bratislava - HC MV Transport Prešov5:2
Základná18. 11. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen2:3 SN
Základná18. 11. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:6
Základná18. 11. 202217:30PIHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná18. 11. 202218:00PIHK Poprad - HC Nové Zámky5:1
Základná20. 11. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Košice6:2
Základná20. 11. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín3:2 PP
Základná20. 11. 202216:30NEHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava4:7
Základná20. 11. 202217:00NEHK Poprad - HK GROTTO Spišská Nová Ves3:6
Základná20. 11. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica4:5
Základná23. 11. 202218:00STHC MV Transport Prešov - HK Nitra3:2
Základná25. 11. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce2:3 SN
Základná25. 11. 202217:30PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC MV Transport Prešov5:2
Základná25. 11. 202217:30PIHC Košice - HK Poprad2:0
Základná25. 11. 202218:00PIHK Nitra - HKM Zvolen0:3
Základná25. 11. 202218:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín1:2 SN
Základná25. 11. 202218:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky2:3 SN
Základná27. 11. 202216:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava1:2
Základná27. 11. 202216:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:4
Základná27. 11. 202217:00NEHC Košice - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:1
Základná27. 11. 202217:00NEHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica5:0
Základná27. 11. 202217:00NEHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce1:3
Základná27. 11. 202217:00NEHKM Zvolen - HC MV Transport Prešov4:3
Základná29. 11. 202218:00UTHC Košice - HC Slovan Bratislava3:1
Základná02. 12. 202217:00PIHKM Zvolen - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:0
Základná02. 12. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra5:2
Základná02. 12. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad2:1
Základná02. 12. 202217:30PIHC Košice - HC '05 Banská Bystrica6:1
Základná02. 12. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HK Dukla Trenčín3:2 SN
Základná02. 12. 202218:00PIHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky1:0
Základná04. 12. 202216:00NEHK Nitra - HC Nové Zámky2:4
Základná04. 12. 202216:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK GROTTO Spišská Nová Ves5:1
Základná04. 12. 202217:00NEHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce3:4 SN
Základná04. 12. 202217:00NEHC MV Transport Prešov - MHK 32 Liptovský Mikuláš8:4
Základná04. 12. 202218:00NEHK Poprad - HC Slovan Bratislava3:2 PP
Základná04. 12. 202218:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:4
Základná06. 12. 202217:30UTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica2:7
Základná06. 12. 202218:00UTHK Nitra - HC Slovan Bratislava1:4
Základná08. 12. 202218:00ŠTHK Dukla Trenčín - HK GROTTO Spišská Nová Ves1:4
Základná09. 12. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen0:1
Základná09. 12. 202217:00PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce3:2
Základná09. 12. 202218:00PIHK Poprad - HK Nitra4:3 SN
Základná09. 12. 202218:30PIHC Nové Zámky - HC MV Transport Prešov2:1
Základná11. 12. 202216:00NEHK Nitra - HC Košice1:3
Základná11. 12. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK GROTTO Spišská Nová Ves3:2 PP
Základná11. 12. 202217:00NEHC MV Transport Prešov - HK Poprad2:4
Základná11. 12. 202217:00NEHKM Zvolen - HC Nové Zámky6:3
Základná11. 12. 202218:00NEHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica1:2
Základná11. 12. 202218:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:2
Základná20. 12. 202217:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HC MV Transport Prešov5:1
Základná20. 12. 202218:00UTHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky5:0
Základná20. 12. 202218:00UTHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:1
Základná20. 12. 202218:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica3:7
Základná20. 12. 202218:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:0
Základná20. 12. 202218:30UTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Košice4:2
Základná22. 12. 202217:30ŠTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1 SN
Základná22. 12. 202217:30ŠTHC Košice - HC MV Transport Prešov3:2
Základná22. 12. 202217:30ŠTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce0:2
Základná22. 12. 202218:00ŠTHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky2:0
Základná22. 12. 202218:00ŠTHK Poprad - HKM Zvolen2:0
Základná22. 12. 202218:30ŠTHC Slovan Bratislava - HK Nitra7:3
Základná26. 12. 202216:00POHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica6:3
Základná26. 12. 202217:00POMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:3
Základná26. 12. 202217:00POHC MV Transport Prešov - HK GROTTO Spišská Nová Ves2:7
Základná26. 12. 202218:00POHK Nitra - HC Nové Zámky2:5
Základná26. 12. 202218:00POHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava1:2 PP
Základná26. 12. 202218:30POHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:2
Základná28. 12. 202217:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen5:4
Základná28. 12. 202217:30STHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad1:4
Základná28. 12. 202218:00STHK Nitra - HK Dukla Trenčín4:1
Základná28. 12. 202218:00STHC Košice - HK GROTTO Spišská Nová Ves3:6
Základná28. 12. 202218:00STHC MV Transport Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce3:2 PP
Základná28. 12. 202218:30STHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava6:3
Základná30. 12. 202214:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná30. 12. 202217:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK GROTTO Spišská Nová Ves2:3
Základná30. 12. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín3:2
Základná30. 12. 202218:00PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava3:6
Základná30. 12. 202218:00PIHKM Zvolen - HK Poprad2:3 PP
Základná30. 12. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HC Košice1:5
Základná04. 01. 202317:30STHC Nové Zámky - HK Nitra1:2
Základná04. 01. 202317:30STHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen0:1
Základná04. 01. 202317:30STHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC MV Transport Prešov5:1
Základná04. 01. 202318:00STHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín6:0
Základná04. 01. 202318:00STHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:3
Základná04. 01. 202318:30STHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce3:2
Základná06. 01. 202316:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra4:1
Základná06. 01. 202318:00PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná06. 01. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky4:2
Základná06. 01. 202318:00PIHK Poprad - HKM Zvolen0:6
Základná06. 01. 202318:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava3:2
Základná08. 01. 202316:00NEHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce4:3 PP
Základná08. 01. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC MV Transport Prešov4:3
Základná08. 01. 202316:30NEHKM Zvolen - HC Košice6:4
Základná08. 01. 202317:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky1:3
Základná08. 01. 202318:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:2
Základná08. 01. 202318:30NEHC Slovan Bratislava - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:3
Základná10. 01. 202318:00UTHC Slovan Bratislava - HK Nitra2:3 SN
Základná10. 01. 202318:00UTHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica2:7
Základná12. 01. 202318:00ŠTHK Dukla Trenčín - HC Košice1:2 SN
Základná13. 01. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen3:2 SN
Základná13. 01. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC MV Transport Prešov0:4
Základná13. 01. 202318:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:2
Základná13. 01. 202318:30PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky3:2
Základná14. 01. 202318:30SOHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen2:1
Základná15. 01. 202316:00NEHC Nové Zámky - HK Poprad2:5
Základná15. 01. 202318:30NEHC Slovan Bratislava - HC Košice3:1
Základná17. 01. 202317:30UTHC Košice - HC Nové Zámky5:3
Základná17. 01. 202318:00UTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Poprad2:3 PP
Základná17. 01. 202318:00UTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:5
Základná17. 01. 202318:00UTHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce3:4
Základná17. 01. 202318:30UTHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen2:4
Základná19. 01. 202318:00ŠTHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava3:5
Základná20. 01. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:1
Základná20. 01. 202318:00PIHKM Zvolen - HK Nitra2:4
Základná20. 01. 202318:00PIHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná20. 01. 202318:00PIHK Poprad - HC Košice4:2
Základná20. 01. 202318:30PIHC MV Transport Prešov - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:3 PP
Základná22. 01. 202316:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad4:3
Základná22. 01. 202316:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky3:0
Základná22. 01. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:3
Základná22. 01. 202317:00NEHC MV Transport Prešov - HKM Zvolen5:4 PP
Základná22. 01. 202318:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Košice2:3
Základná22. 01. 202318:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:6
Základná24. 01. 202318:00UTHK Nitra - HC MV Transport Prešov3:4
Základná27. 01. 202317:00PIHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce4:3 PP
Základná27. 01. 202317:30PIHKM Zvolen - HK GROTTO Spišská Nová Ves0:2
Základná27. 01. 202317:30PIHC Košice - HC '05 Banská Bystrica1:2 PP
Základná27. 01. 202318:00PIHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná27. 01. 202318:30PIHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava3:2 SN
Základná27. 01. 202319:30PIHK Dukla Trenčín - HC MV Transport Prešov3:2
Základná29. 01. 202316:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica3:4 PP
Základná29. 01. 202316:00NEHC Nové Zámky - HK Nitra1:3
Základná29. 01. 202316:30NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC MV Transport Prešov3:4 SN
Základná29. 01. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad5:4 PP
Základná29. 01. 202318:30NEHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce5:1
Základná31. 01. 202317:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice4:5 SN
Základná31. 01. 202318:00UTHK Nitra - HK GROTTO Spišská Nová Ves3:0
Základná31. 01. 202318:00UTHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce6:3
Základná02. 02. 202319:00ŠTHK Dukla Trenčín - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná03. 02. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica
Základná03. 02. 202318:00PIHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná03. 02. 202318:00PIHC MV Transport Prešov - HC Nové Zámky
Základná03. 02. 202318:00PIHK Nitra - HK Poprad
Základná03. 02. 202318:00PIHC Košice - HC Slovan Bratislava
Základná05. 02. 202316:15NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná05. 02. 202316:30NEHK Poprad - HC MV Transport Prešov
Základná05. 02. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica
Základná05. 02. 202317:00NEHC Košice - HK Nitra
Základná05. 02. 202318:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná05. 02. 202318:30NEHC Nové Zámky - HKM Zvolen
Základná12. 02. 202317:00NEHC MV Transport Prešov - HC Slovan Bratislava
Základná14. 02. 202317:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná14. 02. 202317:00UTHKM Zvolen - HK Poprad
Základná14. 02. 202318:00UTHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky
Základná14. 02. 202318:00UTHC MV Transport Prešov - HC Košice
Základná14. 02. 202318:00UTHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica
Základná14. 02. 202318:30UTHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná17. 02. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra
Základná17. 02. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC MV Transport Prešov
Základná17. 02. 202318:00PIHC Slovan Bratislava - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná17. 02. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad
Základná17. 02. 202318:00PIHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná17. 02. 202318:30PIHC Košice - HKM Zvolen
Základná19. 02. 202316:00NEHC Nové Zámky - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná19. 02. 202316:15NEHK Nitra - HC Slovan Bratislava
Základná19. 02. 202317:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad
Základná19. 02. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HC Košice
Základná19. 02. 202317:00NEHC MV Transport Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná19. 02. 202318:30NEHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica
Základná21. 02. 202317:30UTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Nitra
Základná21. 02. 202317:30UTHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná21. 02. 202318:00UTHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen
Základná21. 02. 202318:00UTHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica
Základná21. 02. 202318:00UTHK Poprad - HC Nové Zámky
Základná21. 02. 202318:30UTHC Slovan Bratislava - HC MV Transport Prešov
Základná24. 02. 202317:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica
Základná24. 02. 202318:00PIHK Poprad - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná24. 02. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná24. 02. 202318:00PIHC MV Transport Prešov - HK Nitra
Základná24. 02. 202318:15PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava
Základná24. 02. 202318:30PIHC Košice - HC Nové Zámky
Základná26. 02. 202316:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC MV Transport Prešov
Základná26. 02. 202316:00NEHK Nitra - HKM Zvolen
Základná26. 02. 202316:00NEHK Poprad - HC Košice
Základná26. 02. 202316:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná26. 02. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky
Základná26. 02. 202318:30NEHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava
Základná01. 03. 202317:30STHC Košice - HC MV Transport Prešov
Základná03. 03. 202318:00PIHC Košice - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná03. 03. 202318:00PIHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica
Základná03. 03. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná03. 03. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava
Základná03. 03. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra
Základná03. 03. 202318:00PIHKM Zvolen - HC MV Transport Prešov
Základná05. 03. 202317:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HKM Zvolen
Základná05. 03. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HC MV Transport Prešov
Základná05. 03. 202317:00NEHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná05. 03. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky
Základná05. 03. 202317:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad
Základná05. 03. 202317:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Košice

Najčítanejšie články

SVK

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
TímZSkóreB
1.Slovan39133:8776
2.Zvolen40136:11276
3.Košice39125:9772
4.Spiš. N. V40114:11065
5.N. Zámky40113:10361
6.Michalovce40101:10161
7.B. Bystrica40118:12961
8.Poprad40119:11457
9.Trenčín4099:12351
10.L. Mikuláš40105:12448
11.Nitra40101:13247
12.Prešov38101:13339
TímZVVPPPPGB
1.Žilina3719819140:8974
2.Trnava3817759148:12170
3.Humenné36195210138:9669
4.Dubnica38183611123:10966
5.Martin37176212112:8865
6.P. Bystrica37154513119:11458
7.Skalica38163415111:11458
8.MK Slovan3816251598:10657
9.Žiar n. Hronom38150518109:12250
10.Topoľčany3814151895:11749
11.Levice3712322099:12244
12.Brezno378512378:11235
SR 18191041437:977
Aktualizované: 2.2.2023 17:07
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200012:06
2HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín2110010:45
3HC Košice HC Košice210108:64
4MHA Martin MHA Martin210105:54
5VLCI Žilina VLCI Žilina2100110:73
6HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad201104:43
6HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava201104:43
8BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica210017:103
9MHKM Skalica MHKM Skalica201015:52
10MMHK Nitra MMHK Nitra201016:82
11HKM Zvolen HKM Zvolen200114:101
12HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200020:120
13JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18000000:00
Aktualizované: 13.9.2022 13:38
Celkové - Základná časť EXD (Základná časť)
TímZVVpPpPSkóreB
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200018:16
2BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica220006:06
3HC Košice HC Košice220006:26
4HKM Zvolen HKM Zvolen2110012:55
5Draci Liptovský Mikuláš Draci Liptovský Mikuláš2100113:63
6MMHK Nitra MMHK Nitra210018:63
7HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves2100110:93
8MHA Martin MHA Martin210014:43
8MHKM Skalica MHKM Skalica210014:43
10HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava210019:103
11HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad210016:83
12HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín210016:133
13VLCI Žilina VLCI Žilina200115:121
14HOBA Bratislava HOBA Bratislava200022:60
15MŠK Púchov MŠK Púchov200020:60
16HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200021:180
Aktualizované: 13.9.2022 13:39
TímZVVPPPPGB
1.Žilina3719819140:8974
2.Trnava3817759148:12170
3.Humenné36195210138:9669
4.Dubnica38183611123:10966
5.Martin37176212112:8865
6.P. Bystrica37154513119:11458
7.Skalica38163415111:11458
8.MK Slovan3816251598:10657
9.Žiar n. Hronom38150518109:12250
10.Topoľčany3814151895:11749
11.Levice3712322099:12244
12.Brezno378512378:11235
SR 18191041437:977
Aktualizované: 2.2.2023 17:07
Tím ZVVPPPPGB
1.Salzburg3617856119:8172
2.Klagenfurt3514579106:8459
3.Bolzano35164312104:10659
4.Fehérvár AV1933162312109:9955
5.Ľubľana34162313110:10355
6.Villach32126311115:10151
7.Viedeň3616331493:9157
8.Klagenfurt17534548:4825
9.Znojmo17710959:5623
10.Dornbirn16423750:6019
11.Graz18513958:7120
12.Linz18325838:6218
13.Val Pusteria17314937:5515
14.Bratislava14521642:4520*
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 29.1.2023 21:37
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 29.1.2023 21:37
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 29.1.2023 21:37

Bleskovky

Asistenta trénera Devils zatkli, opitý jazdil na golfovom vozíku

Asistenta trénera hokejových New Jersey Devils zadržala v stredu na Floride polícia. Andrew Brunette riadil golfový vozík pod vplyvom alkoholu a z väzby sa dostal na kauciu vo výške 500 dolárov. o 14:33 - TASR


Kapitán Vegasu Stone podstúpil operáciu chrbta

Kapitán hokejistov Vegas Golden Knights Mark Stone si bližšie nešpecifikovanú dobu v NHL nezahrá. V utorok podstúpil operačný zákrok v oblasti chrbta. Klub označil liečebnú procedúru za úspešnú, hráč by sa mal plne uzdraviť. o 13:14 - TASR


Nemec strelil piaty gól v sezóne, zachránil Utice bod

Slovenský hokejista Šimon Nemec strelil v noci na štvrtok svoj piaty gól v prebiehajúcej sezóne zámorskej AHL. V dueli jeho Uticy so Syracuse (3:4 pp a sn) vyrovnal v čase 58:42 na 3:3 a zabezpečil svojmu tímu bod. Dvojku vlaňajšieho draftu NHL vyhlásili za druhú hviezdu zápasu. o 12:09 - TASR


Hughes, Pastrňák a Dunn sa stali hráčmi mesiaca január

Center New Jersey Jack Hughes, krídelník Bostonu David Pastrňák a obranca Seattlu Vince Dunn sa stali hráčmi mesiaca január v zámorskej hokejovej NHL. včera o 21:19 - TASR


Vo veku 84 rokov zomrel Jozef Čapla, bývalý obranca Slovana Bratislava

Vo veku 84 rokov zomrel v stredajších dopoludňajších hodinách v nemeckom Augsburgu bývalý československý hokejový reprezentant Jozef Čapla. Informoval o tom facebook HC Slovan Bratislava, v ktorom niekdajší obranca pôsobil. včera o 15:06 - TASR


Mešárov gól nepomohol Kitcheneru k triumfu

Slovenský hokejista Filip Mešár strelil gól v nočnom zápase kanadskej juniorskej OHL, v ktorom jeho tím Kitchener Rangers prehral so Sarniou Stings 1:5. Osemnásťročný útočník sa presadil už po 53 sekundách od začiatku stretnutia. Mešár vyslal na bránku súpera štyri strely, pripísal si plusový bod a uspel aj na oboch vhadzovaniach. včera o 09:55 - TASR


Doughty ako prvý obranca v histórii LA Kings nazbieral 600 bodov

Kanadský hokejista Drew Doughty z Los Angeles zaznamenal v nočnom zápase NHL proti Caroline (4:5 pp) dve asistencie a stal sa prvým obrancom v histórii klubu, ktorý dosiahol métu 600 bodov. Na konte má 135 gólov a 465 asistencií v 1066 stretnutiach v drese Kings. včera o 08:49 - TASR


Chromiak prispel asistenciou k víťazstvu Ontaria nad Coloradom

Slovenský hokejista Martin Chromiak pomohol v nočnom zápase AHL jednou asistenciou k víťazstvu Ontaria Reign nad Coloradom Eagles 5:2. Dvadsaťročný útočník prihral v 4. minúte spoluhráčovi Jordanovi Spenceovi na prvý gól domácich. V 25. tohtosezónnom vystúpení si pripísal 17. kanadský bod (8+9). včera o 07:51 - TASR


Třinec vyhral na ľade Vítkovíc 2:1, Daňo a Marinčin s asistenciou

Hokejisti Třinca zvíťazili v utorňajšom zápase 43. kola českej extraligy na ľade Vítkovíc 2:1. Po jednom bode za asistenciu si pripísali v tíme hostí slovenskí hráči Marko Daňo a Martin Marinčin. V dohrávke 33. kola triumfovala Sparta Praha nad Karlovými Varmi 6:3. Hetrikom sa blysol český útočník Michal Řepík. 31.1.2023 21:36 - TASR


Thompson má problémy v hornej časti tela, no v noci na štvrtok by mal hrať

Americký útočník Tage Thompson si privodil zranenie v hornej časti tela a jeho stav budú posudzovať na dennej báze. Najproduktívnejší hráč Buffala Sabres v prebiehajúcej sezóne by sa mal zúčastniť All-Stars víkendu, ktorý sa uskutoční na Floride 3. a 4. februára. 31.1.2023 11:17 - TASR


Viac správ v archíve...

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

03. 02. 2023
Michalovce - B. Bystrica o 17:30
Zvolen - L. Mikuláš o 18:00
Prešov - N. Zámky o 18:00
Nitra - Poprad o 18:00
Košice - Slovan o 18:00
05. 02. 2023
Spiš. N. V - Michalovce o 16:15

Odohrané zápasy

31. 01. 2023
NitraSpiš. N. V
3:0REPORT
ZvolenMichalovce
6:3REPORT
L. MikulášKošice
4:5 SNREPORT
29. 01. 2023
KošiceMichalovce
5:1REPORT
SlovanPoprad
5:4 PPREPORT
L. MikulášPrešov
3:4 SNREPORT

Najviac bodov

Brant HarrisSBA47 bodov
2.Jackson R.NZA44
3.Gerlach M.PRE42
4.Haščák M.SBA41
5.Huntebrinker M.ZVO41

Najlepší strelec

Max GerlachPRE28 gólov
2.Harris B.SBA24
3.Jackson R.NZA24
4.Haščák M.SBA21
5.Petráš Š.TRE21

Najlepší brankár

Jared CoreauSBA93.67 perc
2.Janus J.KOS93.31 %
3.Kantor P.NZA93.28 %
4.Škorvánek ml. S.MIC93.23 %
5.LaCouvee C.TRE92.9 %