Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HP Podcast ikonka Ikonka najnovšie v diskusii
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
MS
NHL
USA / NHLSabres - N.J.Devils2,984,382,02Florida - Bruins2,024,133,09
INÉ
Česko / ExtraligaČ.Budějovice - Karlovy Vary1,814,243,67Litvínov - Mountfield HK2,114,092,92Mladá Boleslav - Olomouc2,133,932,98Vítkovice - Plzeň1,874,243,46Kometa Brno - Liberec2,024,23,05Pardubice - Kladno1,315,997,61Sparta Praha - Třinec2,034,063,12Švédsko / SHLFrölunda - Leksand2,084,063Linköping - Brynäs2,064,172,99Malmö - Skelleftea3,434,331,86Växjö - HV711,634,564,37Färjestad - Rögle2,254,052,72Lulea - Timra1,964,073,29Örebro - MODO Hockey1,814,213,69
ROZBALIŤ

Štatistiky Tipos extraliga 2023/2024

FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná15. 09. 202317:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce2:8
Základná15. 09. 202317:30PIHC Košice - HC 19 Humenné4:1
Základná15. 09. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín5:6
Základná15. 09. 202318:00PIHK Nitra - HK Poprad2:4
Základná15. 09. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Spišská Nová Ves1:2
Základná15. 09. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen4:3 PP
Základná17. 09. 202316:00NEHK Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná17. 09. 202316:00NEHC Košice - HC '05 Banská Bystrica5:1
Základná17. 09. 202317:00NEHC 19 Humenné - HC Slovan Bratislava3:8
Základná17. 09. 202317:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná17. 09. 202317:00NEHK Nitra - HC Nové Zámky2:6
Základná17. 09. 202317:30NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad4:0
Základná22. 09. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC 19 Humenné6:4
Základná22. 09. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves3:4
Základná22. 09. 202318:00PIHK Poprad - HC Košice7:2
Základná22. 09. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín7:2
Základná22. 09. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra5:3
Základná22. 09. 202318:00PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen2:5
Základná24. 09. 202316:00NEHK Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava5:1
Základná24. 09. 202316:00NEHC Nové Zámky - HC Košice3:0
Základná24. 09. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad4:3
Základná24. 09. 202317:00NEHC 19 Humenné - HKM Zvolen2:5
Základná24. 09. 202317:00NEHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce3:2 PP
Základná24. 09. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:6
Základná29. 09. 202317:30PIHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná29. 09. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín6:1
Základná29. 09. 202318:00PIHK Poprad - HC 19 Humenné1:2
Základná29. 09. 202318:00PIHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica2:3
Základná29. 09. 202318:00PIHKM Zvolen - HK Spišská Nová Ves3:2
Základná29. 09. 202318:30PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava1:4
Základná01. 10. 202314:00NEHC 19 Humenné - HK Spišská Nová Ves5:4 SN
Základná01. 10. 202316:00NEHK Poprad - HC Nové Zámky3:6
Základná01. 10. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná01. 10. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín2:3 SN
Základná01. 10. 202317:00NEHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce4:5
Základná01. 10. 202318:00NEHK Nitra - HKM Zvolen3:9
Základná06. 10. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica0:4
Základná06. 10. 202317:30PIHC Košice - HC Slovan Bratislava4:1
Základná06. 10. 202317:30PIHK Spišská Nová Ves - HK Nitra3:2
Základná06. 10. 202318:00PIHC Nové Zámky - HC 19 Humenné5:2
Základná06. 10. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:2
Základná06. 10. 202318:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín0:2
Základná08. 10. 202316:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce5:2
Základná08. 10. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava2:5
Základná08. 10. 202316:30NEHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:3
Základná08. 10. 202317:00NEHC 19 Humenné - HK Nitra2:4
Základná08. 10. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HK Spišská Nová Ves3:5
Základná08. 10. 202317:00NEHC Košice - HKM Zvolen4:5 SN
Základná13. 10. 202317:15PIHC Slovan Bratislava - HK Poprad7:2
Základná13. 10. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky2:1
Základná13. 10. 202317:30PIHK Spišská Nová Ves - HC Košice3:2
Základná13. 10. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 19 Humenné4:1
Základná13. 10. 202318:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica6:3
Základná13. 10. 202318:00PIHK Nitra - HK Dukla Trenčín6:3
Základná15. 10. 202315:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava2:1
Základná15. 10. 202316:00NEHC Košice - HK Nitra4:3
Základná15. 10. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves1:0
Základná15. 10. 202317:00NEHC 19 Humenné - HK Dukla Trenčín3:1
Základná15. 10. 202317:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce2:1
Základná15. 10. 202318:00NEHK Poprad - HKM Zvolen3:2 SN
Základná20. 10. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC 19 Humenné7:2
Základná20. 10. 202317:30PIHK Spišská Nová Ves - HK Poprad3:2
Základná20. 10. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava3:2 SN
Základná20. 10. 202318:00PIHKM Zvolen - HC Nové Zámky4:5 SN
Základná20. 10. 202318:00PIHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica10:1
Základná20. 10. 202318:30PIHK Dukla Trenčín - HC Košice1:4
Základná22. 10. 202316:00NEHK Poprad - HK Nitra3:4 PP
Základná22. 10. 202316:00NEHK Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky6:1
Základná22. 10. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín4:1
Základná22. 10. 202316:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava2:1 SN
Základná22. 10. 202317:00NEHC 19 Humenné - HC Košice1:3
Základná22. 10. 202317:00NEHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:1
Základná27. 10. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Košice3:2 SN
Základná27. 10. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves4:5 PP
Základná27. 10. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Nitra2:3 SN
Základná27. 10. 202318:00PIHC Slovan Bratislava - HC 19 Humenné4:3 PP
Základná27. 10. 202318:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen2:6
Základná27. 10. 202318:30PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín5:2
Základná29. 10. 202315:00NEHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky3:2 PP
Základná29. 10. 202316:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce6:2
Základná29. 10. 202317:00NEHC 19 Humenné - HC '05 Banská Bystrica2:3
Základná29. 10. 202317:00NEHC Košice - HK Poprad4:2
Základná29. 10. 202317:00NEHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:8
Základná29. 10. 202318:00NEHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava3:5
Základná31. 10. 202317:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra2:4
Základná31. 10. 202317:30UTHC Košice - HC Nové Zámky5:1
Základná31. 10. 202318:00UTHKM Zvolen - HC 19 Humenné4:3
Základná31. 10. 202318:00UTHC Slovan Bratislava - HK Spišská Nová Ves4:2
Základná31. 10. 202318:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín2:3
Základná31. 10. 202318:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:0
Základná03. 11. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky1:4
Základná03. 11. 202317:30PIHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná03. 11. 202317:30PIHK Spišská Nová Ves - HKM Zvolen4:3 PP
Základná03. 11. 202318:00PIHC 19 Humenné - HK Poprad4:3
Základná03. 11. 202318:30PIHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná05. 11. 202314:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice2:3
Základná05. 11. 202316:00NEHK Spišská Nová Ves - HC 19 Humenné6:2
Základná05. 11. 202316:00NEHC Nové Zámky - HK Poprad1:4
Základná05. 11. 202317:00NEHKM Zvolen - HK Nitra5:7
Základná05. 11. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava5:1
Základná05. 11. 202317:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica6:4
Základná15. 11. 202318:00STHC Slovan Bratislava - HK Nitra2:5
Základná17. 11. 202316:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1 PP
Základná17. 11. 202317:00PIHC 19 Humenné - HC Nové Zámky5:4
Základná17. 11. 202317:00PIHC Košice - HC Slovan Bratislava4:1
Základná17. 11. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce2:5
Základná17. 11. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen4:3 PP
Základná17. 11. 202318:00PIHK Nitra - HK Spišská Nová Ves3:2
Základná19. 11. 202316:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín3:1
Základná19. 11. 202316:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad4:1
Základná19. 11. 202317:00NEHK Nitra - HC 19 Humenné6:2
Základná19. 11. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica6:1
Základná19. 11. 202317:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky3:6
Základná19. 11. 202317:15NEHKM Zvolen - HC Košice1:4
Základná23. 11. 202318:00ŠTHK Dukla Trenčín - HK Nitra1:4
Základná24. 11. 202317:30PIHC Košice - HK Spišská Nová Ves5:1
Základná24. 11. 202318:00PIHC 19 Humenné - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:4
Základná24. 11. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce0:5
Základná24. 11. 202318:00PIHK Poprad - HC Slovan Bratislava5:2
Základná24. 11. 202318:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica2:3 PP
Základná26. 11. 202315:00NEHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky5:2
Základná26. 11. 202316:30NEHK Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica4:2
Základná26. 11. 202316:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná26. 11. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HC 19 Humenné4:1
Základná26. 11. 202317:00NEHK Nitra - HC Košice0:4
Základná26. 11. 202317:00NEHKM Zvolen - HK Poprad1:5
Základná28. 11. 202317:30UTHC Košice - HK Dukla Trenčín4:5 PP
Základná28. 11. 202318:00UTHC 19 Humenné - HK Dukla Ingema Michalovce1:3
Základná28. 11. 202318:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava4:2
Základná28. 11. 202318:00UTHC Nové Zámky - HKM Zvolen2:5
Základná28. 11. 202318:00UTHK Poprad - HK Spišská Nová Ves5:2
Základná28. 11. 202318:00UTHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra5:3
Základná01. 12. 202318:00PIHC 19 Humenné - HC Košice4:1
Základná01. 12. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica3:4
Základná01. 12. 202318:00PIHK Poprad - HK Nitra3:2
Základná01. 12. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Spišská Nová Ves3:5
Základná01. 12. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen5:3
Základná01. 12. 202318:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava10:1
Základná03. 12. 202314:00NEHC 19 Humenné - HC Slovan Bratislava1:5
Základná03. 12. 202316:00NEHK Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná03. 12. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC Košice2:1
Základná03. 12. 202317:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce3:4
Základná03. 12. 202317:00NEHK Nitra - HC Nové Zámky5:2
Základná03. 12. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad1:5
Základná08. 12. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC 19 Humenné4:3 SN
Základná08. 12. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves4:2
Základná08. 12. 202318:00PIHK Poprad - HC Košice4:2
Základná08. 12. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín3:5
Základná08. 12. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra3:1
Základná08. 12. 202318:30PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen2:4
Základná10. 12. 202316:00NEHK Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava5:2
Základná10. 12. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad3:2
Základná10. 12. 202317:00NEHC 19 Humenné - HKM Zvolen3:0
Základná10. 12. 202317:00NEHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce2:3 SN
Základná10. 12. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná10. 12. 202317:30NEHC Košice - HC Nové Zámky1:4
Základná20. 12. 202317:30STHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín5:2
Základná20. 12. 202318:00STHK Poprad - HC 19 Humenné6:0
Základná20. 12. 202318:00STHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica2:5
Základná20. 12. 202318:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice4:1
Základná20. 12. 202318:00STHC Slovan Bratislava - HK Nitra3:5
Základná20. 12. 202318:00STHKM Zvolen - HK Spišská Nová Ves3:2
Základná22. 12. 202317:00PIHC 19 Humenné - HK Spišská Nová Ves6:3
Základná22. 12. 202317:30PIHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Základná22. 12. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Nitra3:2 PP
Základná22. 12. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava5:1
Základná22. 12. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad1:2
Základná22. 12. 202318:00PIHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen3:2 SN
Základná26. 12. 202316:00UTHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky2:0
Základná26. 12. 202316:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:3 PP
Základná26. 12. 202317:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná26. 12. 202317:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HC 19 Humenné4:0
Základná26. 12. 202317:30UTHK Spišská Nová Ves - HC Košice4:3 SN
Základná26. 12. 202318:00UTHK Nitra - HK Dukla Trenčín6:0
Základná28. 12. 202317:30ŠTHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce7:4
Základná28. 12. 202317:30ŠTHC 19 Humenné - HC Košice2:5
Základná28. 12. 202318:00ŠTHC Slovan Bratislava - HK Nitra2:0
Základná28. 12. 202318:00ŠTHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín1:4
Základná28. 12. 202318:00ŠTHKM Zvolen - HK Poprad1:4
Základná28. 12. 202318:00ŠTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná30. 12. 202316:00SOHK Poprad - HKM Zvolen5:2
Základná30. 12. 202316:30SOHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:0
Základná30. 12. 202317:00SOHK Nitra - HC Slovan Bratislava2:3 SN
Základná30. 12. 202317:00SOHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky4:1
Základná30. 12. 202317:00SOHC Košice - HC 19 Humenné4:6
Základná30. 12. 202317:30SOHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves3:4
Základná03. 01. 202417:30STHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad1:4
Základná03. 01. 202417:30STHC Košice - HK Spišská Nová Ves2:3
Základná03. 01. 202418:00STHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:5
Základná03. 01. 202418:00STHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava2:3 PP
Základná03. 01. 202418:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen4:3 SN
Základná03. 01. 202418:00STHC 19 Humenné - HK Dukla Ingema Michalovce0:1 PP
Základná05. 01. 202417:30PIHK Spišská Nová Ves - HC 19 Humenné3:1
Základná05. 01. 202418:00PIHK Nitra - HC Nové Zámky3:2
Základná05. 01. 202418:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín3:2 PP
Základná05. 01. 202418:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:3
Základná05. 01. 202418:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica5:3
Základná07. 01. 202415:00NEHK Poprad - HC Nové Zámky1:6
Základná07. 01. 202416:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:2
Základná07. 01. 202416:30NEHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná07. 01. 202417:00NEHC 19 Humenné - HK Spišská Nová Ves1:3
Základná07. 01. 202417:00NEHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava3:4
Základná07. 01. 202418:00NEHK Nitra - HKM Zvolen5:1
Základná12. 01. 202417:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica6:4
Základná12. 01. 202417:30PIHK Spišská Nová Ves - HK Nitra2:4
Základná12. 01. 202418:00PIHC Nové Zámky - HC 19 Humenné2:1 SN
Základná12. 01. 202418:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad1:4
Základná12. 01. 202418:00PIHC Slovan Bratislava - HC Košice1:4
Základná12. 01. 202418:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín1:2
Základná14. 01. 202415:00NEHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:3
Základná14. 01. 202416:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava5:7
Základná14. 01. 202416:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce2:1
Základná14. 01. 202417:00NEHK Dukla Trenčín - HK Spišská Nová Ves2:3 PP
Základná14. 01. 202417:00NEHC Košice - HKM Zvolen4:0
Základná14. 01. 202418:00NEHC 19 Humenné - HK Nitra4:1
Základná19. 01. 202417:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky1:4
Základná19. 01. 202417:30PIHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen3:7
Základná19. 01. 202417:30PIHK Spišská Nová Ves - HC Košice1:2 SN
Základná19. 01. 202418:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 19 Humenné3:4
Základná19. 01. 202418:00PIHK Nitra - HK Dukla Trenčín4:1
Základná19. 01. 202418:30PIHC Slovan Bratislava - HK Poprad2:4
Základná21. 01. 202416:00NEHK Poprad - HKM Zvolen2:1 PP
Základná21. 01. 202416:00NEHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky5:3
Základná21. 01. 202416:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves7:3
Základná21. 01. 202417:00NEHC 19 Humenné - HK Dukla Trenčín0:4
Základná21. 01. 202417:00NEHC Košice - HK Nitra1:3
Základná21. 01. 202417:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce2:4
Základná26. 01. 202417:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC 19 Humenné1:5
Základná26. 01. 202417:30PIHK Spišská Nová Ves - HK Poprad3:4 PP
Základná26. 01. 202418:00PIHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná26. 01. 202418:00PIHKM Zvolen - HC Nové Zámky4:3 PP
Základná26. 01. 202418:00PIHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica3:5
Základná26. 01. 202418:30PIHK Dukla Trenčín - HC Košice1:4
Základná28. 01. 202416:00NEHK Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky3:4
Základná28. 01. 202416:00NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Základná28. 01. 202417:00NEHC Košice - HC 19 Humenné3:1
Základná28. 01. 202417:00NEHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica3:0
Základná28. 01. 202417:00NEHK Nitra - HK Poprad2:5
Základná28. 01. 202417:00NEHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:4 SN
Základná31. 01. 202417:30STHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice3:0
Základná02. 02. 202417:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen3:0
Základná02. 02. 202418:00PIHC Slovan Bratislava - HC 19 Humenné7:2
Základná02. 02. 202418:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves3:2
Základná02. 02. 202418:00PIHC Nové Zámky - HK Nitra1:5
Základná02. 02. 202418:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín4:1
Základná02. 02. 202418:00PIHC Košice - HC '05 Banská Bystrica0:1
Základná04. 02. 202415:00NEHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava3:1
Základná04. 02. 202416:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce2:4
Základná04. 02. 202417:00NEHC 19 Humenné - HC '05 Banská Bystrica4:5 SN
Základná04. 02. 202417:00NEHC Košice - HK Poprad2:3
Základná04. 02. 202417:00NEHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky4:2
Základná04. 02. 202417:00NEHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:4 PP
Základná14. 02. 202417:30STHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra4:2
Základná14. 02. 202418:00STHKM Zvolen - HC 19 Humenné4:0
Základná14. 02. 202418:00STHC Slovan Bratislava - HK Spišská Nová Ves2:1
Základná14. 02. 202418:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín2:5
Základná14. 02. 202418:00STHC Nové Zámky - HC Košice0:4
Základná14. 02. 202418:30STHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica6:1
Základná16. 02. 202417:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky1:2
Základná16. 02. 202417:30PIHK Spišská Nová Ves - HKM Zvolen4:3 PP
Základná16. 02. 202418:00PIHC 19 Humenné - HK Poprad2:5
Základná16. 02. 202418:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice0:3
Základná16. 02. 202418:00PIHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce0:5
Základná16. 02. 202418:30PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava7:1
Základná18. 02. 202415:00NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín5:2
Základná18. 02. 202416:00NEHK Spišská Nová Ves - HC 19 Humenné6:3
Základná18. 02. 202416:00NEHC Nové Zámky - HK Poprad1:4
Základná18. 02. 202417:00NEHKM Zvolen - HK Nitra4:3 SN
Základná18. 02. 202417:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica4:2
Základná18. 02. 202418:00NEHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:3
Základná23. 02. 202417:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce4:2
Základná23. 02. 202418:00PIHC 19 Humenné - HC Nové Zámky1:3
Základná23. 02. 202418:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:2
Základná23. 02. 202418:00PIHC Slovan Bratislava - HC Košice4:5 PP
Základná23. 02. 202418:00PIHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:2
Základná23. 02. 202418:30PIHK Nitra - HK Spišská Nová Ves1:3
Základná25. 02. 202415:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad3:2 PP
Základná25. 02. 202416:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín2:3
Základná25. 02. 202417:00NEHK Nitra - HC 19 Humenné5:2
Základná25. 02. 202417:00NEHKM Zvolen - HC Košice5:4
Základná25. 02. 202417:00NEHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica4:3 PP
Základná25. 02. 202417:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky2:1
Základná01. 03. 202417:30PIHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen4:3
Základná01. 03. 202417:30PIHC Košice - HK Spišská Nová Ves1:2 SN
Základná01. 03. 202418:00PIHC 19 Humenné - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:3
Základná01. 03. 202418:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce3:2
Základná01. 03. 202418:00PIHK Poprad - HC Slovan Bratislava1:5
Základná01. 03. 202418:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra6:5 SN
Základná03. 03. 202417:00NEHK Dukla Trenčín - HC 19 Humenné9:2
Základná03. 03. 202417:00NEHK Nitra - HC Košice1:3
Základná03. 03. 202417:00NEHK Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica6:2
Základná03. 03. 202417:00NEHKM Zvolen - HK Poprad3:4 PP
Základná03. 03. 202417:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava2:5
Základná03. 03. 202417:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná08. 03. 202418:00PIHC 19 Humenné - HK Dukla Ingema Michalovce2:5
Základná08. 03. 202418:00PIHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:2
Základná08. 03. 202418:00PIHC Nové Zámky - HKM Zvolen4:5
Základná08. 03. 202418:00PIHK Poprad - HK Spišská Nová Ves3:1
Základná08. 03. 202418:00PIHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra5:3
Základná08. 03. 202418:00PIHC Košice - HK Dukla Trenčín2:3
Predkolo Play Off11. 03. 202418:00POHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:3 PP
Predkolo Play Off11. 03. 202418:00POHK Nitra - HK Dukla Trenčín5:2
Predkolo Play Off12. 03. 202418:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:6 PP
Predkolo Play Off12. 03. 202418:00UTHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:4
Predkolo Play Off14. 03. 202418:00ŠTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen4:7
Predkolo Play Off14. 03. 202418:00ŠTHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:2
Predkolo Play Off15. 03. 202418:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra4:5
Predkolo Play Off15. 03. 202418:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen5:1
Predkolo Play Off17. 03. 202417:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín5:1
Predkolo Play Off17. 03. 202418:00NEHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:2
Štvrťfinále18. 03. 202418:00POHK Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica3:2 PP
Štvrťfinále18. 03. 202418:00POHC Košice - HC Slovan Bratislava6:2
Štvrťfinále19. 03. 202418:00UTHK Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica4:2
Štvrťfinále19. 03. 202418:00UTHC Košice - HC Slovan Bratislava5:4
Štvrťfinále20. 03. 202418:00STHK Poprad - HK Nitra3:1
Štvrťfinále20. 03. 202418:00STHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen5:0
Štvrťfinále21. 03. 202418:00ŠTHK Poprad - HK Nitra1:5
Štvrťfinále21. 03. 202418:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen5:1
Štvrťfinále22. 03. 202418:00PIHC '05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves3:4 PP
Štvrťfinále22. 03. 202418:00PIHC Slovan Bratislava - HC Košice3:5
Štvrťfinále23. 03. 202418:00SOHC '05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves3:6
Štvrťfinále23. 03. 202418:00SOHC Slovan Bratislava - HC Košice2:4
Štvrťfinále24. 03. 202417:00NEHK Nitra - HK Poprad0:2
Štvrťfinále24. 03. 202418:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce2:6
Štvrťfinále25. 03. 202418:00POHK Nitra - HK Poprad2:1 SN
Štvrťfinále25. 03. 202418:00POHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce3:2
Štvrťfinále27. 03. 202418:00STHK Poprad - HK Nitra3:4
Štvrťfinále27. 03. 202418:00STHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen3:1
Štvrťfinále29. 03. 202418:00PIHK Nitra - HK Poprad2:0
Semifinále03. 04. 202418:00STHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra2:3
Semifinále04. 04. 202418:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra2:8
Semifinále05. 04. 202418:00PIHK Spišská Nová Ves - HC Košice5:4 PP
Semifinále06. 04. 202418:00SOHK Spišská Nová Ves - HC Košice4:0
Semifinále07. 04. 202418:30NEHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce4:7
Semifinále08. 04. 202418:30POHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce5:1
Semifinále09. 04. 202418:30UTHC Košice - HK Spišská Nová Ves6:2
Semifinále10. 04. 202418:00STHC Košice - HK Spišská Nová Ves4:2
Semifinále11. 04. 202418:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra5:2
Semifinále12. 04. 202418:30PIHK Spišská Nová Ves - HC Košice4:3 PP
Semifinále13. 04. 202418:00SOHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce4:3 PP
Semifinále14. 04. 202418:00NEHC Košice - HK Spišská Nová Ves4:1
Semifinále16. 04. 202418:30UTHK Spišská Nová Ves - HC Košice2:1
Finále19. 04. 202418:00PIHK Spišská Nová Ves - HK Nitra2:3
Finále20. 04. 202418:30SOHK Spišská Nová Ves - HK Nitra2:5
Finále23. 04. 202418:00UTHK Nitra - HK Spišská Nová Ves5:1
Finále24. 04. 202418:00STHK Nitra - HK Spišská Nová Ves2:1 PP

Najčítanejšie články

SVK

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 13.10.2023 09:32
Tím Z Skóre B
1. Poprad 50 163:119 94
2. Michalovce 50 167:121 90
3. Spiš. N. V 50 163:138 87
4. Košice 50 147:117 81
5. Slovan 50 157:160 77
6. B. Bystrica 50 151:172 76
7. Zvolen 50 165:160 76
8. Nitra 50 172:158 76
9. Trenčín 50 144:156 75
10. L. Mikuláš 50 136:161 64
11. N. Zámky 50 133:159 58
12. Humenné 50 121:198 46
TÍMZVVPPPPGB
1.Žilina4637603212:74123
2.Prešov46245710186:12789
3.Topoľčany46244513175:14385
4.P. Bystrica46215317147:14576
5.Skalica46224119149:14875
6.Dubnica46186517128:12871
7.MK Slovan46193420133:11967
8.Žiar n. Hronom46193321145:14566
9.Trebišov46163324138:17557
10.AquaCity Pikes46145522130:15857
11.Trnava46115723148:18250
12.R. Sobota46111628121:18041
SR 18241122041:1297
Aktualizované: 3.3.2024 22:05
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200012:06
2HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín2110010:45
3HC Košice HC Košice210108:64
4MHA Martin MHA Martin210105:54
5VLCI Žilina VLCI Žilina2100110:73
6HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad201104:43
6HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava201104:43
8BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica210017:103
9MHKM Skalica MHKM Skalica201015:52
10MMHK Nitra MMHK Nitra201016:82
11HKM Zvolen HKM Zvolen200114:101
12HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200020:120
13JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18000000:00
Aktualizované: 13.10.2023 09:32
Celkové - Základná časť EXD (Základná časť)
TímZVVpPpPSkóreB
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200018:16
2BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica220006:06
3HC Košice HC Košice220006:26
4HKM Zvolen HKM Zvolen2110012:55
5Draci Liptovský Mikuláš Draci Liptovský Mikuláš2100113:63
6MMHK Nitra MMHK Nitra210018:63
7HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves2100110:93
8MHA Martin MHA Martin210014:43
8MHKM Skalica MHKM Skalica210014:43
10HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava210019:103
11HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad210016:83
12HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín210016:133
13VLCI Žilina VLCI Žilina200115:121
14HOBA Bratislava HOBA Bratislava200022:60
15MŠK Púchov MŠK Púchov200020:60
16HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200021:180
Aktualizované: 13.10.2023 09:31
TÍMZVVPPPPGB
1.Žilina4637603212:74123
2.Prešov46245710186:12789
3.Topoľčany46244513175:14385
4.P. Bystrica46215317147:14576
5.Skalica46224119149:14875
6.Dubnica46186517128:12871
7.MK Slovan46193420133:11967
8.Žiar n. Hronom46193321145:14566
9.Trebišov46163324138:17557
10.AquaCity Pikes46145522130:15857
11.Trnava46115723148:18250
12.R. Sobota46111628121:18041
SR 18241122041:1297
Aktualizované: 3.3.2024 22:05
Tím ZVVPPPPGB
1.Salzburg3617856119:8172
2.Klagenfurt3514579106:8459
3.Bolzano35164312104:10659
4.Fehérvár AV1933162312109:9955
5.Ľubľana34162313110:10355
6.Villach32126311115:10151
7.Viedeň3616331493:9157
8.Klagenfurt17534548:4825
9.Znojmo17710959:5623
10.Dornbirn16423750:6019
11.Graz18513958:7120
12.Linz18325838:6218
13.Val Pusteria17314937:5515
14.Bratislava14521642:4520*
Aktualizované: 13.10.2023 09:31
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 9.3.2024 07:05
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 9.3.2024 07:05
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 9.3.2024 07:05
a

Bleskovky

Greaves a Columbus sa dohodli na novej dvojročnej zmluve

Brankár Jet Greaves a klub zámorskej NHL Columbus Blue Jackets sa dohodli na novej dvojročnej zmluve. Vyhli sa tak arbitráži, informoval portál tsn.ca. včera o 10:43 - TASR


Rangers predĺžili zmluvu s obrancom Ruhwedelom

Klub zámorskej hokejovej NHL New York Rangers podpísal nový jednoročný kontrakt s obrancom Chadom Ruhwedelom. Je dvojcestný a na úrovni NHL má hodnotu 775.000 amerických dolárov. Informovala agentúra AP. včera o 08:03 - TASR


Moser podpísal dvojročnú zmluvu s Tampou Bay

Švajčiarsky hokejista Janis Jerome Moser podpísal s Tampou Bay Lightning dvojročnú zmluvu na 6,75 milióna dolárov. Obe strany sa tak vyhli arbitrážnemu konaniu. 12.7.2024 09:18 - TASR


Tij Iginla podpísal nováčikovskú zmluvu s Utahom

Kanadský hokejista Tij Iginla podpísal trojročný nováčikovský kontrakt s Utahom. Zástupcovia novej organizácie si ho vybrali v prvom kole uplynulého draftu ako šiesteho v poradí. 12.7.2024 08:55 - TASR


NHL: Draisaitl sa zasnúbil na dovolenke v Španielsku

Nemecký hokejista Leon Draisaitl sa zasnúbil. Dvadsaťosemročný útočník Edmontonu Oilers zdieľal prostredníctvom Instagramu fotografiu, na ktorej žiada svoju partnerku Celeste Desjardinsovú o ruku na španielskom dovolenkovom ostrove na Malorke. 12.7.2024 07:32 - TASR


Greg Johnson trpel chronickou traumatickou encefalopatiou, odhalila analýza

Bývalý kanadský hokejista Greg Johnson trpel chronickou traumatickou encefalopatiou (CTE), teda neurodegeneratívnym ochorením spojeným s opakovaným poranením hlavy. Diagnózu potvrdili lekári päť rokov po jeho nečakanej smrti. Niekdajší kapitán tímu NHL Nashville Predators spáchal samovraždu 7. júla vo veku 48 rokov. 11.7.2024 11:40 - TASR


Veterán Suter podpísal ročný kontrakt so St. Louis

Skúsený americký hokejový obranca Ryan Suter sa ako neobmedzený voľný hráč dohodol na ročnom kontrakte s klubom NHL St. Louis Blues. Zmluva má hodnotu 775.000 dolárov, 39-ročnému veteránovi by však mohla vyniesť ďalších 2,225 milióna USD prostredníctvom výkonnostných bonusov. Informovala o tom oficiálna webstránka "bluesmanov". 11.7.2024 09:46 - TASR


Utah podpísal kontrakty so Sokolovom a Dudom

Klub NHL Utah HC podpísal kontrakty s ruskými hokejistami Jegorom Sokolovom a Arťomom Dudom. S útočníkom Sokolovom sa dohodol na novej ročnej dvojcestnej zmluve, ktorá mu na profiligovej úrovni vynesie 775.000 dolárov za sezónu. Obranca Duda uzavrel trojročný nováčikovský kontrakt so základným ročným platom 950.000 USD. 10.7.2024 13:11 - TASR


Minnesota sa dohodla na ročnom kontrakte s Chisholmom a Raškom

Kanadský obranca Declan Chisholm a český útočník Adam Raška budú pokračovať v Minnesote Wild. Klub zámorskej NHL sa s oboma hokejistami dohodol na nových ročných kontraktoch. 9.7.2024 21:32 - TASR


Florida angažovala bratov Boqvistovcov zo Švédska

Švédski bratia Adam Boqvist a Jesper Boqvist budú od novej sezóny obliekať dresy rovnakého tímu zámorskej NHL. Oboch hokejistov angažoval úradujúci šampión Florida Panthers, dohodol sa s nimi na ročnom kontrakte. 9.7.2024 17:45 - TASR


Viac správ v archíve...