Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

FANS HC Slovan Bratislava (842)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
gortman12315.11.201031.10.2020
PeterLucky6.2.201330.10.2020
amaskiea19.3.200826.10.2020
sbask6.12.200723.10.2020
Hokejman15.1.201320.10.2020
totik9.1.201120.10.202024
Strelec7.4.200820.10.2020
maček7.1.201220.10.202051
Kain15.12.200619.10.2020
andy3313.4.200915.10.2020
Dalmatiner124.4.201214.10.2020
mifinho4.4.200813.10.202043
Kubik2129.10.201011.10.202051
Tehelnepole2.5.201711.10.2020
gring0001.7.200911.10.202031
ironautic20.5.201210.10.202036
Aladár Miazga22.10.20149.10.2020
FP-FLP5.4.20066.10.2020
moňo8.3.200628.9.202048
Kix26.12.200727.9.2020
defender23.10.200624.9.202031
redwings14.10.20058.9.202072
Kelthuzad12345623.11.20117.9.202037
29kubko1030.11.20125.9.2020
riha24813.1.20175.9.2020
omen26.4.20104.9.2020
ew8826.10.20173.9.2020
branislavjuris5.5.20093.9.202049
zahorak00913.1.20143.9.202050
shifter14.2.20063.9.2020
blagus18.10.200631.8.2020
fanthomas428.1.201330.8.2020
čarovna ceruzka30.12.201727.8.2020
Kikira2.4.200727.8.202045
manho16.10.201225.8.2020
brankarik199.12.201017.8.202030
aaaaa21.7.201117.8.2020
Merkúr14.2.201313.8.2020
Lukkas26.11.200811.8.202029
servac7815.2.201411.8.202041
blesk9314.7.20157.8.202027
adrian7910.12.20055.8.2020
ebola 197814.4.20092.8.202042
rick66612.7.201330.7.202099
embe2.2.200529.7.202045
Heyol17.5.201823.7.2020
TomisBA11.7.202023.7.2020
mischo8225.12.201219.7.202038
tomo417.11.200513.7.202030
OUTBLAST6.3.20073.7.202037
Michael9R20.11.20052.7.202031
Tethys2.2.20081.7.2020
Roland199023.5.20081.7.202030
Stipller22.5.20181.7.202030
SofiaPK2.1.201224.6.2020
silvia715.1.201211.6.202061
scythe21.4.201710.6.2020
Byron10.6.201510.6.2020
Jozef12.10.20082.6.2020
sugarfree19.8.20071.6.2020
heimi23.7.201526.5.2020
Jamboree23.12.201815.5.2020
Dracik_1819.10.200612.5.202036
bigi16.12.200629.4.202019
HuskyBA25.2.20078.4.2020
duri7.11.200716.3.202027
Kuči22.3.200614.3.202030
Breadman2.7.201914.3.2020
RhimeSBA25.9.200710.3.202031
mino1419.10.20088.3.2020
Mrak375.11.201926.2.2020
xaro14.4.201224.2.202037
Peto_Slovan13.4.200721.2.202034
Cylo2412.12.200615.2.202036
5ulo1.5.20161.2.2020
penepi23.12.201629.1.2020
Martello1.5.201329.1.2020
iHC6.10.201625.1.2020
Ppdrisc18.1.202020.1.2020
Tommaso10.3.201115.1.202038
Oriali17.3.200714.1.202049
FP-dracik_1819.7.20073.1.202036
MiKe1820.12.201631.12.2019
Brooks16.2.201427.12.2019
renem2.1.201410.12.2019
Zidan16.4.20177.12.2019
maximilionsarah1.10.201926.11.2019
clairvoyant8.5.201125.11.2019
Pepe#277.12.200616.11.2019
marianco6.9.20073.11.201948
kacenka20911.3.20163.11.201933
jeesl19.12.20051.11.2019
stojkovic7.3.200928.10.201943
fank one30.10.200727.10.201947
siso17.12.200619.10.201967
Nemammeno22.9.20194.10.2019
corey269.4.20082.10.201936
FP-siso29.4.20071.10.201967
Bryan27.10.201229.9.2019
gebe28.12.201129.9.201952
intel5557.3.200622.9.201935
Melirik27.8.200715.9.2019
trnVoku6.3.201513.9.201935
jackes25.4.200712.9.201933
tucetucet4.5.200912.9.2019
Emovere 16.8.20198.9.2019
jojo667.10.201115.8.2019
gazda9928.1.201712.8.201921
Hory1820.7.201910.8.201927
Czech-Slovak26.4.200929.7.201933
triscene1.7.20143.7.2019
erinyes22.7.201729.6.2019
xboban5.3.20061.6.201954
Yossi13.10.201229.5.201928
FP-koloo27.7.200928.5.201923
Amonte8.1.201325.5.2019
roboxxl17.4.200925.5.2019
Lewis112.2.201422.5.201957
Great!9.9.200816.5.201999
p360t4.4.200715.5.2019
semo9.4.200810.5.2019
McBryan28.9.20129.5.2019
tom2720.6.201427.4.2019
Smith6R2.2.200720.4.201929
HokejoveKarty17.3.201919.4.201952
Tobias Koncek28.12.201718.4.2019
rogalo30.4.201218.4.201931
MarekPecho15.4.201917.4.201937
danto16.1.20145.4.201937
Duby22.12.20054.4.2019
veillen13.3.20088.3.2019
fresky28.4.200818.2.201937
JuroJ16.2.201619.1.2019
Peter892208.1.201915.1.201931
FP-fresky10.7.200722.12.2018
patrik4449.10.20088.12.2018
rastik.k16.11.201224.11.2018
Raptor1.11.201816.11.201836
-BBB-25.1.200716.11.201842
Cia18.9.201720.10.2018
Tommy_BA2.7.20132.10.2018
BostersBB8.2.201727.9.2018
vladiss2.5.200823.9.201836
bege17.5.201018.9.201849
rippo21.12.201616.9.2018
Damian7777728.12.201513.9.2018
maxiM29.12.200713.9.2018
U.S. Steel27.2.20111.9.2018
Matejko888888889.10.201120.8.201830
FLP7.3.200612.8.2018
FP-lubohr21.7.200929.7.201868
kubo_9912.7.201127.7.2018
mbordac4.8.201126.7.201837
pepaZdepa2.5.201319.7.201842
FP-rjano14.3.200813.7.201862
alcantara25.9.201228.6.2018
Stefanmakusa18.10.201712.6.2018
MakeeSBA1.2.20155.6.2018
Silvi2.10.201411.5.2018
ekar8.4.200810.5.201837
mesye9.4.200924.4.2018
ori14.3.20072.4.2018
tichyzabijak11.7.201330.3.201839
Oulak25.9.201621.3.2018
erik225.7.200928.2.2018
MisinoPK24.11.201018.2.2018
cefi4.2.20185.2.2018
tigran19.9.20115.2.2018
entersandman7.2.20124.2.201850
sulka18027.12.201016.1.2018
tonoreno10.2.20131.1.201866
lubo1821.2.201224.12.2017
2good4u8.1.20074.11.201739
ivusko16.12.200827.10.2017
Pavol mshk5.12.201422.9.2017
Belasa burka11.10.201215.9.2017
Ma3x5518.9.201130.8.201728
ujlaky11.2.201422.7.2017
LionsBA18.8.201322.7.201748
65512.11.201620.7.2017
bstr9.4.201431.5.2017
Risco6626.9.20137.5.2017
17.marek30.9.201123.4.201729
caweees22.9.200520.3.2017
Detroit Red Wings15.2.200928.2.201725
mihalj2.9.20158.2.2017
kane27.6.20136.1.2017
bratislavcan15.12.20124.1.201732
Rasťo24.2.20089.12.201634
FP-ivan6623.7.20066.11.201659
filemu18.9.201020.10.2016
hrvatskigrob19.4.20164.10.2016
ataman6.6.20084.9.2016
Miroslav Kracalik12.2.201529.8.201639
tellman6.3.200522.8.201646
Legendary11.9.201519.8.2016
8ivko88.10.200817.8.201633
Liste6.8.20134.8.2016
Šmitec4.6.20161.8.2016
anseo22.7.201429.7.201617
FP-MMarekM819.7.20081.7.2016
Slovanista123026.5.201630.5.2016
lomen199414.5.201617.5.2016
spider112223.10.20077.5.2016
dasko2224.4.20096.5.201634
H0NZ012.2.20105.5.201636
roman199023.4.20134.5.201630
katarina 1027.10.201021.4.201640
kamilka 103.11.201021.4.2016
maria 1019.2.201121.4.201623
esto773.5.201323.2.201643
petrik251824.8.201220.2.201636
Branuso23.11.200820.2.2016
jarovcan9.10.201113.2.201651
patolc19.1.201429.1.201624
Tomas5319.10.201217.1.2016
Bianka30.12.201530.12.2015
Milan9930.12.201530.12.2015
Jager8129.3.201129.12.2015
Miloš Říha22.11.201118.12.201561
mascot21.9.200811.12.2015
PL11.3.201210.12.201540
Pato9.5.20085.12.2015
calamada8.10.201430.11.2015
Pali21321.10.20153.11.2015
Rec15.3.201330.10.2015
adolicko916.9.201323.10.201518
jozefkysucky23.9.201523.9.2015
visin28.10.200719.9.2015
boban3327.9.201019.9.2015
tadeas32116.3.201413.9.2015
mariojanhaliena17.8.201428.8.201518
damarcus28.5.20084.8.2015
batchat3.4.20132.8.2015
monteodzotta1.5.200925.6.2015
anfli23.4.200915.6.2015
SLOVAN-ista28.1.201510.6.201544
slovanjelepsi23.9.20106.5.2015
fm2fst18.6.20123.5.2015
sstanleym10.2.200528.4.2015
Shadow743.4.200718.3.2015
filip20627.2.201527.2.201541
doktorko27.4.201124.2.2015
Moko27.1.201422.2.201524
tibco3010.9.201017.2.201539
reynoso3.1.201214.2.201535
Dyfuca16.2.20092.2.201530
branoba31.12.20071.2.2015
kelom124.9.201330.1.201521
skalica12327.11.201225.1.2015
tvarohacik27.4.20144.1.2015
123ROMANE12328.7.20144.1.201530
24m726.12.201430.12.2014
bratoslava23.11.201221.12.2014
mfx26.3.200912.12.2014
marvar5.10.20059.12.2014
masiarka24.10.20117.12.2014
Goran1.4.20072.12.2014
RH547.3.200928.11.2014
andyn845.11.201025.11.2014
subo66628.4.20078.11.201454
Mika08917.10.20064.11.201431
Joozi23.4.20083.11.201447
adamcek1829.10.20102.11.2014
bob4226.10.201427.10.2014
zonas22.8.201219.10.2014
Barto7.10.20124.10.201425
jaiva611.5.200828.9.201459
majka483.12.201226.9.201423
Fan27.3.201225.9.2014
moniq9.4.20138.9.2014
hknitricka16.9.20086.8.2014
bmilan1124.7.20115.8.2014
Z3N4.7.201428.7.201432
ultrafans30.11.201117.7.2014
cherrycancer7.11.201114.7.201434
KrakenBA9.11.20124.7.201443
zdenko9.9.200529.6.201442
oksoraMM26.12.200512.6.201431
Setton2.5.201310.6.201427
lordik1322.3.20085.6.201443
Sandman30.5.201226.5.201435
bakus895.3.201325.5.201430
ekar8228.3.201219.5.201437
Waldo7115.10.200617.5.201449
strenca25.4.200616.5.201446
minson13.2.200715.5.201439
Vincko7.3.201313.5.201424
Peppe90922.4.200812.5.2014
15mato013.5.201312.5.2014
number53.5.20137.5.2014
Jezis12.12.200730.4.2014
pavla.adamcova5.8.201216.4.201422
FP-mis1223.10.20089.4.201441
Liam Gallagher 5.3.20146.4.2014
Zuzka#2713.4.20124.4.201432
Dniel16.1.201020.3.201431
tomas6812.3.201414.3.2014
andy2815.11.20139.3.2014
mahn_sba7.10.20116.3.201436
Charlotte4125.7.20125.3.201422
skalny28.12.20082.3.2014
iluminati18.10.20061.3.2014
Bendiks2.5.201319.2.2014
Noemi2024.8.201219.2.201428
Slovinec15.2.201418.2.2014
petyy3.12.201115.2.201448
mirec22111.9.200812.2.2014
Shadwal6.5.201311.2.2014
Fredo_Rk13.5.20123.2.2014
DURI_SLOVAN3.11.20081.2.201444
Kesanko4.5.201227.1.201430
tomas.kratky21.1.201424.1.2014
kmet1117.11.200623.1.201454
mato85.1.201412.1.2014
deadman23.3.20134.1.2014
nvm2.10.20112.1.2014
milanik77.3.200625.12.2013
IVAN015.10.201322.12.2013
eduscho26.1.200816.12.2013
prodigymajk8.9.201214.12.201338
hergi2slovan20.9.201113.12.201338
N1kto133711.12.201312.12.2013
lencike13.2.20134.12.2013
kačo741113.11.201323.11.2013
Ruizaw21.10.200617.11.201349
PIPAPO3.10.20099.11.2013
efghi2527.10.20133.11.2013
reno7411.2.20131.11.201365
BLACKPUMA7771.1.201324.10.2013
viera22014.5.201211.10.2013
Turando191913.9.20131.10.2013
Michal19914.3.201317.9.2013
sethiel1.10.20118.9.201322
FP-Waldo7119.2.20078.9.2013
palffy1051.9.20135.9.2013
Poster6.2.20135.9.201325
matik7617.8.201327.8.2013
Lopuch1.2.201219.8.201329
FP-fricko1126.7.200811.8.2013
Damiaan10.9.201210.8.2013
3dawo328.1.20129.8.201348
forrestgump7722.7.20134.8.2013
palermo11.6.201014.7.2013
ado200226.9.201211.7.2013
slovan500016.9.201111.6.201328
igim01117.9.201116.5.2013
rrromko26.4.200816.5.201345
Samuelson7712.5.201212.5.2013
Lucika219.9.201111.5.201332
spartakus18.1.20109.5.2013
jarcino7.12.20126.5.201347
FP-rbirbi10.8.20066.5.2013
matto5553.5.20133.5.2013
Luscy29.4.20133.5.2013
lilyluky2.3.20082.5.2013
Nikto11.5.200929.4.2013
FP-MaWashi9.12.200827.4.201345
Beny054.4.201327.4.2013
xjcook4.5.201224.4.2013
FP-kuki28.2.200911.4.2013
luki932.1.20118.4.2013
Belasá holka4.10.20108.4.2013
klopoo11.8.20114.4.2013
nika_sba10.10.20061.4.2013
ConqueRor6.3.201326.3.201332
chwmills12.3.201323.3.2013
Misinka_Ba23.12.201123.3.201329
slovan6821.3.201322.3.201319
anubis26.9.200820.3.2013
richienka23.3.200818.3.201329
stano1314.3.201316.3.2013
slovan8128.2.201216.3.201328
*Harvy*27.7.200515.3.2013
JM8529.1.201314.3.2013
slovan1412.3.201312.3.2013
Itally6.3.201311.3.201337
praznom12.9.200810.3.2013
bbzbb9.3.201310.3.201352
sheva0076.3.20137.3.2013
J.F.K.6.3.20137.3.2013
FP-kopo27.5.20086.3.201330
FILKO16.3.20136.3.2013
andrej922.1.20125.3.201318
FP-fenix12.5.20082.3.2013
ElPitooo27.2.201327.2.201329
Ivan Lieskovský23.2.201324.2.201324
samuelw17.10.201224.2.2013
FP-cukra5.11.200620.2.201361
Peter2127.1.201315.2.201327
juraj7911.2.201314.2.2013
vojtov15.5.20113.2.2013
vitore2714.10.200528.1.2013
fabio0041.8.200824.1.2013
FP-Klinec8.3.200722.1.201331
wildp31.3.200722.1.201328
dusi11.11.201216.1.201371
miimoo10.1.201314.1.201332
Oveckhin-1238.1.201311.1.2013
FP-niity11.11.200711.1.201330
R3310.10.201010.1.2013
ziakoo25.7.201110.1.201337
from Russia with love24.12.201210.1.201337
tondas26.1.20066.1.2013
Damien_773.8.20116.1.201326
Bendo9025.11.20116.1.2013
MartinkoGTV14.3.20103.1.2013
fenos29.12.201229.12.2012
CFCTorres924.11.201228.12.2012
nedan4.12.201226.12.2012
Dubovsky8127.10.201118.12.2012
PANKAC413.12.201216.12.201219
Adi 1827.11.20123.12.2012
looorenzo29.11.201230.11.2012
tomasjavor3.10.201223.11.2012
sara060827.11.201110.11.2012
Elimko28.2.20124.11.201219
elsan4.9.20102.11.2012
oleole14.9.201231.10.2012
hanej7.11.200529.10.2012
ALPHAE8.10.201228.10.201223
sedivyma16.11.201027.10.201244
pepe0189.10.201210.10.2012
BURNS28.12.20109.10.201230
MarkusFenix30.9.20107.10.2012
Johny888125.10.20125.10.201225
tulen3.10.20112.10.201236
Adrienne2326.9.201227.9.201228
Martin1.4.200527.9.201231
FP-Mi-So20.4.201024.9.201226
aktak2.11.200823.9.2012
kiko789517.9.201122.9.201219
bestcarry15.12.201120.9.2012
slovan27.3.200817.9.2012
98MirEC986.10.200915.9.2012
peter222.2.200510.9.2012
Vlad4.9.20089.9.2012
riso27.8.201228.8.2012
hory8116.8.201226.8.201227
celo46.3.20114.8.201238
Clemente25.7.20124.8.2012
MisinkaBa16.7.20122.8.201229
pallco16.3.200824.7.201259
rotoman15.3.200921.7.201248
lubike2217.5.201016.7.201225
MichalJurkech13.7.201215.7.2012
Michal KUKUCKA20.10.201111.7.201220
numeric3.5.20081.7.2012
kill em all7.2.20071.7.2012
DRAGAxD23.6.201224.6.2012
Realista18.4.20097.6.201232
Yanko5.6.20127.6.201232
alexandergreat83.5.20125.6.201233
kikus1119.5.201220.5.2012
kuki20.11.200820.5.201222
palik198121.10.201114.5.201238
matus1239.5.201210.5.2012
jakubkokarika7.5.20129.5.2012
aado14.4.20087.5.2012
eldeaia6.5.20126.5.201240
FP-strik6.4.20063.5.2012
miky30.6.200523.4.201245
Lubos88420.4.201220.4.201231
Pressburg19.4.201220.4.2012
will11126.8.200914.4.2012
FP-Dyfuca21.3.200910.4.201230
ferian3.4.201210.4.2012
zuzka1018.8.200710.4.2012
paulsk266.4.20078.4.2012
Hellvis20.9.20117.4.2012
Tama.Mičková10.3.20127.4.201223
Belasi3311.1.20085.4.2012
spelect6.11.20091.4.201253
martin29117126.3.201228.3.201248
thamsik21.1.201126.3.2012
widescreen3.12.201125.3.2012
nandy414.3.201217.3.2012
najo514.3.201216.3.2012
vaiv7.2.200513.3.2012
MoDrE_pEkLo21.10.201112.3.2012
FP-pokemon7.4.200911.3.201238
Banarka klub9.3.201210.3.2012
Jurino21216.9.20113.3.2012
Werter3.3.20082.3.201233
belasigol24.2.201228.2.2012
joe9618.9.201113.2.2012
HECTOR_998.8.201110.2.2012
Bobo Boban13.1.20127.2.2012
erbury6621.12.20115.2.2012
Wiesagvanen18.12.201031.1.2012
lukino7529.1.201230.1.2012
Risho828.4.201112.1.201226
miimo19.11.20118.1.2012
FP-karol518.7.20065.1.201264
tilo2823.10.20113.1.201237
ferey7.8.20112.1.2012
pmarafko2.1.20122.1.2012
Philadelphia31.12.20111.1.2012
echotango1.3.20071.1.2012
tino2217.2.200924.12.2011
predyl15.12.201120.12.2011
A-Rod13.12.201119.12.201133
Huha4.4.200716.12.2011
RickyFitz30.11.201116.12.2011
oldman17.1.200713.12.2011
matosk5.12.201113.12.201135
Maros196922.11.20116.12.2011
Kreatur27.10.20093.12.2011
nasssgull129.9.20111.12.2011
slovan140218.10.200928.11.2011
kazax21.11.200526.11.2011
Fire6920.9.201126.11.2011
DarknessG717.9.201125.11.2011
PVP196919.11.201119.11.2011
DusanGalis9216.11.201119.11.2011
primitiff28.2.200814.11.2011
milan8713.11.201113.11.2011
ivbe12.7.201111.11.2011
POLICE101126.9.20117.11.2011
Vsemocny Anubis31.10.20112.11.201136
bejbe21.10.201130.10.2011
romco8225.10.201130.10.2011
20Gabo2021.10.201122.10.2011
QuercusSK17.10.201118.10.201131
trno9.2.200514.10.2011
FP-Zdeno18.7.200814.10.2011
martin.mihalicek2.10.201114.10.2011
dzovzi214.9.201114.10.2011
maritn11.8.201113.10.201138
Trelis32430.7.201113.10.201146
prcek19.3.200813.10.2011
MirozBa17.3.200813.10.201154
bu.bo13.2.200713.10.2011
lucky8816.9.201113.10.2011
caipo7.3.201113.10.2011
FP-Sefko6.4.200612.10.2011
KarolH3.10.201112.10.2011
sonic33317.1.201012.10.2011
salfusco13.11.200511.10.2011
karolBEZnohy10.10.201111.10.2011
puffdady15.1.200810.10.201145
Dust in the wind17.4.200710.10.2011
katarina lazarakova4.5.200810.10.2011
juraj7136.9.20109.10.2011
Focus5.10.20116.10.201131
patzo106.8.20116.10.2011
Jof2.10.20113.10.2011
martinko1002230.9.20112.10.2011
Leguan8.3.200630.9.2011
SliderKO22.8.201130.9.2011
Teky1410.4.200930.9.2011
19cordel9128.9.201128.9.2011
MESSI 1025.9.201127.9.2011
stellinka1514.2.200926.9.2011
danco2419.9.201124.9.2011
FP-migo4.9.200917.9.2011
ivanhoe13.11.20077.9.2011
lukáš.š4.1.20115.9.2011
andy_sba15.9.20084.9.201136
Magyar559.9.20071.9.2011
lututu26.4.201111.8.201143
FP-Julinko7.6.200610.8.2011
toronto894.10.20108.8.2011
Belasý Kačer11.9.20094.8.201131
FP-tomi9936.4.200625.7.201134
mety23.2.200727.6.201129
tommy2615.1.201113.6.201125
RMX39428.12.201031.5.201126
milan4107922.4.201114.5.201141
starlet221.4.20076.5.201136
Mareko3.5.20113.5.2011
ZuzanaM1.5.20112.5.2011
retro30.8.200628.4.2011
mino326.4.201126.4.201123
matinko9924.1.20089.4.2011
george1.2.20089.4.2011
ČervenoČierna26.2.201114.3.201125
ondro2326.2.20119.3.2011
aquaskysba11.9.20098.3.201136
Shark147.3.20117.3.2011
SK2622.3.20076.3.2011
Julca185.3.20115.3.201126
janoslovan3.5.20073.3.201178
FP-Moňo29.10.20062.3.201148
Dassy6.8.201012.2.2011
Radko300331.1.20112.2.201148
Parghant8.11.200827.1.201126
Pekkoo7.9.201023.1.201140
FP-tomi1721.3.200921.1.2011
patrik773.9.20107.1.201120
ThePDFANS23.12.201025.12.201031
Johnny7.6.201023.12.201026
_Anonym_25.9.20104.12.201023
KnedlovičovičovskÝ26.11.201028.11.201027
lukino063.9.201026.11.201034
slovan871223.9.20101.11.201033
bubu113.10.201015.10.201034
kirtap725.8.201015.9.201030
robo-bobo17.9.20108.9.201036
Terrestrial28.8.20102.9.201029
katka913.2.201030.8.201028
milani27.5.201010.8.201036
baja03713.4.200716.7.2010
FP-Breta128.7.200710.7.201054
FP-RencaP29.7.200710.7.201046
daniar15.4.20076.7.201030
Bajzo2.6.201025.6.201046
StefanZ15.6.201024.6.201048
rezinko12.9.20065.6.2010
rasken26.2.201020.5.201048
Vlado Junior7.9.200717.5.2010
Pálffy22.3.20085.5.2010
*Norbert*26.11.20095.5.201025
Hc_Slovan27.3.20105.5.2010
addyno14.7.20095.5.201029
flesh22.9.20094.5.2010
LadyDevil66623.9.20094.5.2010
davidsekretar14.4.20104.5.201026
Bluesfan14.1.20094.5.201029
mizhn22.12.20063.5.201029
tejsavon10.1.20103.5.2010
ivan4728.4.20073.5.2010
tomo27115.9.20093.5.2010
SniperBA29.1.200727.4.201037
smith-2311.10.200924.4.2010
Prešporák3.10.200924.4.2010
Slovanista.2123.4.201024.4.2010
reznal30.11.200523.4.201038
Luis2.5.200516.4.201032
Xirty26.9.200816.4.201028
dobrezrobilantifan13.9.20079.4.2010
Torreno20.1.20107.4.2010
džodžo22.3.200730.3.201050
dokonaly4.3.200919.3.201043
benslovan7.3.200618.2.2010
karin_slovan27.11.20093.2.2010
tomi1722.12.200813.1.2010
belasyfanatik21.9.200929.12.200943
ssi15.1.200924.12.2009
DiX11.3.200823.12.2009
miseng016.9.200827.11.200926
belasa_fanynka10.3.200926.11.200928
Špina charakter fuj9.5.200923.11.2009
SPEEDmachine10.9.200821.11.2009
Dean25.7.200916.11.2009
Belasik16.3.200913.11.2009
dupet14.9.200812.11.2009
jaro51122.3.200812.11.2009
viliam2.5.200831.10.200943
Kolkokrat si Honite?2.2.200720.10.2009
Barborka10.10.200816.10.2009
Darling13.10.200913.10.2009
ssssss11.1.20089.10.2009
Hlavný rozhodca2.10.20093.10.2009
x_IGI_x19.4.20091.10.200927
vizgilig26.1.200728.9.2009
1miga130.4.200925.9.200963
vevushka1.9.20081.9.2009
james bond 007-slovanisticke kralovstvo15.1.200731.8.2009
veslo75.9.200818.7.2009
christie16.1.200913.7.2009
NinusQe8.7.20098.7.2009
Kulha,Dome - King´s !4.3.20094.7.2009
zirafkaadka26.9.200825.6.2009
Deniel.a24.12.200718.6.200928
lulinka637.6.200916.6.2009
Dr.mozog7.10.200514.6.2009
JaSomSlovan52.11.20083.6.2009
private_joker13.3.200830.5.2009
kyle26.5.200829.5.2009
bodycheck30.9.200827.5.2009
adka4.1.200923.5.200928
Kraken_Slovan20.2.200922.5.2009
SLovANisTKa1826.8.200821.5.200925
ricchi1713.11.200720.5.200930
gagarin25.4.200914.5.200986
matko779.3.200914.5.2009
duri7717.10.200813.5.200924
LadyKira91121.10.200811.5.2009
goldmedal:)23.4.200910.5.2009
F1.COM24.4.20097.5.2009
prez18.12.20067.5.200944
Judas Priest31.12.20085.5.200940
Lug8.5.20082.5.2009
TomaSBA20.2.20092.5.200926
srnka_predator20.5.20082.5.200930
Piero7429.4.20082.5.2009
PaloBA4.4.200730.4.2009
Karol Martell22.3.200930.4.2009
kikuska51123.4.200928.4.2009
ivco6328.4.200727.4.2009
sanjose27.3.200727.4.2009
Zdeno7.3.200624.4.200946
myston23.3.200820.4.2009
roboorel5.11.200718.4.200952
dedo617.9.200817.4.2009
martmat11.4.200810.4.2009
danchi15.10.20079.4.2009
OtecStanislav21.2.20092.4.2009
kuriatko1.10.20072.4.2009
Matto-K-Slovan9.3.200927.3.2009
tml18.2.200924.3.2009
TomaaasSBA29.1.200823.3.2009
RhN6.11.200821.3.2009
Lukas28.3.200819.3.2009
fifina19.2.200819.3.2009
pipi pančucha27.4.200819.3.2009
natti17.2.200818.3.2009
capko27.4.200812.3.2009
20065.9.200610.3.2009
slovanista_517.3.20089.3.2009
erika2.5.20057.3.2009
boss_9314.3.20095.3.2009
Federl19.12.20061.3.2009
Vojto st.28.12.200728.2.2009
Tome3.3.200824.2.2009
Ultras Slovan28.2.200821.2.2009
nanuk_slovan7.9.200817.2.200936
Oveckin3.1.20093.2.2009
Kraken_slovan30.1.200827.1.2009
m4rt112.9.200814.1.200925
FLampard15.1.200811.1.2009
tom-ek2.3.200811.1.200923
wowik30.12.20077.1.2009
AlexanderTheGreat828.3.200828.12.200833
janulka45412.5.200820.12.200829
sisa112517.2.200820.12.200826
JaSomSlovan429.10.200816.12.2008
tomas36912.10.200714.12.2008
tteerryy18.5.20078.12.2008
feki7721.3.20084.12.2008
JaSomSlovan329.10.200828.11.2008
JaSomSlovan229.10.200827.11.2008
JaSomSlovan29.10.200827.11.2008
uram7916.8.20085.11.2008
stan878.3.20084.11.2008
jana741327.10.20071.11.200827
Jirko Lala4.9.20081.11.2008
RudolfI5.6.200830.10.2008
pakito6626.10.200826.10.2008
visitor21.10.200619.10.2008
ozzyOO19.10.200819.10.2008
Tomy717.10.200715.10.2008
drag 10219.6.20078.10.2008
intermilan6.1.20087.10.2008
efff9.4.20084.10.2008
flink9428.3.20081.10.2008
radowrc25.4.200729.9.2008
sasu17.2.200719.9.200828
slovan-girl24.11.200714.9.2008
ivi2822.3.20086.9.200835
Pato Wrbowsky12.2.20072.9.2008
bujo29.1.200820.8.200828
TuLLs7.7.200815.8.2008
phillipo_canya2.7.20087.8.2008
potasnik1.8.20083.8.2008
france15.12.200727.7.200850
T_I_M_K_A10.2.200821.7.2008
marin3234.11.200716.7.2008
kumy#812.4.20088.7.2008
Sasu3.11.20078.7.2008
Shark23.5.20082.7.2008
sasena12.3.200829.6.2008
Gaza28.6.200829.6.2008
MaJkYno.1929.3.200823.6.2008
floather26.3.200822.6.2008
mrkaras5.9.200718.6.2008
Matko1928.1.200815.6.2008
PaliMajy27.11.200710.6.2008
hokna9528.4.20082.6.2008
Kinga Martinusíková27.5.200830.5.2008
sharky_sk2.5.200725.5.200828
N4PST3R9.5.200824.5.2008
shaggy791.2.200823.5.200835
schevcenko184.3.200819.5.2008
neri7.4.200815.5.2008
pepo 2911.5.200811.5.2008
wiki4.11.20077.5.2008
fans-dukly22.2.200825.4.2008
ronny8119.3.200824.4.2008
Chuck Norris15.1.200817.4.2008
LucSBA12.4.200815.4.2008
MuTinHo5.9.200715.4.2008
nutela3.4.200811.4.2008
mucipuci7.11.20078.4.2008
lulu.ba21.12.20076.4.2008
Soft_Insane5.4.20085.4.2008
P@mso10.3.20073.4.2008
vince4.1.20081.4.2008
BA-1222.1.200828.3.2008
Posunovac9.2.200527.3.2008
Sasu Hovi12.1.200827.3.2008
Y[o]G16.3.200827.3.2008
palica3.11.200723.3.200835
Divas29.2.200822.3.2008
stan870102slovan16.3.200820.3.2008
Slovanistka2023.11.200712.3.2008
stan1812.2.200612.3.200833
Ace27.11.200712.3.2008
Mark1172.12.200710.3.2008
stan87010212.1.20088.3.200833
jancy13.4.20076.3.2008
Yoyo196512.1.20084.3.2008
ultras20.1.200529.2.2008
Ashelynka11.2.200829.2.2008
nanuk30.10.200724.2.2008
hophop14.2.200820.2.2008
tomino52026.1.200826.1.2008
avs3.1.200820.1.200830
F_B_A23.11.200716.1.2008
Kero174.1.20085.1.2008
Iceman1238.9.20062.1.2008
lucynkaa.ba30.11.200718.12.2007
lukas30.3.200515.12.200715
Rado Slovan6.4.200713.12.200730
slnieckoZH19.2.20055.12.2007
horst11.11.20075.12.2007
BAslovan3.12.20074.12.2007
mirec0827.10.200716.11.2007
slovanba2028.8.200725.10.200733
trufaldino14.1.200721.10.2007
o.p.i.21.11.200615.10.2007
toki22.8.200712.10.2007
danus20.2.200729.9.2007
wercajg11.12.20064.9.2007
Macuska8825.2.200731.7.2007
verdiazula2.2.200727.5.200732
Diamant5.3.200719.5.2007
ludes14.1.200612.5.2007
racan30.4.20079.5.2007
_straki9.5.20079.5.2007
Green30.4.20079.5.2007
mino2473.12.20066.5.2007
Jakubko172.3.20053.5.2007
NeoVertigo28.3.200729.4.2007
Reddawn12.4.200727.4.2007
danque29.11.200623.4.200730
kopaniciar3.3.200714.4.2007
puky28.1.200713.4.200746
gago1117.3.200712.4.200733
PalinoBA14.2.200712.4.2007
wewerack28.2.200725.3.2007

Najčítanejšie články

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZSkóreB
1.Zvolen619:1313
2.N. Zámky620:1112
3.Nitra413:912
4.Michalovce520:1411
5.Detva519:198
6.Košice415:117
7.Poprad311:56
8.Trenčín514:176
9.Slovan411:152
10.B. Bystrica48:172
11.Miškovec56:172
12.L. Mikuláš36:140
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
tímZVVPPPPSkóreB
1.Nitra5410040:1014
2.Slovan4300114:89
3.Dukla4210113:88
4.Martin4111114:146
5.B. Bystrica5200313:166
6.Poprad210109:84
7.Skalica4101216:244
8.Košice210015:33
9.Žilina410034:233
10.Zvolen5010411:252
-SR 183101112:124
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4400030:1112
2.Nitra4310020:1211
3.Dukla4310016:1011
4.Púchov4210113:108
5.Martin4200216:156
6.Michalovce420029:56
7.B. Bystrica4102112:165
8.Skalica4101214:184
9.Zvolen4011212:143
10.Spišská4100314:193
11.Žilina410037:223
12.Poprad400049:200
13.Trnava000000:00
14.Košice000000:00
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Viedeň7500232:1516
2.Graz7410225:1714
3.Salzburg6400223:1512
4.Klagenfurt7400315:1412
5.Fehérvár7311227:2712
6.Bolzano5301118:1310
7.Innsbruck8301422:2910
8.Bratislava5210215:198
9.Linz9210623:298
10.Dornbirn6110411:195
11.Villach6100513:263
Aktualizované: 25.10.2020 09:44
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46

Bleskovky

Örebro - Skelleftea 3:2 v sobotňajšom dueli švédskej ligy

Hokejisti Örebra vyhrali v sobotňajšom zápase švédskej ligy doma Skellefteou 3:2. V tabuľke sú na treťom mieste s mankom dvoch bodov na vedúcu Frölundu. SHL - sobota: Malmö - Färjestad 2:3, Örebro - Skelleftea 3:2, Växjö - HV 71 Jönköping 6:3 tt la Švédsko-Hokej-liga-sobota-výsledky
včera o 20:26 - TASR

Ässät Pori - Kärpät Oulu 3:4 vo fínskej lige, Krištof skóroval

Slovenský útočník Michal Krištof pomohol hokejistom Kärpätu Oulu k víťazstvu 4:3 na ľade Ässätu Pori v sobotňajšom stretnutí fínskej najvyššej súťaže Liigy. Krištof v 43. minúte zvýšil na 3:2. Oulu tak ukončilo sériu troch duelov bez zisku bodu a v tabuľke poskočilo na ôsmu priečku. Liiga - výsledky: Tappara Tampere - KooKoo Kouvola 3:2 pp, Ässät Pori - Kärpät Oulu 3:4 /M. Krištof (Oulu) 1+0/, JYP Jyväskylä - Pelicans Lahti 1:7, KalPa Kuopio - Ilves Tampere 2:3, SaiPa Lappeenranta - HPK Hämeenlinna 4:3 pp a sn /T. Záborský (SaiPa) 0+1/, TPS Turku - IFK Helsinki 3:4.
včera o 19:16 - TASR

Vedenie súťaže odložilo aj nedeľňajší zápas Salzburg - Linz

Plánovaný nedeľňajší zápas nadnárodnej Ice Hockey League medzi EC Red Bull Salzburg a EHC Black Wings Linz sa nakoniec neuskutoční. Dôvodom sú zdravotné opatrenia v súvislosti s pandémiou koronavírusu. Duel 42. kola by tak mali odohrať v pôvodnom termíne 2. februára 2021.
včera o 13:09 - TASR

Toronto podpísalo trojročnú zmluvu s krídelníkom Andersonom

Klub zámorskej hokejovej NHL Toronto Maple Leafs podpísal trojročnú zmluvu s útočníkom Joeym Andersonom s priemerným ročným platom 750. 000 dolárov. Dvadsaťdvaročného krídelníka si vybralo v 3. kole draftu v roku 2016 New Jersey.
včera o 08:02 - TASR

Dallas podpísal ročný kontrakt s Fínom Honkom

Klub zámorskej hokejovej NHL Dallas Stars podpísal ročný dvojcestný kontrakt s obrancom Juliusom Honkom v hodnote 700. 000 dolárov. Dvadsaťštyriročný Fín, ktorého si Dallas vybral v 1. kole draftu v roku 2014, odohral uplynulú sezónu v domácej lige.
včera o 07:04 - TASR

Brankár Hutchinson sa vrátil z Colorada do Toronta

Kanadský hokejový brankár Michael Hutchinson podpísal dvojročný kontrakt s klubom NHL Toronto Maple Leafs. Dvojcestná zmluva mu vynesie celkovo 725-tisíc dolárov. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke.
30.10.2020 20:57 - TASR

Coyotes sa zriekli práv na Millera, ktorý šikanoval spolužiaka

Klub Arizona Coyotes sa zriekol práv na 18-ročného amerického hokejistu Mitcha Millera, ktorého si vybral v nedávnom drafte NHL. K tomuto kroku sa vedenie odhodlalo po tom, ako vyšlo najavo Millerovo šikanovanie spolužiaka. Arizona siahla po obrancovi vo 4. kole z celkovej 111. pozície.
30.10.2020 07:05 - TASR

Frölunda - Örebro 3:1 vo štvrtkovom dueli švédskej ligy

Hokejisti Frölundy vyhrali vo štvrtkovom zápase švédskej ligy doma nad Örebro 3:1 a sú na čele tabuľky. SHL - štvrtok: Frölunda - Örebro 3:1, HV 71 - Växjö 3:2 pp, Skelleftea - Oskarshamn 1:3.
29.10.2020 21:51 - TASR

Tampa predĺžila kontrakty s útočníkom Maroonom a obrancom Schennom

Aktuálny držiteľ hokejového Stanleyho pohára Tampa Bay Lightning predĺžil zmluvu s útočníkom Patrickom Maroonom a obrancom Lukom Schennom. S 32-ročným ľavým krídelníkom podpísal klub NHL dvojročnú zmluvu na 1,8 milióna dolárov. Schenn zinkasuje za jednu sezónu 900.
29.10.2020 19:18 - TASR

Buffalo podpísalo dvojročný kontrakt so Švédom Olofssonom

Klub zámorskej hokejovej NHL Buffalo Sabres sa dohodol na dvojročnej zmluve so švédskym útočníkom Victorom Olofssonom. Má celkovú hodnotu 6,1 milióna amerických dolárov. Obe strany sa podpisom nového kontraktu vyhli arbitráži.
29.10.2020 18:40 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

01. 11. 2020
N. Zámky - Slovan o 16:00
Miškovec - Michalovce o 17:00
Detva - Košice o 17:00
Poprad - L. Mikuláš o 18:00
06. 11. 2020
Michalovce - Zvolen o 17:30
N. Zámky - L. Mikuláš o 18:00

Odohrané zápasy

30. 10. 2020
DetvaN. Zámky
3:2 PPREPORT
MichalovceL. Mikuláš
4:2REPORT
27. 10. 2020
KošiceL. Mikuláš
5:1REPORT
25. 10. 2020
MichalovceN. Zámky
3:4REPORT
23. 10. 2020
N. ZámkyMiškovec
5:0REPORT
KošiceMichalovce
3:4 PPREPORT

Najviac bodov

Rastislav GašparDEV9 bodov
2.McPherson A.ZVO8
3.Charbonneau J.DEV7
4.Puliš R.ZVO7
5.Lalancette C.MIC7

Najlepší strelec

Jonathan CharbonneauDEV6 gólov
2.Bartánus M.MIC5
3.Puliš R.ZVO5
4.Hrnka T.NIT4
5.Klhůfek P.KOS4

Najlepší brankár

Evan CowleyNIT94.04 perc
2.Kiviaho H.NZA93.41 %
3.Rahm R.ZVO92.62 %
4.Sholl T.DEV91.89 %
5.Rajna M.MIS91.73 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov