Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HP Podcast ikonka Ikonka odkazujúca na dražby na HP Ikonka najnovšie v diskusii
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
MS
NHL
USA / NHLVegas - Florida2,284,152,7
ROZBALIŤ

FANS HK Poprad (725)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Roy3311.10.20174.6.202331
aipro9.4.20234.6.202331
NightPP7.1.20074.6.202337
Soumi1713.2.20184.6.2023
duhac18.9.20154.6.202342
elnino310111.8.20174.6.2023
onion16.11.20184.6.2023
PPPPoprad3.9.20164.6.2023
Dino792.3.20174.6.2023
DutchSchultz23.1.20174.6.2023
KKK15.7.20204.6.2023
Piginko4.11.20164.6.2023
lukiasko21.8.20124.6.2023
snowmaker15.9.20054.6.202337
Turky39Pp13.9.20164.6.202332
sspp1.10.20144.6.2023
Jorge715.4.20194.6.2023
MaxSBA15.10.20174.6.202325
BlooD18.2.20204.6.2023
Bascovansky16.9.20124.6.2023
FilipkoPP2.11.20124.6.2023
Captain22.6.20214.6.2023
DavePP8.6.20204.6.2023
smolo17.10.20214.6.2023
Qwixik3.5.20194.6.2023
Chamois2.11.20104.6.202336
tiky14.11.20094.6.202340
DanoSvK1.8.20204.6.2023
tristan25.1.20124.6.2023
Kuree16.1.20154.6.202324
BretPit2.12.20174.6.2023
MACEK404.5.20194.6.2023
Uboko21.4.20214.6.2023
cipulis18.3.20134.6.2023
Ambripp30.7.20074.6.2023
meno11211.4.20184.6.2023
awa28.4.20114.6.2023
tomaspp10.2.20104.6.2023
patkof17.5.20184.6.2023
Krizner1213.1.20224.6.2023
mayyyo25.1.20174.6.2023
Ochránca Svätyne25.1.20214.6.2023
FanOfNorth3.3.20174.6.2023
LeonardoDavinChi3.3.20194.6.2023
marty_pp7.5.20134.6.202332
fanpp8.6.20174.6.2023
Mihalpp9.7.20124.6.202329
braniiislav12.8.20164.6.202339
poprader12.12.20144.6.2023
MANO8.10.20074.6.202337
Skiparkžembarok12.11.20204.6.2023
BranoPP24.2.20194.6.2023
stano31019.11.20074.6.2023
RebelMemoryPP18.4.20174.6.202344
majkyPP9.1.20134.6.2023
LukašŠariš15.10.20204.6.202329
dk1.11.20054.6.2023
toska115.5.20084.6.2023
Bizzaremifo3.5.20124.6.2023
Valdano115.3.20134.6.2023
32Westlund326.4.20214.6.2023
Kopitar11HKPOPRAD13.10.20124.6.2023
EliteProspectt26.12.20194.6.202323
majkshali25.2.20114.6.202331
Ketchup_Boy#8117.2.20204.6.2023
TeR18.4.20204.6.2023
hefky31.10.20143.6.202337
skrabroman28.10.20113.6.202328
folvy16.9.20083.6.202339
Pinky9.3.20203.6.2023
darebak3518.3.20183.6.2023
Lukzo2.5.20123.6.2023
HkPopRaD7121.9.20143.6.2023
mato031110.1.20113.6.2023
ŠKP29.3.20093.6.2023
Kamzík186.8.20193.6.2023
iskrakamzik15.1.20113.6.2023
KamzíkVPovažskej7.4.20213.6.202340
Fanpoprad13.9.20153.6.2023
PagiSNV27.11.20203.6.2023
emil27081.9.20083.6.2023
The Rock PP2.2.20183.6.2023
bertuzzi17.10.20063.6.202337
Martin18218.12.20103.6.202333
forwardPP28.1.20163.6.2023
Kamzik 794.9.20083.6.2023
EMI6.2.20223.6.2023
13peter1718.11.20083.6.202332
Salmenko12.4.20213.6.2023
Veronika9112.10.20223.6.2023
Lubino1426.7.20103.6.2023
robertko30.10.20073.6.2023
jozino30.11.20182.6.2023
SVKevo9329.2.20202.6.2023
el_dziiii24.1.20212.6.2023
nitro224.11.20072.6.2023
minho11825.11.20072.6.2023
Krtko16.12.20062.6.202344
Robidas30.10.20092.6.2023
Poprad_eskape18.10.20202.6.2023
ZuuBuu21.10.20122.6.2023
Lenka274.11.20152.6.2023
ed28.7.20112.6.202343
micm024.5.20172.6.202332
PopradskyInsider29.5.20202.6.2023
Behemond12.8.20102.6.202335
mar1117.9.20122.6.2023
speeder017.9.20082.6.2023
Haxito22.1.20172.6.2023
Tomky1.2.20151.6.2023
AmontePP6.1.20171.6.2023
.Iceberg.7.10.20111.6.2023
popi25.9.20111.6.2023
HKppKamzík31.10.20111.6.2023
denny166.10.20201.6.2023
Suško5.8.201431.5.202328
tommy90915.5.201831.5.2023
wooloo16.10.201031.5.2023
zdeno1820.4.201229.5.202346
fefa17.1.201429.5.2023
james226.1.200729.5.202341
p.v.d29.2.201228.5.202341
kamzik050723.11.201326.5.2023
Sylerfane24.4.202126.5.2023
Dark0720.3.201125.5.2023
FP-saurik16.6.200624.5.2023
BePRO22.4.202123.5.2023
Seveda28.11.201723.5.2023
matito2.5.200822.5.2023
simonbobko10.2.202221.5.2023
SalenaVychodnarka3.12.201320.5.2023
erik2422.7.201119.5.2023
pepo994130.12.201017.5.202345
HUD8111.9.200612.5.2023
Kamzikztatroch15.2.20238.5.2023
balki299.4.20095.5.202338
Poprad GS5.1.20215.5.2023
Matus12348.4.20215.5.2023
Hazi18.11.20084.5.2023
Majki1318.8.20172.5.2023
Michalsom27.4.201929.4.2023
combain21.10.201727.4.2023
bongo 117.4.201020.4.2023
Sokol17.11.202213.4.2023
de3tus11.12.201213.4.2023
Spakytko2713.3.20229.4.2023
Lazorko22.1.20235.4.2023
Oscar20.8.202226.3.2023
ScoobynoPP15.1.200826.3.2023
Hockeyplayers7.2.202023.3.2023
martinv29.11.202022.3.2023
hkpopradfan50016.3.202322.3.2023
33jano3314.9.200921.3.2023
Dano00034711.9.200710.3.2023
Nixon2.11.20089.3.2023
slina8.8.20059.3.202339
tuo16.11.20107.3.202345
CCM8627.3.20182.3.2023
Frayaa16.1.201225.2.2023
michl02.3.201524.2.2023
nerok6.1.201710.2.2023
EDGYS16.1.20182.2.2023
96JMA9628.3.202230.1.2023
Baltazar0073.5.201430.1.2023
Popraders24.4.202120.1.2023
Prostars13.1.201711.1.2023
Buntes8.1.20238.1.2023
skp_pp19.11.20162.1.2023
hk svit28.9.201731.12.2022
pepino8512.2.20128.12.2022
KromkyS9416.9.202224.11.202229
StrykoFester30.10.202213.11.202231
borisko2414.9.201411.11.2022
Cpt.Scott26.4.202011.11.2022
burizon1315.9.20173.11.2022
LuboPP818.3.20203.11.2022
ero4926.11.201231.10.2022
MichaelaB9.8.202230.10.2022
giorgiol8.11.200824.10.2022
blesk9314.7.201520.10.202230
jozef625.9.201017.9.202261
Te3Mko7.10.201114.9.2022
alfikus24.7.202126.8.2022
Suomi24.2.200721.8.2022
morfem11.12.201312.8.202243
Pedro859.11.202124.7.202238
lukas628.3.20138.7.2022
Estebab Dzabidal4.8.20209.6.2022
RadegastPP30.6.201117.5.2022
kanaaapp29.3.202214.5.202229
Rudihkpp11.2.20184.5.2022
lekwi14.12.202027.4.2022
Jaro71012.7.201316.4.2022
FP-frantisek4820.11.20069.2.2022
Renderers.14.5.20192.2.2022
Chamois13c15.7.20168.1.2022
Frey779.10.20178.1.2022
fanhkpp17.8.202012.12.2021
Salamun9.11.20213.12.2021
Kamkom564214.11.202124.11.2021
Hieronymus9.11.20219.11.2021
rafaelUK29.10.20153.10.2021
FeFe_KK19.10.20072.10.202142
bubomir29.10.201212.9.2021
Hanys998.2.202125.8.202124
PeterPol19.2.202113.8.2021
chunky11.9.200926.7.2021
BERNARDIN11.10.201026.7.2021101
Spezza24.10.200822.7.202136
corthez3.3.201111.7.2021
chatka875.8.20207.7.202136
Online52716.9.20116.7.2021
OldFans20.1.202122.6.202138
kokso1714.11.200517.6.202136
houyhnhnm26.7.201731.5.2021
Chopok13.4.202131.5.2021
ten čo nevie26.8.201727.5.2021
hk9925.6.202025.4.2021
SaMO 0215.9.201323.4.2021
Sony6.3.201323.4.2021
Westlund325.9.20155.4.2021
MaxikB15.1.202130.3.2021
Branky01617.5.201425.3.2021
rtroster30.5.201015.3.2021
MBKamzik10.7.202014.3.202132
Stewen4.12.202021.2.2021
Zdeno z Popradu21.3.20192.2.2021
R3MI6.1.20172.2.2021
sowaaa4.9.201023.1.2021
EASTON23.9.200922.1.202137
dodys30.4.201120.1.202152
napolpoliak5.8.20208.12.2020
imminence27.4.200921.11.2020
martin_hkpp15.9.200812.10.2020
masso7.10.201115.9.2020
LipoPP11.1.20171.8.202023
Pppppppp23.7.202025.7.2020
slafqo16721.1.201610.7.2020
snowy_pp27.1.201524.5.2020
dubacikmd31.1.201214.5.2020
gustave8.9.20152.4.2020
mjiurc7.3.202011.3.2020
Wolf-Cavan16.9.201411.2.2020
Michell20.2.201324.1.2020
jednoducho človek23.10.201520.1.2020
daggr8.11.201812.12.2019
ROBINATOR12.3.200615.11.201947
Frey30.10.201215.11.2019
Palisko1.11.20192.11.2019
Odin23.10.201924.10.2019
OzimakM29.11.201722.10.2019
Izoldo14.1.20193.10.2019
renderers6.3.201327.9.2019
HollyShit20.9.201920.9.201934
pindesf110.9.201220.9.2019
iwca5.10.20076.9.201931
massoo7.10.201118.8.2019
toso189112.3.20156.8.201932
BMWdools23.5.201925.5.201930
AK 1315.11.201517.5.2019
rogy5.12.20058.5.2019
EisenHeim20.7.20093.5.2019
polsky_matros13.5.20172.5.2019
exadon21.4.201121.4.201929
SonnyPP1.12.20105.4.2019
PlayerXE25.10.20155.4.2019
medic1556.12.201314.3.2019
Lego1914.3.201914.3.2019
Odrazenygol7.10.201824.2.2019
RebelP7.1.20197.1.2019
medved25.9.20073.1.201965
Envoy10.5.20185.12.2018
ppfans4.1.201724.11.2018
lego0210.12.20072.11.2018
tin22611.3.201726.10.2018
matopp26.2.201426.10.201832
ado872.1.201317.10.2018
Poprad8618.9.201818.9.2018
RastoS28.8.20182.9.201838
Frantiska Patrik21.8.201821.8.2018
Emdzej11.5.20162.7.2018
Kamzik66613.6.20127.6.201847
Pavlicko71120.9.200926.4.201829
Delewar6.10.201128.12.2017
simi099026.11.20147.11.2017
vivatszlh4.12.20166.10.2017
pepe7310.11.200720.9.201749
ragd6.5.201118.9.201755
palipalinepali30.9.20168.9.2017
DenisjedinePoprad7.1.201416.8.2017
bielakjanko26.2.20131.8.201735
MySmeSever17.9.201624.7.2017
enko381.9.201616.6.2017
jano7115.5.201716.5.2017
miso24887.3.20179.4.2017
jaja7892.4.20174.4.2017
RebelPP17.10.200820.3.2017
puzy9.8.201321.2.201762
StarLord11.3.201516.2.2017
kamzicek14.1.201728.1.20177
demond18.9.20115.1.2017
marosss19.5.20164.12.2016
jojino3.5.201626.11.2016
Robert7813.11.201614.11.2016
Dafffo447.9.201614.11.2016
Kristy287.10.201211.11.201624
kofonen16.8.201625.10.2016
popradskesrdce98.10.20168.10.2016
johnypp9.10.201125.9.2016
PalinoKK25.7.200714.9.2016
mudkovic24.4.20099.9.2016
pato15.10.200723.6.2016
FrankyPOPA23.4.20098.6.201651
trinky199028.4.201017.5.201633
Markus Hulmihoukolen18.4.201514.5.201642
michalfun13.9.20097.4.201641
stefo7716.3.20065.4.2016
87jokeris8719.9.20142.4.2016
jedine.poprad8.1.201619.3.2016
Renka8823.9.201215.3.2016
DanoDrevo6915.9.201314.3.201625
Andrejhk3.3.201528.2.2016
janci26522.1.201622.1.2016
bangor26.2.200819.1.2016
radzim2.11.201313.1.2016
HkPopradFans7122.10.201428.12.2015
kamzik6920.9.201522.11.2015
chud21.11.20101.11.2015
balova104.5.201012.10.2015
indiangiro5.11.200527.9.2015
7romi721.11.200926.9.2015
uhlik0915.2.200624.9.201540
Johanko130.10.201320.9.2015
patko.1415.9.201516.9.201530
milanko888129.1.201315.9.2015
Ove29.7.20148.9.2015
PetrS20.7.201520.7.2015
siki19042.5.20126.5.201549
newnewbaky6.3.20136.5.2015
monki13.9.201322.4.2015
FP-lukano9728.9.200821.4.2015
ondrejpp6.3.201510.3.2015
kamzikpp0510.10.20145.3.2015
JedinePoprad1331.12.20142.3.201529
smolko13pp17.9.20121.3.201538
braxatoris26.10.201022.2.201553
dukilav16.1.201117.2.2015
10krmo1018.6.20119.2.201537
Korenko2926.9.20145.2.2015
Maximus_PP20.11.20121.2.2015
puco112.9.201218.1.201553
lukano20.9.200818.1.2015
SilentPP4.1.20157.1.201539
kamzik229.12.20147.1.201517
birko27.1.20112.1.2015
Gimli13.3.201013.12.201449
gurko16.11.201412.12.2014
Nsdapp17.4.201110.12.2014
tommy.-no16.11.201423.11.2014
srandista15.5.20128.11.2014
HKPOPRAD12345678924.10.201430.10.201420
mousse1623.2.200712.10.2014
liptik136.12.201026.9.2014
Marekklose88119.9.201420.9.2014
chmrt111110.10.200715.9.2014
Jozefvarga28.5.201424.7.2014
eculik6922.6.201428.6.201426
Slavo 710.9.201312.6.2014
Rasty8830.7.201129.5.2014
Trelis13.11.201017.5.201424
forgi12.5.201415.5.2014
smooky1427.4.201114.5.2014
bloody22.1.201211.5.201428
oblickar9.12.20123.5.2014
LUBO 196511.9.201321.4.2014
Ljosak28.3.200719.4.201449
davidsvk701.12.201025.3.2014
dans1911.12.201322.3.2014
kuko2212.2.201416.3.201435
olsopalo2.2.201214.3.2014
sympatik :D8.3.201313.3.201440
rado4815.3.201211.3.2014
hovednik3528.8.201110.3.2014
michalppkamzik7.1.20139.3.201427
korenko87.3.20132.3.2014
puko26069.2.201428.2.201433
Skyfy10.2.201019.2.2014
Zeke23.11.200712.2.2014
Ivan33329.10.20133.2.2014
torky1.2.20113.2.2014
Jok3r_878.12.201329.1.2014
gosha26.1.201428.1.2014
MontySvK21.1.201424.1.2014
Renzo415.9.200610.1.201436
Marian K.3.12.20139.1.2014
mlynky227.12.20132.1.2014
tilko66617.8.200731.12.201337
Majky913.12.201328.12.201324
MiQgel27.2.201227.12.2013
PPdadi15827.4.201020.12.2013
smejjka15.12.201316.12.201333
lukas.munich27.2.20088.12.201334
marcelpapac7728.10.201223.11.201323
TimmyHellstrom23.10.20132.11.2013
Radobuky124.8.201031.10.2013
murcek7.3.201328.10.201344
Bjutinko1.12.201122.10.2013
LacoNagy175.1.201219.10.2013
Love_Poprad22.9.201316.10.2013
Himalaya22215.4.200913.10.2013
braniislav20.7.20056.10.2013
johnymahonni28.7.201326.9.2013
almasi15.3.201321.9.201321
Chloe30.10.201120.9.2013
alcorex17.9.201320.9.2013
mimicek.najkrajsi10.9.201315.9.2013
eurobec7.6.200813.9.2013
majlo197610.3.201120.8.201346
jozino2294.10.201214.7.2013
El Dzej269.6.201312.6.2013
bandaska919.6.201311.6.2013
idknow30.3.201016.5.201342
rodpoprad23.11.201212.5.20139
zab.ho22.9.20089.5.201348
Trejso27.9.20096.5.201334
Puffo25.4.20114.5.201330
vadim1.9.200828.4.201341
rene26.9.201114.4.2013
Hvila15.3.20131.4.2013
kirk487722.3.201324.3.2013
Sion7.4.201119.3.2013
JedineKamzik8.1.201219.3.2013
gentle_touch17.3.201317.3.2013
KUBISPP7.9.200816.3.201336
newkyon11.3.201316.3.2013
Killercompi31.10.200614.3.201332
kamzik112.8.201014.3.2013
funky_719.9.201113.3.2013
malyPopradcan12.3.201312.3.201330
kornel16.11.201010.3.201349
lucas6230.11.20118.3.201335
ivka725.3.20138.3.201324
nicholas10118.9.20107.3.201331
georgjr26.3.20137.3.2013
adrian99927.1.20134.3.2013
Swingy6110.1.20133.3.2013
baigi3.5.200925.2.201310
hokej12317.12.201024.2.201344
mlynky201113.2.201316.2.2013
djmmk16.10.201215.2.2013
214dada5.10.201115.2.201333
hkpoprad8113.2.201314.2.2013
toledo200016.12.201211.2.2013
Lukáš10.5.200811.2.201338
Steelhammer9.2.20139.2.2013
luky00217.9.20128.2.2013
puky93.5.20125.2.2013
rudko7726.1.20132.2.2013
Kajo8427.9.201122.1.201339
korvin9920.9.201118.1.2013
metallica6.2.200918.1.2013
malyjano6.1.201211.1.2013
miky331114.6.20129.1.2013
hokejista130.12.20126.1.2013
jarkozec25.9.201121.12.201245
Penguins8726.2.20115.12.201225
stolicka19.12.201130.11.2012102
ado smid20.12.200921.11.201257
stancesso5.10.201220.11.2012
BielomodrykralPP13.9.201220.11.2012
popradske kamziky18.11.201219.11.2012
NY RANGERS30.11.200917.11.2012
elvis125.2.20073.11.201234
Majo080817.10.201230.10.201230
laky632.10.201113.10.201231
FP-erik1325.7.200812.10.2012
petoboss665.1.200810.10.2012
bzuco3.12.20107.10.201242
kamzikPP4.10.20126.10.2012
MaFo22.9.20076.10.201230
dzuzo8.12.20095.10.201242
Kamzik113.11.20115.10.2012
petogazi26.9.20121.10.2012
kitko24.9.201229.9.2012
Filoo9.10.201122.9.201233
lecgo25.12.200518.9.201235
cavopp25.9.200718.9.201236
district7726.4.201216.9.2012
DominikVarhol13.9.201213.9.2012
puksii3.9.20125.9.2012
liverpool32114.4.20125.9.2012
Popradcan25.2.20052.9.201251
dav826.8.201228.8.2012
king66king22.8.201223.8.201248
Jozi997.9.200818.8.201241
mlynky1215.3.201214.8.2012
tatranista231.8.20124.8.201221
tydok12.6.201216.6.2012
Marecel14.5.201215.5.2012
FP-Rasto198516.7.20067.5.201237
zvonceky26.4.201227.4.2012
flatron6.12.201116.4.2012
DuriPP1.2.201220.3.2012
17hokej1719.3.201220.3.2012
stasik22.3.201118.3.2012
Franto Bascovansky3.10.201116.3.2012
mlynky9811.3.201214.3.2012
marekzpopradu13.3.201213.3.201239
Frišťo19.9.201112.3.2012
kubos2715.10.201012.3.2012
frantiska77113.2.201212.3.201239
HK POPRAD8.3.20129.3.2012
salo1728.2.201229.2.201232
HokejPoprad7.12.200926.2.2012
poprad2620.11.201016.2.201229
matonni12.10.200913.2.201231
Iv0rY10.2.201212.2.2012
Emil38719.1.20106.2.2012
taylorpp4.2.20126.2.2012
igi338522.9.20115.2.2012
pitotka8.10.20115.2.2012
Popradcan_PP24.8.201031.1.2012
peterer22.12.201029.1.2012
ADNAR6.4.200828.1.2012
delphinPP1.3.200727.1.2012
ClioPp9.9.201024.1.201236
PopraderFan29.9.201122.1.2012
nika280123.10.201118.1.201226
adak15.1.201216.1.2012
mihal913.12.20119.1.2012
murinooo9.1.20129.1.2012
Budha23.8.20079.1.2012
JURIpp6.1.20127.1.201229
honey3.1.20124.1.2012
mona12345715.11.201031.12.201133
13LukiPP4.8.201130.12.201130
ella23.12.200924.12.2011
Depo76(svk)pp10.8.201119.12.2011
major51025.11.201110.12.201147
jarolin16116.3.201010.12.2011
Kamzik8816.1.20119.12.2011
Lou2127.4.20119.12.2011
tuso5.10.20118.12.2011
swingy7.9.20107.12.2011
maro979324.9.20115.12.201126
konstantididis23.10.20114.12.2011
Kamzík terminátor 13 23.11.20112.12.2011
babicka-ahoj18.9.20111.12.2011
juraj.k22.2.201130.11.2011
elfiremano29.11.201129.11.2011
lubopp28.2.200729.11.2011
TOM.P10.10.201127.11.2011
pepoo9.11.201124.11.2011
reginaldo21.11.201122.11.2011
robo8021.11.201122.11.2011
FP-ruso126.6.200621.11.2011
poprad5527.12.200917.11.2011
chromatic4.11.20119.11.2011
kamzik726.10.20086.11.201132
Caesarus22.12.201028.10.201135
jaronka23.9.201123.10.201133
Anna0129.10.201021.10.2011
eddybafia27.9.201120.10.201138
edo224.4.201119.10.2011
ja.ja15.11.201018.10.2011
janek4.9.200514.10.2011
jvadovsky11.9.200814.10.201159
martin kasicky30.9.201113.10.201134
Converse227.9.201113.10.2011
matoo0619.12.200713.10.2011
pebo114.11.200813.10.2011
matovitko1.10.201113.10.2011
xaleria4.2.200913.10.2011
cipta18.9.201113.10.2011
bonusko20.9.201112.10.2011
vojtopp31.10.200611.10.2011
karci_znh17.9.201111.10.201129
pavstar11.10.201111.10.2011
pacientpp9.10.201111.10.2011
b26256.9.20059.10.2011
milanello1120.9.20119.10.2011
Tommy-KK6.10.20119.10.2011
samco4112.10.20107.10.201127
ScorpionPP24.2.20087.10.201132
zaba124221.3.20096.10.2011
rado853.10.20115.10.2011
Palo PP29.10.20064.10.2011
poprad5230.7.20081.10.2011
dodlojp13.8.201130.9.2011
ferovanecko6.3.201130.9.2011
janci78724.9.201129.9.2011
markus näslund25.9.201125.9.2011
Roja21.9.201124.9.2011
Fans-PP30.6.201124.9.2011
zoldakmilan21.9.201121.9.2011
Poprad dotoho31.10.201021.9.2011
mio.927.1.200920.9.2011
elnino29.7.20095.9.2011
ppedro9.8.20115.9.2011
DonBlindBasterd30.12.20095.9.2011
super-makac12.10.20074.9.2011
jedine POPRAD dotoho4.3.20111.9.2011
kvik25.4.201127.8.2011
Adi29.4.200927.8.2011
Aresko33.10.201020.8.201135
FP-majjoN14.4.200911.8.201179
1shagraft31.7.20114.8.201145
luboskoPPM3.11.201028.7.201144
maj1013.10.201018.7.201137
FP-maaros97.6.200623.6.201132
stanley_PP20.3.201116.6.201127
Riccardo27.3.20064.6.2011
tulo237.9.20053.6.201143
Joggy26.4.20114.5.2011
nieco_nove165.5.20083.5.201133
derby26.2.201121.4.2011
fredys8.10.20087.4.201149
G*I*G*I7.3.20106.4.201135
rikino00922.2.20091.4.2011
FP-zaxik16.7.200825.3.2011
Manky1320.3.201120.3.201151
david161127.7.200916.3.2011
TribunaBpp1.11.201022.2.2011
capsfany22.2.201122.2.2011
Iceman4.11.200721.2.201133
anicka5111.12.201021.2.201130
Skanurik PP 23.1.201113.2.2011
xquad1220.1.201120.1.201132
angelo69530.9.200623.12.2010
Tomi Tito4.11.201020.12.2010
MajusqaPP1.11.200915.12.201033
Assassinko887.12.20107.12.201028
dzairo19.11.201021.11.201039
ex---RebelPP31.10.201014.11.2010
Milan090514.1.201027.10.2010
hOrNyMarTyPP13.9.200927.10.2010
nunusik10003.10.201026.10.201032
messer22.10.201022.10.2010
LubomirLucansky11.9.201011.10.201027
hrino910.4.200910.10.201035
pumplo1211.8.20092.10.2010
Tatran12.1.200724.6.2010
tomkosvk23.9.20075.5.2010
chypsapp24.11.20094.5.201025
Matos11121.10.20072.5.201029
peterpetr29.8.200728.4.2010
filip 121.2.200815.4.201025
vlk220219.9.20088.4.201044
maki995.4.200922.3.2010
Lukas4257.12.20089.3.201025
Lukas_PP25.9.200928.2.201025
peto12312316.7.200920.1.2010
Fanusik PP15.11.200916.1.2010
nikolaij25.3.20078.1.2010
stbepp9.10.200923.12.2009
chlapec z popradu29.11.200916.12.2009
POPRAD24.12.200817.11.2009
igor11.12.20084.11.200928
markrecchi7.7.200920.10.200936
KURTES-PP30.11.200717.10.2009
tencovidivsetko5.3.20079.10.2009
sakic881917.10.20084.10.2009
eldzey25.9.20093.10.2009
Popradčan18.9.200923.9.2009
HC Tatry26.9.200617.9.2009
matus31316.9.200815.9.2009
Jose_n1228.8.200828.8.2009
KINYO19.9.200831.7.2009
Dejawoo 762.1.200924.7.2009
ULTRAFAN8822.2.20092.7.200940
krempo851.2.200926.6.2009
Radka28.9.200710.5.2009
repca1.10.200610.5.2009
pro_rock16.4.200928.4.2009
pepan200422.4.200922.4.2009
sissul17.12.200812.3.200930
Yuri_Š3.2.200726.2.2009
skokypp5.3.200820.2.200934
folvy-sestra24.1.200924.1.200929
slajman23.11.200710.12.200839
michalkooo4.10.20088.12.2008
lautasaari31.12.200728.11.200834
patuska_pp28.9.200822.11.2008
KlausBadelt10.1.200816.11.200838
Saasa Crusty11.4.20082.11.200817
stevo24127.9.20081.11.2008
inovix7.10.200821.10.2008
rbk520.9.200817.10.200827
JaNkOoO233.10.200817.10.2008
underthesun10.5.200810.10.2008
Vandy_one4.9.200823.9.2008
skp1521.9.200821.9.2008
Popradčan227.8.20085.9.2008
aquacity161322.5.20085.9.200838
sakic198815.6.20081.9.2008
hokejfan7.1.200815.8.200833
brki2.3.200818.6.2008
sony93229.5.200817.6.2008
pstruh6.5.200818.5.2008
Phoenixman21.7.200513.3.2008
smejino7.3.20087.3.2008
K.U.B.O.6.1.20084.3.2008
Cipi888124.2.20083.3.2008
PPNoiprocsPP6.1.200826.2.200832
ika5555510.12.200715.2.2008
Baltazar21.10.200727.1.2008
scorpionPP4.8.200722.1.200832
Tommy23.10.200718.1.2008
Stanleypp30.12.200718.1.2008
Robino Poprad19.10.200712.1.2008
Fixo128.11.200530.12.2007
Jasek Kutliak z Podbucinky21.12.200721.12.2007
pit9430.1.20071.12.2007
mirko210325.9.200728.11.2007
Lumok5.10.200716.11.2007
alex9182.2.20078.11.2007
mmedvec21.1.20073.11.2007
stofo1330.1.200621.10.2007
shewo7713.10.200621.10.2007
Duliak25.9.200515.10.2007100
Valino3125.10.200619.9.2007
marta61.3.200716.9.2007
Hockey star 1216.9.200616.9.2007
anet13.4.200717.4.2007
Mayka2.2.200729.3.2007

Najčítanejšie články

SVK

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
Tím Z Skóre B
1. Košice 50 163:114 96
2. Slovan 50 162:115 93
3. Zvolen 50 168:141 87
4. B. Bystrica 50 147:156 79
5. Spiš. N. V 50 146:144 79
6. N. Zámky 50 143:132 77
7. Poprad 50 151:153 72
8. Michalovce 50 124:129 72
9. Trenčín 50 130:155 68
10. Nitra 50 125:157 61
11. L. Mikuláš 50 124:149 61
12. Prešov 50 129:167 55
TímZVVPPPPGB
1.Žilina46258310181:11394
2.Dubnica46233712148:12385
3.Humenné46236413172:12785
4.Trnava46199513175:14980
5.Martin46208414140:11280
6.MK Slovan46184717126:13169
7.Skalica46185419130:13568
8.P. Bystrica46184521155:15367
9.Žiar n. Hronom46191521142:14264
10.Topoľčany46181621116:13862
11.Levice46183223138:15262
12.Brezno468523190:17236
SR 18242141747:11412
Aktualizované: 8.3.2023 09:05
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200012:06
2HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín2110010:45
3HC Košice HC Košice210108:64
4MHA Martin MHA Martin210105:54
5VLCI Žilina VLCI Žilina2100110:73
6HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad201104:43
6HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava201104:43
8BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica210017:103
9MHKM Skalica MHKM Skalica201015:52
10MMHK Nitra MMHK Nitra201016:82
11HKM Zvolen HKM Zvolen200114:101
12HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200020:120
13JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18000000:00
Aktualizované: 13.9.2022 13:38
Celkové - Základná časť EXD (Základná časť)
TímZVVpPpPSkóreB
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200018:16
2BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica220006:06
3HC Košice HC Košice220006:26
4HKM Zvolen HKM Zvolen2110012:55
5Draci Liptovský Mikuláš Draci Liptovský Mikuláš2100113:63
6MMHK Nitra MMHK Nitra210018:63
7HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves2100110:93
8MHA Martin MHA Martin210014:43
8MHKM Skalica MHKM Skalica210014:43
10HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava210019:103
11HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad210016:83
12HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín210016:133
13VLCI Žilina VLCI Žilina200115:121
14HOBA Bratislava HOBA Bratislava200022:60
15MŠK Púchov MŠK Púchov200020:60
16HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200021:180
Aktualizované: 13.9.2022 13:39
TímZVVPPPPGB
1.Žilina46258310181:11394
2.Dubnica46233712148:12385
3.Humenné46236413172:12785
4.Trnava46199513175:14980
5.Martin46208414140:11280
6.MK Slovan46184717126:13169
7.Skalica46185419130:13568
8.P. Bystrica46184521155:15367
9.Žiar n. Hronom46191521142:14264
10.Topoľčany46181621116:13862
11.Levice46183223138:15262
12.Brezno468523190:17236
SR 18242141747:11412
Aktualizované: 8.3.2023 09:05
Tím ZVVPPPPGB
1.Salzburg3617856119:8172
2.Klagenfurt3514579106:8459
3.Bolzano35164312104:10659
4.Fehérvár AV1933162312109:9955
5.Ľubľana34162313110:10355
6.Villach32126311115:10151
7.Viedeň3616331493:9157
8.Klagenfurt17534548:4825
9.Znojmo17710959:5623
10.Dornbirn16423750:6019
11.Graz18513958:7120
12.Linz18325838:6218
13.Val Pusteria17314937:5515
14.Bratislava14521642:4520*
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 29.1.2023 21:37
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 29.1.2023 21:37
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 29.1.2023 21:37

Bleskovky

Okposo podpísal novú ročnú zmluvu s Buffalom

Americký hokejista Kyle Okposo podpísal v stredu novú ročnú zmluvu s Buffalom na 2,5 milióna dolárov. Pre tridsaťpäťročného útočníka to bude ôsma sezóna v drese Sabres. Okposovi sa na konci prebiehajúcej sezóny končí lukratívny sedemročný kontrakt. Napriek tomu, že Buffalo predĺžilo obdobie bez postupu do play off na dvanásť sezón, tím vykazoval známky konkurencieschopnosti. Sabres chýbali na zaistenie si miestenky do vyraďovačky dva body. Buffalo zaznamenalo 42 víťazstiev a 91 bodov, čo bolo najviac od ročníka 2010/11. Herný progres vnímal aj Okposo: "Som nesmierne hrdý na to, že môžem byť súčasťou tohto tímu. Je skvelé vidieť, ako ďaleko sme sa dostali." Okposo odohral v základnej časti profiligy 984 zápasov, v ktorých nazbieral 592 bodov (230+362). Pred sezónou prebral kapitánske céčko po Jackovi Eichelovi, ktorého klub vymenil do Vegas. 25.5.2023 10:56 - TASR


Florida verí, že bude mať k dispozícii v štvrtom zápase aj Barkova

Hokejisti Floridy Panthers by mohli mať vo štvrtom zápase finále Východnej konferencie NHL k dispozícii aj kapitána Aleksandra Barkova. Fínsky útočník nedohral tretí duel po zranení v dolnej časti tela, keď odstúpil v prvej tretine. "To, že sa v treťom stretnutí už nevrátil na ľad, bola viac prevencia, ako čokoľvek iné. Chceli sme zabrániť, aby sa stalo niečo horšie. Sme optimisti, že sa môže vrátiť čo najskôr. Možno už v zápase číslo 4," informoval podľa AP kouč Floridy Paul Maurice. Florida vedie nad Carolinou 3:0 na zápasy. Piaty duel sa hrá v noci na štvrtok. V prípade úspechu Panthers by mal Barkov právo zdvihnúť nad hlavu trofej princa z Walesu za triumf v konferencii. Niektorí kapitáni sa však z poverčivosti odmietajú trofeje dotknúť. 24.5.2023 11:40 - TASR


Conroy bude novým generálnym manažérom Calgary, nahradí Trelivinga

Novým generálnym manažérom Calgary Flames sa stane Craig Conroy. Vedenie klubu hokejovej NHL ho má do funkcie vymenovať v priebehu tohto týždňa, informovala televízia TSN. 22.5.2023 12:16 - TASR


Veleno dostal dištanc na päť zápasov za faul na Niederreitera

Disciplinárna komisia Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF) na MS udelila kanadskému útočníkovi Joeovi Velenovi dištanc na päť zápasov a na turnaji si tak už nezahrá. IIHF o tom informovala na svojom webe. Dvadsaťtriročný útočník Detroitu Red Wings dostal trest za neprimeraný zákrok v zápase proti Švajčiarsku 2:3. K incidentu došlo v čase 28:21 v 2. tretine stretnutia, keď pri mantineli úmyselne korčuľou šliapol na nohu Niederreiterovi. Rozhodcovia si to však nevšimli, naopak na trestnú lavicu išiel švajčiarsky útočník, ktorý odplácal a dostal dve minúty za hrubosť. 21.5.2023 21:42


Brankár Grubauer zo Seattlu neposilní nemeckú reprezentáciu

Brankár Philipp Grubauer z klubu zámorskej NHL Seattle Kraken neposilní nemeckú reprezentáciu na prebiehajúcich MS. Vo štvrtok večer o tom vo fínskom Tampere informovalo vedenie Nemeckého hokejového zväzu (DEB). Časový faktor bol podľa agentúry DPA rozhodujúci pre jeho rozhodnutie, keďže nemohol zo zámoria odcestovať skôr ako cez víkend. 18.5.2023 21:43 - TASR


Draisaitl neposilní Nemecko, Künast: "Potrebuje čas na oddych"

Nemecký hokejista Leon Draisaitl neposilní národný tím na prebiehajúcich MS v Tampere a Rige. Vedenie Nemeckého hokejového zväzu (DEB) sa snažilo vybaviť štart 27-ročného útočníka na šampionáte po tom, čo jeho Edmonton vypadol v 2. kole play off NHL. Oilers prehrali s Vegas 2:4 na zápasy. 17.5.2023 15:40 - TASR


Sedlák utrpel zranenie, zatiaľ zostáva s českým tímom

Český hokejista Lukáš Sedlák utrpel v treťom zápase na MS proti domácemu Lotyšsku (3:4 pp) zranenie v dolnej časti tela. Tridsaťročný útočník sa neobjavil na stredajšom tréningu, zatiaľ však zostáva v Rige. Lekár národného tímu Antonín Chochola uviedol, že Sedlák dostal dva dni voľna a budú sledovať jeho zdravotný stav. 17.5.2023 15:36 - TASR


Chlapík stále netrénuje, Česi dopísali Kauta a Voženílka

Český hokejista Filip Chlapík je po hite od slovenského obrancu Patrika Kocha v úvodnom zápase MS v Rige stále zranený a netrénuje. Vedenie českého tímu dopísalo pred nedeľným duelom proti Kazachstanu na súpisku útočníkov Martina Kauta a Daniela Voženílka. "Ku Kochovi by som sa nerád vracal, povedaného a napísaného toho bolo dosť. 14.5.2023 12:00 - TASR


Fíni zlomili húževnatých Nemcov až v závere, Rantanen: "Sme silní"

Fínski hokejisti zaznamenali na 86. majstrovstvách sveta prvé víťazstvo, keď pred domácimi fanúšikmi v Tampere zdolali Nemcov tesne 4:3 a aspoň čiastočne odčinili prehru 1:4 z otváracieho dňa proti USA. V pondelok čaká Fínov na šampionáte severské derby so Švédskom. O víťazstve fínskeho tímu rozhodol v 53. minúte obranca Mikko Lehtonen, keď dorážkou dokončil krásnu ... 14.5.2023 11:07 - TASR


Malgin je líder bodovania po 2. dni, Škorvánek 11. medzi brankármi

Švajčiarsky útočník Denis Malgin je líder kanadského bodovania po druhom hracom dni hokejových MS v Rige a Tampere. V úvodnom vystúpení svojho tímu proti Slovinsku nazbieral tri kanadské body za dva góly a jednu asistenciu. Rovnakú bilanciu má aj druhý v poradí Fín Sakari Manninen, ktorý však odohral o zápas viac. 14.5.2023 08:43 - TASR


Viac správ v archíve...

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

Odohrané zápasy

28. 05. 2023
KanadaNemecko
5:2REPORT
USALotyšsko
3:4 PPREPORT
27. 05. 2023
USANemecko
3:4 PPREPORT
KanadaLotyšsko
4:2REPORT
25. 05. 2023
KanadaFínsko
4:1REPORT
ŠvédskoLotyšsko
1:3REPORT

Najviac bodov

Dominik KubalíkCZE12 bodov
2.Tynan T.USA10
3.Tömmernes H.SWE10
4.Ehlers N.DEN9
5.Peterka J.GER9

Najlepší strelec

Dominik KubalíkCZE8 gólov
2.Gauthier C.USA6
3.Sturm N.GER5
4.Abols R.LAT5
5.Crouse L.CAN5

Najlepší brankár

Leonardo GenoniSUI96.61 perc
2.Škorvánek ml. S.SVK95.37 %
3.Wallstedt J.SWE94.74 %
4.Montembeault S.CAN94.44 %
5.DeSmith C.USA94.23 %

Základná časť

Skupina: A
TýmZSkóreB
1.USA734:820
2.Švédsko726:718
3.Fínsko728:1516
4.Nemecko727:1612
5.Dánsko719:268
6.Francúzsko710:314
7.Rakúsko711:273
8.Maďarsko712:373
Skupina: B
TýmZSkóreB
1.Švajčiarsko729:1019
2.Kanada725:1115
3.Lotyšsko721:1713
4.Česko722:1613
5.Slovensko715:1511
6.Kazachstan714:317
7.Nórsko79:176
8.Slovinsko79:270