Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HP Podcast ikonka Ikonka odkazujúca na dražby na HP Ikonka najnovšie v diskusii
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Zvolen
0:0
Košice
30.9.2022. 18:30
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
HK Levice
0:0
Modré Krídla
30.9.2022. 18:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
HK 95 PB
0:0
Žiar nad Hronom
30.9.2022. 18:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Brezno
0:0
HC Topoľčany
30.9.2022. 18:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
HC 19 Humenné
0:0
Martin
30.9.2022. 18:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Poprad
0:0
Trenčín
30.9.2022. 18:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Prešov
0:0
B. Bystrica
30.9.2022. 18:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Nitra
0:0
Michalovce
30.9.2022. 18:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Gladiators
0:0
HK Dubnica
30.9.2022. 17:30
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
HK SNV
0:0
Slovan
30.9.2022. 17:30
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
HK Skalica
0:0
Vlci Žilina
30.9.2022. 17:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
L. Mikuláš
0:0
N. Zámky
30.9.2022. 17:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Baluška, Štefík – Frimmel, Hercog (video – Ország)
Diváci: -     Píše: Lasab Števo
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Zvolen
0:0
-:-, -:-, -:-
30.9.2022. 18:30
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Košice
Vážení športoví priatelia, srdečne vás vítame pri sledovaní 5.kola Tipos extraligy sezóny 2022/2023 HKM Zvolen – HC Košice. My vám zo stretnutia pod Pustým hradom opäť prinášame textový prenos, vďaka ktorému vám určite neunikne nič podstatné. Ako vždy vás od modrej čiary zdraví Števo Lasab.

Zvolen zažíva celkom vydarený vstup do novej sezóny. V piatok doma vydrel tri body proti Novým Zámkom a i keď v nedeľu v predĺžení prehral v Poprade 2:3, tak má na konte 9 bodov a delí sa so Slovanom o čelo tabuľky. Slovan je zásluhou lepšieho skóre prvý a Zvolen druhý. Veľmi dobre zatiaľ chytá brankár Trenčan a najproduktívnejší hráč je Mike Huntebrinker 4b(1+3) a najlepšími strelcami sú dvojgóloví mladíci Patrik Marcinek a Matej Kašlík.

Košice sú pre mňa osobne zatiaľ najväčším sklamaním sezóny. Áno, je za nami ešte len štvrté kolo a Oceliari hrali iba tri duely, ale také mužstvo s takými ambíciami proste nemôže doma padnúť s Prešovom. Pevne verím, že sa Košice pozbierajú, ale nemyslím, že to bude už dnes proti rozbehnutému Zvolenu. Efektivita, s tým sa Košice dosť trápia. Veď 5 gólov v troch zápasoch je zúfale málo. Zatiaľ sa dva krát presne trafil ex-Zvolenčan Leskinen a tri body za tri presné prihrávky má Watling.
10Refresh

FANS HK Poprad (714)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Dino792.3.201730.9.2022
Captain22.6.202130.9.2022
Kamzík186.8.201930.9.2022
BlooD18.2.202030.9.2022
Krizner1213.1.202230.9.2022
patkof17.5.201830.9.2022
TeR18.4.202030.9.2022
Turky39Pp13.9.201630.9.202231
.Iceberg.7.10.201130.9.2022
snowmaker15.9.200530.9.20227
Piginko4.11.201630.9.2022
Michalsom27.4.201930.9.2022
DutchSchultz23.1.201730.9.2022
MaxSBA15.10.201730.9.202225
tommy90915.5.201830.9.2022
KKK15.7.202030.9.2022
Prostars13.1.201730.9.2022
FilipkoPP2.11.201230.9.2022
awa28.4.201130.9.2022
kamzik050723.11.201330.9.2022
majkyPP9.1.201330.9.2022
DavePP8.6.202030.9.2022
LukašŠariš15.10.202030.9.202229
FanOfNorth3.3.201730.9.2022
tristan25.1.201230.9.2022
Qwixik3.5.201930.9.2022
onion16.11.201830.9.2022
Lukzo2.5.201230.9.2022
Pinky9.3.202030.9.2022
PPPPoprad3.9.201630.9.2022
Ambripp30.7.200730.9.2022
Bascovansky16.9.201230.9.2022
lukiasko21.8.201230.9.2022
Ochránca Svätyne25.1.202130.9.2022
stano31019.11.200730.9.2022
Baltazar0073.5.201430.9.2022
Fanpoprad13.9.201530.9.2022
The Rock PP2.2.201830.9.2022
BretPit2.12.201730.9.2022
tiky14.11.200930.9.202239
NightPP7.1.200730.9.202236
Poprad_eskape18.10.202030.9.2022
iskrakamzik15.1.201130.9.2022
Lenka274.11.201530.9.2022
borisko2414.9.201430.9.2022
PopradskyInsider29.5.202030.9.2022
ŠKP29.3.200930.9.2022
pepino8512.2.201230.9.2022
hk svit28.9.201730.9.2022
Chamois2.11.201030.9.202236
DanoSvK1.8.202030.9.2022
fanpp8.6.201730.9.2022
mar1117.9.201230.9.2022
Haxito22.1.201730.9.2022
combain21.10.201730.9.2022
minho11825.11.200730.9.2022
Martin18218.12.201030.9.202232
dk1.11.200530.9.2022
meno11211.4.201830.9.2022
darebak3518.3.201830.9.2022
Bizzaremifo3.5.201230.9.2022
EDGYS16.1.201830.9.2022
poprader12.12.201430.9.2022
Salmenko12.4.202130.9.2022
Soumi1713.2.201830.9.2022
toska115.5.200830.9.2022
smolo17.10.202130.9.2022
MANO8.10.200730.9.202237
sspp1.10.201430.9.2022
elnino310111.8.201729.9.2022
hefky31.10.201429.9.202236
tomaspp10.2.201029.9.2022
micm024.5.201729.9.202231
LeonardoDavinChi3.3.201929.9.2022
EliteProspectt26.12.201929.9.202222
Nixon2.11.200829.9.2022
marty_pp7.5.201329.9.202231
robertko30.10.200729.9.2022
HkPopRaD7121.9.201429.9.2022
Lubino1426.7.201029.9.2022
ed28.7.201129.9.202242
ScoobynoPP15.1.200829.9.2022
Ketchup_Boy#8117.2.202029.9.2022
MACEK404.5.201929.9.2022
Suško5.8.201429.9.202228
emil27081.9.200829.9.2022
braniiislav12.8.201629.9.202239
fefa17.1.201429.9.2022
Mihalpp9.7.201229.9.202229
Jorge715.4.201929.9.2022
skrabroman28.10.201129.9.202227
Poprad GS5.1.202129.9.2022
13peter1718.11.200829.9.202232
Dark0720.3.201129.9.2022
Kuree16.1.201529.9.202223
james226.1.200729.9.202240
Valdano115.3.201329.9.2022
SVKevo9329.2.202029.9.2022
Robidas30.10.200929.9.2022
el_dziiii24.1.202129.9.2022
LuboPP818.3.202029.9.2022
PagiSNV27.11.202029.9.2022
cipulis18.3.201328.9.2022
de3tus11.12.201228.9.2022
BePRO22.4.202128.9.2022
forwardPP28.1.201628.9.2022
zdeno1820.4.201228.9.202245
KamzíkVPovažskej7.4.202128.9.202239
popi25.9.201128.9.2022
BranoPP24.2.201928.9.2022
Krtko16.12.200628.9.202243
jozino30.11.201828.9.2022
Roy3311.10.201728.9.202230
Behemond12.8.201028.9.202234
denny166.10.202027.9.2022
giorgiol8.11.200827.9.2022
speeder017.9.200827.9.2022
Kamzik 794.9.200827.9.2022
Matus12348.4.202127.9.2022
nitro224.11.200726.9.2022
wooloo16.10.201026.9.2022
33jano3314.9.200926.9.2022
bongo 117.4.201026.9.2022
FP-saurik16.6.200626.9.2022
Majki1318.8.201725.9.2022
duhac18.9.201525.9.202241
Oscar20.8.202225.9.2022
Sylerfane24.4.202125.9.2022
Skiparkžembarok12.11.202025.9.2022
HUD8111.9.200625.9.2022
AmontePP6.1.201725.9.2022
96JMA9628.3.202224.9.2022
KromkyS9416.9.202224.9.202228
Popraders24.4.202123.9.2022
Jamboree23.12.201823.9.2022
blesk9314.7.201519.9.202229
mayyyo25.1.201718.9.2022
jozef625.9.201017.9.202260
Te3Mko7.10.201114.9.2022
folvy16.9.200814.9.202238
slina8.8.200513.9.202238
erik2422.7.201113.9.2022
balki299.4.200911.9.202237
Spakytko2713.3.202210.9.2022
Cpt.Scott26.4.20208.9.2022
Kopitar11HKPOPRAD13.10.20127.9.2022
skp_pp19.11.201630.8.2022
alfikus24.7.202126.8.2022
Suomi24.2.200721.8.2022
SalenaVychodnarka3.12.201318.8.2022
morfem11.12.201312.8.202243
Seveda28.11.201712.8.2022
matito2.5.20089.8.2022
Pedro859.11.202124.7.202237
lukas628.3.20138.7.2022
Frayaa16.1.20124.7.2022
CCM8627.3.201823.6.2022
p.v.d29.2.201214.6.202240
Estebab Dzabidal4.8.20209.6.2022
mato031110.1.201121.5.2022
EMI6.2.202220.5.2022
RadegastPP30.6.201117.5.2022
kanaaapp29.3.202214.5.202229
martinv29.11.20208.5.2022
Rudihkpp11.2.20184.5.2022
RebelMemoryPP18.4.20173.5.202243
lekwi14.12.202027.4.2022
Jaro71012.7.201316.4.2022
Hockeyplayers7.2.202011.4.2022
ZuuBuu21.10.201224.3.2022
michl02.3.201519.3.2022
tuo16.11.20105.3.202244
FP-frantisek4820.11.20069.2.2022
Renderers.14.5.20192.2.2022
Chamois13c15.7.20168.1.2022
Frey779.10.20178.1.2022
burizon1315.9.20176.1.2022
fanhkpp17.8.202012.12.2021
Salamun9.11.20213.12.2021
Kamkom564214.11.202124.11.2021
Hieronymus9.11.20219.11.2021
rafaelUK29.10.20153.10.2021
FeFe_KK19.10.20072.10.202141
bertuzzi17.10.200620.9.202137
bubomir29.10.201212.9.2021
Hanys998.2.202125.8.202123
PeterPol19.2.202113.8.2021
Tomky1.2.201531.7.2021
chunky11.9.200926.7.2021
BERNARDIN11.10.201026.7.2021101
Dano00034711.9.200722.7.2021
Spezza24.10.200822.7.202135
corthez3.3.201111.7.2021
chatka875.8.20207.7.202135
Online52716.9.20116.7.2021
pepo994130.12.201027.6.202144
OldFans20.1.202122.6.202137
kokso1714.11.200517.6.202135
houyhnhnm26.7.201731.5.2021
Chopok13.4.202131.5.2021
ten čo nevie26.8.201727.5.2021
hk9925.6.202025.4.2021
SaMO 0215.9.201323.4.2021
Sony6.3.201323.4.2021
Westlund325.9.20155.4.2021
MaxikB15.1.202130.3.2021
Branky01617.5.201425.3.2021
rtroster30.5.201015.3.2021
MBKamzik10.7.202014.3.202131
Stewen4.12.202021.2.2021
Zdeno z Popradu21.3.20192.2.2021
R3MI6.1.20172.2.2021
stbE7.3.200825.1.2021
sowaaa4.9.201023.1.2021
EASTON23.9.200922.1.202136
dodys30.4.201120.1.202152
napolpoliak5.8.20208.12.2020
imminence27.4.200921.11.2020
martin_hkpp15.9.200812.10.2020
masso7.10.201115.9.2020
ero4926.11.201211.9.2020
nerok6.1.201727.8.2020
LipoPP11.1.20171.8.202023
Pppppppp23.7.202025.7.2020
slafqo16721.1.201610.7.2020
snowy_pp27.1.201524.5.2020
dubacikmd31.1.201214.5.2020
gustave8.9.20152.4.2020
mjiurc7.3.202011.3.2020
Wolf-Cavan16.9.201411.2.2020
Michell20.2.201324.1.2020
jednoducho človek23.10.201520.1.2020
daggr8.11.201812.12.2019
ROBINATOR12.3.200615.11.201946
Frey30.10.201215.11.2019
Palisko1.11.20192.11.2019
Odin23.10.201924.10.2019
OzimakM29.11.201722.10.2019
Izoldo14.1.20193.10.2019
renderers6.3.201327.9.2019
HollyShit20.9.201920.9.201933
pindesf110.9.201220.9.2019
iwca5.10.20076.9.201930
massoo7.10.201118.8.2019
toso189112.3.20156.8.201931
BMWdools23.5.201925.5.201930
AK 1315.11.201517.5.2019
rogy5.12.20058.5.2019
EisenHeim20.7.20093.5.2019
polsky_matros13.5.20172.5.2019
exadon21.4.201121.4.201929
SonnyPP1.12.20105.4.2019
PlayerXE25.10.20155.4.2019
medic1556.12.201314.3.2019
Lego1914.3.201914.3.2019
Odrazenygol7.10.201824.2.2019
RebelP7.1.20197.1.2019
medved25.9.20073.1.201964
Envoy10.5.20185.12.2018
ppfans4.1.201724.11.2018
lego0210.12.20072.11.2018
tin22611.3.201726.10.2018
matopp26.2.201426.10.201831
ado872.1.201317.10.2018
Poprad8618.9.201818.9.2018
RastoS28.8.20182.9.201838
Frantiska Patrik21.8.201821.8.2018
Emdzej11.5.20162.7.2018
Kamzik66613.6.20127.6.201846
Pavlicko71120.9.200926.4.201828
Delewar6.10.201128.12.2017
simi099026.11.20147.11.2017
vivatszlh4.12.20166.10.2017
pepe7310.11.200720.9.201749
ragd6.5.201118.9.201754
palipalinepali30.9.20168.9.2017
DenisjedinePoprad7.1.201416.8.2017
bielakjanko26.2.20131.8.201735
MySmeSever17.9.201624.7.2017
enko381.9.201616.6.2017
jano7115.5.201716.5.2017
miso24887.3.20179.4.2017
jaja7892.4.20174.4.2017
RebelPP17.10.200820.3.2017
puzy9.8.201321.2.201762
StarLord11.3.201516.2.2017
kamzicek14.1.201728.1.20176
demond18.9.20115.1.2017
marosss19.5.20164.12.2016
jojino3.5.201626.11.2016
Robert7813.11.201614.11.2016
Dafffo447.9.201614.11.2016
Kristy287.10.201211.11.201623
kofonen16.8.201625.10.2016
popradskesrdce98.10.20168.10.2016
johnypp9.10.201125.9.2016
PalinoKK25.7.200714.9.2016
mudkovic24.4.20099.9.2016
pato15.10.200723.6.2016
FrankyPOPA23.4.20098.6.201650
trinky199028.4.201017.5.201632
Markus Hulmihoukolen18.4.201514.5.201642
michalfun13.9.20097.4.201640
stefo7716.3.20065.4.2016
87jokeris8719.9.20142.4.2016
jedine.poprad8.1.201619.3.2016
Renka8823.9.201215.3.2016
DanoDrevo6915.9.201314.3.201624
Andrejhk3.3.201528.2.2016
janci26522.1.201622.1.2016
bangor26.2.200819.1.2016
radzim2.11.201313.1.2016
HkPopradFans7122.10.201428.12.2015
kamzik6920.9.201522.11.2015
chud21.11.20101.11.2015
balova104.5.201012.10.2015
indiangiro5.11.200527.9.2015
7romi721.11.200926.9.2015
uhlik0915.2.200624.9.201540
Johanko130.10.201320.9.2015
patko.1415.9.201516.9.201529
milanko888129.1.201315.9.2015
Ove29.7.20148.9.2015
PetrS20.7.201520.7.2015
siki19042.5.20126.5.201548
newnewbaky6.3.20136.5.2015
monki13.9.201322.4.2015
FP-lukano9728.9.200821.4.2015
ondrejpp6.3.201510.3.2015
kamzikpp0510.10.20145.3.2015
JedinePoprad1331.12.20142.3.201529
smolko13pp17.9.20121.3.201538
braxatoris26.10.201022.2.201552
dukilav16.1.201117.2.2015
10krmo1018.6.20119.2.201536
Korenko2926.9.20145.2.2015
Maximus_PP20.11.20121.2.2015
puco112.9.201218.1.201552
lukano20.9.200818.1.2015
SilentPP4.1.20157.1.201539
kamzik229.12.20147.1.201517
birko27.1.20112.1.2015
Gimli13.3.201013.12.201448
gurko16.11.201412.12.2014
Nsdapp17.4.201110.12.2014
tommy.-no16.11.201423.11.2014
srandista15.5.20128.11.2014
HKPOPRAD12345678924.10.201430.10.201419
mousse1623.2.200712.10.2014
liptik136.12.201026.9.2014
Marekklose88119.9.201420.9.2014
chmrt111110.10.200715.9.2014
Jozefvarga28.5.201424.7.2014
eculik6922.6.201428.6.201426
Slavo 710.9.201312.6.2014
Rasty8830.7.201129.5.2014
Trelis13.11.201017.5.201423
forgi12.5.201415.5.2014
smooky1427.4.201114.5.2014
bloody22.1.201211.5.201428
oblickar9.12.20123.5.2014
LUBO 196511.9.201321.4.2014
Ljosak28.3.200719.4.201448
davidsvk701.12.201025.3.2014
dans1911.12.201322.3.2014
kuko2212.2.201416.3.201434
olsopalo2.2.201214.3.2014
sympatik :D8.3.201313.3.201440
rado4815.3.201211.3.2014
hovednik3528.8.201110.3.2014
michalppkamzik7.1.20139.3.201426
korenko87.3.20132.3.2014
puko26069.2.201428.2.201433
Skyfy10.2.201019.2.2014
Zeke23.11.200712.2.2014
Ivan33329.10.20133.2.2014
torky1.2.20113.2.2014
Jok3r_878.12.201329.1.2014
gosha26.1.201428.1.2014
MontySvK21.1.201424.1.2014
Renzo415.9.200610.1.201435
Marian K.3.12.20139.1.2014
mlynky227.12.20132.1.2014
tilko66617.8.200731.12.201337
Majky913.12.201328.12.201323
MiQgel27.2.201227.12.2013
PPdadi15827.4.201020.12.2013
smejjka15.12.201316.12.201332
lukas.munich27.2.20088.12.201334
marcelpapac7728.10.201223.11.201323
TimmyHellstrom23.10.20132.11.2013
Radobuky124.8.201031.10.2013
murcek7.3.201328.10.201343
Bjutinko1.12.201122.10.2013
LacoNagy175.1.201219.10.2013
Love_Poprad22.9.201316.10.2013
Himalaya22215.4.200913.10.2013
braniislav20.7.20056.10.2013
johnymahonni28.7.201326.9.2013
almasi15.3.201321.9.201320
Chloe30.10.201120.9.2013
alcorex17.9.201320.9.2013
mimicek.najkrajsi10.9.201315.9.2013
eurobec7.6.200813.9.2013
majlo197610.3.201120.8.201346
jozino2294.10.201214.7.2013
El Dzej269.6.201312.6.2013
bandaska919.6.201311.6.2013
idknow30.3.201016.5.201342
rodpoprad23.11.201212.5.20138
zab.ho22.9.20089.5.201348
Trejso27.9.20096.5.201333
Puffo25.4.20114.5.201330
vadim1.9.200828.4.201340
rene26.9.201114.4.2013
Hvila15.3.20131.4.2013
kirk487722.3.201324.3.2013
Sion7.4.201119.3.2013
JedineKamzik8.1.201219.3.2013
gentle_touch17.3.201317.3.2013
KUBISPP7.9.200816.3.201335
newkyon11.3.201316.3.2013
Killercompi31.10.200614.3.201331
kamzik112.8.201014.3.2013
funky_719.9.201113.3.2013
malyPopradcan12.3.201312.3.201329
kornel16.11.201010.3.201348
lucas6230.11.20118.3.201334
ivka725.3.20138.3.201324
nicholas10118.9.20107.3.201331
georgjr26.3.20137.3.2013
adrian99927.1.20134.3.2013
Swingy6110.1.20133.3.2013
baigi3.5.200925.2.20139
hokej12317.12.201024.2.201343
mlynky201113.2.201316.2.2013
djmmk16.10.201215.2.2013
214dada5.10.201115.2.201332
hkpoprad8113.2.201314.2.2013
toledo200016.12.201211.2.2013
Lukáš10.5.200811.2.201338
Steelhammer9.2.20139.2.2013
luky00217.9.20128.2.2013
puky93.5.20125.2.2013
rudko7726.1.20132.2.2013
Kajo8427.9.201122.1.201338
korvin9920.9.201118.1.2013
metallica6.2.200918.1.2013
malyjano6.1.201211.1.2013
miky331114.6.20129.1.2013
hokejista130.12.20126.1.2013
jarkozec25.9.201121.12.201244
Penguins8726.2.20115.12.201224
stolicka19.12.201130.11.2012101
ado smid20.12.200921.11.201256
stancesso5.10.201220.11.2012
BielomodrykralPP13.9.201220.11.2012
popradske kamziky18.11.201219.11.2012
NY RANGERS30.11.200917.11.2012
elvis125.2.20073.11.201233
Majo080817.10.201230.10.201230
laky632.10.201113.10.201231
FP-erik1325.7.200812.10.2012
petoboss665.1.200810.10.2012
bzuco3.12.20107.10.201241
kamzikPP4.10.20126.10.2012
MaFo22.9.20076.10.201230
dzuzo8.12.20095.10.201242
Kamzik113.11.20115.10.2012
petogazi26.9.20121.10.2012
kitko24.9.201229.9.2012
Filoo9.10.201122.9.201232
lecgo25.12.200518.9.201234
cavopp25.9.200718.9.201235
district7726.4.201216.9.2012
DominikVarhol13.9.201213.9.2012
puksii3.9.20125.9.2012
liverpool32114.4.20125.9.2012
Popradcan25.2.20052.9.201251
dav826.8.201228.8.2012
king66king22.8.201223.8.201247
Jozi997.9.200818.8.201241
mlynky1215.3.201214.8.2012
tatranista231.8.20124.8.201220
tydok12.6.201216.6.2012
Marecel14.5.201215.5.2012
FP-Rasto198516.7.20067.5.201237
zvonceky26.4.201227.4.2012
flatron6.12.201116.4.2012
DuriPP1.2.201220.3.2012
17hokej1719.3.201220.3.2012
stasik22.3.201118.3.2012
Franto Bascovansky3.10.201116.3.2012
mlynky9811.3.201214.3.2012
marekzpopradu13.3.201213.3.201238
Frišťo19.9.201112.3.2012
kubos2715.10.201012.3.2012
frantiska77113.2.201212.3.201239
HK POPRAD8.3.20129.3.2012
salo1728.2.201229.2.201231
HokejPoprad7.12.200926.2.2012
poprad2620.11.201016.2.201228
matonni12.10.200913.2.201230
Iv0rY10.2.201212.2.2012
Emil38719.1.20106.2.2012
taylorpp4.2.20126.2.2012
igi338522.9.20115.2.2012
pitotka8.10.20115.2.2012
Popradcan_PP24.8.201031.1.2012
peterer22.12.201029.1.2012
ADNAR6.4.200828.1.2012
delphinPP1.3.200727.1.2012
ClioPp9.9.201024.1.201236
PopraderFan29.9.201122.1.2012
nika280123.10.201118.1.201225
adak15.1.201216.1.2012
mihal913.12.20119.1.2012
murinooo9.1.20129.1.2012
Budha23.8.20079.1.2012
JURIpp6.1.20127.1.201228
honey3.1.20124.1.2012
mona12345715.11.201031.12.201132
13LukiPP4.8.201130.12.201129
ella23.12.200924.12.2011
Depo76(svk)pp10.8.201119.12.2011
major51025.11.201110.12.201147
jarolin16116.3.201010.12.2011
Kamzik8816.1.20119.12.2011
Lou2127.4.20119.12.2011
tuso5.10.20118.12.2011
swingy7.9.20107.12.2011
maro979324.9.20115.12.201125
konstantididis23.10.20114.12.2011
Kamzík terminátor 13 23.11.20112.12.2011
babicka-ahoj18.9.20111.12.2011
juraj.k22.2.201130.11.2011
elfiremano29.11.201129.11.2011
lubopp28.2.200729.11.2011
TOM.P10.10.201127.11.2011
pepoo9.11.201124.11.2011
reginaldo21.11.201122.11.2011
robo8021.11.201122.11.2011
FP-ruso126.6.200621.11.2011
poprad5527.12.200917.11.2011
chromatic4.11.20119.11.2011
kamzik726.10.20086.11.201131
HKppKamzík31.10.20115.11.2011
Caesarus22.12.201028.10.201135
jaronka23.9.201123.10.201132
Anna0129.10.201021.10.2011
eddybafia27.9.201120.10.201138
edo224.4.201119.10.2011
ja.ja15.11.201018.10.2011
janek4.9.200514.10.2011
jvadovsky11.9.200814.10.201158
martin kasicky30.9.201113.10.201134
Converse227.9.201113.10.2011
matoo0619.12.200713.10.2011
pebo114.11.200813.10.2011
matovitko1.10.201113.10.2011
xaleria4.2.200913.10.2011
cipta18.9.201113.10.2011
bonusko20.9.201112.10.2011
vojtopp31.10.200611.10.2011
karci_znh17.9.201111.10.201129
pavstar11.10.201111.10.2011
pacientpp9.10.201111.10.2011
b26256.9.20059.10.2011
milanello1120.9.20119.10.2011
Tommy-KK6.10.20119.10.2011
samco4112.10.20107.10.201126
ScorpionPP24.2.20087.10.201131
zaba124221.3.20096.10.2011
rado853.10.20115.10.2011
Palo PP29.10.20064.10.2011
poprad5230.7.20081.10.2011
dodlojp13.8.201130.9.2011
ferovanecko6.3.201130.9.2011
janci78724.9.201129.9.2011
markus näslund25.9.201125.9.2011
Roja21.9.201124.9.2011
Fans-PP30.6.201124.9.2011
zoldakmilan21.9.201121.9.2011
Poprad dotoho31.10.201021.9.2011
mio.927.1.200920.9.2011
elnino29.7.20095.9.2011
ppedro9.8.20115.9.2011
DonBlindBasterd30.12.20095.9.2011
super-makac12.10.20074.9.2011
jedine POPRAD dotoho4.3.20111.9.2011
kvik25.4.201127.8.2011
Adi29.4.200927.8.2011
Aresko33.10.201020.8.201134
FP-majjoN14.4.200911.8.201178
1shagraft31.7.20114.8.201145
luboskoPPM3.11.201028.7.201144
maj1013.10.201018.7.201136
FP-maaros97.6.200623.6.201132
stanley_PP20.3.201116.6.201126
Riccardo27.3.20064.6.2011
tulo237.9.20053.6.201142
Joggy26.4.20114.5.2011
nieco_nove165.5.20083.5.201133
majkshali25.2.20112.5.201130
derby26.2.201121.4.2011
fredys8.10.20087.4.201149
G*I*G*I7.3.20106.4.201134
rikino00922.2.20091.4.2011
FP-zaxik16.7.200825.3.2011
Manky1320.3.201120.3.201150
david161127.7.200916.3.2011
TribunaBpp1.11.201022.2.2011
capsfany22.2.201122.2.2011
Iceman4.11.200721.2.201132
anicka5111.12.201021.2.201129
Skanurik PP 23.1.201113.2.2011
xquad1220.1.201120.1.201131
angelo69530.9.200623.12.2010
Tomi Tito4.11.201020.12.2010
MajusqaPP1.11.200915.12.201033
Assassinko887.12.20107.12.201027
dzairo19.11.201021.11.201039
ex---RebelPP31.10.201014.11.2010
Milan090514.1.201027.10.2010
hOrNyMarTyPP13.9.200927.10.2010
nunusik10003.10.201026.10.201032
messer22.10.201022.10.2010
LubomirLucansky11.9.201011.10.201026
hrino910.4.200910.10.201034
pumplo1211.8.20092.10.2010
Tatran12.1.200724.6.2010
tomkosvk23.9.20075.5.2010
chypsapp24.11.20094.5.201024
Matos11121.10.20072.5.201028
peterpetr29.8.200728.4.2010
filip 121.2.200815.4.201024
vlk220219.9.20088.4.201043
maki995.4.200922.3.2010
Lukas4257.12.20089.3.201024
Lukas_PP25.9.200928.2.201024
peto12312316.7.200920.1.2010
Fanusik PP15.11.200916.1.2010
nikolaij25.3.20078.1.2010
stbepp9.10.200923.12.2009
chlapec z popradu29.11.200916.12.2009
POPRAD24.12.200817.11.2009
igor11.12.20084.11.200928
markrecchi7.7.200920.10.200936
KURTES-PP30.11.200717.10.2009
tencovidivsetko5.3.20079.10.2009
sakic881917.10.20084.10.2009
eldzey25.9.20093.10.2009
Popradčan18.9.200923.9.2009
HC Tatry26.9.200617.9.2009
matus31316.9.200815.9.2009
Jose_n1228.8.200828.8.2009
KINYO19.9.200831.7.2009
Dejawoo 762.1.200924.7.2009
ULTRAFAN8822.2.20092.7.200939
krempo851.2.200926.6.2009
Radka28.9.200710.5.2009
repca1.10.200610.5.2009
pro_rock16.4.200928.4.2009
pepan200422.4.200922.4.2009
sissul17.12.200812.3.200930
Yuri_Š3.2.200726.2.2009
skokypp5.3.200820.2.200934
folvy-sestra24.1.200924.1.200929
slajman23.11.200710.12.200838
michalkooo4.10.20088.12.2008
lautasaari31.12.200728.11.200833
patuska_pp28.9.200822.11.2008
KlausBadelt10.1.200816.11.200837
Saasa Crusty11.4.20082.11.200816
stevo24127.9.20081.11.2008
inovix7.10.200821.10.2008
rbk520.9.200817.10.200826
JaNkOoO233.10.200817.10.2008
underthesun10.5.200810.10.2008
Vandy_one4.9.200823.9.2008
skp1521.9.200821.9.2008
Popradčan227.8.20085.9.2008
aquacity161322.5.20085.9.200837
sakic198815.6.20081.9.2008
hokejfan7.1.200815.8.200832
brki2.3.200818.6.2008
sony93229.5.200817.6.2008
pstruh6.5.200818.5.2008
Phoenixman21.7.200513.3.2008
smejino7.3.20087.3.2008
K.U.B.O.6.1.20084.3.2008
Cipi888124.2.20083.3.2008
PPNoiprocsPP6.1.200826.2.200831
ika5555510.12.200715.2.2008
Baltazar21.10.200727.1.2008
scorpionPP4.8.200722.1.200831
Tommy23.10.200718.1.2008
Stanleypp30.12.200718.1.2008
Robino Poprad19.10.200712.1.2008
Fixo128.11.200530.12.2007
Jasek Kutliak z Podbucinky21.12.200721.12.2007
pit9430.1.20071.12.2007
mirko210325.9.200728.11.2007
Lumok5.10.200716.11.2007
alex9182.2.20078.11.2007
mmedvec21.1.20073.11.2007
stofo1330.1.200621.10.2007
shewo7713.10.200621.10.2007
Duliak25.9.200515.10.2007100
Valino3125.10.200619.9.2007
marta61.3.200716.9.2007
Hockey star 1216.9.200616.9.2007
anet13.4.200717.4.2007
Mayka2.2.200729.3.2007

Najčítanejšie články

SVK

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
TímZSkóreB
1.Slovan313:49
2.Zvolen412:89
3.Poprad413:98
4.Prešov411:98
5.Michalovce411:118
6.N. Zámky414:87
7.L. Mikuláš413:97
8.B. Bystrica412:155
9.Spiš. N. V414:154
10.Nitra47:154
11.Košice35:80
12.Trenčín46:200
TímZVVPPPPGB
1.Skalica3210015:98
2.MK Slovan2200010:36
3.Žiar n. Hronom3200114:96
4.Žilina211008:45
5.Martin210105:54
6.Brezno310119:114
7.Humenné2100110:93
8.Trnava2100110:103
9.P. Bystrica210018:83
10.Dubnica210017:73
11.Levice200027:110
12.Topoľčany200023:100
SR 18300036:160
Aktualizované: 29.9.2022 20:44
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200012:06
2HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín2110010:45
3HC Košice HC Košice210108:64
4MHA Martin MHA Martin210105:54
5VLCI Žilina VLCI Žilina2100110:73
6HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad201104:43
6HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava201104:43
8BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica210017:103
9MHKM Skalica MHKM Skalica201015:52
10MMHK Nitra MMHK Nitra201016:82
11HKM Zvolen HKM Zvolen200114:101
12HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200020:120
13JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18000000:00
Aktualizované: 13.9.2022 13:38
Celkové - Základná časť EXD (Základná časť)
TímZVVpPpPSkóreB
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200018:16
2BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica220006:06
3HC Košice HC Košice220006:26
4HKM Zvolen HKM Zvolen2110012:55
5Draci Liptovský Mikuláš Draci Liptovský Mikuláš2100113:63
6MMHK Nitra MMHK Nitra210018:63
7HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves2100110:93
8MHA Martin MHA Martin210014:43
8MHKM Skalica MHKM Skalica210014:43
10HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava210019:103
11HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad210016:83
12HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín210016:133
13VLCI Žilina VLCI Žilina200115:121
14HOBA Bratislava HOBA Bratislava200022:60
15MŠK Púchov MŠK Púchov200020:60
16HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200021:180
Aktualizované: 13.9.2022 13:39
TímZVVPPPPGB
1.Skalica3210015:98
2.MK Slovan2200010:36
3.Žiar n. Hronom3200114:96
4.Žilina211008:45
5.Martin210105:54
6.Brezno310119:114
7.Humenné2100110:93
8.Trnava2100110:103
9.P. Bystrica210018:83
10.Dubnica210017:73
11.Levice200027:110
12.Topoľčany200023:100
SR 18300036:160
Aktualizované: 29.9.2022 20:44
Tím ZVVPPPPGB
1.Salzburg3617856119:8172
2.Klagenfurt3514579106:8459
3.Bolzano35164312104:10659
4.Fehérvár AV1933162312109:9955
5.Ľubľana34162313110:10355
6.Villach32126311115:10151
7.Viedeň3616331493:9157
8.Klagenfurt17534548:4825
9.Znojmo17710959:5623
10.Dornbirn16423750:6019
11.Graz18513958:7120
12.Linz18325838:6218
13.Val Pusteria17314937:5515
14.Bratislava14521642:4520*
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 13.9.2022 13:35
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 13.9.2022 13:35
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 13.9.2022 13:35

Bleskovky

Tavares sa zranil v príprave, Torontu bude chýbať najmenej tri týždne

Hokejista John Tavares bude chýbať Torontu Maple Leafs v úvode sezóny NHL. Útočník kanadského tímu si poranil kĺb. Ako informoval portál nhl. včera o 16:45 - TASR


Generálnymi manažérmi českej reprezentácie sa stali Havlát a Židlický

Marek Židlický a Martin Havlát sa stali novými generálnymi manažérmi českej hokejovej reprezentácie. Informáciu ako prví zverejnil web sport. cz po rozhovore s predsedom zväzu Aloisom Hadamczikom. včera o 15:56 - TASR


Florida predĺžila kontrakt s brankárom Knightom

Klub zámorskej hokejovej NHL Florida Panthers podpísal nový trojročný kontrakt s brankárom Spencerom Knightom, ktorý vojde v platnosť v nasledujúcej sezóne. Florida získala Knighta z 13. miesta draftu v roku 2019. V sezóne 2020/21 sa prvýkrát postavil do bránky Panthers a k štyrom štartom v základnej časti pridal aj dva v play off. 28.9.2022 21:43 - TASR


Columbus podpísal trojročný kontrakt s obrancom Peekeom

Klub zámorskej hokejovej NHL Columbus Blue Jackets podpísal nový trojročný kontrakt s Andrewom Peekeom do konca sezóny 2025/26. Dvadsaťštyriročný obranca počas tohto obdobia zarobí 8,25 miliónov dolárov. Columbus si vybral Peekea v drafte v roku 2016 z celkového 34. miesta a v prvom tímu mu dal šancu o tri roky neskôr. 28.9.2022 18:53 - TASR


Slovák Koch z Vítkovíc dostal za faul na Kurovského dištanc a pokutu

Slovenský obranca Patrik Koch z českého tímu HC Vítkovice Ridera dostal za faul na útočníka Třinca Daniela Kurovského trest na dva zápasy a pokutu. Informoval o tom portál idnes. cz. 27.9.2022 15:26 - TASR


Boeser bude Vancouveru po operácii ruky chýbať minimálne tri týždne

Hokejový útočník Brock Boeser nepomôže Vancouveru v úvode nového ročníka zámorskej NHL. Po operácii ruky musí nútene pauzovať tri až štyri týždne. Dvadsaťpäťročný krídelník sa zranil v sobotu počas tréningového kempu Canucks v kanadskom Whistleri. 27.9.2022 09:18 - TASR


Hurikán Ian prinútil Tampu odložiť dva prípravné zápasy

Hokejisti Tampa Bay Lightning neodohrajú vo svojej aréne dva tohtotýždňové prípravné duely pred štartom novej sezóny NHL. Dôvodom je tropická búrka Ian, ktorá v pondelok zosilnela na hurikán a v najbližších dňoch má zasiahnuť Floridu. 27.9.2022 06:46 - TASR


Zápas 4.kola českej extraligy Karlove Vary - HC Olomouc odložili

Organizátori zápasu v Karlových Varov odložili nedeľný zápas 4. kola českej extraligy medzi domácim tímom a priebežným lídrom tabuľky HC Olomouc. Informoval portál hokej. cz. Stretnutie nezačalo pre poruchu rolby. Po jej odstránení z plochy ostala na ľade diera, ktorá bola príčinou pre odklad duelu. Kluby sa ešte nedohodli na náhradnom termíne. 25.9.2022 17:25 - TASR


Útočník Vegas Patrick už druhýkrát v kariére vynechá celú sezónu

Kanadský hokejový útočník Nolan Patrick bude svojmu tímu Vegas Golden Knights chýbať celú sezónu NHL 2022/2023. Klub ho zaradil na listinu dlhodobo zranených hráčov, na ktorej už má aj brankára Robina Lehnera a obrancu Sheu Webera. Patrickovu kariéru dlhodobo sprevádzajú zranenia. 22.9.2022 22:33 - TASR


Rinne sa vrátil do Nashvillu, bude špeciálny poradca pre rozvoj brankárov

Bývalý fínsky hokejový brankár Pekka Rinne bude pôsobiť v klube NHL Nashville Predators ako špeciálny poradca pre rozvoj brankárov. Do organizácie, v ktorej strávil celú svoju zámorskú kariéru, sa vrátil rok po ukončení hráčskej kariéry. Rinne je doteraz jediný hráč, ktorého číslo dresu Predators vyradili. 22.9.2022 21:57 - TASR


Viac správ v archíve...

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

30. 09. 2022
L. Mikuláš - N. Zámky o 17:00
Spiš. N. V - Slovan o 17:30
Nitra - Michalovce o 18:00
Prešov - B. Bystrica o 18:00
Poprad - Trenčín o 18:00
Zvolen - Košice o 18:30

Odohrané zápasy

25. 09. 2022
Spiš. N. VL. Mikuláš
0:3REPORT
PopradZvolen
3:2 PPREPORT
B. BystricaNitra
3:2 SNREPORT
N. ZámkyTrenčín
6:2REPORT
KošicePrešov
1:2REPORT
SlovanMichalovce
4:1REPORT

Najviac bodov

Austin FarleyNZA8 bodov
2.Záborský T.POP7
3.Tamáši A.BBY7
4.Karsums M.LMI6
5.Jackson R.NZA6

Najlepší strelec

Tomáš ZáborskýPOP5 gólov
2.Karsums M.LMI5
3.Haščák M.SBA4
4.Farley A.NZA4
5.Jackson R.NZA3

Najlepší brankár

Pavel KantorNZA95.06 perc
2.Trenčan A.ZVO93.85 %
3.Peters A.POP93.7 %
4.Valent M.LMI93.23 %
5.Bespalov N.PRE91.92 %