Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HP Podcast ikonka Ikonka najnovšie v diskusii
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
MS
NHL
INÉ
ROZBALIŤ

FANS HK Poprad (735)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
p.v.d29.2.201214.3.202442
sspp1.10.201414.3.2024
micm024.5.201714.3.202433
13peter1718.11.200814.3.202433
Frayaa16.1.201214.3.2024
giorgiol8.11.200814.3.2024
Suško5.8.201414.3.2024
Lenka274.11.201514.3.2024
Fanpoprad13.9.201514.3.2024
Bizzaremifo3.5.201214.3.2024
Jorge715.4.201914.3.2024
Prometeus15.9.202314.3.2024
Piginko4.11.201614.3.2024
awa28.4.201114.3.2024
Chamois2.11.201014.3.202438
BretPit2.12.201714.3.2024
elnino310111.8.201714.3.2024
smenarade29.3.202314.3.2024
tiky14.11.200914.3.202438
Haxito22.1.201714.3.2024
simonbobko10.2.202214.3.2024
Captain22.6.202114.3.2024
dk1.11.200514.3.2024
Bascovansky16.9.201214.3.2024
AmontePP6.1.201714.3.2024
mar1117.9.201214.3.2024
LeonardoDavinChi3.3.201914.3.2024
BK21.6.201114.3.2024
Dino792.3.201714.3.2024
Uboko21.4.202114.3.2024
LukašŠariš15.10.202014.3.202431
onion16.11.201814.3.2024
The Rock PP2.2.201814.3.2024
speeder017.9.200814.3.2024
Lubino1426.7.201014.3.2024
RebelMemoryPP18.4.201714.3.202445
alfikus24.7.202114.3.2024
TeR18.4.202014.3.2024
Kamzik 794.9.200814.3.2024
tristan25.1.201214.3.2024
robertko30.10.200714.3.2024
lukiasko21.8.201214.3.2024
MaxSBA15.10.201714.3.202426
PopradskyInsider29.5.202014.3.2024
de3tus11.12.201214.3.2024
Erons4.3.200814.3.2024
Ambripp30.7.200714.3.2024
duhac18.9.201514.3.202443
meno11211.4.201814.3.2024
erik2422.7.201114.3.2024
nitro224.11.200714.3.2024
toska115.5.200814.3.2024
Qwixik3.5.201914.3.2024
poprader12.12.201414.3.2024
smolo17.10.202114.3.2024
el_dziiii24.1.202114.3.2024
ed28.7.201114.3.202444
ZuuBuu21.10.201214.3.2024
Kuree16.1.201514.3.202425
krizner11.12.201714.3.2024
Martin18218.12.201014.3.202434
EliteProspectt26.12.201914.3.202424
KamzíkVPovažskej7.4.202114.3.202441
cipulis18.3.201314.3.2024
MANO8.10.200714.3.202438
marty_pp7.5.201314.3.202433
Kamzík186.8.201914.3.2024
NightPP7.1.200714.3.202438
BlooD18.2.202014.3.2024
Salmenko12.4.202114.3.2024
stano31019.11.200714.3.2024
PPPPoprad3.9.201614.3.2024
blesk9314.7.201514.3.202431
aipro9.4.202314.3.202432
snowmaker15.9.200514.3.202438
FanOfNorth3.3.201714.3.2024
Valdano115.3.201314.3.2024
MACEK404.5.201914.3.2024
ŠKP29.3.200914.3.2024
BranoPP24.2.201914.3.2024
DutchSchultz23.1.201714.3.2024
Skiparkžembarok12.11.202014.3.2024
Krizner1213.1.202214.3.2024
Turky39Pp13.9.201614.3.202433
FilipkoPP2.11.201214.3.2024
ero4926.11.201214.3.2024
Poprad GS5.1.202114.3.2024
Pinky9.3.202014.3.2024
DanoSvK1.8.202014.3.2024
patkof17.5.201814.3.2024
darebak3518.3.201814.3.2024
Robidas30.10.200913.3.2024
KKK15.7.202013.3.2024
Mihalpp9.7.201213.3.202430
says0716.1.202413.3.2024
folvy16.9.200813.3.202440
Sylerfane24.4.202113.3.2024
SVKevo9329.2.202013.3.2024
DavePP8.6.202013.3.2024
onyxPP7.1.202413.3.2024
popi25.9.201113.3.2024
majkyPP9.1.201313.3.2024
.Iceberg.7.10.201113.3.2024
tommy90915.5.201813.3.2024
Lukzo2.5.201213.3.2024
Veronika9112.10.202213.3.2024
hefky31.10.201413.3.202438
LuboPP818.3.202013.3.2024
Dark0720.3.201113.3.2024
bertuzzi17.10.200613.3.202438
Ketchup_Boy#8117.2.202013.3.2024
skrabroman28.10.201113.3.202429
mayyyo25.1.201713.3.2024
FP-saurik16.6.200613.3.2024
majkshali25.2.201113.3.202432
skp_pp19.11.201613.3.2024
jozino30.11.201813.3.2024
Kopitar11HKPOPRAD13.10.201213.3.2024
Roy3311.10.201712.3.202432
fanpp8.6.201712.3.2024
Krtko16.12.200612.3.202445
Cpt.Scott26.4.202012.3.2024
forwardPP28.1.201612.3.2024
wooloo16.10.201012.3.2024
Majki1318.8.201712.3.2024
braniiislav12.8.201612.3.202440
Baltazar0073.5.201412.3.2024
PagiSNV27.11.202011.3.2024
ScoobynoPP15.1.200811.3.2024
BePRO22.4.202111.3.2024
combain21.10.201710.3.2024
iskrakamzik15.1.201110.3.2024
HUD8111.9.20069.3.2024
medved25.9.20078.3.202466
Seveda28.11.20178.3.2024
Spakytko2713.3.20223.3.2024
Hazi18.11.20083.3.2024
Behemond12.8.20102.3.202436
23Alexander2318.10.20231.3.202458
lekwi14.12.20201.3.2024
CCM8627.3.201828.2.2024
denny166.10.202026.2.2024
SalenaVychodnarka3.12.201326.2.2024
Prostars13.1.201721.2.2024
dodys30.4.201120.2.202453
bongo 117.4.201016.2.2024
Kamzikztatroch15.2.20239.2.2024
Matus12348.4.20215.2.2024
mato031110.1.20114.2.2024
Spezza24.10.200828.1.202437
tomaspp10.2.201028.1.2024
jozef625.9.201028.1.202462
HkPopRaD7121.9.201425.1.2024
Soumi1713.2.201820.1.2024
michl02.3.20154.1.2024
Oscar20.8.202230.12.2023
emil27081.9.200822.12.2023
tuo16.11.201016.12.202346
Poprad_eskape18.10.20202.12.2023
Popraders24.4.202128.11.2023
Filip779.10.202227.11.2023
Suomi24.2.200712.11.2023
slina8.8.200512.11.202340
33jano3314.9.200917.10.2023
martinv29.11.202017.10.2023
Bjutinko1.12.201116.10.2023
32Westlund326.4.202113.10.2023
kamzik050723.11.20135.10.2023
Ochránca Svätyne25.1.202127.9.2023
nerok6.1.201723.9.2023
balki299.4.200923.9.202339
Tomky1.2.201515.9.2023
morfem11.12.201324.8.202344
fefa17.1.201416.8.2023
zdeno1820.4.201224.7.202347
minho11825.11.200716.6.2023
EMI6.2.20223.6.2023
HKppKamzík31.10.20111.6.2023
james226.1.200729.5.202342
matito2.5.200822.5.2023
pepo994130.12.201017.5.202346
Michalsom27.4.201929.4.2023
Sokol17.11.202213.4.2023
Lazorko22.1.20235.4.2023
Hockeyplayers7.2.202023.3.2023
hkpopradfan50016.3.202322.3.2023
Dano00034711.9.200710.3.2023
Nixon2.11.20089.3.2023
EDGYS16.1.20182.2.2023
96JMA9628.3.202230.1.2023
Buntes8.1.20238.1.2023
hk svit28.9.201731.12.2022
pepino8512.2.20128.12.2022
KromkyS9416.9.202224.11.202230
StrykoFester30.10.202213.11.202232
borisko2414.9.201411.11.2022
burizon1315.9.20173.11.2022
MichaelaB9.8.202230.10.2022
Te3Mko7.10.201114.9.2022
Pedro859.11.202124.7.202239
lukas628.3.20138.7.2022
Estebab Dzabidal4.8.20209.6.2022
RadegastPP30.6.201117.5.2022
kanaaapp29.3.202214.5.202230
Rudihkpp11.2.20184.5.2022
Jaro71012.7.201316.4.2022
FP-frantisek4820.11.20069.2.2022
Renderers.14.5.20192.2.2022
Chamois13c15.7.20168.1.2022
Frey779.10.20178.1.2022
fanhkpp17.8.202012.12.2021
Salamun9.11.20213.12.2021
Kamkom564214.11.202124.11.2021
Hieronymus9.11.20219.11.2021
FeFe_KK19.10.20072.10.202143
bubomir29.10.201212.9.2021
Hanys998.2.202125.8.202125
PeterPol19.2.202113.8.2021
chunky11.9.200926.7.2021
BERNARDIN11.10.201026.7.2021102
corthez3.3.201111.7.2021
chatka875.8.20207.7.202137
Online52716.9.20116.7.2021
OldFans20.1.202122.6.202139
kokso1714.11.200517.6.202137
houyhnhnm26.7.201731.5.2021
Chopok13.4.202131.5.2021
ten čo nevie26.8.201727.5.2021
hk9925.6.202025.4.2021
SaMO 0215.9.201323.4.2021
Sony6.3.201323.4.2021
Westlund325.9.20155.4.2021
MaxikB15.1.202130.3.2021
Branky01617.5.201425.3.2021
rtroster30.5.201015.3.2021
MBKamzik10.7.202014.3.202133
Stewen4.12.202021.2.2021
Zdeno z Popradu21.3.20192.2.2021
R3MI6.1.20172.2.2021
sowaaa4.9.201023.1.2021
EASTON23.9.200922.1.202138
napolpoliak5.8.20208.12.2020
imminence27.4.200921.11.2020
martin_hkpp15.9.200812.10.2020
masso7.10.201115.9.2020
LipoPP11.1.20171.8.202024
Pppppppp23.7.202025.7.2020
snowy_pp27.1.201524.5.2020
dubacikmd31.1.201214.5.2020
gustave8.9.20152.4.2020
mjiurc7.3.202011.3.2020
Wolf-Cavan16.9.201411.2.2020
Michell20.2.201324.1.2020
jednoducho človek23.10.201520.1.2020
daggr8.11.201812.12.2019
ROBINATOR12.3.200615.11.201948
Frey30.10.201215.11.2019
Palisko1.11.20192.11.2019
Odin23.10.201924.10.2019
OzimakM29.11.201722.10.2019
Izoldo14.1.20193.10.2019
renderers6.3.201327.9.2019
HollyShit20.9.201920.9.201935
pindesf110.9.201220.9.2019
iwca5.10.20076.9.201932
massoo7.10.201118.8.2019
toso189112.3.20156.8.201933
BMWdools23.5.201925.5.201931
AK 1315.11.201517.5.2019
rogy5.12.20058.5.2019
EisenHeim20.7.20093.5.2019
polsky_matros13.5.20172.5.2019
exadon21.4.201121.4.201930
SonnyPP1.12.20105.4.2019
PlayerXE25.10.20155.4.2019
medic1556.12.201314.3.2019
Lego1914.3.201914.3.2019
Odrazenygol7.10.201824.2.2019
RebelP7.1.20197.1.2019
Envoy10.5.20185.12.2018
ppfans4.1.201724.11.2018
lego0210.12.20072.11.2018
tin22611.3.201726.10.2018
matopp26.2.201426.10.201833
ado872.1.201317.10.2018
Poprad8618.9.201818.9.2018
RastoS28.8.20182.9.201839
Frantiska Patrik21.8.201821.8.2018
Emdzej11.5.20162.7.2018
Kamzik66613.6.20127.6.201848
Pavlicko71120.9.200926.4.201830
Delewar6.10.201128.12.2017
simi099026.11.20147.11.2017
vivatszlh4.12.20166.10.2017
pepe7310.11.200720.9.201750
ragd6.5.201118.9.201756
palipalinepali30.9.20168.9.2017
DenisjedinePoprad7.1.201416.8.2017
bielakjanko26.2.20131.8.201736
MySmeSever17.9.201624.7.2017
enko381.9.201616.6.2017
jano7115.5.201716.5.2017
miso24887.3.20179.4.2017
jaja7892.4.20174.4.2017
RebelPP17.10.200820.3.2017
puzy9.8.201321.2.201763
StarLord11.3.201516.2.2017
kamzicek14.1.201728.1.20178
demond18.9.20115.1.2017
marosss19.5.20164.12.2016
jojino3.5.201626.11.2016
Robert7813.11.201614.11.2016
Dafffo447.9.201614.11.2016
Kristy287.10.201211.11.201625
kofonen16.8.201625.10.2016
popradskesrdce98.10.20168.10.2016
johnypp9.10.201125.9.2016
PalinoKK25.7.200714.9.2016
mudkovic24.4.20099.9.2016
pato15.10.200723.6.2016
FrankyPOPA23.4.20098.6.201652
trinky199028.4.201017.5.201634
Markus Hulmihoukolen18.4.201514.5.201643
michalfun13.9.20097.4.201642
stefo7716.3.20065.4.2016
87jokeris8719.9.20142.4.2016
jedine.poprad8.1.201619.3.2016
Renka8823.9.201215.3.2016
DanoDrevo6915.9.201314.3.201626
Andrejhk3.3.201528.2.2016
janci26522.1.201622.1.2016
bangor26.2.200819.1.2016
radzim2.11.201313.1.2016
HkPopradFans7122.10.201428.12.2015
kamzik6920.9.201522.11.2015
chud21.11.20101.11.2015
balova104.5.201012.10.2015
indiangiro5.11.200527.9.2015
7romi721.11.200926.9.2015
uhlik0915.2.200624.9.201541
Johanko130.10.201320.9.2015
patko.1415.9.201516.9.201531
milanko888129.1.201315.9.2015
Ove29.7.20148.9.2015
PetrS20.7.201520.7.2015
siki19042.5.20126.5.201550
newnewbaky6.3.20136.5.2015
monki13.9.201322.4.2015
FP-lukano9728.9.200821.4.2015
ondrejpp6.3.201510.3.2015
kamzikpp0510.10.20145.3.2015
JedinePoprad1331.12.20142.3.201531
smolko13pp17.9.20121.3.201539
braxatoris26.10.201022.2.201554
dukilav16.1.201117.2.2015
10krmo1018.6.20119.2.201538
Korenko2926.9.20145.2.2015
Maximus_PP20.11.20121.2.2015
puco112.9.201218.1.201554
lukano20.9.200818.1.2015
SilentPP4.1.20157.1.201540
kamzik229.12.20147.1.201518
birko27.1.20112.1.2015
Gimli13.3.201013.12.201450
gurko16.11.201412.12.2014
Nsdapp17.4.201110.12.2014
tommy.-no16.11.201423.11.2014
srandista15.5.20128.11.2014
HKPOPRAD12345678924.10.201430.10.201421
mousse1623.2.200712.10.2014
liptik136.12.201026.9.2014
Marekklose88119.9.201420.9.2014
chmrt111110.10.200715.9.2014
Jozefvarga28.5.201424.7.2014
eculik6922.6.201428.6.201427
Slavo 710.9.201312.6.2014
Rasty8830.7.201129.5.2014
Trelis13.11.201017.5.201425
forgi12.5.201415.5.2014
smooky1427.4.201114.5.2014
bloody22.1.201211.5.201429
oblickar9.12.20123.5.2014
LUBO 196511.9.201321.4.2014
Ljosak28.3.200719.4.201450
davidsvk701.12.201025.3.2014
dans1911.12.201322.3.2014
kuko2212.2.201416.3.201436
olsopalo2.2.201214.3.2014
sympatik :D8.3.201313.3.201441
rado4815.3.201211.3.2014
hovednik3528.8.201110.3.2014
michalppkamzik7.1.20139.3.201428
korenko87.3.20132.3.2014
puko26069.2.201428.2.201434
Skyfy10.2.201019.2.2014
Zeke23.11.200712.2.2014
Ivan33329.10.20133.2.2014
torky1.2.20113.2.2014
Jok3r_878.12.201329.1.2014
gosha26.1.201428.1.2014
MontySvK21.1.201424.1.2014
Renzo415.9.200610.1.201437
Marian K.3.12.20139.1.2014
mlynky227.12.20132.1.2014
tilko66617.8.200731.12.201338
Majky913.12.201328.12.201325
MiQgel27.2.201227.12.2013
PPdadi15827.4.201020.12.2013
smejjka15.12.201316.12.201334
lukas.munich27.2.20088.12.201335
marcelpapac7728.10.201223.11.201324
TimmyHellstrom23.10.20132.11.2013
Radobuky124.8.201031.10.2013
murcek7.3.201328.10.201345
LacoNagy175.1.201219.10.2013
Love_Poprad22.9.201316.10.2013
Himalaya22215.4.200913.10.2013
braniislav20.7.20056.10.2013
johnymahonni28.7.201326.9.2013
almasi15.3.201321.9.201322
Chloe30.10.201120.9.2013
alcorex17.9.201320.9.2013
mimicek.najkrajsi10.9.201315.9.2013
eurobec7.6.200813.9.2013
majlo197610.3.201120.8.201347
jozino2294.10.201214.7.2013
El Dzej269.6.201312.6.2013
bandaska919.6.201311.6.2013
idknow30.3.201016.5.201343
rodpoprad23.11.201212.5.201310
zab.ho22.9.20089.5.201349
Trejso27.9.20096.5.201335
Puffo25.4.20114.5.201331
vadim1.9.200828.4.201342
rene26.9.201114.4.2013
Hvila15.3.20131.4.2013
kirk487722.3.201324.3.2013
Sion7.4.201119.3.2013
JedineKamzik8.1.201219.3.2013
gentle_touch17.3.201317.3.2013
KUBISPP7.9.200816.3.201337
newkyon11.3.201316.3.2013
Killercompi31.10.200614.3.201333
kamzik112.8.201014.3.2013
funky_719.9.201113.3.2013
malyPopradcan12.3.201312.3.201331
kornel16.11.201010.3.201350
lucas6230.11.20118.3.201336
ivka725.3.20138.3.201326
nicholas10118.9.20107.3.201332
georgjr26.3.20137.3.2013
adrian99927.1.20134.3.2013
Swingy6110.1.20133.3.2013
baigi3.5.200925.2.201311
hokej12317.12.201024.2.201345
mlynky201113.2.201316.2.2013
djmmk16.10.201215.2.2013
214dada5.10.201115.2.201334
hkpoprad8113.2.201314.2.2013
toledo200016.12.201211.2.2013
Lukáš10.5.200811.2.201339
Steelhammer9.2.20139.2.2013
luky00217.9.20128.2.2013
puky93.5.20125.2.2013
rudko7726.1.20132.2.2013
Kajo8427.9.201122.1.201340
korvin9920.9.201118.1.2013
metallica6.2.200918.1.2013
malyjano6.1.201211.1.2013
miky331114.6.20129.1.2013
hokejista130.12.20126.1.2013
jarkozec25.9.201121.12.201246
Penguins8726.2.20115.12.201226
stolicka19.12.201130.11.2012103
ado smid20.12.200921.11.201258
stancesso5.10.201220.11.2012
BielomodrykralPP13.9.201220.11.2012
popradske kamziky18.11.201219.11.2012
NY RANGERS30.11.200917.11.2012
elvis125.2.20073.11.201235
Majo080817.10.201230.10.201231
laky632.10.201113.10.201232
FP-erik1325.7.200812.10.2012
petoboss665.1.200810.10.2012
bzuco3.12.20107.10.201243
kamzikPP4.10.20126.10.2012
MaFo22.9.20076.10.201231
dzuzo8.12.20095.10.201244
Kamzik113.11.20115.10.2012
petogazi26.9.20121.10.2012
kitko24.9.201229.9.2012
Filoo9.10.201122.9.201234
lecgo25.12.200518.9.201236
cavopp25.9.200718.9.201237
district7726.4.201216.9.2012
DominikVarhol13.9.201213.9.2012
puksii3.9.20125.9.2012
liverpool32114.4.20125.9.2012
Popradcan25.2.20052.9.201252
dav826.8.201228.8.2012
king66king22.8.201223.8.201249
Jozi997.9.200818.8.201243
mlynky1215.3.201214.8.2012
tatranista231.8.20124.8.201222
tydok12.6.201216.6.2012
Marecel14.5.201215.5.2012
FP-Rasto198516.7.20067.5.201238
zvonceky26.4.201227.4.2012
flatron6.12.201116.4.2012
DuriPP1.2.201220.3.2012
17hokej1719.3.201220.3.2012
stasik22.3.201118.3.2012
Franto Bascovansky3.10.201116.3.2012
mlynky9811.3.201214.3.2012
marekzpopradu13.3.201213.3.201240
Frišťo19.9.201112.3.2012
kubos2715.10.201012.3.2012
frantiska77113.2.201212.3.201240
HK POPRAD8.3.20129.3.2012
salo1728.2.201229.2.201233
HokejPoprad7.12.200926.2.2012
poprad2620.11.201016.2.201230
matonni12.10.200913.2.201232
Iv0rY10.2.201212.2.2012
Emil38719.1.20106.2.2012
taylorpp4.2.20126.2.2012
igi338522.9.20115.2.2012
pitotka8.10.20115.2.2012
Popradcan_PP24.8.201031.1.2012
peterer22.12.201029.1.2012
ADNAR6.4.200828.1.2012
delphinPP1.3.200727.1.2012
ClioPp9.9.201024.1.201237
PopraderFan29.9.201122.1.2012
nika280123.10.201118.1.201227
adak15.1.201216.1.2012
mihal913.12.20119.1.2012
murinooo9.1.20129.1.2012
Budha23.8.20079.1.2012
JURIpp6.1.20127.1.201230
honey3.1.20124.1.2012
mona12345715.11.201031.12.201134
13LukiPP4.8.201130.12.201131
ella23.12.200924.12.2011
Depo76(svk)pp10.8.201119.12.2011
major51025.11.201110.12.201149
jarolin16116.3.201010.12.2011
Kamzik8816.1.20119.12.2011
Lou2127.4.20119.12.2011
tuso5.10.20118.12.2011
swingy7.9.20107.12.2011
maro979324.9.20115.12.201127
konstantididis23.10.20114.12.2011
Kamzík terminátor 13 23.11.20112.12.2011
babicka-ahoj18.9.20111.12.2011
juraj.k22.2.201130.11.2011
elfiremano29.11.201129.11.2011
lubopp28.2.200729.11.2011
TOM.P10.10.201127.11.2011
pepoo9.11.201124.11.2011
reginaldo21.11.201122.11.2011
robo8021.11.201122.11.2011
FP-ruso126.6.200621.11.2011
poprad5527.12.200917.11.2011
chromatic4.11.20119.11.2011
kamzik726.10.20086.11.201133
Caesarus22.12.201028.10.201136
jaronka23.9.201123.10.201134
Anna0129.10.201021.10.2011
eddybafia27.9.201120.10.201139
edo224.4.201119.10.2011
ja.ja15.11.201018.10.2011
janek4.9.200514.10.2011
jvadovsky11.9.200814.10.201160
martin kasicky30.9.201113.10.201135
Converse227.9.201113.10.2011
matoo0619.12.200713.10.2011
pebo114.11.200813.10.2011
matovitko1.10.201113.10.2011
xaleria4.2.200913.10.2011
cipta18.9.201113.10.2011
bonusko20.9.201112.10.2011
vojtopp31.10.200611.10.2011
karci_znh17.9.201111.10.201130
pavstar11.10.201111.10.2011
pacientpp9.10.201111.10.2011
b26256.9.20059.10.2011
milanello1120.9.20119.10.2011
Tommy-KK6.10.20119.10.2011
samco4112.10.20107.10.201128
ScorpionPP24.2.20087.10.201133
zaba124221.3.20096.10.2011
rado853.10.20115.10.2011
Palo PP29.10.20064.10.2011
poprad5230.7.20081.10.2011
dodlojp13.8.201130.9.2011
ferovanecko6.3.201130.9.2011
janci78724.9.201129.9.2011
markus näslund25.9.201125.9.2011
Roja21.9.201124.9.2011
Fans-PP30.6.201124.9.2011
zoldakmilan21.9.201121.9.2011
Poprad dotoho31.10.201021.9.2011
mio.927.1.200920.9.2011
elnino29.7.20095.9.2011
ppedro9.8.20115.9.2011
DonBlindBasterd30.12.20095.9.2011
super-makac12.10.20074.9.2011
jedine POPRAD dotoho4.3.20111.9.2011
kvik25.4.201127.8.2011
Adi29.4.200927.8.2011
Aresko33.10.201020.8.201136
FP-majjoN14.4.200911.8.201180
1shagraft31.7.20114.8.201146
luboskoPPM3.11.201028.7.201145
maj1013.10.201018.7.201138
FP-maaros97.6.200623.6.201133
stanley_PP20.3.201116.6.201128
Riccardo27.3.20064.6.2011
tulo237.9.20053.6.201144
Joggy26.4.20114.5.2011
nieco_nove165.5.20083.5.201134
derby26.2.201121.4.2011
fredys8.10.20087.4.201150
G*I*G*I7.3.20106.4.201136
rikino00922.2.20091.4.2011
FP-zaxik16.7.200825.3.2011
Manky1320.3.201120.3.201152
david161127.7.200916.3.2011
TribunaBpp1.11.201022.2.2011
capsfany22.2.201122.2.2011
Iceman4.11.200721.2.201134
anicka5111.12.201021.2.201131
Skanurik PP 23.1.201113.2.2011
xquad1220.1.201120.1.201133
angelo69530.9.200623.12.2010
Tomi Tito4.11.201020.12.2010
MajusqaPP1.11.200915.12.201034
Assassinko887.12.20107.12.201029
dzairo19.11.201021.11.201041
ex---RebelPP31.10.201014.11.2010
Milan090514.1.201027.10.2010
hOrNyMarTyPP13.9.200927.10.2010
nunusik10003.10.201026.10.201033
messer22.10.201022.10.2010
LubomirLucansky11.9.201011.10.201028
hrino910.4.200910.10.201036
pumplo1211.8.20092.10.2010
Tatran12.1.200724.6.2010
tomkosvk23.9.20075.5.2010
chypsapp24.11.20094.5.201026
Matos11121.10.20072.5.201030
peterpetr29.8.200728.4.2010
filip 121.2.200815.4.201026
vlk220219.9.20088.4.201045
maki995.4.200922.3.2010
Lukas4257.12.20089.3.201026
Lukas_PP25.9.200928.2.201026
peto12312316.7.200920.1.2010
Fanusik PP15.11.200916.1.2010
nikolaij25.3.20078.1.2010
stbepp9.10.200923.12.2009
chlapec z popradu29.11.200916.12.2009
POPRAD24.12.200817.11.2009
igor11.12.20084.11.200929
markrecchi7.7.200920.10.200938
KURTES-PP30.11.200717.10.2009
tencovidivsetko5.3.20079.10.2009
sakic881917.10.20084.10.2009
eldzey25.9.20093.10.2009
Popradčan18.9.200923.9.2009
HC Tatry26.9.200617.9.2009
matus31316.9.200815.9.2009
Jose_n1228.8.200828.8.2009
KINYO19.9.200831.7.2009
Dejawoo 762.1.200924.7.2009
ULTRAFAN8822.2.20092.7.200941
krempo851.2.200926.6.2009
Radka28.9.200710.5.2009
repca1.10.200610.5.2009
pro_rock16.4.200928.4.2009
pepan200422.4.200922.4.2009
sissul17.12.200812.3.200931
Yuri_Š3.2.200726.2.2009
skokypp5.3.200820.2.200935
folvy-sestra24.1.200924.1.200930
tinno1711.1.20088.1.2009
slajman23.11.200710.12.200840
michalkooo4.10.20088.12.2008
lautasaari31.12.200728.11.200835
patuska_pp28.9.200822.11.2008
KlausBadelt10.1.200816.11.200839
Saasa Crusty11.4.20082.11.200818
stevo24127.9.20081.11.2008
inovix7.10.200821.10.2008
rbk520.9.200817.10.200828
JaNkOoO233.10.200817.10.2008
underthesun10.5.200810.10.2008
Vandy_one4.9.200823.9.2008
skp1521.9.200821.9.2008
Popradčan227.8.20085.9.2008
aquacity161322.5.20085.9.200839
sakic198815.6.20081.9.2008
hokejfan7.1.200815.8.200834
brki2.3.200818.6.2008
sony93229.5.200817.6.2008
pstruh6.5.200818.5.2008
Phoenixman21.7.200513.3.2008
smejino7.3.20087.3.2008
K.U.B.O.6.1.20084.3.2008
Cipi888124.2.20083.3.2008
PPNoiprocsPP6.1.200826.2.200833
ika5555510.12.200715.2.2008
Baltazar21.10.200727.1.2008
scorpionPP4.8.200722.1.200833
Tommy23.10.200718.1.2008
Stanleypp30.12.200718.1.2008
Robino Poprad19.10.200712.1.2008
Fixo128.11.200530.12.2007
Jasek Kutliak z Podbucinky21.12.200721.12.2007
pit9430.1.20071.12.2007
mirko210325.9.200728.11.2007
Lumok5.10.200716.11.2007
alex9182.2.20078.11.2007
mmedvec21.1.20073.11.2007
stofo1330.1.200621.10.2007
shewo7713.10.200621.10.2007
Duliak25.9.200515.10.2007102
Valino3125.10.200619.9.2007
marta61.3.200716.9.2007
Hockey star 1216.9.200616.9.2007
anet13.4.200717.4.2007
Mayka2.2.200729.3.2007
AK1324.3.20241.1.1970
lokoloko1222.4.20241.1.1970

Najčítanejšie články

SVK

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 13.10.2023 09:32
Tím Z Skóre B
1. Poprad 50 163:119 94
2. Michalovce 50 167:121 90
3. Spiš. N. V 50 163:138 87
4. Košice 50 147:117 81
5. Slovan 50 157:160 77
6. B. Bystrica 50 151:172 76
7. Zvolen 50 165:160 76
8. Nitra 50 172:158 76
9. Trenčín 50 144:156 75
10. L. Mikuláš 50 136:161 64
11. N. Zámky 50 133:159 58
12. Humenné 50 121:198 46
TÍMZVVPPPPGB
1.Žilina4637603212:74123
2.Prešov46245710186:12789
3.Topoľčany46244513175:14385
4.P. Bystrica46215317147:14576
5.Skalica46224119149:14875
6.Dubnica46186517128:12871
7.MK Slovan46193420133:11967
8.Žiar n. Hronom46193321145:14566
9.Trebišov46163324138:17557
10.AquaCity Pikes46145522130:15857
11.Trnava46115723148:18250
12.R. Sobota46111628121:18041
SR 18241122041:1297
Aktualizované: 3.3.2024 22:05
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200012:06
2HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín2110010:45
3HC Košice HC Košice210108:64
4MHA Martin MHA Martin210105:54
5VLCI Žilina VLCI Žilina2100110:73
6HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad201104:43
6HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava201104:43
8BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica210017:103
9MHKM Skalica MHKM Skalica201015:52
10MMHK Nitra MMHK Nitra201016:82
11HKM Zvolen HKM Zvolen200114:101
12HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200020:120
13JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18000000:00
Aktualizované: 13.10.2023 09:32
Celkové - Základná časť EXD (Základná časť)
TímZVVpPpPSkóreB
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200018:16
2BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica220006:06
3HC Košice HC Košice220006:26
4HKM Zvolen HKM Zvolen2110012:55
5Draci Liptovský Mikuláš Draci Liptovský Mikuláš2100113:63
6MMHK Nitra MMHK Nitra210018:63
7HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves2100110:93
8MHA Martin MHA Martin210014:43
8MHKM Skalica MHKM Skalica210014:43
10HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava210019:103
11HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad210016:83
12HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín210016:133
13VLCI Žilina VLCI Žilina200115:121
14HOBA Bratislava HOBA Bratislava200022:60
15MŠK Púchov MŠK Púchov200020:60
16HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200021:180
Aktualizované: 13.10.2023 09:31
TÍMZVVPPPPGB
1.Žilina4637603212:74123
2.Prešov46245710186:12789
3.Topoľčany46244513175:14385
4.P. Bystrica46215317147:14576
5.Skalica46224119149:14875
6.Dubnica46186517128:12871
7.MK Slovan46193420133:11967
8.Žiar n. Hronom46193321145:14566
9.Trebišov46163324138:17557
10.AquaCity Pikes46145522130:15857
11.Trnava46115723148:18250
12.R. Sobota46111628121:18041
SR 18241122041:1297
Aktualizované: 3.3.2024 22:05
Tím ZVVPPPPGB
1.Salzburg3617856119:8172
2.Klagenfurt3514579106:8459
3.Bolzano35164312104:10659
4.Fehérvár AV1933162312109:9955
5.Ľubľana34162313110:10355
6.Villach32126311115:10151
7.Viedeň3616331493:9157
8.Klagenfurt17534548:4825
9.Znojmo17710959:5623
10.Dornbirn16423750:6019
11.Graz18513958:7120
12.Linz18325838:6218
13.Val Pusteria17314937:5515
14.Bratislava14521642:4520*
Aktualizované: 13.10.2023 09:31
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 9.3.2024 07:05
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 9.3.2024 07:05
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 9.3.2024 07:05
a

Bleskovky

IIHF vymenovala českého kapitána Červenku za hráča sezóny

Medzinárodná hokejová federácia (IIHF) vymenovala českého útočníka Romana Červenku za najlepšieho hráča uplynulej sezóny. Kapitán reprezentácie figuroval v najlepšej trojici spoločne s brankárom Lukášom Dostálom, medzi úradujúcimi majstrami sveta sa umiestnil Švajčiar Roman Josi. včera o 11:13 - TASR


Columbus ukončil spoluprácu s trénerom Vincentom

Klub zámorskej hokejovej NHL Columbus Blue Jackets oznámil ukončenie spolupráce s hlavným trénerom Pascalom Vincentom. Informoval o tom prostredníctvom oficiálnej webovej stránky. Meno jeho nástupcu zatiaľ nezverejnili. V organizácii pôsobí aj slovenský obranca Samuel Kňažko, ktorý v tejto sezóne hral v nižšej zámorskej súťaži AHL. včera o 08:32 - TASR


Studenič strelil gól, no jeho Coachella prehrala s Hershey 2:5

Slovenský hokejový útočník Marián Studenič strelil gól v druhom zápase finálovej série nižšej zámorskej súťaže AHL, no jeho tím Coachella Valley Firebirds prehral na ľade Hershey Bears 2:5 a séria je tak vyrovnaná 1:1. 17.6.2024 07:56 - TASR


Asistent trénera Boucher nebude v novej sezóne súčasť Maple Leafs

Asistent trénera Guy Boucher nebude v novej sezóne súčasťou realizačného tímu Toronta Maple Leafs. Klub NHL povedie nový hlavný tréner Craig Berube. 15.6.2024 22:41 - TASR


Abols podpísal ročný dvojcestný kontrakt s Philadelphiou Flyers

Lotyšský hokejista Rodrigo Abols podpísal ročný dvojcestný kontrakt v NHL s Philadelphiou Flyers. Zmluva má hodnotu 775.000 dolárov. Informoval o tom klub na svojom oficiálnom webe. 15.6.2024 22:32 - TASR


Kapanen podpísal trojročný nováčikovský kontrakt s Montrealom

Fínsky hokejista Oliver Kapanen podpísal trojročný nováčikovský kontrakt s Montrealom Canadiens. Klub NHL si ho vybral v druhom kole draftu 2021 z celkovo 64. miesta. 15.6.2024 20:14 - TASR


Spišská Nová Ves angažovala kanadského obrancu MacKinnona

Do kádra hokejistov HK Spišská Nová Ves pribudol kanadský hokejista Ryan MacKinnon. Pre dvadsaťdeväťročného obrancu pôjde o prvé európske pôsobisko v kariére, naposledy pôsobil v nižšej zámorskej AHL. Extraligový vicemajster informoval o novej posile na sociálnych sieťach. 15.6.2024 18:26 - TASR


Hadamczik zostane na čele českého hokeja ďalšie štyri roky

Alois Hadamczik zostane na čele Českého zväzu ľadového hokeja (ČSHL) ďalšie štyri roky. Na sobotnej volebnej konferencii, kde nemal protikandidáta, získal 59 hlasov zo 61 prítomných delegátov. 15.6.2024 17:19 - TASR


Coachella so Studeničom vyhrala úvodný finálový zápas nad Hershey 4:3

Hokejisti Coachella Valley Firebirds v zostave aj so Slovákom Mariánom Studeničom sa ujali vedenia vo finálovej sérii nižšej zámorskej AHL. V noci na sobotu triumfovali v úvodnom zápase o zisk Calderovho pohára na ľade Hershey Bears 4:3. 15.6.2024 08:44 - TASR


Carolina podpísala nový trojročný kontrakt s obrancom Chatfieldom

Klub hokejovej NHL Carolina Hurricanes v piatok podpísal nový trojročný kontrakt s obrancom Jalenom Chatfieldom, ktorý mu vynesie deväť miliónov dolárov. 14.6.2024 20:43 - TASR


Viac správ v archíve...