Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

FANS HK Poprad (695)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Ketchup_Boy#8117.2.202023.10.2021
p.v.d29.2.201223.10.202139
MANO8.10.200723.10.202136
FilipkoPP2.11.201223.10.2021
ŠKP29.3.200923.10.2021
Captain22.6.202123.10.2021
MaxSBA15.10.201723.10.202124
Chamois13c15.7.201623.10.2021
tristan25.1.201223.10.2021
snowmaker15.9.200523.10.20216
.Iceberg.7.10.201123.10.202134
DavePP8.6.202023.10.202124
smolo17.10.202123.10.2021
Turky39Pp13.9.201623.10.202130
Kamzík186.8.201923.10.2021
Jorge715.4.201923.10.2021
Lukzo2.5.201223.10.2021
alfikus24.7.202123.10.2021
elnino310111.8.201723.10.2021
BlooD18.2.202023.10.2021
fanpp8.6.201723.10.2021
minho11825.11.200723.10.2021
jozino30.11.201823.10.2021
LukašŠariš15.10.202023.10.202128
Bizzaremifo3.5.201223.10.2021
meno11211.4.201823.10.2021
Salmenko12.4.202123.10.2021
Riava8.6.202123.10.2021
popi25.9.201123.10.2021
LuboPP818.3.202023.10.2021
NightPP7.1.200723.10.202135
Frey779.10.201723.10.2021
cipulis18.3.201323.10.2021
Qwixik3.5.201923.10.2021
mar1117.9.201223.10.2021
Ambripp30.7.200723.10.2021
PopradskyInsider29.5.202023.10.2021
Piginko4.11.201623.10.2021
KamzíkVPovažskej7.4.202123.10.202138
stano31019.11.200723.10.2021
Martin18218.12.201023.10.202131
PagiSNV27.11.202023.10.2021
lukiasko21.8.201223.10.2021
Fanpoprad13.9.201523.10.2021
Chamois2.11.201023.10.202135
tiky14.11.200923.10.202138
KKK15.7.202023.10.2021
Roy3311.10.201723.10.202129
Michalsom27.4.201923.10.2021
Dino792.3.201723.10.2021
Ochránca Svätyne25.1.202123.10.2021
fefa17.1.201423.10.2021
mato031110.1.201123.10.2021
marty_pp7.5.201323.10.202130
Skiparkžembarok12.11.202023.10.2021
patkof17.5.201823.10.2021
braniiislav12.8.201622.10.202138
MACEK404.5.201922.10.2021
poprader12.12.201422.10.2021
blesk9314.7.201522.10.202128
Nixon2.11.200822.10.2021
Mihalpp9.7.201222.10.202128
darebak3518.3.201822.10.2021
micm024.5.201722.10.202131
sspp1.10.201422.10.2021
james226.1.200722.10.202139
EliteProspectt26.12.201922.10.202122
forwardPP28.1.201622.10.2021
iskrakamzik15.1.201122.10.2021
de3tus11.12.201222.10.2021
folvy16.9.200822.10.202137
BretPit2.12.201722.10.2021
ScoobynoPP15.1.200822.10.2021
duhac18.9.201522.10.202140
Bascovansky16.9.201222.10.2021
Haxito22.1.201722.10.2021
majkyPP9.1.201322.10.2021
dk1.11.200522.10.2021
nitro224.11.200722.10.2021
tommy90915.5.201822.10.2021
RebelMemoryPP18.4.201722.10.202142
slina8.8.200522.10.202137
matito2.5.200822.10.2021
wooloo16.10.201022.10.2021
TeR18.4.202022.10.2021
Pinky9.3.202022.10.2021
tomaspp10.2.201022.10.202130
HkPopRaD7121.9.201422.10.2021
martinv29.11.202022.10.2021
el_dziiii24.1.202122.10.2021
AmontePP6.1.201722.10.2021
DutchSchultz23.1.201722.10.2021
emil27081.9.200822.10.2021
The Rock PP2.2.201822.10.2021
Majki1318.8.201722.10.2021
speeder017.9.200822.10.2021
BePRO22.4.202122.10.2021
mayyyo25.1.201722.10.2021
Soumi1713.2.201822.10.2021
Lubino1426.7.201022.10.2021
13peter1718.11.200822.10.202131
hefky31.10.201422.10.202135
Kuree16.1.201522.10.202122
lekwi14.12.202022.10.2021
DanoSvK1.8.202022.10.2021
Baltazar0073.5.201422.10.2021
toska115.5.200822.10.2021
borisko2414.9.201422.10.2021
fanhkpp17.8.202021.10.2021
Robidas30.10.200921.10.2021
Behemond12.8.201021.10.202133
Dark0720.3.201121.10.2021
Krtko16.12.200621.10.202142
pegas4418.10.201921.10.2021
Poprad_eskape18.10.202021.10.2021
michl02.3.201521.10.2021
hk svit28.9.201721.10.2021
LeonardoDavinChi3.3.201920.10.2021
Suomi24.2.200720.10.2021
denny166.10.202019.10.2021
Seveda28.11.201719.10.2021
balki299.4.200919.10.202136
burizon1315.9.201719.10.2021
combain21.10.201719.10.2021
erik2422.7.201118.10.2021
Lenka274.11.201518.10.2021
PPPPoprad3.9.201618.10.2021
Popraders24.4.202117.10.2021
kamzik050723.11.201315.10.2021
lukas628.3.201315.10.2021
FP-saurik16.6.200613.10.2021
Frayaa16.1.201210.10.2021
jozef625.9.20108.10.202159
SalenaVychodnarka3.12.20134.10.2021
HUD8111.9.20064.10.2021
rafaelUK29.10.20153.10.2021
FeFe_KK19.10.20072.10.202140
FanOfNorth3.3.20171.10.2021
33jano3314.9.20091.10.2021
Poprad GS5.1.20211.10.2021
Te3Mko7.10.201126.9.2021
EDGYS16.1.201823.9.2021
bertuzzi17.10.200620.9.202136
skp_pp19.11.201614.9.2021
bubomir29.10.201212.9.2021
Hanys998.2.202125.8.202122
Kopitar11HKPOPRAD13.10.201219.8.2021
PeterPol19.2.202113.8.2021
Tomky1.2.201531.7.2021
chunky11.9.200926.7.2021
BERNARDIN11.10.201026.7.2021100
CCM8627.3.201825.7.2021
Dano00034711.9.200722.7.2021
Spezza24.10.200822.7.202135
corthez3.3.201111.7.2021
chatka875.8.20207.7.202134
Online52716.9.20116.7.2021
Prostars13.1.201729.6.2021
pepo994130.12.201027.6.202143
OldFans20.1.202122.6.202136
kokso1714.11.200517.6.202134
houyhnhnm26.7.201731.5.2021
Chopok13.4.202131.5.2021
bongo 117.4.201030.5.2021
ten čo nevie26.8.201727.5.2021
FP-frantisek4820.11.200624.5.2021
awa28.4.201124.5.2021
giorgiol8.11.200830.4.2021
hk9925.6.202025.4.2021
Suško5.8.201424.4.202127
SaMO 0215.9.201323.4.2021
Sony6.3.201323.4.2021
Westlund325.9.20155.4.2021
MaxikB15.1.202130.3.2021
Branky01617.5.201425.3.2021
rtroster30.5.201015.3.2021
MBKamzik10.7.202014.3.202130
Stewen4.12.202021.2.2021
Zdeno z Popradu21.3.20192.2.2021
R3MI6.1.20172.2.2021
stbE7.3.200825.1.2021
sowaaa4.9.201023.1.2021
EASTON23.9.200922.1.202135
dodys30.4.201120.1.202151
Renderers.14.5.201911.12.2020
napolpoliak5.8.20208.12.2020
imminence27.4.200921.11.2020
martin_hkpp15.9.200812.10.2020
masso7.10.201115.9.2020
skrabroman28.10.201114.9.202026
ero4926.11.201211.9.2020
nerok6.1.201727.8.2020
LipoPP11.1.20171.8.202022
Pppppppp23.7.202025.7.2020
slafqo16721.1.201610.7.2020
Cpt.Scott26.4.20202.6.2020
snowy_pp27.1.201524.5.2020
dubacikmd31.1.201214.5.2020
gustave8.9.20152.4.2020
mjiurc7.3.202011.3.2020
Wolf-Cavan16.9.201411.2.2020
morfem11.12.201331.1.202042
ZuuBuu21.10.201229.1.2020
Michell20.2.201324.1.2020
jednoducho človek23.10.201520.1.2020
daggr8.11.201812.12.2019
ROBINATOR12.3.200615.11.201945
Frey30.10.201215.11.2019
Palisko1.11.20192.11.2019
Odin23.10.201924.10.2019
OzimakM29.11.201722.10.2019
Izoldo14.1.20193.10.2019
renderers6.3.201327.9.2019
HollyShit20.9.201920.9.201932
pindesf110.9.201220.9.2019
iwca5.10.20076.9.201929
RadegastPP30.6.201131.8.2019
massoo7.10.201118.8.2019
toso189112.3.20156.8.201930
BMWdools23.5.201925.5.201929
AK 1315.11.201517.5.2019
rogy5.12.20058.5.2019
EisenHeim20.7.20093.5.2019
polsky_matros13.5.20172.5.2019
exadon21.4.201121.4.201928
SonnyPP1.12.20105.4.2019
PlayerXE25.10.20155.4.2019
medic1556.12.201314.3.2019
Lego1914.3.201914.3.2019
Odrazenygol7.10.201824.2.2019
Rudihkpp11.2.20188.1.2019
RebelP7.1.20197.1.2019
medved25.9.20073.1.201963
Envoy10.5.20185.12.2018
ppfans4.1.201724.11.2018
lego0210.12.20072.11.2018
tin22611.3.201726.10.2018
matopp26.2.201426.10.201830
ado872.1.201317.10.2018
Poprad8618.9.201818.9.2018
RastoS28.8.20182.9.201837
Frantiska Patrik21.8.201821.8.2018
Emdzej11.5.20162.7.2018
Kamzik66613.6.20127.6.201845
Pavlicko71120.9.200926.4.201827
ed28.7.201113.4.201841
tuo16.11.201025.2.201843
Delewar6.10.201128.12.2017
simi099026.11.20147.11.2017
vivatszlh4.12.20166.10.2017
pepe7310.11.200720.9.201748
ragd6.5.201118.9.201754
palipalinepali30.9.20168.9.2017
DenisjedinePoprad7.1.201416.8.2017
bielakjanko26.2.20131.8.201734
MySmeSever17.9.201624.7.2017
enko381.9.201616.6.2017
jano7115.5.201716.5.2017
miso24887.3.20179.4.2017
jaja7892.4.20174.4.2017
RebelPP17.10.200820.3.2017
puzy9.8.201321.2.201761
StarLord11.3.201516.2.2017
kamzicek14.1.201728.1.20175
demond18.9.20115.1.2017
marosss19.5.20164.12.2016
jojino3.5.201626.11.2016
Robert7813.11.201614.11.2016
Dafffo447.9.201614.11.2016
Kristy287.10.201211.11.201622
kofonen16.8.201625.10.2016
popradskesrdce98.10.20168.10.2016
johnypp9.10.201125.9.2016
PalinoKK25.7.200714.9.2016
mudkovic24.4.20099.9.2016
pato15.10.200723.6.2016
FrankyPOPA23.4.20098.6.201649
trinky199028.4.201017.5.201631
Markus Hulmihoukolen18.4.201514.5.201641
michalfun13.9.20097.4.201639
stefo7716.3.20065.4.2016
87jokeris8719.9.20142.4.2016
jedine.poprad8.1.201619.3.2016
Renka8823.9.201215.3.2016
DanoDrevo6915.9.201314.3.201623
Andrejhk3.3.201528.2.2016
Kamzik 794.9.200825.1.2016
janci26522.1.201622.1.2016
bangor26.2.200819.1.2016
radzim2.11.201313.1.2016
HkPopradFans7122.10.201428.12.2015
kamzik6920.9.201522.11.2015
chud21.11.20101.11.2015
balova104.5.201012.10.2015
indiangiro5.11.200527.9.2015
7romi721.11.200926.9.2015
uhlik0915.2.200624.9.201539
Johanko130.10.201320.9.2015
patko.1415.9.201516.9.201528
milanko888129.1.201315.9.2015
Ove29.7.20148.9.2015
zdeno1820.4.201227.8.201544
PetrS20.7.201520.7.2015
siki19042.5.20126.5.201547
newnewbaky6.3.20136.5.2015
monki13.9.201322.4.2015
FP-lukano9728.9.200821.4.2015
ondrejpp6.3.201510.3.2015
kamzikpp0510.10.20145.3.2015
JedinePoprad1331.12.20142.3.201528
smolko13pp17.9.20121.3.201537
braxatoris26.10.201022.2.201551
dukilav16.1.201117.2.2015
10krmo1018.6.20119.2.201535
Korenko2926.9.20145.2.2015
Maximus_PP20.11.20121.2.2015
puco112.9.201218.1.201551
lukano20.9.200818.1.2015
SilentPP4.1.20157.1.201538
kamzik229.12.20147.1.201516
birko27.1.20112.1.2015
Gimli13.3.201013.12.201448
gurko16.11.201412.12.2014
Nsdapp17.4.201110.12.2014
tommy.-no16.11.201423.11.2014
srandista15.5.20128.11.2014
HKPOPRAD12345678924.10.201430.10.201418
mousse1623.2.200712.10.2014
liptik136.12.201026.9.2014
Marekklose88119.9.201420.9.2014
chmrt111110.10.200715.9.2014
Jozefvarga28.5.201424.7.2014
eculik6922.6.201428.6.201425
Slavo 710.9.201312.6.2014
Rasty8830.7.201129.5.2014
Trelis13.11.201017.5.201422
forgi12.5.201415.5.2014
smooky1427.4.201114.5.2014
bloody22.1.201211.5.201427
oblickar9.12.20123.5.2014
LUBO 196511.9.201321.4.2014
Ljosak28.3.200719.4.201447
davidsvk701.12.201025.3.2014
dans1911.12.201322.3.2014
kuko2212.2.201416.3.201433
olsopalo2.2.201214.3.2014
sympatik :D8.3.201313.3.201439
rado4815.3.201211.3.2014
hovednik3528.8.201110.3.2014
michalppkamzik7.1.20139.3.201425
korenko87.3.20132.3.2014
puko26069.2.201428.2.201432
Skyfy10.2.201019.2.2014
Zeke23.11.200712.2.2014
Ivan33329.10.20133.2.2014
torky1.2.20113.2.2014
Jok3r_878.12.201329.1.2014
gosha26.1.201428.1.2014
MontySvK21.1.201424.1.2014
Renzo415.9.200610.1.201434
Marian K.3.12.20139.1.2014
mlynky227.12.20132.1.2014
tilko66617.8.200731.12.201336
Majky913.12.201328.12.201322
MiQgel27.2.201227.12.2013
PPdadi15827.4.201020.12.2013
smejjka15.12.201316.12.201331
lukas.munich27.2.20088.12.201333
marcelpapac7728.10.201223.11.201322
TimmyHellstrom23.10.20132.11.2013
Radobuky124.8.201031.10.2013
murcek7.3.201328.10.201342
Bjutinko1.12.201122.10.2013
LacoNagy175.1.201219.10.2013
Love_Poprad22.9.201316.10.2013
Himalaya22215.4.200913.10.2013
braniislav20.7.20056.10.2013
johnymahonni28.7.201326.9.2013
almasi15.3.201321.9.201319
Chloe30.10.201120.9.2013
alcorex17.9.201320.9.2013
mimicek.najkrajsi10.9.201315.9.2013
eurobec7.6.200813.9.2013
majlo197610.3.201120.8.201345
Jaro71012.7.20134.8.2013
jozino2294.10.201214.7.2013
El Dzej269.6.201312.6.2013
bandaska919.6.201311.6.2013
idknow30.3.201016.5.201341
rodpoprad23.11.201212.5.20137
zab.ho22.9.20089.5.201347
Trejso27.9.20096.5.201332
Puffo25.4.20114.5.201329
vadim1.9.200828.4.201339
rene26.9.201114.4.2013
Hvila15.3.20131.4.2013
kirk487722.3.201324.3.2013
Sion7.4.201119.3.2013
JedineKamzik8.1.201219.3.2013
gentle_touch17.3.201317.3.2013
KUBISPP7.9.200816.3.201334
newkyon11.3.201316.3.2013
Killercompi31.10.200614.3.201330
kamzik112.8.201014.3.2013
funky_719.9.201113.3.2013
malyPopradcan12.3.201312.3.201328
kornel16.11.201010.3.201347
lucas6230.11.20118.3.201333
ivka725.3.20138.3.201323
nicholas10118.9.20107.3.201330
georgjr26.3.20137.3.2013
adrian99927.1.20134.3.2013
Swingy6110.1.20133.3.2013
baigi3.5.200925.2.20138
hokej12317.12.201024.2.201342
mlynky201113.2.201316.2.2013
djmmk16.10.201215.2.2013
214dada5.10.201115.2.201331
hkpoprad8113.2.201314.2.2013
toledo200016.12.201211.2.2013
Lukáš10.5.200811.2.201337
Steelhammer9.2.20139.2.2013
luky00217.9.20128.2.2013
puky93.5.20125.2.2013
rudko7726.1.20132.2.2013
Kajo8427.9.201122.1.201337
korvin9920.9.201118.1.2013
metallica6.2.200918.1.2013
malyjano6.1.201211.1.2013
miky331114.6.20129.1.2013
hokejista130.12.20126.1.2013
jarkozec25.9.201121.12.201243
Penguins8726.2.20115.12.201223
stolicka19.12.201130.11.2012100
ado smid20.12.200921.11.201255
stancesso5.10.201220.11.2012
BielomodrykralPP13.9.201220.11.2012
popradske kamziky18.11.201219.11.2012
NY RANGERS30.11.200917.11.2012
elvis125.2.20073.11.201232
Majo080817.10.201230.10.201229
laky632.10.201113.10.201230
FP-erik1325.7.200812.10.2012
petoboss665.1.200810.10.2012
bzuco3.12.20107.10.201240
kamzikPP4.10.20126.10.2012
MaFo22.9.20076.10.201229
dzuzo8.12.20095.10.201241
Kamzik113.11.20115.10.2012
petogazi26.9.20121.10.2012
kitko24.9.201229.9.2012
Filoo9.10.201122.9.201231
lecgo25.12.200518.9.201234
cavopp25.9.200718.9.201234
district7726.4.201216.9.2012
DominikVarhol13.9.201213.9.2012
puksii3.9.20125.9.2012
liverpool32114.4.20125.9.2012
Popradcan25.2.20052.9.201250
dav826.8.201228.8.2012
king66king22.8.201223.8.201246
Jozi997.9.200818.8.201240
mlynky1215.3.201214.8.2012
tatranista231.8.20124.8.201219
tydok12.6.201216.6.2012
Marecel14.5.201215.5.2012
FP-Rasto198516.7.20067.5.201236
zvonceky26.4.201227.4.2012
flatron6.12.201116.4.2012
DuriPP1.2.201220.3.2012
17hokej1719.3.201220.3.2012
stasik22.3.201118.3.2012
Franto Bascovansky3.10.201116.3.2012
mlynky9811.3.201214.3.2012
marekzpopradu13.3.201213.3.201237
Frišťo19.9.201112.3.2012
kubos2715.10.201012.3.2012
frantiska77113.2.201212.3.201238
HK POPRAD8.3.20129.3.2012
salo1728.2.201229.2.201230
HokejPoprad7.12.200926.2.2012
poprad2620.11.201016.2.201227
matonni12.10.200913.2.201229
pepino8512.2.201213.2.2012
Iv0rY10.2.201212.2.2012
Emil38719.1.20106.2.2012
taylorpp4.2.20126.2.2012
igi338522.9.20115.2.2012
pitotka8.10.20115.2.2012
Popradcan_PP24.8.201031.1.2012
peterer22.12.201029.1.2012
ADNAR6.4.200828.1.2012
delphinPP1.3.200727.1.2012
ClioPp9.9.201024.1.201235
PopraderFan29.9.201122.1.2012
nika280123.10.201118.1.201224
adak15.1.201216.1.2012
mihal913.12.20119.1.2012
murinooo9.1.20129.1.2012
Budha23.8.20079.1.2012
JURIpp6.1.20127.1.201227
honey3.1.20124.1.2012
mona12345715.11.201031.12.201132
13LukiPP4.8.201130.12.201128
ella23.12.200924.12.2011
Depo76(svk)pp10.8.201119.12.2011
major51025.11.201110.12.201146
jarolin16116.3.201010.12.2011
Kamzik8816.1.20119.12.2011
Lou2127.4.20119.12.2011
tuso5.10.20118.12.2011
swingy7.9.20107.12.2011
maro979324.9.20115.12.201124
konstantididis23.10.20114.12.2011
Kamzík terminátor 13 23.11.20112.12.2011
babicka-ahoj18.9.20111.12.2011
juraj.k22.2.201130.11.2011
elfiremano29.11.201129.11.2011
lubopp28.2.200729.11.2011
TOM.P10.10.201127.11.2011
pepoo9.11.201124.11.2011
reginaldo21.11.201122.11.2011
robo8021.11.201122.11.2011
FP-ruso126.6.200621.11.2011
poprad5527.12.200917.11.2011
chromatic4.11.20119.11.2011
kamzik726.10.20086.11.201130
HKppKamzík31.10.20115.11.2011
Caesarus22.12.201028.10.201134
jaronka23.9.201123.10.201131
Anna0129.10.201021.10.2011
eddybafia27.9.201120.10.201137
edo224.4.201119.10.2011
ja.ja15.11.201018.10.2011
janek4.9.200514.10.2011
jvadovsky11.9.200814.10.201157
martin kasicky30.9.201113.10.201133
Converse227.9.201113.10.2011
matoo0619.12.200713.10.2011
pebo114.11.200813.10.2011
matovitko1.10.201113.10.2011
xaleria4.2.200913.10.2011
cipta18.9.201113.10.2011
bonusko20.9.201112.10.2011
vojtopp31.10.200611.10.2011
karci_znh17.9.201111.10.201128
pavstar11.10.201111.10.2011
pacientpp9.10.201111.10.2011
b26256.9.20059.10.2011
milanello1120.9.20119.10.2011
Tommy-KK6.10.20119.10.2011
samco4112.10.20107.10.201125
ScorpionPP24.2.20087.10.201130
zaba124221.3.20096.10.2011
rado853.10.20115.10.2011
Palo PP29.10.20064.10.2011
poprad5230.7.20081.10.2011
dodlojp13.8.201130.9.2011
ferovanecko6.3.201130.9.2011
janci78724.9.201129.9.2011
markus näslund25.9.201125.9.2011
Roja21.9.201124.9.2011
Fans-PP30.6.201124.9.2011
zoldakmilan21.9.201121.9.2011
Poprad dotoho31.10.201021.9.2011
mio.927.1.200920.9.2011
elnino29.7.20095.9.2011
ppedro9.8.20115.9.2011
DonBlindBasterd30.12.20095.9.2011
super-makac12.10.20074.9.2011
jedine POPRAD dotoho4.3.20111.9.2011
kvik25.4.201127.8.2011
Adi29.4.200927.8.2011
Aresko33.10.201020.8.201133
FP-majjoN14.4.200911.8.201177
1shagraft31.7.20114.8.201144
luboskoPPM3.11.201028.7.201143
maj1013.10.201018.7.201135
FP-maaros97.6.200623.6.201131
stanley_PP20.3.201116.6.201125
Riccardo27.3.20064.6.2011
tulo237.9.20053.6.201141
Joggy26.4.20114.5.2011
nieco_nove165.5.20083.5.201132
majkshali25.2.20112.5.201129
derby26.2.201121.4.2011
fredys8.10.20087.4.201148
G*I*G*I7.3.20106.4.201133
rikino00922.2.20091.4.2011
FP-zaxik16.7.200825.3.2011
Manky1320.3.201120.3.201149
david161127.7.200916.3.2011
TribunaBpp1.11.201022.2.2011
capsfany22.2.201122.2.2011
Iceman4.11.200721.2.201131
anicka5111.12.201021.2.201128
Skanurik PP 23.1.201113.2.2011
xquad1220.1.201120.1.201130
angelo69530.9.200623.12.2010
Tomi Tito4.11.201020.12.2010
MajusqaPP1.11.200915.12.201032
Assassinko887.12.20107.12.201026
dzairo19.11.201021.11.201038
ex---RebelPP31.10.201014.11.2010
Milan090514.1.201027.10.2010
hOrNyMarTyPP13.9.200927.10.2010
nunusik10003.10.201026.10.201031
messer22.10.201022.10.2010
LubomirLucansky11.9.201011.10.201025
hrino910.4.200910.10.201033
pumplo1211.8.20092.10.2010
Tatran12.1.200724.6.2010
tomkosvk23.9.20075.5.2010
chypsapp24.11.20094.5.201023
Matos11121.10.20072.5.201027
peterpetr29.8.200728.4.2010
filip 121.2.200815.4.201023
vlk220219.9.20088.4.201042
maki995.4.200922.3.2010
Lukas4257.12.20089.3.201024
Lukas_PP25.9.200928.2.201024
peto12312316.7.200920.1.2010
Fanusik PP15.11.200916.1.2010
nikolaij25.3.20078.1.2010
stbepp9.10.200923.12.2009
chlapec z popradu29.11.200916.12.2009
POPRAD24.12.200817.11.2009
igor11.12.20084.11.200927
markrecchi7.7.200920.10.200935
KURTES-PP30.11.200717.10.2009
tencovidivsetko5.3.20079.10.2009
sakic881917.10.20084.10.2009
eldzey25.9.20093.10.2009
Popradčan18.9.200923.9.2009
HC Tatry26.9.200617.9.2009
matus31316.9.200815.9.2009
Jose_n1228.8.200828.8.2009
KINYO19.9.200831.7.2009
Dejawoo 762.1.200924.7.2009
ULTRAFAN8822.2.20092.7.200938
krempo851.2.200926.6.2009
Radka28.9.200710.5.2009
repca1.10.200610.5.2009
pro_rock16.4.200928.4.2009
pepan200422.4.200922.4.2009
sissul17.12.200812.3.200929
Yuri_Š3.2.200726.2.2009
skokypp5.3.200820.2.200933
folvy-sestra24.1.200924.1.200928
slajman23.11.200710.12.200837
michalkooo4.10.20088.12.2008
lautasaari31.12.200728.11.200832
patuska_pp28.9.200822.11.2008
KlausBadelt10.1.200816.11.200836
Saasa Crusty11.4.20082.11.200815
stevo24127.9.20081.11.2008
inovix7.10.200821.10.2008
rbk520.9.200817.10.200825
JaNkOoO233.10.200817.10.2008
underthesun10.5.200810.10.2008
Vandy_one4.9.200823.9.2008
skp1521.9.200821.9.2008
Popradčan227.8.20085.9.2008
aquacity161322.5.20085.9.200836
sakic198815.6.20081.9.2008
hokejfan7.1.200815.8.200831
brki2.3.200818.6.2008
sony93229.5.200817.6.2008
pstruh6.5.200818.5.2008
Phoenixman21.7.200513.3.2008
smejino7.3.20087.3.2008
K.U.B.O.6.1.20084.3.2008
Cipi888124.2.20083.3.2008
PPNoiprocsPP6.1.200826.2.200830
ika5555510.12.200715.2.2008
Baltazar21.10.200727.1.2008
scorpionPP4.8.200722.1.200830
Tommy23.10.200718.1.2008
Stanleypp30.12.200718.1.2008
Robino Poprad19.10.200712.1.2008
Fixo128.11.200530.12.2007
Jasek Kutliak z Podbucinky21.12.200721.12.2007
pit9430.1.20071.12.2007
mirko210325.9.200728.11.2007
Lumok5.10.200716.11.2007
alex9182.2.20078.11.2007
mmedvec21.1.20073.11.2007
stofo1330.1.200621.10.2007
shewo7713.10.200621.10.2007
Duliak25.9.200515.10.200799
Valino3125.10.200619.9.2007
marta61.3.200716.9.2007
Hockey star 1216.9.200616.9.2007
anet13.4.200717.4.2007
Mayka2.2.200729.3.2007

Najčítanejšie články

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 27.9.2021 12:13
TímZSkóreB
1.Nitra1047:2823
2.Slovan1037:2822
3.Michalovce1027:2820
4.Zvolen1037:3019
5.Košice1034:2716
6.Poprad1140:3316
7.B. Bystrica1029:2916
8.Trenčín1127:3512
9.L. Mikuláš1024:3110
10.Spiš. N. V1022:3010
11.N. Zámky1027:3510
12.Prešov1024:419
TímZVVPPPPGB
1.Žilina12803148:2327
2.Humenné12720344:2825
3.Topoľčany10710239:1923
4.Žiar12701435:2822
5.Skalica10520344:2919
6.Trnava12421549:4917
7.Dubnica12420638:3916
8.Martin12412537:4016
9.Brezno12501626:4316
10.MK Slovan11411536:4715
10.P. Bystrica10402424:3214
12.Levice111001024:443
SR 187011514:313
Aktualizované: 22.10.2021 22:17
TímZVVPPPPGB
1.Poprad9700243:1721
2.Banská Bystrica8422033:2418
3.Nitra8511132:2618
4.Skalica8420231:2116
5.Trenčín8411235:2815
6.Slovan8401332:2513
7.Košice9302426:2611
8.SR 184210115:88
9.Žilina8022421:356
10.Zvolen9111621:416
11.Martin9000915:530
Aktualizované: 7.10.2021 13:45
TímZVVPPPPGB
1.B. Bystrica10611241:2821
2.Slovan8610130:1820
3.Púchov10610327:2120
4.Skalica8601137:1419
5.Nitra10520334:2619
6.Zvolen10511342:2818
7.Poprad10502336:2317
8.Košice10411432:3515
9.Trnava10500530:4015
10.Trenčín10311532:2712
11.Martin10301628:4810
12.Michalovce8120511:217
13.Žilina8101619:384
14.Sp.Nová Ves10001919:511
Aktualizované: 7.10.2021 13:59
TímZVVPPPPGB
1.Žilina12803148:2327
2.Humenné12720344:2825
3.Topoľčany10710239:1923
4.Žiar12701435:2822
5.Skalica10520344:2919
6.Trnava12421549:4917
7.Dubnica12420638:3916
8.Martin12412537:4016
9.Brezno12501626:4316
10.MK Slovan11411536:4715
10.P. Bystrica10402424:3214
12.Levice111001024:443
SR 187011514:313
Aktualizované: 22.10.2021 22:17
Tím ZVVPPPPGB
1.Fehérvár10700334:2321
2.Ľubľana9602133:2220
3.Salzburg10430331:2218
4.Dornbirn9421228:2417
5.Znojmo9500435:3015
6.Klagenfurt9403229:2515
7.Bolzano9411330:3315
8.Bratislava9321329:2514
9.Innsbruck10320525:3513
10.Villach8310427:2311
11.Val Pusteria10212525:3610
12.Graz9203425:359
13.Linz10122522:349
14.Viedeň9210618:248
Aktualizované: 20.10.2021 08:47
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 27.9.2021 12:13
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 27.9.2021 12:13
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 27.9.2021 12:13

Bleskovky

Prvá prehra Buffala, Ullmark exceloval v zápase proti bývalému klubu (2)

Hokejisti Dallasu zdolali v noci na sobotu v zámorskej NHL Los Angeles 3:2 po predĺžení. Pripísali si tretie víťazstvo v sezóne, druhé za sebou. Víťazný gól Stars strelil 45 sekúnd pred koncom predĺženia ruský krídelník Denis Gurianov, ktorý po rýchlom útočnom výpade bekhendom prekonal Jonathana Quicka v bránke Kings.
pred 30 min. - TASR

Iserlohn Roosters - Grizzlys Wolfsburg 5:2 v nemeckej lige

Hokejisti Iserlohn Roosters zvíťazili vo štvrtkovom zápase 15. kola nemeckej ligy nad Grizzlys Wolfsburg 5:2. výsledok: Iserlohn Roosters - Grizzlys Wolfsburg 5:2.
21.10.2021 22:38 - TASR

Thornton dostal od ligy maximálnu možnú pokutu

Oddelenie pre hráčsku bezpečnosť NHL potrestalo hokejistu Floridy Joea Thorntona pokutou 1875 dolárov. Skúsený útočník sa previnil v utorkovom derby s Tampou, v ktorom v závere prvej tretiny zasiahol Borisa Katchouka hokejkou do citlivých miest. Pokuta 1875 dolárov je najvyššia možná podľa kolektívnej zmluvy.
21.10.2021 07:59 - TASR

Edmonton umiestnil brankára Smitha na listinu zranených hráčov

Hokejisti Edmontonu Oilers prišli na dlhší čas o svoju brankársku jednotku. Mikea Smitha trápia problémy v dolnej časti tela a kanadský klub ho v stredu zaradil na listinu zranených hráčov NHL. Na jeho miesto povolal z farmy Stuarta Skinnera, informovala agentúra AP.
21.10.2021 07:45 - TASR

SaiPa Lappeenranta - Lukko Rauma 2:5 vo fínskej lige

Hokejisti Lukka Rauma zvíťazili v stredajšom zápase fínskej ligy na ľade SaiPy Lappeenranta 5:2. Slovenskí útočníci Pavol Skalický a Kristián Pospíšil nebodovali. Liiga - streda: SaiPa Lappeenranta - Lukko Rauma 2:5, KalPa Kuopio - Ässät Pori 4:3, Pelicans Lahti - Jukurit Mikkeli 4:7, JYP Jyväskylä - KooKoo Kouvola 2:3, Ilves Tampere - IFK Helsinki 3:2 pp a sn
20.10.2021 20:35 - TASR

Anisimov sa po 13 rokoch v NHL vrátil do Lokomotivu Jaroslavľ

Ruský hokejový útočník Arťom Anisimov podpísal kontrakt do konca sezóny 2021/2022 s klubom Lokomotiv Jaroslavľ. Klub KHL o tom informoval na oficiálnom webe. Anisimov má za sebou 13-ročnú kariéru v NHL, v rámci ktorej odohral celkovo 814 zápasov, v ktorých dosiahol bilanciu 188 gólov, 205 asistencií (393 bodov).
20.10.2021 19:06 - TASR

Bučnevič dostal za hlavičku na Crousea dvojzápasový dištanc

Ruský hokejista Pavel Bučnevič nebude môcť nastúpiť v najbližších dvoch zápasoch St. Louis v zámorskej NHL. Oddelenie pre hráčsku bezpečnosť ho potrestalo za úder hlavou do Lawsona Crousea v pondelkovom dueli s Arizonou Coyotes, v ktorom Blues zvíťazili 7:4. Bučnevič sa dostal do potýčky s Crouseom v závere prvej tretiny. Súpera pritom zasiahol "hlavičkou".
20.10.2021 10:40 - TASR

Legendárny útočník Bossy má rakovinu pľúc

Legendárny kanadský hokejista Mike Bossy má rakovinu. Oznámil to v otvorenom liste po tom, čo odstúpil z pozície hokejového analytika v televízii TVA. Informoval o tom web nypost.
20.10.2021 08:16 - TASR

Čerešňák prispel dvoma asistenciami k víťazstvu Plzne nad Spartou 5:4

Slovenský hokejový obranca Peter Čerešňák prispel dvoma asistenciami k víťazstvu domácej Plzne nad Spartou Praha 5:4 v utorkovej predohrávke vianočného 35. kola českej extraligy. Domáci po dvoch tretinách prehrávali 1:3, no v treťom dejstve dali štyri góly a tešili sa z triumfu.
19.10.2021 20:05 - TASR

V Mníchove je už 16 hráčov nakazených koronavírusom

Už šestnásť hokejistov nemeckého klubu Red Bull Mníchov sa nakazilo koronavírusom. Pozitívne testy vyšli aj šiestim členom realizačného tímu a vedenie najvyššej súťaže DEL odložilo Mníchovčanom už tri zápasy. Prvé prípady koronavírusu sa v mníchovskej kabíne vyskytli v sobotu a neuskutočnilo sa ani nedeľné stretnutie s Norimbergom.
19.10.2021 17:51 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

24. 10. 2021
Prešov - L. Mikuláš o 17:00
Poprad - Michalovce o 17:00
Trenčín - Nitra o 17:00
Spiš. N. V - B. Bystrica o 17:30
Slovan - N. Zámky o 18:00
Košice - Zvolen o 18:00

Odohrané zápasy

22. 10. 2021
ZvolenTrenčín
4:3REPORT
NitraN. Zámky
3:2 PPREPORT
Spiš. N. VKošice
1:7REPORT
MichalovcePrešov
1:4REPORT
L. MikulášB. Bystrica
2:4REPORT
21. 10. 2021
SlovanPoprad
2:1REPORT

Najviac bodov

Marek TvrdoňNIT17 bodov
2.Svitana P.POP17
3.Buček S.NIT15
4.Takáč S.SBA15
5.Skokan D.POP14

Najlepší strelec

Samuel BučekNIT9 gólov
2.Šiška J.NZA8
3.Klhůfek P.KOS7
4.Skokan D.POP7
5.Hrnka T.NIT7

Najlepší brankár

Dominik RiečickýKOS93.98 perc
2.Melicherčík M.SNV93.21 %
3.Honzík D.NIT92.53 %
4.Lackovič J.NZA92.11 %
5.Tomek T.POP91.89 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov