Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Slovan
0:0
Poprad
21.10.2021. 18:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Hronský, Novák – Jedlička, Šefčík
Diváci: -     Píše: Mesíková Daniela
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Slovan
0:0
-:-, -:-, -:-
21.10.2021. 18:00
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Poprad
Úvodné zostavy:

HC Slovan Bratislava: Gudlevskis (Hlavaj) – MacKenzie, Sersen, Valach, Maier, Gachulinec, Golian, Beňo – Matoušek, Harris, Takáč – Sukeľ, Rapuzzi, Yogan – Klučiar, Kytnár, Bezák – Lukošík, Preisinger, Kundrík

HK Poprad: Čiliak (Valluš) – Brejčák, Drgoň, Rymsha, Dalhuisen, Novajovský, Ulrych, Demo – Handlovský, Bortňák, Livingston – Šišovský, Bjalončík, Mešár – Dzivjak, Paločko, Valigura – Šotek, Jevoš, Sokoli

Rozhodca: Hronský, Novák – Jedlička, Šefčík.
10Refresh

FANS HK 36 Skalica (553)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
GB1119.1.201621.10.2021
Roman8128.2.200921.10.202140
mil8412.1.200721.10.202137
vale4630.7.200721.10.202141
slapstick4430.7.200821.10.2021
michal90223.2.200721.10.202129
si_rofl9.8.200821.10.2021
miso123458.1.201221.10.202145
fredflock5.3.201321.10.2021
SKALICAFAN29.1.200821.10.202130
stastie323.1.201121.10.202146
Dumber22.2.200621.10.202143
wanderer5.5.200820.10.2021
Onnda8.12.200820.10.2021
palah27.1.201118.10.2021
Ciko8.2.200718.10.2021
Robec3316.9.201118.10.2021
Bohumil8.12.200917.10.2021
bachtr25.8.200917.10.202133
flint.SI3.4.200913.10.2021
KuBaSi629.11.201510.10.2021
FP-sifan3.11.20094.10.2021
mar33124.9.20073.10.2021
maro18015.2.200628.9.202137
samSI62113.9.201220.9.2021
Yrd12327.3.20117.9.202126
deli15.2.200626.8.202145
potprrnr6.9.20161.7.2021
kalisSI25.1.200822.6.202135
ewi836.10.200616.6.202134
poldaj11.3.20084.6.202143
romek6.2.20083.6.2021
pepisek7.2.200723.4.202139
milanekpinka12.2.200619.4.202159
radokes16.9.200825.1.202182
SI_Fans13.2.201511.1.2021
currahee25.9.201123.12.202037
mironov1.10.200730.11.202046
dede6428.7.20108.9.2020
GaBbO7.11.201018.8.202027
BOKA-SI31.1.201114.2.2020
TVK21.2.20079.1.2020
moonsorrow4.3.201110.11.201957
penator81.2.20128.11.2019
1dusan231.7.200914.5.2019
edo197228.5.20105.2.2019
1mike6.4.20079.1.201939
Mwild17.1.201313.10.201836
Gomis3.5.201028.9.2018
Tvrdas18.11.201626.9.2018
Riky097.9.20105.9.201830
klingon25.6.200924.8.2018
Petan-SI29.11.200924.6.201830
Falcon8026.12.200814.6.201841
fanSI_pha24.10.200713.5.2018
odonkor23.4.200922.4.2018
crosbyXXX8.9.200730.3.2018
hatas13.9.200922.3.2018
Miki6826.11.20108.3.2018
mixi18.2.200711.2.2018
linkas26.7.200510.2.201832
lazo7717.11.20139.1.2018
Bubobubo15.6.201129.12.2017
Fun6.2.20071.11.2017
Big Gino15.8.200616.10.2017
bazz2.12.200713.6.201745
pistulik821.6.20101.6.201739
kopcam13.2.20067.5.2017
Tonda4813.9.20081.5.201761
hary139.10.20111.3.201734
Gorybanshee10.2.201024.2.2017
Peter197527.10.20158.2.2017
stevos6.9.200721.12.2016
celtic25.11.200827.11.201644
roman4814.12.200818.11.201631
Prochorovka19.7.20079.10.201635
tibco23921.9.20129.9.2016
frog7528.9.200723.7.201646
janka653.5.201323.5.201635
MorOz14.2.200711.5.2016
IDzOR20.1.201210.5.2016
Marcelic254.5.20126.5.2016
AdrianoZM2.5.20086.5.201638
pavel 1029.10.201221.4.2016
daali6.2.200717.2.2016
Riques16.2.200710.2.201631
degustator8.1.20082.2.201643
buly10.12.201231.1.2016
lizek04030.12.201229.1.2016
Pitrs10.4.200925.1.201641
skalicago7.2.201010.1.2016
tibor659.1.200910.1.201656
tydra1028.1.20139.1.2016
jakubs22.6.20118.1.2016
slunko22.12.20158.1.2016
11martin114.1.20167.1.201631
kvetinka1225.8.20092.1.2016
Rikko1423.12.201531.12.201550
lukas994127.9.200926.12.201533
duffi16112.10.201224.12.2015
janok1611.8.201122.12.2015
smith9115.2.200821.12.201530
1-519.8.201415.11.201526
yankyoum27.9.201527.9.2015
Dusko SI26.1.200727.9.201538
punkreas9.9.201317.9.2015
satano23.10.201114.9.201548
b01518.3.201513.9.2015
Radooosi8.9.201513.9.201528
tritonas361.11.201131.5.2015
Foxr764.5.20125.5.201545
klujvert3.5.20131.5.2015
KnoxXx14.3.200927.4.201530
HK36Tomas25.4.201125.4.20159
Marquest10.9.20073.3.201530
slapstick1.3.200827.2.2015
pepe703430.10.201113.2.2015
kab12e45.5.200811.2.2015
Peet.eS13.11.200811.2.2015
adoss1927.10.201411.2.2015
xxavi29.9.20139.2.2015
Skalicanko759.12.201122.1.2015100
Natka14094.1.20155.1.201522
Patressek5.10.20103.1.201532
leonid iljic14.3.201330.12.2014
Maty 753.3.200928.12.2014
kocando22213.1.20082.11.201430
NicVámNepovím17.10.20085.10.2014
nusa17.8.200724.9.201450
mates88819.9.201421.9.2014
Celimero5.6.201421.8.2014
Losos3321.8.201315.8.201426
ondrzi7.9.200714.8.201426
01517.4.201312.7.201426
11bale2.6.201410.7.201432
nume30.4.200816.5.2014
lukkky190425.4.20119.5.201431
tomiSI6.1.20083.5.201433
fupko13.9.201229.4.2014
6111.2.20072.4.2014
rudolfhlavenka24.3.20141.4.201449
Jožka = SI7.11.201019.3.201429
Luke-K9.3.200617.3.2014
Stanleyj30.9.20126.3.2014
dubak6.3.20111.3.2014
pzm332.1.200821.2.2014
jurec779.9.20135.2.2014
stovka28.1.201430.1.2014
Perzeus8.11.201224.1.2014
Čičíí16.1.201420.1.2014
cypro3620.12.201315.1.2014
FP-MFK Ruza!1.7.200914.1.201426
36er7.1.200710.1.201437
m.k13.12.20133.1.201426
Drakana27.1.200814.11.2013
katka81114.2.201230.10.2013
pupin8615.10.201328.10.201340
mikita10.12.200621.10.2013
korko25.9.201119.10.2013
michalides1211.10.201314.10.2013
bertty24.8.200924.9.2013
Tomas3610.10.201223.9.2013
sprusa2.8.200519.9.201336
pepo249.10.201216.9.201323
culeeSI3.1.201311.9.201327
blue.matias16.9.20069.9.2013100
zajacc25.4.201323.8.2013
kocando23.2.200720.6.2013
25zabak14.5.20128.5.201338
m.m.29.4.20116.5.201330
Hokins2.3.20073.5.2013
Reki826.4.201328.4.201331
modano11.8.201023.4.2013
marecek215.3.201320.4.2013
marsalletti9.4.201311.4.201333
josejužan3428.9.20118.4.201329
kuba416.5.201219.3.2013
mysmann19.2.200819.3.2013
Skalican199513.3.201319.3.2013
KrApSO20.2.201019.3.201329
losakokos23.4.200916.3.2013
scrabble1.5.200616.3.201336
hipi23215.3.201316.3.2013
holo..28.9.200716.3.2013
dominiktt28.4.201115.3.2013
vaalinkaa16.9.201115.3.2013
Mek3612.5.200914.3.201343
Torlof4.12.200710.3.201329
FP-lasakdsa6.9.20069.3.2013
MarekMokryš6.3.20137.3.2013
shedall27.10.20073.3.2013
Skoumal13.2.20132.3.2013
Gelo1918.1.201325.2.2013
Marianna22.2.201324.2.2013
rikiholic4.1.201222.2.2013
Bublla1527.12.201221.2.201326
sisa764.3.20095.2.2013
skalica3619.1.20135.2.2013
PacelxD25.9.201229.1.2013
dodoo28.8.200719.1.201342
zuzu920.10.201113.1.2013
CapsLock-014.12.201226.12.2012
repula201119.1.201121.12.2012
FP-cipro10.6.20068.12.2012
rum16.3.20128.12.2012
Bublator1029.7.20108.12.2012
lempalla27.4.20118.12.2012
SpasitelSI14.11.201218.11.2012
cintik30.11.200814.11.2012
giacobbe6.11.20112.11.2012
Skaličánek3630.9.20109.10.201228
3mates3330.10.20116.10.2012
babetko17.2.201228.9.2012
Po388.3.200828.9.2012
kuba2219.9.201225.9.2012
gagan20.9.201225.9.2012
RICHI3329.8.200720.9.2012
ricardo8822.8.200713.9.201232
LoRik4.5.201213.7.2012
FP-Po3810.7.200912.7.2012
Pista_7230.10.200912.7.2012
sova44728.2.20093.7.2012
ivankka27.11.201125.5.201230
Titanic8.5.201225.5.2012
unkl1215.12.201021.5.2012
samosak4.10.201119.5.201221
jokix8088.5.201215.5.201227
eduard.janecka14.5.201215.5.201242
Adriano65416.9.201114.5.2012
Snorlax1125.4.20117.5.201227
FP-scrabble14.7.20075.5.2012
mol1630.8.20074.5.201226
ELNiNo99926.4.20114.5.2012
melanie25.11.20113.5.201227
Casey18.7.201030.4.2012
lucuszik14.9.201028.4.201228
becks10.4.201211.4.2012
Tominek2.5.200511.4.2012
SI-SVK9.8.20088.4.2012
8tark76.5.200931.3.2012
milouš30.10.201126.3.201252
srnec928.10.200820.3.2012
rekultivator14.1.200819.3.2012
adelin24.9.201018.3.2012
sabuska1.12.200917.3.2012
Bullet1714.3.201216.3.2012
pepe12312.9.200715.3.2012
jaivi897.3.200912.3.201233
Filhaus1010.3.201211.3.2012
lukas983.3.201211.3.2012
kvalto23.3.20087.3.2012
cipikiko23.1.20127.3.201219
Davdo193622.2.20124.3.201227
pavlov185.2.20124.3.201228
saboter13.5.200629.2.2012
Marian Kočíšek5.12.200927.2.201250
vladimir1237.2.201224.2.2012
kuchtaj3.8.20119.2.201245
lotinka101.2.20121.2.201224
FastRider8.10.201131.1.201228
Ogena15.11.201130.1.2012
Borya19.1.201226.1.2012
Fosfor1722.1.201224.1.2012
Lubri22.11.201123.1.201228
alex3922.12.200620.1.2012
KOCURvTRUBE30.6.200917.1.2012
pepa17821.12.200713.1.2012
cecot11.12.20118.1.2012
deroko016.1.20127.1.2012
minoml3.1.20124.1.201225
Karoli9831.12.20112.1.2012
m.j.b22.11.201130.12.2011
Simona :)26.9.201130.12.201124
kava8823.10.201129.12.2011
zbysek916.9.201129.12.2011
abraxas22.1.200728.12.2011
onda1128.2.201128.12.2011
mrsaky16.5.201028.12.2011
ford2217.12.201126.12.2011
Sycaak30.9.200724.12.2011
pepinosk13.10.200724.12.201128
Sabuli12.12.201121.12.2011
AnthonyII17.12.201118.12.2011
Yeanni4.12.201113.12.2011
cucek3620.10.201111.12.2011
repsol2811.9.20096.12.2011
janka3010.12.20106.12.201140
denis24.2.20052.12.2011
elviss16128.11.201129.11.2011
Neci77721.10.201129.11.2011
beruch23.10.201126.11.2011
fden_do32.9.200825.11.201150
Kila23.9.201125.11.201133
Igoriec2.10.201120.11.2011
makytam16.11.201118.11.2011
B3ck17.3.20084.11.2011
wesslo2.11.20113.11.2011
jozme22.9.20113.11.2011
Wladimír8930.10.20112.11.201132
svitoks1.11.20112.11.2011
Pepek098731.10.201131.10.2011
vjezek127.10.201128.10.2011
zila48622.10.201127.10.2011
pepo11115.3.201025.10.201139
sappawers16.8.201124.10.201129
patrik2664.1.200822.10.2011
martin37925.5.200621.10.2011
patrik197421.10.201121.10.2011
Sidor prokes3.10.201118.10.201140
mato9992315.2.200816.10.2011
cipro28.2.200716.10.2011
Cesila11.9.200715.10.201129
Tomy233.12.200814.10.2011
RichardIII6.10.201114.10.2011
Yogi33335.10.201114.10.2011
wewe_rička23.9.201113.10.2011
pz06079.12.201013.10.2011
martinsisa12.9.200813.10.2011
Mates816.10.201113.10.2011
marinek2221.9.201113.10.201133
Lacika 3616.9.200713.10.201147
Simčáátko19.9.201112.10.201124
cepula16.10.20079.10.201127
su SI16.9.20119.10.2011
fildas3617.9.20117.10.2011
DantesA28.11.20103.10.2011
FP-mokrohajan13.7.200828.9.2011
Dankonator23.11.200628.9.2011
SAmIK 23.9.201123.9.2011
hyzis14.4.200922.9.2011
pablo2316.9.201122.9.2011
sendvich19.4.200820.9.2011
Ewing J.R.16.9.201118.9.2011
HK16.9.201116.9.2011100
Galatea9.4.200915.9.201133
ACS18935.1.20115.9.201138
Dendas20.7.20075.9.2011
Buldozer2.3.20095.9.201142
FP-jakomo29.3.20085.9.201144
fil3617.2.20095.9.2011
hok226.6.20095.9.2011
HK36SI24.2.20115.9.2011100
dave belly14.3.20094.9.2011
kvetinka83.9.20084.9.2011
zipii12.2.20081.9.201126
SonySI_7114.9.200830.8.2011
Andrej443.6.200829.8.201129
puupi30.3.200918.8.2011
NtR060824.10.201012.8.2011
kirtap291223.10.20106.8.2011
kaprar55521.11.20106.8.201166
marek62310.3.20114.8.201125
cokl.d25.4.20082.8.2011
FP-fden_do31.5.200924.7.201126
<3 HK 3616.2.201113.7.2011
colombus5.5.20104.7.2011
tjiskraerik31.1.20091.7.2011
nery320.6.201126.6.2011
Brzda9126.4.201118.6.201130
berenisse222.10.20059.6.2011
Caroll8.9.20105.6.201148
MarRekos27.4.201115.5.201131
Kobo18.1.20085.5.2011
blazo1.5.20114.5.201131
romeo.si30.8.20071.5.2011
skalican6613.8.20101.5.2011
petoSI7.11.201028.4.2011
Ilya Kovalchuk6.3.20089.3.201136
papinak20.4.200926.2.201146
4element31.3.200824.2.2011
maskot13.11.20094.2.2011
Duliska1031.1.20093.2.2011
jozef119.1.201127.1.201133
Skalican..27.11.201023.12.201022
KeHojasomCi19.12.201019.12.201026
Ritchie29.1.20077.12.2010
Peto20016.11.20101.12.201022
Pastyr1.10.200923.11.2010
Lolopopol17.11.201019.11.201023
old-FP-pepisek29.7.20072.11.201039
Dantes13.9.200715.10.2010
mike928.3.200830.9.201045
lukin23226.9.200816.9.2010
neznami62126.3.200812.8.2010
Lelin17.4.200815.6.2010
desprendida20.1.20093.6.201040
krišotko27.2.200914.5.2010
mravec14.9.20095.5.201029
misko198510.9.20095.5.2010
mara3616.7.20095.5.2010
ello1.2.20075.5.201035
Denuš3.7.20095.5.2010
Flesh1218.11.20074.5.2010
jarda7418.10.20084.5.2010
tomas1514.10.20064.5.201030
x..soft2.5.20103.5.2010
Tashin10.11.20083.5.201030
lleytton17.10.20093.5.2010
excelent_HF28.9.20072.5.2010
anuska22.9.20092.5.201029
Dave.nee28.8.20072.5.2010
slunce25.9.200725.4.2010
dexterka3.5.200924.4.2010
pipo197116.9.200923.4.2010
peke7122.11.200821.4.2010
regy22.11.200911.4.201046
MattSweden7.4.20097.4.2010
*Bublla10*27.7.200930.3.201026
mskalica23.10.200727.3.201039
mela005.3.200826.3.201052
Simirmarus1.5.200613.3.2010
shorky28.4.200928.2.2010
Kärgeräs7.3.200728.2.2010
Adomisi19.10.200922.2.201040
Mischko20.3.200917.2.201036
lukin2325.9.200710.2.201038
Happy9.4.20097.2.2010
7skalica823.12.200924.1.201026
masartma9.4.20093.1.2010
luláá_xD23.9.200928.12.200926
sego17.9.200822.12.200988
dawid2.3.200819.12.200930
Jaja26.1.200810.12.200940
romcik2.5.20098.12.2009
ROBE726.9.20097.12.2009
Adrian TUMA27.3.20096.12.200947
WildFAN16.4.200917.11.2009
Jason_Spezza197.3.200914.11.200928
hk36skalica26.8.20092.11.2009
Andis3.10.200929.10.2009
4.7.200923.10.2009
Weruska13112.8.200912.10.2009
majoh8126.4.200930.9.2009
echo331.5.200826.9.200930
Samuelson2115.5.200925.9.2009
maco11991.2.200916.9.2009
HK 36 Skalica23.1.20094.9.200929
Sirka28.8.20094.9.200929
jeneku17.3.20093.9.200925
bossy28.8.200727.8.2009
mokrohajan30.12.200625.8.2009
HK36 S.k.a.l.i.c.a5.3.200916.8.2009
Anonym4.5.20096.8.2009
Nicolas Black10.4.200930.7.2009
billie30.3.200910.7.2009
bonečko25.6.200925.6.2009
zaalessaaak17.12.200717.6.2009100
MacroX28.4.200915.6.2009
JuriSI1.3.20096.6.2009
:skalica: 1.3.20092.6.2009
memak29.4.200930.5.2009
matos15.9.200729.5.2009
Cepi3011.1.200829.5.2009
Wirt14.4.200927.5.2009
King21.8.200815.5.2009
Drepo24.4.200911.5.200939
hossa-1437.5.20099.5.2009
1felipe224.4.20096.5.2009
Fega228.3.20095.5.2009
Shadows22.2.20094.5.2009
candyman23.3.20083.5.200936
great817.8.20082.5.2009
bazalej_HK3613.2.20091.5.2009
dariSI11.3.200928.4.2009
marcek66624.11.200818.4.2009
rolec1221.3.200914.4.2009
kajaky214.1.200912.4.2009
PSISPSMS21.3.200912.4.2009
Ignac16.2.200710.4.2009
bengoro12.2.20088.4.2009
olo199516.2.20096.4.2009
Toti4314.10.20072.4.2009
SP333D10.3.200931.3.2009
Trdelnik26.3.200831.3.200932
to33my22.2.200810.3.2009
bayuska_hk366.3.20089.3.2009
...D.a.W.y...16.8.20087.3.2009
mara893.3.20096.3.2009
boby0774.3.20094.3.2009
Buba16.1.20084.3.2009
nitram11.10.20082.3.2009
a.nulick7.12.20082.3.2009
L0$_K4r0$7.12.20081.3.200926
knedlac3.5.200517.2.2009
paca44444.1.200817.1.2009
bulík13.1.200913.1.2009
budaj25.11.20073.1.200926
pow5.10.200615.12.2008
peniak - Si21.12.200712.12.2008
Tom925.9.200711.12.2008
vevushqa24.3.200828.11.200826
Lubo835.3.200822.11.2008
Smety_SI8.3.200814.11.2008
Kadlec15.10.200713.11.200826
mirushka00731.10.200831.10.2008
picassso1.3.200826.10.200837
NaŠakCoVámPovím14.8.200817.10.200827
jakub199431.8.200712.10.200836
Smety*SI24.3.20082.10.200831
matelko161616.9.200816.9.2008
Habulatko112.9.200813.9.2008
roboSE23.1.20075.9.2008
Andrew2.9.20082.9.2008
kofr-hk36sk23.8.20071.9.2008
Cesilas21.10.200727.8.2008
Peťa26.9.200724.8.2008
FANDA SI22.3.200823.8.200827
ROMIII172.2.200811.8.2008
M1CH4L024.2.20086.8.200826
Terezka61127.11.200730.7.2008
Pitrsek18.10.20057.7.200831
MICHALSI4.11.200523.6.200826
bazalej3627.1.20087.6.2008
_tristan_2.5.20087.6.2008
kubis1922.12.200723.5.200829
ondrej11.5.200812.5.2008
romanekpinka23.4.200810.5.2008
vladoS18.12.20079.5.2008
SonySI:2.3.20082.5.2008
diego88915.3.200817.4.2008
SKALICAN10.4.200811.4.2008
Paprika876.3.200810.4.2008
hk361.3.200828.3.2008
slovak22120.3.200826.3.2008
CULIBRK26.1.200825.3.2008
Smety_7218.3.200824.3.200831
RomerO725719.12.200721.3.2008
Bora21.3.200821.3.2008
typek6217.9.200716.3.2008
Jakub333.12.200615.3.2008
Mekintos3.11.200712.3.2008
Ivan6623.9.20078.3.2008
Smety_for_you8.3.20088.3.2008
SonySI3.11.20072.3.2008
Patrick00917.2.20082.3.2008
DREAMS6715.1.200824.2.2008
Spezza393.11.200724.2.200826
Tiger905.2.200821.2.2008
hk-36-Skalica2.6.200713.2.2008
Ben8.2.20073.2.2008
M.I.S.1027.1.200827.1.2008
marco.SI.11.9.200728.12.2007
lampard816.1.200720.12.2007
denda22.10.20074.12.2007
JANUS22124.8.200720.11.2007
SI-4ever30.8.200727.10.2007
lukas3928.2.200714.10.2007
rory361.8.200712.10.2007
Zigo3322.12.200625.9.2007
martik25.4.200722.8.2007
marcelhossa816.4.200728.7.2007
Peťan28.1.20071.6.2007
zuzulka128.5.200712.5.2007

Najčítanejšie články

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 27.9.2021 12:13
TímZSkóreB
1.Nitra944:2621
2.Michalovce926:2420
3.Slovan935:2719
4.Poprad1039:3116
5.Zvolen933:2716
6.Košice927:2613
7.B. Bystrica925:2713
8.Trenčín1024:3112
9.Spiš. N. V921:2310
10.L. Mikuláš922:2710
11.N. Zámky925:329
12.Prešov920:406
TímZVVPPPPGB
1.Žilina11802146:2026
2.Humenné11720243:2425
3.Topoľčany9610234:1620
4.Žiar11601431:2719
5.Skalica9420340:2816
6.Dubnica11420537:3516
7.Brezno11501525:3916
8.Trnava11411546:4715
9.P. Bystrica9402321:2614
10.Martin11312533:3913
11.MK Slovan10311530:4412
12.Levice10100921:393
SR 187011514:313
Aktualizované: 20.10.2021 20:53
TímZVVPPPPGB
1.Poprad9700243:1721
2.Banská Bystrica8422033:2418
3.Nitra8511132:2618
4.Skalica8420231:2116
5.Trenčín8411235:2815
6.Slovan8401332:2513
7.Košice9302426:2611
8.SR 184210115:88
9.Žilina8022421:356
10.Zvolen9111621:416
11.Martin9000915:530
Aktualizované: 7.10.2021 13:45
TímZVVPPPPGB
1.B. Bystrica10611241:2821
2.Slovan8610130:1820
3.Púchov10610327:2120
4.Skalica8601137:1419
5.Nitra10520334:2619
6.Zvolen10511342:2818
7.Poprad10502336:2317
8.Košice10411432:3515
9.Trnava10500530:4015
10.Trenčín10311532:2712
11.Martin10301628:4810
12.Michalovce8120511:217
13.Žilina8101619:384
14.Sp.Nová Ves10001919:511
Aktualizované: 7.10.2021 13:59
TímZVVPPPPGB
1.Žilina11802146:2026
2.Humenné11720243:2425
3.Topoľčany9610234:1620
4.Žiar11601431:2719
5.Skalica9420340:2816
6.Dubnica11420537:3516
7.Brezno11501525:3916
8.Trnava11411546:4715
9.P. Bystrica9402321:2614
10.Martin11312533:3913
11.MK Slovan10311530:4412
12.Levice10100921:393
SR 187011514:313
Aktualizované: 20.10.2021 20:53
Tím ZVVPPPPGB
1.Fehérvár10700334:2321
2.Ľubľana9602133:2220
3.Salzburg10430331:2218
4.Dornbirn9421228:2417
5.Znojmo9500435:3015
6.Klagenfurt9403229:2515
7.Bolzano9411330:3315
8.Bratislava9321329:2514
9.Innsbruck10320525:3513
10.Villach8310427:2311
11.Val Pusteria10212525:3610
12.Graz9203425:359
13.Linz10122522:349
14.Viedeň9210618:248
Aktualizované: 20.10.2021 08:47
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 27.9.2021 12:13
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 27.9.2021 12:13
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 27.9.2021 12:13

Bleskovky

Thornton dostal od ligy maximálnu možnú pokutu

Oddelenie pre hráčsku bezpečnosť NHL potrestalo hokejistu Floridy Joea Thorntona pokutou 1875 dolárov. Skúsený útočník sa previnil v utorkovom derby s Tampou, v ktorom v závere prvej tretiny zasiahol Borisa Katchouka hokejkou do citlivých miest. Pokuta 1875 dolárov je najvyššia možná podľa kolektívnej zmluvy.
o 07:59 - TASR

Edmonton umiestnil brankára Smitha na listinu zranených hráčov

Hokejisti Edmontonu Oilers prišli na dlhší čas o svoju brankársku jednotku. Mikea Smitha trápia problémy v dolnej časti tela a kanadský klub ho v stredu zaradil na listinu zranených hráčov NHL. Na jeho miesto povolal z farmy Stuarta Skinnera, informovala agentúra AP.
o 07:45 - TASR

SaiPa Lappeenranta - Lukko Rauma 2:5 vo fínskej lige

Hokejisti Lukka Rauma zvíťazili v stredajšom zápase fínskej ligy na ľade SaiPy Lappeenranta 5:2. Slovenskí útočníci Pavol Skalický a Kristián Pospíšil nebodovali. Liiga - streda: SaiPa Lappeenranta - Lukko Rauma 2:5, KalPa Kuopio - Ässät Pori 4:3, Pelicans Lahti - Jukurit Mikkeli 4:7, JYP Jyväskylä - KooKoo Kouvola 2:3, Ilves Tampere - IFK Helsinki 3:2 pp a sn
včera o 20:35 - TASR

Anisimov sa po 13 rokoch v NHL vrátil do Lokomotivu Jaroslavľ

Ruský hokejový útočník Arťom Anisimov podpísal kontrakt do konca sezóny 2021/2022 s klubom Lokomotiv Jaroslavľ. Klub KHL o tom informoval na oficiálnom webe. Anisimov má za sebou 13-ročnú kariéru v NHL, v rámci ktorej odohral celkovo 814 zápasov, v ktorých dosiahol bilanciu 188 gólov, 205 asistencií (393 bodov).
včera o 19:06 - TASR

Bučnevič dostal za hlavičku na Crousea dvojzápasový dištanc

Ruský hokejista Pavel Bučnevič nebude môcť nastúpiť v najbližších dvoch zápasoch St. Louis v zámorskej NHL. Oddelenie pre hráčsku bezpečnosť ho potrestalo za úder hlavou do Lawsona Crousea v pondelkovom dueli s Arizonou Coyotes, v ktorom Blues zvíťazili 7:4. Bučnevič sa dostal do potýčky s Crouseom v závere prvej tretiny. Súpera pritom zasiahol "hlavičkou".
včera o 10:40 - TASR

Legendárny útočník Bossy má rakovinu pľúc

Legendárny kanadský hokejista Mike Bossy má rakovinu. Oznámil to v otvorenom liste po tom, čo odstúpil z pozície hokejového analytika v televízii TVA. Informoval o tom web nypost.
včera o 08:16 - TASR

Čerešňák prispel dvoma asistenciami k víťazstvu Plzne nad Spartou 5:4

Slovenský hokejový obranca Peter Čerešňák prispel dvoma asistenciami k víťazstvu domácej Plzne nad Spartou Praha 5:4 v utorkovej predohrávke vianočného 35. kola českej extraligy. Domáci po dvoch tretinách prehrávali 1:3, no v treťom dejstve dali štyri góly a tešili sa z triumfu.
19.10.2021 20:05 - TASR

V Mníchove je už 16 hráčov nakazených koronavírusom

Už šestnásť hokejistov nemeckého klubu Red Bull Mníchov sa nakazilo koronavírusom. Pozitívne testy vyšli aj šiestim členom realizačného tímu a vedenie najvyššej súťaže DEL odložilo Mníchovčanom už tri zápasy. Prvé prípady koronavírusu sa v mníchovskej kabíne vyskytli v sobotu a neuskutočnilo sa ani nedeľné stretnutie s Norimbergom.
19.10.2021 17:51 - TASR

Domi má zlomené rebro, Columbusu bude chýbať 2-4 týždne

Hokejistom Columbusu Blue Jackets bude najbližšie dva až štyri týždne chýbať v zámorskej NHL zranený Max Domi. Dvadsaťšesťročný útočník utrpel v sobotnom víťaznom zápase proti nováčikovi Seattle Kraken (2:1 pp) zlomeninu rebra. Klub ho v pondelok zapísal na listinu zranených hráčov.
19.10.2021 12:29 - TASR

FHR nesúhlasila s vymenovaním Kovaľčuka za generálneho manažéra na ZOH

Predstavitelia Ruskej hokejovej federácie (RHF) nesúhlasili s vymenovaním Iľju Kovaľčuka za generálneho manažéra reprezentácie na ZOH 2022 v Pekingu. Vymenovali ho za manažéra vzťahov s hráčmi NHL.
19.10.2021 12:01 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

21. 10. 2021
Slovan - Poprad o 18:00
22. 10. 2021
L. Mikuláš - B. Bystrica o 17:00
Spiš. N. V - Košice o 17:30
Michalovce - Prešov o 17:30
Zvolen - Trenčín o 18:00
Nitra - N. Zámky o 18:00

Odohrané zápasy

19. 10. 2021
PopradTrenčín
2:3REPORT
17. 10. 2021
PopradNitra
3:4 PPREPORT
L. MikulášSpiš. N. V
3:1REPORT
PrešovSlovan
2:4REPORT
MichalovceB. Bystrica
1:0 PPREPORT
N. ZámkyZvolen
1:4REPORT

Najviac bodov

Patrik SvitanaPOP17 bodov
2.Tvrdoň M.NIT15
3.Skokan D.POP14
4.Takáč S.SBA14
5.Buček S.NIT13

Najlepší strelec

Samuel BučekNIT8 gólov
2.Zuzin P.ZVO7
3.Skokan D.POP7
4.Šiška J.NZA7
5.Klhůfek P.KOS7

Najlepší brankár

Dominik RiečickýKOS93.97 perc
2.Melicherčík M.SNV93.85 %
3.Honzík D.NIT92.53 %
4.Lackovič J.NZA92.11 %
5.Tomek T.POP91.89 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov