Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HP Podcast ikonka Ikonka najnovšie v diskusii
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
MS
NHL
USA / NHLOilers - Dallas2,313,82,82Florida - Rangers2,063,833,3
INÉ
ROZBALIŤ

FANS HK 36 Skalica (555)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
miso123458.1.201214.3.202448
SIvSI29.2.202414.3.202431
Kopcansky Palachar17.1.201814.3.2024
Roman8128.2.200914.3.202442
stastie323.1.201114.3.202449
vale4630.7.200714.3.202444
si_rofl9.8.200814.3.2024
Onnda8.12.200814.3.2024
Smith91918.8.202213.3.202433
lazo7717.11.201313.3.2024
kalisSI25.1.200813.3.202438
jean13.2.201613.3.2024
slapstick4430.7.200813.3.2024
Ciko8.2.200713.3.2024
romek6.2.200812.3.2024
Big Gino15.8.200612.3.2024
Bohumil8.12.200912.3.2024
michal90223.2.200712.3.202432
mivym25.6.201411.3.2024
Fun6.2.200711.3.2024
Robec3316.9.20119.3.2024
Dumber22.2.20068.3.202446
Mato88626.6.20206.3.2024
mil8412.1.20075.3.202440
mar33124.9.200716.2.2024
Yrd12327.3.201113.2.202428
maro18015.2.20065.1.202439
RICHI3329.8.200724.12.2023
dede6428.7.201024.12.2023
milanekpinka12.2.200621.12.202362
flint.SI3.4.200922.7.2023
KnoxXx14.3.200923.5.202332
TVK21.2.20077.3.2023
palah27.1.201118.2.2023
BOKA-SI31.1.201120.10.2022
pistulik821.6.20102.10.202242
fupko13.9.20128.8.2022
radokes16.9.200822.3.202285
SI_Fans13.2.201518.3.2022
KuBaSi629.11.20151.3.2022
bachtr25.8.200919.1.202236
fredflock5.3.201326.12.2021
kvetinka1225.8.200926.10.2021
FP-sifan3.11.20094.10.2021
samSI62113.9.201220.9.2021
deli15.2.200626.8.202148
potprrnr6.9.20161.7.2021
ewi836.10.200616.6.202137
poldaj11.3.20084.6.202146
pepisek7.2.200723.4.202141
currahee25.9.201123.12.202039
mironov1.10.200730.11.202049
GaBbO7.11.201018.8.202029
moonsorrow4.3.201110.11.201959
penator81.2.20128.11.2019
1dusan231.7.200914.5.2019
edo197228.5.20105.2.2019
1mike6.4.20079.1.201942
Mwild17.1.201313.10.201839
Gomis3.5.201028.9.2018
Tvrdas18.11.201626.9.2018
Riky097.9.20105.9.201832
klingon25.6.200924.8.2018
Petan-SI29.11.200924.6.201833
Falcon8026.12.200814.6.201843
fanSI_pha24.10.200713.5.2018
odonkor23.4.200922.4.2018
crosbyXXX8.9.200730.3.2018
hatas13.9.200922.3.2018
Miki6826.11.20108.3.2018
mixi18.2.200711.2.2018
linkas26.7.200510.2.201835
Bubobubo15.6.201129.12.2017
bazz2.12.200713.6.201748
kopcam13.2.20067.5.2017
Tonda4813.9.20081.5.201764
hary139.10.20111.3.201737
Gorybanshee10.2.201024.2.2017
Peter197527.10.20158.2.2017
stevos6.9.200721.12.2016
celtic25.11.200827.11.201647
roman4814.12.200818.11.201634
Prochorovka19.7.20079.10.201637
tibco23921.9.20129.9.2016
frog7528.9.200723.7.201649
janka653.5.201323.5.201637
MorOz14.2.200711.5.2016
IDzOR20.1.201210.5.2016
Marcelic254.5.20126.5.2016
AdrianoZM2.5.20086.5.201641
pavel 1029.10.201221.4.2016
daali6.2.200717.2.2016
Riques16.2.200710.2.201633
degustator8.1.20082.2.201646
buly10.12.201231.1.2016
lizek04030.12.201229.1.2016
Pitrs10.4.200925.1.201643
skalicago7.2.201010.1.2016
tibor659.1.200910.1.201659
tydra1028.1.20139.1.2016
jakubs22.6.20118.1.2016
slunko22.12.20158.1.2016
11martin114.1.20167.1.201634
Rikko1423.12.201531.12.201552
lukas994127.9.200926.12.201535
duffi16112.10.201224.12.2015
janok1611.8.201122.12.2015
smith9115.2.200821.12.201533
1-519.8.201415.11.201529
yankyoum27.9.201527.9.2015
Dusko SI26.1.200727.9.201541
punkreas9.9.201317.9.2015
satano23.10.201114.9.201551
b01518.3.201513.9.2015
Radooosi8.9.201513.9.201531
tritonas361.11.201131.5.2015
Foxr764.5.20125.5.201547
klujvert3.5.20131.5.2015
HK36Tomas25.4.201125.4.201511
Marquest10.9.20073.3.201533
slapstick1.3.200827.2.2015
pepe703430.10.201113.2.2015
kab12e45.5.200811.2.2015
Peet.eS13.11.200811.2.2015
adoss1927.10.201411.2.2015
xxavi29.9.20139.2.2015
Skalicanko759.12.201122.1.2015103
Natka14094.1.20155.1.201524
Patressek5.10.20103.1.201534
leonid iljic14.3.201330.12.2014
Maty 753.3.200928.12.2014
kocando22213.1.20082.11.201433
NicVámNepovím17.10.20085.10.2014
nusa17.8.200724.9.201453
mates88819.9.201421.9.2014
Celimero5.6.201421.8.2014
Losos3321.8.201315.8.201429
ondrzi7.9.200714.8.201428
01517.4.201312.7.201429
11bale2.6.201410.7.201434
nume30.4.200816.5.2014
lukkky190425.4.20119.5.201434
tomiSI6.1.20083.5.201436
6111.2.20072.4.2014
rudolfhlavenka24.3.20141.4.201452
Jožka = SI7.11.201019.3.201432
Luke-K9.3.200617.3.2014
Stanleyj30.9.20126.3.2014
dubak6.3.20111.3.2014
pzm332.1.200821.2.2014
jurec779.9.20135.2.2014
stovka28.1.201430.1.2014
Perzeus8.11.201224.1.2014
Čičíí16.1.201420.1.2014
cypro3620.12.201315.1.2014
FP-MFK Ruza!1.7.200914.1.201429
36er7.1.200710.1.201439
m.k13.12.20133.1.201429
Drakana27.1.200814.11.2013
katka81114.2.201230.10.2013
pupin8615.10.201328.10.201342
mikita10.12.200621.10.2013
korko25.9.201119.10.2013
michalides1211.10.201314.10.2013
bertty24.8.200924.9.2013
Tomas3610.10.201223.9.2013
sprusa2.8.200519.9.201339
pepo249.10.201216.9.201325
culeeSI3.1.201311.9.201329
blue.matias16.9.20069.9.2013103
zajacc25.4.201323.8.2013
kocando23.2.200720.6.2013
25zabak14.5.20128.5.201340
m.m.29.4.20116.5.201332
Hokins2.3.20073.5.2013
Reki826.4.201328.4.201334
modano11.8.201023.4.2013
marecek215.3.201320.4.2013
marsalletti9.4.201311.4.201335
josejužan3428.9.20118.4.201332
kuba416.5.201219.3.2013
mysmann19.2.200819.3.2013
Skalican199513.3.201319.3.2013
KrApSO20.2.201019.3.201332
losakokos23.4.200916.3.2013
scrabble1.5.200616.3.201339
hipi23215.3.201316.3.2013
holo..28.9.200716.3.2013
dominiktt28.4.201115.3.2013
vaalinkaa16.9.201115.3.2013
Mek3612.5.200914.3.201346
Torlof4.12.200710.3.201332
FP-lasakdsa6.9.20069.3.2013
MarekMokryš6.3.20137.3.2013
shedall27.10.20073.3.2013
Skoumal13.2.20132.3.2013
Gelo1918.1.201325.2.2013
Marianna22.2.201324.2.2013
rikiholic4.1.201222.2.2013
Bublla1527.12.201221.2.201329
sisa764.3.20095.2.2013
skalica3619.1.20135.2.2013
PacelxD25.9.201229.1.2013
dodoo28.8.200719.1.201344
zuzu920.10.201113.1.2013
CapsLock-014.12.201226.12.2012
repula201119.1.201121.12.2012
FP-cipro10.6.20068.12.2012
rum16.3.20128.12.2012
Bublator1029.7.20108.12.2012
lempalla27.4.20118.12.2012
SpasitelSI14.11.201218.11.2012
cintik30.11.200814.11.2012
giacobbe6.11.20112.11.2012
Skaličánek3630.9.20109.10.201231
3mates3330.10.20116.10.2012
babetko17.2.201228.9.2012
kuba2219.9.201225.9.2012
gagan20.9.201225.9.2012
ricardo8822.8.200713.9.201235
LoRik4.5.201213.7.2012
FP-Po3810.7.200912.7.2012
Pista_7230.10.200912.7.2012
sova44728.2.20093.7.2012
ivankka27.11.201125.5.201233
Titanic8.5.201225.5.2012
unkl1215.12.201021.5.2012
samosak4.10.201119.5.201224
jokix8088.5.201215.5.201230
eduard.janecka14.5.201215.5.201245
Adriano65416.9.201114.5.2012
Snorlax1125.4.20117.5.201230
FP-scrabble14.7.20075.5.2012
mol1630.8.20074.5.201229
ELNiNo99926.4.20114.5.2012
melanie25.11.20113.5.201229
Casey18.7.201030.4.2012
lucuszik14.9.201028.4.201231
becks10.4.201211.4.2012
Tominek2.5.200511.4.2012
SI-SVK9.8.20088.4.2012
8tark76.5.200931.3.2012
milouš30.10.201126.3.201255
srnec928.10.200820.3.2012
rekultivator14.1.200819.3.2012
adelin24.9.201018.3.2012
sabuska1.12.200917.3.2012
Bullet1714.3.201216.3.2012
pepe12312.9.200715.3.2012
jaivi897.3.200912.3.201236
Filhaus1010.3.201211.3.2012
lukas983.3.201211.3.2012
kvalto23.3.20087.3.2012
cipikiko23.1.20127.3.201222
Davdo193622.2.20124.3.201230
pavlov185.2.20124.3.201231
saboter13.5.200629.2.2012
Marian Kočíšek5.12.200927.2.201253
vladimir1237.2.201224.2.2012
kuchtaj3.8.20119.2.201248
lotinka101.2.20121.2.201227
FastRider8.10.201131.1.201230
Ogena15.11.201130.1.2012
Borya19.1.201226.1.2012
Fosfor1722.1.201224.1.2012
Lubri22.11.201123.1.201231
alex3922.12.200620.1.2012
KOCURvTRUBE30.6.200917.1.2012
pepa17821.12.200713.1.2012
cecot11.12.20118.1.2012
deroko016.1.20127.1.2012
minoml3.1.20124.1.201228
Karoli9831.12.20112.1.2012
m.j.b22.11.201130.12.2011
Simona :)26.9.201130.12.201127
kava8823.10.201129.12.2011
zbysek916.9.201129.12.2011
abraxas22.1.200728.12.2011
onda1128.2.201128.12.2011
mrsaky16.5.201028.12.2011
ford2217.12.201126.12.2011
Sycaak30.9.200724.12.2011
pepinosk13.10.200724.12.201131
Sabuli12.12.201121.12.2011
AnthonyII17.12.201118.12.2011
Yeanni4.12.201113.12.2011
cucek3620.10.201111.12.2011
repsol2811.9.20096.12.2011
janka3010.12.20106.12.201143
denis24.2.20052.12.2011
elviss16128.11.201129.11.2011
Neci77721.10.201129.11.2011
beruch23.10.201126.11.2011
fden_do32.9.200825.11.201153
Kila23.9.201125.11.201136
Igoriec2.10.201120.11.2011
makytam16.11.201118.11.2011
B3ck17.3.20084.11.2011
wesslo2.11.20113.11.2011
jozme22.9.20113.11.2011
Wladimír8930.10.20112.11.201134
svitoks1.11.20112.11.2011
Pepek098731.10.201131.10.2011
vjezek127.10.201128.10.2011
zila48622.10.201127.10.2011
pepo11115.3.201025.10.201141
sappawers16.8.201124.10.201131
patrik2664.1.200822.10.2011
martin37925.5.200621.10.2011
patrik197421.10.201121.10.2011
Sidor prokes3.10.201118.10.201143
mato9992315.2.200816.10.2011
cipro28.2.200716.10.2011
Cesila11.9.200715.10.201132
Tomy233.12.200814.10.2011
RichardIII6.10.201114.10.2011
Yogi33335.10.201114.10.2011
wewe_rička23.9.201113.10.2011
pz06079.12.201013.10.2011
martinsisa12.9.200813.10.2011
Mates816.10.201113.10.2011
marinek2221.9.201113.10.201135
Lacika 3616.9.200713.10.201149
Simčáátko19.9.201112.10.201127
cepula16.10.20079.10.201129
su SI16.9.20119.10.2011
fildas3617.9.20117.10.2011
DantesA28.11.20103.10.2011
FP-mokrohajan13.7.200828.9.2011
Dankonator23.11.200628.9.2011
SAmIK 23.9.201123.9.2011
hyzis14.4.200922.9.2011
pablo2316.9.201122.9.2011
sendvich19.4.200820.9.2011
Ewing J.R.16.9.201118.9.2011
HK16.9.201116.9.2011103
Galatea9.4.200915.9.201135
ACS18935.1.20115.9.201141
Dendas20.7.20075.9.2011
Buldozer2.3.20095.9.201145
FP-jakomo29.3.20085.9.201146
fil3617.2.20095.9.2011
hok226.6.20095.9.2011
HK36SI24.2.20115.9.2011103
dave belly14.3.20094.9.2011
kvetinka83.9.20084.9.2011
zipii12.2.20081.9.201129
SonySI_7114.9.200830.8.2011
Andrej443.6.200829.8.201132
puupi30.3.200918.8.2011
NtR060824.10.201012.8.2011
kirtap291223.10.20106.8.2011
kaprar55521.11.20106.8.201168
marek62310.3.20114.8.201127
cokl.d25.4.20082.8.2011
FP-fden_do31.5.200924.7.201129
<3 HK 3616.2.201113.7.2011
colombus5.5.20104.7.2011
tjiskraerik31.1.20091.7.2011
nery320.6.201126.6.2011
Brzda9126.4.201118.6.201132
berenisse222.10.20059.6.2011
Caroll8.9.20105.6.201151
MarRekos27.4.201115.5.201134
Kobo18.1.20085.5.2011
blazo1.5.20114.5.201134
romeo.si30.8.20071.5.2011
skalican6613.8.20101.5.2011
petoSI7.11.201028.4.2011
Ilya Kovalchuk6.3.20089.3.201139
papinak20.4.200926.2.201149
4element31.3.200824.2.2011
maskot13.11.20094.2.2011
Duliska1031.1.20093.2.2011
jozef119.1.201127.1.201135
Skalican..27.11.201023.12.201024
KeHojasomCi19.12.201019.12.201029
Ritchie29.1.20077.12.2010
Peto20016.11.20101.12.201025
Pastyr1.10.200923.11.2010
Lolopopol17.11.201019.11.201025
old-FP-pepisek29.7.20072.11.201041
Dantes13.9.200715.10.2010
mike928.3.200830.9.201047
lukin23226.9.200816.9.2010
neznami62126.3.200812.8.2010
Lelin17.4.200815.6.2010
desprendida20.1.20093.6.201042
krišotko27.2.200914.5.2010
mravec14.9.20095.5.201032
misko198510.9.20095.5.2010
mara3616.7.20095.5.2010
ello1.2.20075.5.201037
Denuš3.7.20095.5.2010
Flesh1218.11.20074.5.2010
jarda7418.10.20084.5.2010
tomas1514.10.20064.5.201033
x..soft2.5.20103.5.2010
Tashin10.11.20083.5.201033
lleytton17.10.20093.5.2010
excelent_HF28.9.20072.5.2010
anuska22.9.20092.5.201031
Dave.nee28.8.20072.5.2010
slunce25.9.200725.4.2010
dexterka3.5.200924.4.2010
pipo197116.9.200923.4.2010
peke7122.11.200821.4.2010
regy22.11.200911.4.201049
MattSweden7.4.20097.4.2010
*Bublla10*27.7.200930.3.201029
mskalica23.10.200727.3.201042
mela005.3.200826.3.201054
Simirmarus1.5.200613.3.2010
shorky28.4.200928.2.2010
Kärgeräs7.3.200728.2.2010
Adomisi19.10.200922.2.201043
Mischko20.3.200917.2.201039
lukin2325.9.200710.2.201041
Happy9.4.20097.2.2010
7skalica823.12.200924.1.201028
masartma9.4.20093.1.2010
luláá_xD23.9.200928.12.200928
sego17.9.200822.12.200990
dawid2.3.200819.12.200933
Jaja26.1.200810.12.200943
romcik2.5.20098.12.2009
ROBE726.9.20097.12.2009
Adrian TUMA27.3.20096.12.200950
WildFAN16.4.200917.11.2009
Jason_Spezza197.3.200914.11.200930
hk36skalica26.8.20092.11.2009
Andis3.10.200929.10.2009
4.7.200923.10.2009
Weruska13112.8.200912.10.2009
majoh8126.4.200930.9.2009
echo331.5.200826.9.200932
Samuelson2115.5.200925.9.2009
maco11991.2.200916.9.2009
HK 36 Skalica23.1.20094.9.200932
Sirka28.8.20094.9.200932
jeneku17.3.20093.9.200927
bossy28.8.200727.8.2009
mokrohajan30.12.200625.8.2009
HK36 S.k.a.l.i.c.a5.3.200916.8.2009
Anonym4.5.20096.8.2009
Nicolas Black10.4.200930.7.2009
billie30.3.200910.7.2009
bonečko25.6.200925.6.2009
zaalessaaak17.12.200717.6.2009103
MacroX28.4.200915.6.2009
JuriSI1.3.20096.6.2009
:skalica: 1.3.20092.6.2009
memak29.4.200930.5.2009
matos15.9.200729.5.2009
Cepi3011.1.200829.5.2009
Wirt14.4.200927.5.2009
King21.8.200815.5.2009
Drepo24.4.200911.5.200942
hossa-1437.5.20099.5.2009
1felipe224.4.20096.5.2009
Fega228.3.20095.5.2009
Shadows22.2.20094.5.2009
candyman23.3.20083.5.200939
great817.8.20082.5.2009
bazalej_HK3613.2.20091.5.2009
dariSI11.3.200928.4.2009
marcek66624.11.200818.4.2009
rolec1221.3.200914.4.2009
kajaky214.1.200912.4.2009
PSISPSMS21.3.200912.4.2009
Ignac16.2.200710.4.2009
bengoro12.2.20088.4.2009
olo199516.2.20096.4.2009
Toti4314.10.20072.4.2009
SP333D10.3.200931.3.2009
Trdelnik26.3.200831.3.200934
to33my22.2.200810.3.2009
bayuska_hk366.3.20089.3.2009
...D.a.W.y...16.8.20087.3.2009
mara893.3.20096.3.2009
boby0774.3.20094.3.2009
Buba16.1.20084.3.2009
nitram11.10.20082.3.2009
a.nulick7.12.20082.3.2009
L0$_K4r0$7.12.20081.3.200929
knedlac3.5.200517.2.2009
paca44444.1.200817.1.2009
bulík13.1.200913.1.2009
budaj25.11.20073.1.200929
pow5.10.200615.12.2008
peniak - Si21.12.200712.12.2008
Tom925.9.200711.12.2008
vevushqa24.3.200828.11.200829
Lubo835.3.200822.11.2008
Smety_SI8.3.200814.11.2008
Kadlec15.10.200713.11.200829
mirushka00731.10.200831.10.2008
picassso1.3.200826.10.200840
NaŠakCoVámPovím14.8.200817.10.200829
jakub199431.8.200712.10.200838
Smety*SI24.3.20082.10.200834
matelko161616.9.200816.9.2008
Habulatko112.9.200813.9.2008
roboSE23.1.20075.9.2008
Andrew2.9.20082.9.2008
kofr-hk36sk23.8.20071.9.2008
Cesilas21.10.200727.8.2008
Peťa26.9.200724.8.2008
FANDA SI22.3.200823.8.200829
ROMIII172.2.200811.8.2008
M1CH4L024.2.20086.8.200829
Terezka61127.11.200730.7.2008
Pitrsek18.10.20057.7.200834
MICHALSI4.11.200523.6.200829
bazalej3627.1.20087.6.2008
_tristan_2.5.20087.6.2008
kubis1922.12.200723.5.200831
ondrej11.5.200812.5.2008
romanekpinka23.4.200810.5.2008
vladoS18.12.20079.5.2008
SonySI:2.3.20082.5.2008
diego88915.3.200817.4.2008
SKALICAN10.4.200811.4.2008
Paprika876.3.200810.4.2008
hk361.3.200828.3.2008
slovak22120.3.200826.3.2008
CULIBRK26.1.200825.3.2008
Smety_7218.3.200824.3.200834
RomerO725719.12.200721.3.2008
Bora21.3.200821.3.2008
typek6217.9.200716.3.2008
Jakub333.12.200615.3.2008
Mekintos3.11.200712.3.2008
Ivan6623.9.20078.3.2008
Smety_for_you8.3.20088.3.2008
SonySI3.11.20072.3.2008
Patrick00917.2.20082.3.2008
DREAMS6715.1.200824.2.2008
Spezza393.11.200724.2.200829
Tiger905.2.200821.2.2008
hk-36-Skalica2.6.200713.2.2008
Ben8.2.20073.2.2008
M.I.S.1027.1.200827.1.2008
marco.SI.11.9.200728.12.2007
lampard816.1.200720.12.2007
denda22.10.20074.12.2007
JANUS22124.8.200720.11.2007
SI-4ever30.8.200727.10.2007
lukas3928.2.200714.10.2007
rory361.8.200712.10.2007
Zigo3322.12.200625.9.2007
martik25.4.200722.8.2007
marcelhossa816.4.200728.7.2007
Peťan28.1.20071.6.2007
zuzulka128.5.200712.5.2007

Najčítanejšie články

SVK

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 13.10.2023 09:32
Tím Z Skóre B
1. Poprad 50 163:119 94
2. Michalovce 50 167:121 90
3. Spiš. N. V 50 163:138 87
4. Košice 50 147:117 81
5. Slovan 50 157:160 77
6. B. Bystrica 50 151:172 76
7. Zvolen 50 165:160 76
8. Nitra 50 172:158 76
9. Trenčín 50 144:156 75
10. L. Mikuláš 50 136:161 64
11. N. Zámky 50 133:159 58
12. Humenné 50 121:198 46
TÍMZVVPPPPGB
1.Žilina4637603212:74123
2.Prešov46245710186:12789
3.Topoľčany46244513175:14385
4.P. Bystrica46215317147:14576
5.Skalica46224119149:14875
6.Dubnica46186517128:12871
7.MK Slovan46193420133:11967
8.Žiar n. Hronom46193321145:14566
9.Trebišov46163324138:17557
10.AquaCity Pikes46145522130:15857
11.Trnava46115723148:18250
12.R. Sobota46111628121:18041
SR 18241122041:1297
Aktualizované: 3.3.2024 22:05
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200012:06
2HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín2110010:45
3HC Košice HC Košice210108:64
4MHA Martin MHA Martin210105:54
5VLCI Žilina VLCI Žilina2100110:73
6HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad201104:43
6HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava201104:43
8BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica210017:103
9MHKM Skalica MHKM Skalica201015:52
10MMHK Nitra MMHK Nitra201016:82
11HKM Zvolen HKM Zvolen200114:101
12HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200020:120
13JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18000000:00
Aktualizované: 13.10.2023 09:32
Celkové - Základná časť EXD (Základná časť)
TímZVVpPpPSkóreB
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200018:16
2BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica220006:06
3HC Košice HC Košice220006:26
4HKM Zvolen HKM Zvolen2110012:55
5Draci Liptovský Mikuláš Draci Liptovský Mikuláš2100113:63
6MMHK Nitra MMHK Nitra210018:63
7HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves2100110:93
8MHA Martin MHA Martin210014:43
8MHKM Skalica MHKM Skalica210014:43
10HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava210019:103
11HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad210016:83
12HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín210016:133
13VLCI Žilina VLCI Žilina200115:121
14HOBA Bratislava HOBA Bratislava200022:60
15MŠK Púchov MŠK Púchov200020:60
16HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200021:180
Aktualizované: 13.10.2023 09:31
TÍMZVVPPPPGB
1.Žilina4637603212:74123
2.Prešov46245710186:12789
3.Topoľčany46244513175:14385
4.P. Bystrica46215317147:14576
5.Skalica46224119149:14875
6.Dubnica46186517128:12871
7.MK Slovan46193420133:11967
8.Žiar n. Hronom46193321145:14566
9.Trebišov46163324138:17557
10.AquaCity Pikes46145522130:15857
11.Trnava46115723148:18250
12.R. Sobota46111628121:18041
SR 18241122041:1297
Aktualizované: 3.3.2024 22:05
Tím ZVVPPPPGB
1.Salzburg3617856119:8172
2.Klagenfurt3514579106:8459
3.Bolzano35164312104:10659
4.Fehérvár AV1933162312109:9955
5.Ľubľana34162313110:10355
6.Villach32126311115:10151
7.Viedeň3616331493:9157
8.Klagenfurt17534548:4825
9.Znojmo17710959:5623
10.Dornbirn16423750:6019
11.Graz18513958:7120
12.Linz18325838:6218
13.Val Pusteria17314937:5515
14.Bratislava14521642:4520*
Aktualizované: 13.10.2023 09:31
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 9.3.2024 07:05
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 9.3.2024 07:05
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 9.3.2024 07:05
a

Bleskovky

Rangers bez Veseyho, pre zranenie vynechá tretí duel s Floridou

Americký hokejista Jimmy Vesey z New Yorku Rangers bude pre zranenie v hornej časti tela chýbať v treťom zápase finále Východnej konferencie NHL proti Floride Panthers. Tridsaťjedenročný útočník utrpel zranenie v piatkovom druhom finálovom dueli po hite od Ryana Lomberga. Rangers triumfom 2:1 po predĺžení vyrovnali stav série na 1:1. včera o 10:26 - TASR


Česi vo finále bez Ruttu, dostal trest za zákrok na Lundeströma

Česká hokejová reprezentácia sa bude musieť vo finále MS proti Švajčiarsku zaobísť bez Jana Ruttu. Skúsený obranca dostal od disciplinárnej komisie Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF) trest na jeden zápas za faul lakťom na Švéda Isaca Lundeströma. Po semifinálovom víťazstve 7:3 navyše musel zamieriť do nemocnice ďalší český zadák Jakub Krejčík. včera o 07:58 - TASR


Arniel sa stal trénerom Winnipegu, nahradil Bownessa

Novým trénerom hokejistov Winnipegu Jets sa stal Scott Arniel. Na poste nahradil Ricka Bownessa, ktorý po konci sezóny v NHL ukončil trénerskú kariéru. 25.5.2024 09:25 - TASR


Florida prehrala v predĺžení v play off prvýkrát od 2016

Hokejisti Floridy Panthers prehrali v predĺžení v play off zámorskej NHL prvýkrát od šiesteho zápasu prvého kola vyraďovacej časti v roku 2016. "Panteri" podľahli v noci na sobotu v druhom stretnutí finále Východnej konferencie na ľade New Yorku Rangers (1:2 pp) a v sérii je stav 1:1. Víťazný presný zásah zaznamenal Barclay Goodrow, ktorý dal v tejto sezóne štyri góly v 80 zápasoch základnej časti a v 12 dueloch play off má už na konte štyri, z toho dva víťazné. 25.5.2024 09:05 - TASR


Waddell odstúpil z postu prezidenta a generálneho manažéra Caroliny

Don Waddell v piatok odstúpil z postu prezidenta a generálneho manažéra klubu zámorskej hokejovej NHL Carolina Hurricanes. Vo funkcii GM ho dočasne nahradí jeho doterajší asistent Eric Tulsky. 24.5.2024 20:07 - TASR


Ocenenie pre trénera roka získal Tocchet

Cenu pre trénera roka v NHL získal kouč Vancouveru Rick Tocchet. Jack Adams Award si kanadský tréner vyslúžil za to, že Canucks priviedol k triumfu v Pacifickej divízii a druhému postupu do play off v priebehu uplynulých deviatich rokov. 23.5.2024 11:34 - TASR


Keefe by sa mal stať novým trénerom New Jersey Devils

Sheldon Keefe by sa mal stať novým trénerom hokejistov New Jersey Devils v NHL. Podľa agentúry AP klub potvrdí príchod kanadského kouča vo štvrtok. V New Jersey pôsobí aj slovenský obranca Šimon Nemec. 23.5.2024 10:44 - TASR


Granlund bude chýbať Fínom vo štvrťfinále proti Švédsku

Fínsky hokejista Mikael Granlund bude chýbať Fínsku vo štvrtkovom štvrťfinále MS proti Švvdsku v Ostrave. Od disciplinárnej komisie si totiž vyslúžil jednozápasový dištanc za zákrok na Švajčiara Andreu Glausera v utorňajšom dueli základnej skupiny. Granlund sa dopustil kroščeku do oblasti hlavy a krku, čím porušil pravidlo číslo 59, informovala o tom oficiálna webová stránka šampionátu. 22.5.2024 16:31 - TASR


Byram dostal dištanc na jeden zápas za faul na Puljujärviho

Kanadský hokejový obranca Bowen Byram dostal trest zákaz činnosti na jeden zápas na MS v Prahe. V sobotňajšom dueli proti Fínsku sa v prvej tretine prezentoval faulom proti útočníkovi Jesseovi Puljujärvimu, ktorého hokejkou zasiahol do oblasti slabín. Disciplinárna komisia IIHF usúdila, že závažnosť Byramovho zákroku zvýšila skutočnosť, že sa v danom momente pozeral iným smerom, čím dosiahol menšiu pozornosť súpera. 19.5.2024 17:03 - TASR


Tréner Brind'Amour sa dohodol na predĺžení zmluvy s Carolinou

Kanadský hokejový tréner Rod Brind'Amour zostáva v klube Carolina Hurricanes. S klubom NHL sa dohodol na novom dlhodobom kontrakte. Spolu s ním budú pokračovať aj jeho asistenti, informoval portál TSN. 19.5.2024 09:53 - TASR


Viac správ v archíve...

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

Odohrané zápasy

26. 05. 2024
ŠvajčiarskoČesko
0:2REPORT
ŠvédskoKanada
4:2REPORT
25. 05. 2024
KanadaŠvajčiarsko
2:3 SNREPORT
ŠvédskoČesko
3:7REPORT
23. 05. 2024
USAČesko
0:1REPORT
ŠvédskoFínsko
2:1 PPREPORT

Najviac bodov

Matthew BoldyUSA14 bodov
2.Tkachuk B.USA13
3.Gaudreau J.USA11
4.Josi R.SUI11
5.Cozens D.CAN10

Najlepší strelec

Dylan CozensCAN8 gólov
2.Tkachuk B.USA7
3.Fiala K.SUI6
4.Kapanen O.FIN6
5.Boldy M.USA6

Najlepší brankár

Samuel HlavajSVK93.94 perc
2.Gustavsson F.SWE93.02 %
3.Ersson S.SWE92.5 %
4.Genoni L.SUI92.41 %
5.Haukeland H.NOR91.61 %

Základná časť

Skupina: A
TýmZSkóreB
1.Kanada732:1819
2.Švajčiarsko729:1217
3.Česko726:1416
4.Fínsko721:1410
5.Rakúsko721:297
6.Nórsko715:256
7.Dánsko715:296
8.Veľká Británia712:303
Skupina: B
TýmZSkóreB
1.Švédsko735:921
2.USA737:1616
3.Nemecko734:2415
4.Slovensko726:2312
5.Lotyšsko719:299
6.Kazachstan712:316
7.Francúzsko713:264
8.Poľsko711:291