Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HP Podcast ikonka Ikonka odkazujúca na dražby na HP Ikonka najnovšie v diskusii
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Trenčín
2:0
HK SNV
po 1. tretine
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
HK Dubnica
8:1
Slovensko 18
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Novák, Baluška – Kacej, Junek
Diváci: -     Píše: Kadlecová Klaudia
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Trenčín
2:0
2:0, -:-, -:-
po 1. tretine
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
HK SNV
Ďalšia tretina sa začne približne o 19:51.
10Refresh

FANS HK 36 Skalica (555)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Mato88626.6.20202.2.2023
vale4630.7.20072.2.202342
miso123458.1.20122.2.202346
GB1119.1.20162.2.2023
flint.SI3.4.20092.2.2023
Ciko8.2.20072.2.2023
Roman8128.2.20092.2.202341
Dumber22.2.20062.2.202344
mivym25.6.20142.2.2023
Onnda8.12.20082.2.2023
Kopcansky Palachar17.1.20182.2.2023
si_rofl9.8.20082.2.2023
milanekpinka12.2.20062.2.202361
Smith91918.8.20221.2.202332
michal90223.2.20071.2.202331
stastie323.1.20111.2.202348
Robec3316.9.201131.1.2023
Bohumil8.12.200930.1.2023
palah27.1.201129.1.2023
slapstick4430.7.200828.1.2023
mar33124.9.200720.1.2023
Big Gino15.8.200616.1.2023
KnoxXx14.3.200911.1.202331
kalisSI25.1.20081.1.202336
dede6428.7.201022.11.2022
BOKA-SI31.1.201120.10.2022
TVK21.2.20078.10.2022
pistulik821.6.20102.10.202241
mil8412.1.20077.9.202238
fupko13.9.20128.8.2022
Yrd12327.3.20114.8.202227
romek6.2.200821.5.2022
maro18015.2.200623.4.202238
jean13.2.201615.4.2022
radokes16.9.200822.3.202283
SI_Fans13.2.201518.3.2022
KuBaSi629.11.20151.3.2022
bachtr25.8.200919.1.202234
fredflock5.3.201326.12.2021
kvetinka1225.8.200926.10.2021
FP-sifan3.11.20094.10.2021
samSI62113.9.201220.9.2021
deli15.2.200626.8.202146
potprrnr6.9.20161.7.2021
ewi836.10.200616.6.202135
poldaj11.3.20084.6.202145
pepisek7.2.200723.4.202140
currahee25.9.201123.12.202038
mironov1.10.200730.11.202048
GaBbO7.11.201018.8.202028
moonsorrow4.3.201110.11.201958
penator81.2.20128.11.2019
1dusan231.7.200914.5.2019
edo197228.5.20105.2.2019
1mike6.4.20079.1.201941
Mwild17.1.201313.10.201837
Gomis3.5.201028.9.2018
Tvrdas18.11.201626.9.2018
Riky097.9.20105.9.201831
klingon25.6.200924.8.2018
Petan-SI29.11.200924.6.201831
Falcon8026.12.200814.6.201842
fanSI_pha24.10.200713.5.2018
odonkor23.4.200922.4.2018
crosbyXXX8.9.200730.3.2018
hatas13.9.200922.3.2018
Miki6826.11.20108.3.2018
mixi18.2.200711.2.2018
linkas26.7.200510.2.201834
lazo7717.11.20139.1.2018
Bubobubo15.6.201129.12.2017
Fun6.2.20071.11.2017
bazz2.12.200713.6.201746
kopcam13.2.20067.5.2017
Tonda4813.9.20081.5.201762
hary139.10.20111.3.201736
Gorybanshee10.2.201024.2.2017
Peter197527.10.20158.2.2017
stevos6.9.200721.12.2016
celtic25.11.200827.11.201645
roman4814.12.200818.11.201632
Prochorovka19.7.20079.10.201636
tibco23921.9.20129.9.2016
frog7528.9.200723.7.201647
janka653.5.201323.5.201636
MorOz14.2.200711.5.2016
IDzOR20.1.201210.5.2016
Marcelic254.5.20126.5.2016
AdrianoZM2.5.20086.5.201640
pavel 1029.10.201221.4.2016
daali6.2.200717.2.2016
Riques16.2.200710.2.201632
degustator8.1.20082.2.201645
buly10.12.201231.1.2016
lizek04030.12.201229.1.2016
Pitrs10.4.200925.1.201642
skalicago7.2.201010.1.2016
tibor659.1.200910.1.201658
tydra1028.1.20139.1.2016
jakubs22.6.20118.1.2016
slunko22.12.20158.1.2016
11martin114.1.20167.1.201632
Rikko1423.12.201531.12.201551
lukas994127.9.200926.12.201534
duffi16112.10.201224.12.2015
janok1611.8.201122.12.2015
smith9115.2.200821.12.201532
1-519.8.201415.11.201527
yankyoum27.9.201527.9.2015
Dusko SI26.1.200727.9.201540
punkreas9.9.201317.9.2015
satano23.10.201114.9.201549
b01518.3.201513.9.2015
Radooosi8.9.201513.9.201530
tritonas361.11.201131.5.2015
Foxr764.5.20125.5.201546
klujvert3.5.20131.5.2015
HK36Tomas25.4.201125.4.201510
Marquest10.9.20073.3.201531
slapstick1.3.200827.2.2015
pepe703430.10.201113.2.2015
kab12e45.5.200811.2.2015
Peet.eS13.11.200811.2.2015
adoss1927.10.201411.2.2015
xxavi29.9.20139.2.2015
Skalicanko759.12.201122.1.2015102
Natka14094.1.20155.1.201523
Patressek5.10.20103.1.201533
leonid iljic14.3.201330.12.2014
Maty 753.3.200928.12.2014
kocando22213.1.20082.11.201431
NicVámNepovím17.10.20085.10.2014
nusa17.8.200724.9.201452
mates88819.9.201421.9.2014
Celimero5.6.201421.8.2014
Losos3321.8.201315.8.201427
ondrzi7.9.200714.8.201427
01517.4.201312.7.201427
11bale2.6.201410.7.201433
nume30.4.200816.5.2014
lukkky190425.4.20119.5.201432
tomiSI6.1.20083.5.201434
6111.2.20072.4.2014
rudolfhlavenka24.3.20141.4.201450
Jožka = SI7.11.201019.3.201430
Luke-K9.3.200617.3.2014
Stanleyj30.9.20126.3.2014
dubak6.3.20111.3.2014
pzm332.1.200821.2.2014
jurec779.9.20135.2.2014
stovka28.1.201430.1.2014
Perzeus8.11.201224.1.2014
Čičíí16.1.201420.1.2014
cypro3620.12.201315.1.2014
FP-MFK Ruza!1.7.200914.1.201428
36er7.1.200710.1.201438
m.k13.12.20133.1.201427
Drakana27.1.200814.11.2013
katka81114.2.201230.10.2013
pupin8615.10.201328.10.201341
mikita10.12.200621.10.2013
korko25.9.201119.10.2013
michalides1211.10.201314.10.2013
bertty24.8.200924.9.2013
Tomas3610.10.201223.9.2013
sprusa2.8.200519.9.201337
pepo249.10.201216.9.201324
culeeSI3.1.201311.9.201328
blue.matias16.9.20069.9.2013101
zajacc25.4.201323.8.2013
kocando23.2.200720.6.2013
25zabak14.5.20128.5.201339
m.m.29.4.20116.5.201331
Hokins2.3.20073.5.2013
Reki826.4.201328.4.201332
modano11.8.201023.4.2013
marecek215.3.201320.4.2013
marsalletti9.4.201311.4.201334
josejužan3428.9.20118.4.201330
kuba416.5.201219.3.2013
mysmann19.2.200819.3.2013
Skalican199513.3.201319.3.2013
KrApSO20.2.201019.3.201330
losakokos23.4.200916.3.2013
scrabble1.5.200616.3.201338
hipi23215.3.201316.3.2013
holo..28.9.200716.3.2013
dominiktt28.4.201115.3.2013
vaalinkaa16.9.201115.3.2013
Mek3612.5.200914.3.201345
Torlof4.12.200710.3.201330
FP-lasakdsa6.9.20069.3.2013
MarekMokryš6.3.20137.3.2013
shedall27.10.20073.3.2013
Skoumal13.2.20132.3.2013
Gelo1918.1.201325.2.2013
Marianna22.2.201324.2.2013
rikiholic4.1.201222.2.2013
Bublla1527.12.201221.2.201327
sisa764.3.20095.2.2013
skalica3619.1.20135.2.2013
PacelxD25.9.201229.1.2013
dodoo28.8.200719.1.201343
zuzu920.10.201113.1.2013
CapsLock-014.12.201226.12.2012
repula201119.1.201121.12.2012
FP-cipro10.6.20068.12.2012
rum16.3.20128.12.2012
Bublator1029.7.20108.12.2012
lempalla27.4.20118.12.2012
SpasitelSI14.11.201218.11.2012
cintik30.11.200814.11.2012
giacobbe6.11.20112.11.2012
Skaličánek3630.9.20109.10.201229
3mates3330.10.20116.10.2012
babetko17.2.201228.9.2012
kuba2219.9.201225.9.2012
gagan20.9.201225.9.2012
RICHI3329.8.200720.9.2012
ricardo8822.8.200713.9.201234
LoRik4.5.201213.7.2012
FP-Po3810.7.200912.7.2012
Pista_7230.10.200912.7.2012
sova44728.2.20093.7.2012
ivankka27.11.201125.5.201232
Titanic8.5.201225.5.2012
unkl1215.12.201021.5.2012
samosak4.10.201119.5.201222
jokix8088.5.201215.5.201229
eduard.janecka14.5.201215.5.201243
Adriano65416.9.201114.5.2012
Snorlax1125.4.20117.5.201228
FP-scrabble14.7.20075.5.2012
mol1630.8.20074.5.201227
ELNiNo99926.4.20114.5.2012
melanie25.11.20113.5.201228
Casey18.7.201030.4.2012
lucuszik14.9.201028.4.201229
becks10.4.201211.4.2012
Tominek2.5.200511.4.2012
SI-SVK9.8.20088.4.2012
8tark76.5.200931.3.2012
milouš30.10.201126.3.201254
srnec928.10.200820.3.2012
rekultivator14.1.200819.3.2012
adelin24.9.201018.3.2012
sabuska1.12.200917.3.2012
Bullet1714.3.201216.3.2012
pepe12312.9.200715.3.2012
jaivi897.3.200912.3.201234
Filhaus1010.3.201211.3.2012
lukas983.3.201211.3.2012
kvalto23.3.20087.3.2012
cipikiko23.1.20127.3.201221
Davdo193622.2.20124.3.201228
pavlov185.2.20124.3.201230
saboter13.5.200629.2.2012
Marian Kočíšek5.12.200927.2.201251
vladimir1237.2.201224.2.2012
kuchtaj3.8.20119.2.201246
lotinka101.2.20121.2.201226
FastRider8.10.201131.1.201229
Ogena15.11.201130.1.2012
Borya19.1.201226.1.2012
Fosfor1722.1.201224.1.2012
Lubri22.11.201123.1.201230
alex3922.12.200620.1.2012
KOCURvTRUBE30.6.200917.1.2012
pepa17821.12.200713.1.2012
cecot11.12.20118.1.2012
deroko016.1.20127.1.2012
minoml3.1.20124.1.201226
Karoli9831.12.20112.1.2012
m.j.b22.11.201130.12.2011
Simona :)26.9.201130.12.201126
kava8823.10.201129.12.2011
zbysek916.9.201129.12.2011
abraxas22.1.200728.12.2011
onda1128.2.201128.12.2011
mrsaky16.5.201028.12.2011
ford2217.12.201126.12.2011
Sycaak30.9.200724.12.2011
pepinosk13.10.200724.12.201130
Sabuli12.12.201121.12.2011
AnthonyII17.12.201118.12.2011
Yeanni4.12.201113.12.2011
cucek3620.10.201111.12.2011
repsol2811.9.20096.12.2011
janka3010.12.20106.12.201142
denis24.2.20052.12.2011
elviss16128.11.201129.11.2011
Neci77721.10.201129.11.2011
beruch23.10.201126.11.2011
fden_do32.9.200825.11.201152
Kila23.9.201125.11.201134
Igoriec2.10.201120.11.2011
makytam16.11.201118.11.2011
B3ck17.3.20084.11.2011
wesslo2.11.20113.11.2011
jozme22.9.20113.11.2011
Wladimír8930.10.20112.11.201133
svitoks1.11.20112.11.2011
Pepek098731.10.201131.10.2011
vjezek127.10.201128.10.2011
zila48622.10.201127.10.2011
pepo11115.3.201025.10.201140
sappawers16.8.201124.10.201130
patrik2664.1.200822.10.2011
martin37925.5.200621.10.2011
patrik197421.10.201121.10.2011
Sidor prokes3.10.201118.10.201142
mato9992315.2.200816.10.2011
cipro28.2.200716.10.2011
Cesila11.9.200715.10.201130
Tomy233.12.200814.10.2011
RichardIII6.10.201114.10.2011
Yogi33335.10.201114.10.2011
wewe_rička23.9.201113.10.2011
pz06079.12.201013.10.2011
martinsisa12.9.200813.10.2011
Mates816.10.201113.10.2011
marinek2221.9.201113.10.201134
Lacika 3616.9.200713.10.201148
Simčáátko19.9.201112.10.201126
cepula16.10.20079.10.201128
su SI16.9.20119.10.2011
fildas3617.9.20117.10.2011
DantesA28.11.20103.10.2011
FP-mokrohajan13.7.200828.9.2011
Dankonator23.11.200628.9.2011
SAmIK 23.9.201123.9.2011
hyzis14.4.200922.9.2011
pablo2316.9.201122.9.2011
sendvich19.4.200820.9.2011
Ewing J.R.16.9.201118.9.2011
HK16.9.201116.9.2011102
Galatea9.4.200915.9.201134
ACS18935.1.20115.9.201139
Dendas20.7.20075.9.2011
Buldozer2.3.20095.9.201143
FP-jakomo29.3.20085.9.201145
fil3617.2.20095.9.2011
hok226.6.20095.9.2011
HK36SI24.2.20115.9.2011102
dave belly14.3.20094.9.2011
kvetinka83.9.20084.9.2011
zipii12.2.20081.9.201128
SonySI_7114.9.200830.8.2011
Andrej443.6.200829.8.201130
puupi30.3.200918.8.2011
NtR060824.10.201012.8.2011
kirtap291223.10.20106.8.2011
kaprar55521.11.20106.8.201167
marek62310.3.20114.8.201126
cokl.d25.4.20082.8.2011
FP-fden_do31.5.200924.7.201127
<3 HK 3616.2.201113.7.2011
colombus5.5.20104.7.2011
tjiskraerik31.1.20091.7.2011
nery320.6.201126.6.2011
Brzda9126.4.201118.6.201131
berenisse222.10.20059.6.2011
Caroll8.9.20105.6.201150
MarRekos27.4.201115.5.201132
Kobo18.1.20085.5.2011
blazo1.5.20114.5.201132
romeo.si30.8.20071.5.2011
skalican6613.8.20101.5.2011
petoSI7.11.201028.4.2011
Ilya Kovalchuk6.3.20089.3.201138
papinak20.4.200926.2.201148
4element31.3.200824.2.2011
maskot13.11.20094.2.2011
Duliska1031.1.20093.2.2011
jozef119.1.201127.1.201134
Skalican..27.11.201023.12.201023
KeHojasomCi19.12.201019.12.201027
Ritchie29.1.20077.12.2010
Peto20016.11.20101.12.201023
Pastyr1.10.200923.11.2010
Lolopopol17.11.201019.11.201024
old-FP-pepisek29.7.20072.11.201040
Dantes13.9.200715.10.2010
mike928.3.200830.9.201046
lukin23226.9.200816.9.2010
neznami62126.3.200812.8.2010
Lelin17.4.200815.6.2010
desprendida20.1.20093.6.201041
krišotko27.2.200914.5.2010
mravec14.9.20095.5.201030
misko198510.9.20095.5.2010
mara3616.7.20095.5.2010
ello1.2.20075.5.201036
Denuš3.7.20095.5.2010
Flesh1218.11.20074.5.2010
jarda7418.10.20084.5.2010
tomas1514.10.20064.5.201031
x..soft2.5.20103.5.2010
Tashin10.11.20083.5.201031
lleytton17.10.20093.5.2010
excelent_HF28.9.20072.5.2010
anuska22.9.20092.5.201030
Dave.nee28.8.20072.5.2010
slunce25.9.200725.4.2010
dexterka3.5.200924.4.2010
pipo197116.9.200923.4.2010
peke7122.11.200821.4.2010
regy22.11.200911.4.201048
MattSweden7.4.20097.4.2010
*Bublla10*27.7.200930.3.201027
mskalica23.10.200727.3.201040
mela005.3.200826.3.201053
Simirmarus1.5.200613.3.2010
shorky28.4.200928.2.2010
Kärgeräs7.3.200728.2.2010
Adomisi19.10.200922.2.201041
Mischko20.3.200917.2.201037
lukin2325.9.200710.2.201039
Happy9.4.20097.2.2010
7skalica823.12.200924.1.201027
masartma9.4.20093.1.2010
luláá_xD23.9.200928.12.200927
sego17.9.200822.12.200989
dawid2.3.200819.12.200931
Jaja26.1.200810.12.200942
romcik2.5.20098.12.2009
ROBE726.9.20097.12.2009
Adrian TUMA27.3.20096.12.200948
WildFAN16.4.200917.11.2009
Jason_Spezza197.3.200914.11.200929
hk36skalica26.8.20092.11.2009
Andis3.10.200929.10.2009
4.7.200923.10.2009
Weruska13112.8.200912.10.2009
majoh8126.4.200930.9.2009
echo331.5.200826.9.200931
Samuelson2115.5.200925.9.2009
maco11991.2.200916.9.2009
HK 36 Skalica23.1.20094.9.200930
Sirka28.8.20094.9.200930
jeneku17.3.20093.9.200926
bossy28.8.200727.8.2009
mokrohajan30.12.200625.8.2009
HK36 S.k.a.l.i.c.a5.3.200916.8.2009
Anonym4.5.20096.8.2009
Nicolas Black10.4.200930.7.2009
billie30.3.200910.7.2009
bonečko25.6.200925.6.2009
zaalessaaak17.12.200717.6.2009101
MacroX28.4.200915.6.2009
JuriSI1.3.20096.6.2009
:skalica: 1.3.20092.6.2009
memak29.4.200930.5.2009
matos15.9.200729.5.2009
Cepi3011.1.200829.5.2009
Wirt14.4.200927.5.2009
King21.8.200815.5.2009
Drepo24.4.200911.5.200940
hossa-1437.5.20099.5.2009
1felipe224.4.20096.5.2009
Fega228.3.20095.5.2009
Shadows22.2.20094.5.2009
candyman23.3.20083.5.200937
great817.8.20082.5.2009
bazalej_HK3613.2.20091.5.2009
dariSI11.3.200928.4.2009
marcek66624.11.200818.4.2009
rolec1221.3.200914.4.2009
kajaky214.1.200912.4.2009
PSISPSMS21.3.200912.4.2009
Ignac16.2.200710.4.2009
bengoro12.2.20088.4.2009
olo199516.2.20096.4.2009
Toti4314.10.20072.4.2009
SP333D10.3.200931.3.2009
Trdelnik26.3.200831.3.200933
to33my22.2.200810.3.2009
bayuska_hk366.3.20089.3.2009
...D.a.W.y...16.8.20087.3.2009
mara893.3.20096.3.2009
boby0774.3.20094.3.2009
Buba16.1.20084.3.2009
nitram11.10.20082.3.2009
a.nulick7.12.20082.3.2009
L0$_K4r0$7.12.20081.3.200927
knedlac3.5.200517.2.2009
paca44444.1.200817.1.2009
bulík13.1.200913.1.2009
budaj25.11.20073.1.200928
pow5.10.200615.12.2008
peniak - Si21.12.200712.12.2008
Tom925.9.200711.12.2008
vevushqa24.3.200828.11.200828
Lubo835.3.200822.11.2008
Smety_SI8.3.200814.11.2008
Kadlec15.10.200713.11.200827
mirushka00731.10.200831.10.2008
picassso1.3.200826.10.200838
NaŠakCoVámPovím14.8.200817.10.200828
jakub199431.8.200712.10.200837
Smety*SI24.3.20082.10.200832
matelko161616.9.200816.9.2008
Habulatko112.9.200813.9.2008
roboSE23.1.20075.9.2008
Andrew2.9.20082.9.2008
kofr-hk36sk23.8.20071.9.2008
Cesilas21.10.200727.8.2008
Peťa26.9.200724.8.2008
FANDA SI22.3.200823.8.200828
ROMIII172.2.200811.8.2008
M1CH4L024.2.20086.8.200827
Terezka61127.11.200730.7.2008
Pitrsek18.10.20057.7.200832
MICHALSI4.11.200523.6.200827
bazalej3627.1.20087.6.2008
_tristan_2.5.20087.6.2008
kubis1922.12.200723.5.200830
ondrej11.5.200812.5.2008
romanekpinka23.4.200810.5.2008
vladoS18.12.20079.5.2008
SonySI:2.3.20082.5.2008
diego88915.3.200817.4.2008
SKALICAN10.4.200811.4.2008
Paprika876.3.200810.4.2008
hk361.3.200828.3.2008
slovak22120.3.200826.3.2008
CULIBRK26.1.200825.3.2008
Smety_7218.3.200824.3.200832
RomerO725719.12.200721.3.2008
Bora21.3.200821.3.2008
typek6217.9.200716.3.2008
Jakub333.12.200615.3.2008
Mekintos3.11.200712.3.2008
Ivan6623.9.20078.3.2008
Smety_for_you8.3.20088.3.2008
SonySI3.11.20072.3.2008
Patrick00917.2.20082.3.2008
DREAMS6715.1.200824.2.2008
Spezza393.11.200724.2.200827
Tiger905.2.200821.2.2008
hk-36-Skalica2.6.200713.2.2008
Ben8.2.20073.2.2008
M.I.S.1027.1.200827.1.2008
marco.SI.11.9.200728.12.2007
lampard816.1.200720.12.2007
denda22.10.20074.12.2007
JANUS22124.8.200720.11.2007
SI-4ever30.8.200727.10.2007
lukas3928.2.200714.10.2007
rory361.8.200712.10.2007
Zigo3322.12.200625.9.2007
martik25.4.200722.8.2007
marcelhossa816.4.200728.7.2007
Peťan28.1.20071.6.2007
zuzulka128.5.200712.5.2007

Najčítanejšie články

SVK

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
TímZSkóreB
1.Slovan39133:8776
2.Zvolen40136:11276
3.Košice39125:9772
4.Spiš. N. V40114:11065
5.N. Zámky40113:10361
6.Michalovce40101:10161
7.B. Bystrica40118:12961
8.Poprad40119:11457
9.Trenčín4099:12351
10.L. Mikuláš40105:12448
11.Nitra40101:13247
12.Prešov38101:13339
TímZVVPPPPGB
1.Žilina3719819140:8974
2.Trnava3817759148:12170
3.Humenné36195210138:9669
4.Dubnica38183611123:10966
5.Martin37176212112:8865
6.P. Bystrica37154513119:11458
7.Skalica38163415111:11458
8.MK Slovan3816251598:10657
9.Žiar n. Hronom38150518109:12250
10.Topoľčany3814151895:11749
11.Levice3712322099:12244
12.Brezno378512378:11235
SR 18191041437:977
Aktualizované: 2.2.2023 17:07
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200012:06
2HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín2110010:45
3HC Košice HC Košice210108:64
4MHA Martin MHA Martin210105:54
5VLCI Žilina VLCI Žilina2100110:73
6HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad201104:43
6HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava201104:43
8BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica210017:103
9MHKM Skalica MHKM Skalica201015:52
10MMHK Nitra MMHK Nitra201016:82
11HKM Zvolen HKM Zvolen200114:101
12HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200020:120
13JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18000000:00
Aktualizované: 13.9.2022 13:38
Celkové - Základná časť EXD (Základná časť)
TímZVVpPpPSkóreB
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200018:16
2BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica220006:06
3HC Košice HC Košice220006:26
4HKM Zvolen HKM Zvolen2110012:55
5Draci Liptovský Mikuláš Draci Liptovský Mikuláš2100113:63
6MMHK Nitra MMHK Nitra210018:63
7HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves2100110:93
8MHA Martin MHA Martin210014:43
8MHKM Skalica MHKM Skalica210014:43
10HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava210019:103
11HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad210016:83
12HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín210016:133
13VLCI Žilina VLCI Žilina200115:121
14HOBA Bratislava HOBA Bratislava200022:60
15MŠK Púchov MŠK Púchov200020:60
16HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200021:180
Aktualizované: 13.9.2022 13:39
TímZVVPPPPGB
1.Žilina3719819140:8974
2.Trnava3817759148:12170
3.Humenné36195210138:9669
4.Dubnica38183611123:10966
5.Martin37176212112:8865
6.P. Bystrica37154513119:11458
7.Skalica38163415111:11458
8.MK Slovan3816251598:10657
9.Žiar n. Hronom38150518109:12250
10.Topoľčany3814151895:11749
11.Levice3712322099:12244
12.Brezno378512378:11235
SR 18191041437:977
Aktualizované: 2.2.2023 17:07
Tím ZVVPPPPGB
1.Salzburg3617856119:8172
2.Klagenfurt3514579106:8459
3.Bolzano35164312104:10659
4.Fehérvár AV1933162312109:9955
5.Ľubľana34162313110:10355
6.Villach32126311115:10151
7.Viedeň3616331493:9157
8.Klagenfurt17534548:4825
9.Znojmo17710959:5623
10.Dornbirn16423750:6019
11.Graz18513958:7120
12.Linz18325838:6218
13.Val Pusteria17314937:5515
14.Bratislava14521642:4520*
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 29.1.2023 21:37
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 29.1.2023 21:37
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 29.1.2023 21:37

Bleskovky

Asistenta trénera Devils zatkli, opitý jazdil na golfovom vozíku

Asistenta trénera hokejových New Jersey Devils zadržala v stredu na Floride polícia. Andrew Brunette riadil golfový vozík pod vplyvom alkoholu a z väzby sa dostal na kauciu vo výške 500 dolárov. o 14:33 - TASR


Kapitán Vegasu Stone podstúpil operáciu chrbta

Kapitán hokejistov Vegas Golden Knights Mark Stone si bližšie nešpecifikovanú dobu v NHL nezahrá. V utorok podstúpil operačný zákrok v oblasti chrbta. Klub označil liečebnú procedúru za úspešnú, hráč by sa mal plne uzdraviť. o 13:14 - TASR


Nemec strelil piaty gól v sezóne, zachránil Utice bod

Slovenský hokejista Šimon Nemec strelil v noci na štvrtok svoj piaty gól v prebiehajúcej sezóne zámorskej AHL. V dueli jeho Uticy so Syracuse (3:4 pp a sn) vyrovnal v čase 58:42 na 3:3 a zabezpečil svojmu tímu bod. Dvojku vlaňajšieho draftu NHL vyhlásili za druhú hviezdu zápasu. o 12:09 - TASR


Hughes, Pastrňák a Dunn sa stali hráčmi mesiaca január

Center New Jersey Jack Hughes, krídelník Bostonu David Pastrňák a obranca Seattlu Vince Dunn sa stali hráčmi mesiaca január v zámorskej hokejovej NHL. včera o 21:19 - TASR


Vo veku 84 rokov zomrel Jozef Čapla, bývalý obranca Slovana Bratislava

Vo veku 84 rokov zomrel v stredajších dopoludňajších hodinách v nemeckom Augsburgu bývalý československý hokejový reprezentant Jozef Čapla. Informoval o tom facebook HC Slovan Bratislava, v ktorom niekdajší obranca pôsobil. včera o 15:06 - TASR


Mešárov gól nepomohol Kitcheneru k triumfu

Slovenský hokejista Filip Mešár strelil gól v nočnom zápase kanadskej juniorskej OHL, v ktorom jeho tím Kitchener Rangers prehral so Sarniou Stings 1:5. Osemnásťročný útočník sa presadil už po 53 sekundách od začiatku stretnutia. Mešár vyslal na bránku súpera štyri strely, pripísal si plusový bod a uspel aj na oboch vhadzovaniach. včera o 09:55 - TASR


Doughty ako prvý obranca v histórii LA Kings nazbieral 600 bodov

Kanadský hokejista Drew Doughty z Los Angeles zaznamenal v nočnom zápase NHL proti Caroline (4:5 pp) dve asistencie a stal sa prvým obrancom v histórii klubu, ktorý dosiahol métu 600 bodov. Na konte má 135 gólov a 465 asistencií v 1066 stretnutiach v drese Kings. včera o 08:49 - TASR


Chromiak prispel asistenciou k víťazstvu Ontaria nad Coloradom

Slovenský hokejista Martin Chromiak pomohol v nočnom zápase AHL jednou asistenciou k víťazstvu Ontaria Reign nad Coloradom Eagles 5:2. Dvadsaťročný útočník prihral v 4. minúte spoluhráčovi Jordanovi Spenceovi na prvý gól domácich. V 25. tohtosezónnom vystúpení si pripísal 17. kanadský bod (8+9). včera o 07:51 - TASR


Třinec vyhral na ľade Vítkovíc 2:1, Daňo a Marinčin s asistenciou

Hokejisti Třinca zvíťazili v utorňajšom zápase 43. kola českej extraligy na ľade Vítkovíc 2:1. Po jednom bode za asistenciu si pripísali v tíme hostí slovenskí hráči Marko Daňo a Martin Marinčin. V dohrávke 33. kola triumfovala Sparta Praha nad Karlovými Varmi 6:3. Hetrikom sa blysol český útočník Michal Řepík. 31.1.2023 21:36 - TASR


Thompson má problémy v hornej časti tela, no v noci na štvrtok by mal hrať

Americký útočník Tage Thompson si privodil zranenie v hornej časti tela a jeho stav budú posudzovať na dennej báze. Najproduktívnejší hráč Buffala Sabres v prebiehajúcej sezóne by sa mal zúčastniť All-Stars víkendu, ktorý sa uskutoční na Floride 3. a 4. februára. 31.1.2023 11:17 - TASR


Viac správ v archíve...

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

03. 02. 2023
Michalovce - B. Bystrica o 17:30
Zvolen - L. Mikuláš o 18:00
Prešov - N. Zámky o 18:00
Nitra - Poprad o 18:00
Košice - Slovan o 18:00
05. 02. 2023
Spiš. N. V - Michalovce o 16:15

Odohrané zápasy

31. 01. 2023
NitraSpiš. N. V
3:0REPORT
ZvolenMichalovce
6:3REPORT
L. MikulášKošice
4:5 SNREPORT
29. 01. 2023
KošiceMichalovce
5:1REPORT
SlovanPoprad
5:4 PPREPORT
L. MikulášPrešov
3:4 SNREPORT

Najviac bodov

Brant HarrisSBA47 bodov
2.Jackson R.NZA44
3.Gerlach M.PRE42
4.Haščák M.SBA41
5.Huntebrinker M.ZVO41

Najlepší strelec

Max GerlachPRE28 gólov
2.Harris B.SBA24
3.Jackson R.NZA24
4.Haščák M.SBA21
5.Petráš Š.TRE21

Najlepší brankár

Jared CoreauSBA93.67 perc
2.Janus J.KOS93.31 %
3.Kantor P.NZA93.28 %
4.Škorvánek ml. S.MIC93.23 %
5.LaCouvee C.TRE92.9 %