Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HP Podcast ikonka Ikonka odkazujúca na dražby na HP Ikonka najnovšie v diskusii
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Zvolen
0:0
Košice
30.9.2022. 18:30
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
HK Levice
0:0
Modré Krídla
30.9.2022. 18:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
HK 95 PB
0:0
Žiar nad Hronom
30.9.2022. 18:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Brezno
0:0
HC Topoľčany
30.9.2022. 18:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
HC 19 Humenné
0:0
Martin
30.9.2022. 18:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Poprad
0:0
Trenčín
30.9.2022. 18:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Prešov
0:0
B. Bystrica
30.9.2022. 18:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Nitra
0:0
Michalovce
30.9.2022. 18:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Gladiators
0:0
HK Dubnica
30.9.2022. 17:30
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
HK SNV
0:0
Slovan
30.9.2022. 17:30
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
HK Skalica
0:0
Vlci Žilina
30.9.2022. 17:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
L. Mikuláš
0:0
N. Zámky
30.9.2022. 17:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Baluška, Štefík – Frimmel, Hercog (video – Ország)
Diváci: -     Píše: Lasab Števo
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Zvolen
0:0
-:-, -:-, -:-
30.9.2022. 18:30
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Košice
Vážení športoví priatelia, srdečne vás vítame pri sledovaní 5.kola Tipos extraligy sezóny 2022/2023 HKM Zvolen – HC Košice. My vám zo stretnutia pod Pustým hradom opäť prinášame textový prenos, vďaka ktorému vám určite neunikne nič podstatné. Ako vždy vás od modrej čiary zdraví Števo Lasab.

Zvolen zažíva celkom vydarený vstup do novej sezóny. V piatok doma vydrel tri body proti Novým Zámkom a i keď v nedeľu v predĺžení prehral v Poprade 2:3, tak má na konte 9 bodov a delí sa so Slovanom o čelo tabuľky. Slovan je zásluhou lepšieho skóre prvý a Zvolen druhý. Veľmi dobre zatiaľ chytá brankár Trenčan a najproduktívnejší hráč je Mike Huntebrinker 4b(1+3) a najlepšími strelcami sú dvojgóloví mladíci Patrik Marcinek a Matej Kašlík.

Košice sú pre mňa osobne zatiaľ najväčším sklamaním sezóny. Áno, je za nami ešte len štvrté kolo a Oceliari hrali iba tri duely, ale také mužstvo s takými ambíciami proste nemôže doma padnúť s Prešovom. Pevne verím, že sa Košice pozbierajú, ale nemyslím, že to bude už dnes proti rozbehnutému Zvolenu. Efektivita, s tým sa Košice dosť trápia. Veď 5 gólov v troch zápasoch je zúfale málo. Zatiaľ sa dva krát presne trafil ex-Zvolenčan Leskinen a tri body za tri presné prihrávky má Watling.
10Refresh

FANS HK 36 Skalica (555)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
slapstick4430.7.200830.9.2022
michal90223.2.200730.9.202230
Roman8128.2.200930.9.202241
Onnda8.12.200830.9.2022
Smith91918.8.202230.9.202231
Mato88626.6.202030.9.2022
GB1119.1.201630.9.2022
vale4630.7.200730.9.202242
palah27.1.201129.9.2022
mivym25.6.201429.9.2022
Kopcansky Palachar17.1.201829.9.2022
miso123458.1.201229.9.202246
stastie323.1.201129.9.202247
kalisSI25.1.200828.9.202236
si_rofl9.8.200828.9.2022
KnoxXx14.3.200928.9.202231
Dumber22.2.200628.9.202244
Ciko8.2.200728.9.2022
Robec3316.9.201128.9.2022
Big Gino15.8.200625.9.2022
Bohumil8.12.200922.9.2022
BOKA-SI31.1.201110.9.2022
mil8412.1.20077.9.202238
flint.SI3.4.200914.8.2022
fupko13.9.20128.8.2022
Yrd12327.3.20114.8.202227
mar33124.9.20073.6.2022
milanekpinka12.2.200627.5.202260
romek6.2.200821.5.2022
maro18015.2.200623.4.202238
jean13.2.201615.4.2022
radokes16.9.200822.3.202283
SI_Fans13.2.201518.3.2022
KuBaSi629.11.20151.3.2022
bachtr25.8.200919.1.202234
fredflock5.3.201326.12.2021
kvetinka1225.8.200926.10.2021
FP-sifan3.11.20094.10.2021
samSI62113.9.201220.9.2021
deli15.2.200626.8.202146
potprrnr6.9.20161.7.2021
ewi836.10.200616.6.202135
poldaj11.3.20084.6.202144
pepisek7.2.200723.4.202140
currahee25.9.201123.12.202038
mironov1.10.200730.11.202047
dede6428.7.20108.9.2020
GaBbO7.11.201018.8.202028
TVK21.2.20079.1.2020
moonsorrow4.3.201110.11.201958
penator81.2.20128.11.2019
1dusan231.7.200914.5.2019
edo197228.5.20105.2.2019
1mike6.4.20079.1.201940
Mwild17.1.201313.10.201837
Gomis3.5.201028.9.2018
Tvrdas18.11.201626.9.2018
Riky097.9.20105.9.201831
klingon25.6.200924.8.2018
Petan-SI29.11.200924.6.201831
Falcon8026.12.200814.6.201842
fanSI_pha24.10.200713.5.2018
odonkor23.4.200922.4.2018
crosbyXXX8.9.200730.3.2018
hatas13.9.200922.3.2018
Miki6826.11.20108.3.2018
mixi18.2.200711.2.2018
linkas26.7.200510.2.201833
lazo7717.11.20139.1.2018
Bubobubo15.6.201129.12.2017
Fun6.2.20071.11.2017
bazz2.12.200713.6.201746
pistulik821.6.20101.6.201740
kopcam13.2.20067.5.2017
Tonda4813.9.20081.5.201762
hary139.10.20111.3.201735
Gorybanshee10.2.201024.2.2017
Peter197527.10.20158.2.2017
stevos6.9.200721.12.2016
celtic25.11.200827.11.201645
roman4814.12.200818.11.201632
Prochorovka19.7.20079.10.201636
tibco23921.9.20129.9.2016
frog7528.9.200723.7.201647
janka653.5.201323.5.201636
MorOz14.2.200711.5.2016
IDzOR20.1.201210.5.2016
Marcelic254.5.20126.5.2016
AdrianoZM2.5.20086.5.201639
pavel 1029.10.201221.4.2016
daali6.2.200717.2.2016
Riques16.2.200710.2.201632
degustator8.1.20082.2.201644
buly10.12.201231.1.2016
lizek04030.12.201229.1.2016
Pitrs10.4.200925.1.201642
skalicago7.2.201010.1.2016
tibor659.1.200910.1.201657
tydra1028.1.20139.1.2016
jakubs22.6.20118.1.2016
slunko22.12.20158.1.2016
11martin114.1.20167.1.201632
Rikko1423.12.201531.12.201551
lukas994127.9.200926.12.201534
duffi16112.10.201224.12.2015
janok1611.8.201122.12.2015
smith9115.2.200821.12.201531
1-519.8.201415.11.201527
yankyoum27.9.201527.9.2015
Dusko SI26.1.200727.9.201539
punkreas9.9.201317.9.2015
satano23.10.201114.9.201549
b01518.3.201513.9.2015
Radooosi8.9.201513.9.201529
tritonas361.11.201131.5.2015
Foxr764.5.20125.5.201546
klujvert3.5.20131.5.2015
HK36Tomas25.4.201125.4.201510
Marquest10.9.20073.3.201531
slapstick1.3.200827.2.2015
pepe703430.10.201113.2.2015
kab12e45.5.200811.2.2015
Peet.eS13.11.200811.2.2015
adoss1927.10.201411.2.2015
xxavi29.9.20139.2.2015
Skalicanko759.12.201122.1.2015101
Natka14094.1.20155.1.201523
Patressek5.10.20103.1.201533
leonid iljic14.3.201330.12.2014
Maty 753.3.200928.12.2014
kocando22213.1.20082.11.201431
NicVámNepovím17.10.20085.10.2014
nusa17.8.200724.9.201451
mates88819.9.201421.9.2014
Celimero5.6.201421.8.2014
Losos3321.8.201315.8.201427
ondrzi7.9.200714.8.201427
01517.4.201312.7.201427
11bale2.6.201410.7.201433
nume30.4.200816.5.2014
lukkky190425.4.20119.5.201432
tomiSI6.1.20083.5.201434
6111.2.20072.4.2014
rudolfhlavenka24.3.20141.4.201450
Jožka = SI7.11.201019.3.201430
Luke-K9.3.200617.3.2014
Stanleyj30.9.20126.3.2014
dubak6.3.20111.3.2014
pzm332.1.200821.2.2014
jurec779.9.20135.2.2014
stovka28.1.201430.1.2014
Perzeus8.11.201224.1.2014
Čičíí16.1.201420.1.2014
cypro3620.12.201315.1.2014
FP-MFK Ruza!1.7.200914.1.201427
36er7.1.200710.1.201438
m.k13.12.20133.1.201427
Drakana27.1.200814.11.2013
katka81114.2.201230.10.2013
pupin8615.10.201328.10.201341
mikita10.12.200621.10.2013
korko25.9.201119.10.2013
michalides1211.10.201314.10.2013
bertty24.8.200924.9.2013
Tomas3610.10.201223.9.2013
sprusa2.8.200519.9.201337
pepo249.10.201216.9.201324
culeeSI3.1.201311.9.201328
blue.matias16.9.20069.9.2013101
zajacc25.4.201323.8.2013
kocando23.2.200720.6.2013
25zabak14.5.20128.5.201339
m.m.29.4.20116.5.201331
Hokins2.3.20073.5.2013
Reki826.4.201328.4.201332
modano11.8.201023.4.2013
marecek215.3.201320.4.2013
marsalletti9.4.201311.4.201334
josejužan3428.9.20118.4.201330
kuba416.5.201219.3.2013
mysmann19.2.200819.3.2013
Skalican199513.3.201319.3.2013
KrApSO20.2.201019.3.201330
losakokos23.4.200916.3.2013
scrabble1.5.200616.3.201337
hipi23215.3.201316.3.2013
holo..28.9.200716.3.2013
dominiktt28.4.201115.3.2013
vaalinkaa16.9.201115.3.2013
Mek3612.5.200914.3.201344
Torlof4.12.200710.3.201330
FP-lasakdsa6.9.20069.3.2013
MarekMokryš6.3.20137.3.2013
shedall27.10.20073.3.2013
Skoumal13.2.20132.3.2013
Gelo1918.1.201325.2.2013
Marianna22.2.201324.2.2013
rikiholic4.1.201222.2.2013
Bublla1527.12.201221.2.201327
sisa764.3.20095.2.2013
skalica3619.1.20135.2.2013
PacelxD25.9.201229.1.2013
dodoo28.8.200719.1.201342
zuzu920.10.201113.1.2013
CapsLock-014.12.201226.12.2012
repula201119.1.201121.12.2012
FP-cipro10.6.20068.12.2012
rum16.3.20128.12.2012
Bublator1029.7.20108.12.2012
lempalla27.4.20118.12.2012
SpasitelSI14.11.201218.11.2012
cintik30.11.200814.11.2012
giacobbe6.11.20112.11.2012
Skaličánek3630.9.20109.10.201229
3mates3330.10.20116.10.2012
babetko17.2.201228.9.2012
kuba2219.9.201225.9.2012
gagan20.9.201225.9.2012
RICHI3329.8.200720.9.2012
ricardo8822.8.200713.9.201233
LoRik4.5.201213.7.2012
FP-Po3810.7.200912.7.2012
Pista_7230.10.200912.7.2012
sova44728.2.20093.7.2012
ivankka27.11.201125.5.201231
Titanic8.5.201225.5.2012
unkl1215.12.201021.5.2012
samosak4.10.201119.5.201222
jokix8088.5.201215.5.201228
eduard.janecka14.5.201215.5.201243
Adriano65416.9.201114.5.2012
Snorlax1125.4.20117.5.201228
FP-scrabble14.7.20075.5.2012
mol1630.8.20074.5.201227
ELNiNo99926.4.20114.5.2012
melanie25.11.20113.5.201228
Casey18.7.201030.4.2012
lucuszik14.9.201028.4.201229
becks10.4.201211.4.2012
Tominek2.5.200511.4.2012
SI-SVK9.8.20088.4.2012
8tark76.5.200931.3.2012
milouš30.10.201126.3.201253
srnec928.10.200820.3.2012
rekultivator14.1.200819.3.2012
adelin24.9.201018.3.2012
sabuska1.12.200917.3.2012
Bullet1714.3.201216.3.2012
pepe12312.9.200715.3.2012
jaivi897.3.200912.3.201234
Filhaus1010.3.201211.3.2012
lukas983.3.201211.3.2012
kvalto23.3.20087.3.2012
cipikiko23.1.20127.3.201220
Davdo193622.2.20124.3.201228
pavlov185.2.20124.3.201229
saboter13.5.200629.2.2012
Marian Kočíšek5.12.200927.2.201251
vladimir1237.2.201224.2.2012
kuchtaj3.8.20119.2.201246
lotinka101.2.20121.2.201225
FastRider8.10.201131.1.201229
Ogena15.11.201130.1.2012
Borya19.1.201226.1.2012
Fosfor1722.1.201224.1.2012
Lubri22.11.201123.1.201229
alex3922.12.200620.1.2012
KOCURvTRUBE30.6.200917.1.2012
pepa17821.12.200713.1.2012
cecot11.12.20118.1.2012
deroko016.1.20127.1.2012
minoml3.1.20124.1.201226
Karoli9831.12.20112.1.2012
m.j.b22.11.201130.12.2011
Simona :)26.9.201130.12.201125
kava8823.10.201129.12.2011
zbysek916.9.201129.12.2011
abraxas22.1.200728.12.2011
onda1128.2.201128.12.2011
mrsaky16.5.201028.12.2011
ford2217.12.201126.12.2011
Sycaak30.9.200724.12.2011
pepinosk13.10.200724.12.201129
Sabuli12.12.201121.12.2011
AnthonyII17.12.201118.12.2011
Yeanni4.12.201113.12.2011
cucek3620.10.201111.12.2011
repsol2811.9.20096.12.2011
janka3010.12.20106.12.201141
denis24.2.20052.12.2011
elviss16128.11.201129.11.2011
Neci77721.10.201129.11.2011
beruch23.10.201126.11.2011
fden_do32.9.200825.11.201151
Kila23.9.201125.11.201134
Igoriec2.10.201120.11.2011
makytam16.11.201118.11.2011
B3ck17.3.20084.11.2011
wesslo2.11.20113.11.2011
jozme22.9.20113.11.2011
Wladimír8930.10.20112.11.201133
svitoks1.11.20112.11.2011
Pepek098731.10.201131.10.2011
vjezek127.10.201128.10.2011
zila48622.10.201127.10.2011
pepo11115.3.201025.10.201140
sappawers16.8.201124.10.201130
patrik2664.1.200822.10.2011
martin37925.5.200621.10.2011
patrik197421.10.201121.10.2011
Sidor prokes3.10.201118.10.201141
mato9992315.2.200816.10.2011
cipro28.2.200716.10.2011
Cesila11.9.200715.10.201130
Tomy233.12.200814.10.2011
RichardIII6.10.201114.10.2011
Yogi33335.10.201114.10.2011
wewe_rička23.9.201113.10.2011
pz06079.12.201013.10.2011
martinsisa12.9.200813.10.2011
Mates816.10.201113.10.2011
marinek2221.9.201113.10.201134
Lacika 3616.9.200713.10.201148
Simčáátko19.9.201112.10.201125
cepula16.10.20079.10.201128
su SI16.9.20119.10.2011
fildas3617.9.20117.10.2011
DantesA28.11.20103.10.2011
FP-mokrohajan13.7.200828.9.2011
Dankonator23.11.200628.9.2011
SAmIK 23.9.201123.9.2011
hyzis14.4.200922.9.2011
pablo2316.9.201122.9.2011
sendvich19.4.200820.9.2011
Ewing J.R.16.9.201118.9.2011
HK16.9.201116.9.2011101
Galatea9.4.200915.9.201134
ACS18935.1.20115.9.201139
Dendas20.7.20075.9.2011
Buldozer2.3.20095.9.201143
FP-jakomo29.3.20085.9.201145
fil3617.2.20095.9.2011
hok226.6.20095.9.2011
HK36SI24.2.20115.9.2011101
dave belly14.3.20094.9.2011
kvetinka83.9.20084.9.2011
zipii12.2.20081.9.201127
SonySI_7114.9.200830.8.2011
Andrej443.6.200829.8.201130
puupi30.3.200918.8.2011
NtR060824.10.201012.8.2011
kirtap291223.10.20106.8.2011
kaprar55521.11.20106.8.201167
marek62310.3.20114.8.201126
cokl.d25.4.20082.8.2011
FP-fden_do31.5.200924.7.201127
<3 HK 3616.2.201113.7.2011
colombus5.5.20104.7.2011
tjiskraerik31.1.20091.7.2011
nery320.6.201126.6.2011
Brzda9126.4.201118.6.201131
berenisse222.10.20059.6.2011
Caroll8.9.20105.6.201149
MarRekos27.4.201115.5.201132
Kobo18.1.20085.5.2011
blazo1.5.20114.5.201132
romeo.si30.8.20071.5.2011
skalican6613.8.20101.5.2011
petoSI7.11.201028.4.2011
Ilya Kovalchuk6.3.20089.3.201137
papinak20.4.200926.2.201147
4element31.3.200824.2.2011
maskot13.11.20094.2.2011
Duliska1031.1.20093.2.2011
jozef119.1.201127.1.201134
Skalican..27.11.201023.12.201023
KeHojasomCi19.12.201019.12.201027
Ritchie29.1.20077.12.2010
Peto20016.11.20101.12.201023
Pastyr1.10.200923.11.2010
Lolopopol17.11.201019.11.201024
old-FP-pepisek29.7.20072.11.201040
Dantes13.9.200715.10.2010
mike928.3.200830.9.201046
lukin23226.9.200816.9.2010
neznami62126.3.200812.8.2010
Lelin17.4.200815.6.2010
desprendida20.1.20093.6.201041
krišotko27.2.200914.5.2010
mravec14.9.20095.5.201030
misko198510.9.20095.5.2010
mara3616.7.20095.5.2010
ello1.2.20075.5.201036
Denuš3.7.20095.5.2010
Flesh1218.11.20074.5.2010
jarda7418.10.20084.5.2010
tomas1514.10.20064.5.201031
x..soft2.5.20103.5.2010
Tashin10.11.20083.5.201031
lleytton17.10.20093.5.2010
excelent_HF28.9.20072.5.2010
anuska22.9.20092.5.201030
Dave.nee28.8.20072.5.2010
slunce25.9.200725.4.2010
dexterka3.5.200924.4.2010
pipo197116.9.200923.4.2010
peke7122.11.200821.4.2010
regy22.11.200911.4.201047
MattSweden7.4.20097.4.2010
*Bublla10*27.7.200930.3.201027
mskalica23.10.200727.3.201040
mela005.3.200826.3.201053
Simirmarus1.5.200613.3.2010
shorky28.4.200928.2.2010
Kärgeräs7.3.200728.2.2010
Adomisi19.10.200922.2.201041
Mischko20.3.200917.2.201037
lukin2325.9.200710.2.201039
Happy9.4.20097.2.2010
7skalica823.12.200924.1.201027
masartma9.4.20093.1.2010
luláá_xD23.9.200928.12.200927
sego17.9.200822.12.200989
dawid2.3.200819.12.200931
Jaja26.1.200810.12.200941
romcik2.5.20098.12.2009
ROBE726.9.20097.12.2009
Adrian TUMA27.3.20096.12.200948
WildFAN16.4.200917.11.2009
Jason_Spezza197.3.200914.11.200929
hk36skalica26.8.20092.11.2009
Andis3.10.200929.10.2009
4.7.200923.10.2009
Weruska13112.8.200912.10.2009
majoh8126.4.200930.9.2009
echo331.5.200826.9.200931
Samuelson2115.5.200925.9.2009
maco11991.2.200916.9.2009
HK 36 Skalica23.1.20094.9.200930
Sirka28.8.20094.9.200930
jeneku17.3.20093.9.200926
bossy28.8.200727.8.2009
mokrohajan30.12.200625.8.2009
HK36 S.k.a.l.i.c.a5.3.200916.8.2009
Anonym4.5.20096.8.2009
Nicolas Black10.4.200930.7.2009
billie30.3.200910.7.2009
bonečko25.6.200925.6.2009
zaalessaaak17.12.200717.6.2009101
MacroX28.4.200915.6.2009
JuriSI1.3.20096.6.2009
:skalica: 1.3.20092.6.2009
memak29.4.200930.5.2009
matos15.9.200729.5.2009
Cepi3011.1.200829.5.2009
Wirt14.4.200927.5.2009
King21.8.200815.5.2009
Drepo24.4.200911.5.200940
hossa-1437.5.20099.5.2009
1felipe224.4.20096.5.2009
Fega228.3.20095.5.2009
Shadows22.2.20094.5.2009
candyman23.3.20083.5.200937
great817.8.20082.5.2009
bazalej_HK3613.2.20091.5.2009
dariSI11.3.200928.4.2009
marcek66624.11.200818.4.2009
rolec1221.3.200914.4.2009
kajaky214.1.200912.4.2009
PSISPSMS21.3.200912.4.2009
Ignac16.2.200710.4.2009
bengoro12.2.20088.4.2009
olo199516.2.20096.4.2009
Toti4314.10.20072.4.2009
SP333D10.3.200931.3.2009
Trdelnik26.3.200831.3.200933
to33my22.2.200810.3.2009
bayuska_hk366.3.20089.3.2009
...D.a.W.y...16.8.20087.3.2009
mara893.3.20096.3.2009
boby0774.3.20094.3.2009
Buba16.1.20084.3.2009
nitram11.10.20082.3.2009
a.nulick7.12.20082.3.2009
L0$_K4r0$7.12.20081.3.200927
knedlac3.5.200517.2.2009
paca44444.1.200817.1.2009
bulík13.1.200913.1.2009
budaj25.11.20073.1.200927
pow5.10.200615.12.2008
peniak - Si21.12.200712.12.2008
Tom925.9.200711.12.2008
vevushqa24.3.200828.11.200827
Lubo835.3.200822.11.2008
Smety_SI8.3.200814.11.2008
Kadlec15.10.200713.11.200827
mirushka00731.10.200831.10.2008
picassso1.3.200826.10.200838
NaŠakCoVámPovím14.8.200817.10.200828
jakub199431.8.200712.10.200836
Smety*SI24.3.20082.10.200832
matelko161616.9.200816.9.2008
Habulatko112.9.200813.9.2008
roboSE23.1.20075.9.2008
Andrew2.9.20082.9.2008
kofr-hk36sk23.8.20071.9.2008
Cesilas21.10.200727.8.2008
Peťa26.9.200724.8.2008
FANDA SI22.3.200823.8.200828
ROMIII172.2.200811.8.2008
M1CH4L024.2.20086.8.200827
Terezka61127.11.200730.7.2008
Pitrsek18.10.20057.7.200832
MICHALSI4.11.200523.6.200827
bazalej3627.1.20087.6.2008
_tristan_2.5.20087.6.2008
kubis1922.12.200723.5.200830
ondrej11.5.200812.5.2008
romanekpinka23.4.200810.5.2008
vladoS18.12.20079.5.2008
SonySI:2.3.20082.5.2008
diego88915.3.200817.4.2008
SKALICAN10.4.200811.4.2008
Paprika876.3.200810.4.2008
hk361.3.200828.3.2008
slovak22120.3.200826.3.2008
CULIBRK26.1.200825.3.2008
Smety_7218.3.200824.3.200832
RomerO725719.12.200721.3.2008
Bora21.3.200821.3.2008
typek6217.9.200716.3.2008
Jakub333.12.200615.3.2008
Mekintos3.11.200712.3.2008
Ivan6623.9.20078.3.2008
Smety_for_you8.3.20088.3.2008
SonySI3.11.20072.3.2008
Patrick00917.2.20082.3.2008
DREAMS6715.1.200824.2.2008
Spezza393.11.200724.2.200827
Tiger905.2.200821.2.2008
hk-36-Skalica2.6.200713.2.2008
Ben8.2.20073.2.2008
M.I.S.1027.1.200827.1.2008
marco.SI.11.9.200728.12.2007
lampard816.1.200720.12.2007
denda22.10.20074.12.2007
JANUS22124.8.200720.11.2007
SI-4ever30.8.200727.10.2007
lukas3928.2.200714.10.2007
rory361.8.200712.10.2007
Zigo3322.12.200625.9.2007
martik25.4.200722.8.2007
marcelhossa816.4.200728.7.2007
Peťan28.1.20071.6.2007
zuzulka128.5.200712.5.2007

Najčítanejšie články

SVK

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
TímZSkóreB
1.Slovan313:49
2.Zvolen412:89
3.Poprad413:98
4.Prešov411:98
5.Michalovce411:118
6.N. Zámky414:87
7.L. Mikuláš413:97
8.B. Bystrica412:155
9.Spiš. N. V414:154
10.Nitra47:154
11.Košice35:80
12.Trenčín46:200
TímZVVPPPPGB
1.Skalica3210015:98
2.MK Slovan2200010:36
3.Žiar n. Hronom3200114:96
4.Žilina211008:45
5.Martin210105:54
6.Brezno310119:114
7.Humenné2100110:93
8.Trnava2100110:103
9.P. Bystrica210018:83
10.Dubnica210017:73
11.Levice200027:110
12.Topoľčany200023:100
SR 18300036:160
Aktualizované: 29.9.2022 20:44
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200012:06
2HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín2110010:45
3HC Košice HC Košice210108:64
4MHA Martin MHA Martin210105:54
5VLCI Žilina VLCI Žilina2100110:73
6HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad201104:43
6HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava201104:43
8BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica210017:103
9MHKM Skalica MHKM Skalica201015:52
10MMHK Nitra MMHK Nitra201016:82
11HKM Zvolen HKM Zvolen200114:101
12HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200020:120
13JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18000000:00
Aktualizované: 13.9.2022 13:38
Celkové - Základná časť EXD (Základná časť)
TímZVVpPpPSkóreB
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200018:16
2BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica220006:06
3HC Košice HC Košice220006:26
4HKM Zvolen HKM Zvolen2110012:55
5Draci Liptovský Mikuláš Draci Liptovský Mikuláš2100113:63
6MMHK Nitra MMHK Nitra210018:63
7HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves2100110:93
8MHA Martin MHA Martin210014:43
8MHKM Skalica MHKM Skalica210014:43
10HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava210019:103
11HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad210016:83
12HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín210016:133
13VLCI Žilina VLCI Žilina200115:121
14HOBA Bratislava HOBA Bratislava200022:60
15MŠK Púchov MŠK Púchov200020:60
16HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200021:180
Aktualizované: 13.9.2022 13:39
TímZVVPPPPGB
1.Skalica3210015:98
2.MK Slovan2200010:36
3.Žiar n. Hronom3200114:96
4.Žilina211008:45
5.Martin210105:54
6.Brezno310119:114
7.Humenné2100110:93
8.Trnava2100110:103
9.P. Bystrica210018:83
10.Dubnica210017:73
11.Levice200027:110
12.Topoľčany200023:100
SR 18300036:160
Aktualizované: 29.9.2022 20:44
Tím ZVVPPPPGB
1.Salzburg3617856119:8172
2.Klagenfurt3514579106:8459
3.Bolzano35164312104:10659
4.Fehérvár AV1933162312109:9955
5.Ľubľana34162313110:10355
6.Villach32126311115:10151
7.Viedeň3616331493:9157
8.Klagenfurt17534548:4825
9.Znojmo17710959:5623
10.Dornbirn16423750:6019
11.Graz18513958:7120
12.Linz18325838:6218
13.Val Pusteria17314937:5515
14.Bratislava14521642:4520*
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 13.9.2022 13:35
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 13.9.2022 13:35
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 13.9.2022 13:35

Bleskovky

Tavares sa zranil v príprave, Torontu bude chýbať najmenej tri týždne

Hokejista John Tavares bude chýbať Torontu Maple Leafs v úvode sezóny NHL. Útočník kanadského tímu si poranil kĺb. Ako informoval portál nhl. včera o 16:45 - TASR


Generálnymi manažérmi českej reprezentácie sa stali Havlát a Židlický

Marek Židlický a Martin Havlát sa stali novými generálnymi manažérmi českej hokejovej reprezentácie. Informáciu ako prví zverejnil web sport. cz po rozhovore s predsedom zväzu Aloisom Hadamczikom. včera o 15:56 - TASR


Florida predĺžila kontrakt s brankárom Knightom

Klub zámorskej hokejovej NHL Florida Panthers podpísal nový trojročný kontrakt s brankárom Spencerom Knightom, ktorý vojde v platnosť v nasledujúcej sezóne. Florida získala Knighta z 13. miesta draftu v roku 2019. V sezóne 2020/21 sa prvýkrát postavil do bránky Panthers a k štyrom štartom v základnej časti pridal aj dva v play off. 28.9.2022 21:43 - TASR


Columbus podpísal trojročný kontrakt s obrancom Peekeom

Klub zámorskej hokejovej NHL Columbus Blue Jackets podpísal nový trojročný kontrakt s Andrewom Peekeom do konca sezóny 2025/26. Dvadsaťštyriročný obranca počas tohto obdobia zarobí 8,25 miliónov dolárov. Columbus si vybral Peekea v drafte v roku 2016 z celkového 34. miesta a v prvom tímu mu dal šancu o tri roky neskôr. 28.9.2022 18:53 - TASR


Slovák Koch z Vítkovíc dostal za faul na Kurovského dištanc a pokutu

Slovenský obranca Patrik Koch z českého tímu HC Vítkovice Ridera dostal za faul na útočníka Třinca Daniela Kurovského trest na dva zápasy a pokutu. Informoval o tom portál idnes. cz. 27.9.2022 15:26 - TASR


Boeser bude Vancouveru po operácii ruky chýbať minimálne tri týždne

Hokejový útočník Brock Boeser nepomôže Vancouveru v úvode nového ročníka zámorskej NHL. Po operácii ruky musí nútene pauzovať tri až štyri týždne. Dvadsaťpäťročný krídelník sa zranil v sobotu počas tréningového kempu Canucks v kanadskom Whistleri. 27.9.2022 09:18 - TASR


Hurikán Ian prinútil Tampu odložiť dva prípravné zápasy

Hokejisti Tampa Bay Lightning neodohrajú vo svojej aréne dva tohtotýždňové prípravné duely pred štartom novej sezóny NHL. Dôvodom je tropická búrka Ian, ktorá v pondelok zosilnela na hurikán a v najbližších dňoch má zasiahnuť Floridu. 27.9.2022 06:46 - TASR


Zápas 4.kola českej extraligy Karlove Vary - HC Olomouc odložili

Organizátori zápasu v Karlových Varov odložili nedeľný zápas 4. kola českej extraligy medzi domácim tímom a priebežným lídrom tabuľky HC Olomouc. Informoval portál hokej. cz. Stretnutie nezačalo pre poruchu rolby. Po jej odstránení z plochy ostala na ľade diera, ktorá bola príčinou pre odklad duelu. Kluby sa ešte nedohodli na náhradnom termíne. 25.9.2022 17:25 - TASR


Útočník Vegas Patrick už druhýkrát v kariére vynechá celú sezónu

Kanadský hokejový útočník Nolan Patrick bude svojmu tímu Vegas Golden Knights chýbať celú sezónu NHL 2022/2023. Klub ho zaradil na listinu dlhodobo zranených hráčov, na ktorej už má aj brankára Robina Lehnera a obrancu Sheu Webera. Patrickovu kariéru dlhodobo sprevádzajú zranenia. 22.9.2022 22:33 - TASR


Rinne sa vrátil do Nashvillu, bude špeciálny poradca pre rozvoj brankárov

Bývalý fínsky hokejový brankár Pekka Rinne bude pôsobiť v klube NHL Nashville Predators ako špeciálny poradca pre rozvoj brankárov. Do organizácie, v ktorej strávil celú svoju zámorskú kariéru, sa vrátil rok po ukončení hráčskej kariéry. Rinne je doteraz jediný hráč, ktorého číslo dresu Predators vyradili. 22.9.2022 21:57 - TASR


Viac správ v archíve...

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

30. 09. 2022
L. Mikuláš - N. Zámky o 17:00
Spiš. N. V - Slovan o 17:30
Nitra - Michalovce o 18:00
Prešov - B. Bystrica o 18:00
Poprad - Trenčín o 18:00
Zvolen - Košice o 18:30

Odohrané zápasy

25. 09. 2022
Spiš. N. VL. Mikuláš
0:3REPORT
PopradZvolen
3:2 PPREPORT
B. BystricaNitra
3:2 SNREPORT
N. ZámkyTrenčín
6:2REPORT
KošicePrešov
1:2REPORT
SlovanMichalovce
4:1REPORT

Najviac bodov

Austin FarleyNZA8 bodov
2.Záborský T.POP7
3.Tamáši A.BBY7
4.Karsums M.LMI6
5.Jackson R.NZA6

Najlepší strelec

Tomáš ZáborskýPOP5 gólov
2.Karsums M.LMI5
3.Haščák M.SBA4
4.Farley A.NZA4
5.Jackson R.NZA3

Najlepší brankár

Pavel KantorNZA95.06 perc
2.Trenčan A.ZVO93.85 %
3.Peters A.POP93.7 %
4.Valent M.LMI93.23 %
5.Bespalov N.PRE91.92 %